Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Терористи Донбасу (поіменно)

22 квітня 2014, 21:41

Я дещо причетна до Донбасу. Чимало часу витратила для дослідження донецької мафії, мій чоловік не лише родом з Горлівки, він там довгий час працював.

Так от, на нашу думку, Донбас схожий на мокрі дрова, як поливати їх бензином вони горять, як ні – полум'я гасне швидко. Народ там привчений сидіти по квартирах ще з кривавих кримінальних 90-тих. Можемо згадати, як швидко стихла хвиля людського протесту в 2004 році, чи яким тихим був Донбас в перші тижні втечі Януковича.

Чим є бензин? "Зелені чоловічки", цинічна поведінка Ахметова, саботаж силових структур – це наслідки горіння. А підпалювачі – це п'ята колона, жменька кримінальників – динозаврів, що пережили буремні 90-ті, та відновили свої кілерські навички в "ескадронах смерті" проти Майдану. Вони ж були "смотрящими", які організовували бізнес Сім'ї. Тому так звані "сімейні" кадри, друзі Саші Януковича входять в це коло. А тепер пройдуся по конкретних прізвищах.

Перше – Юрій Іванющенко. До того всього, що я про нього писала, додам, що він організатор "ескадронів смерті" проти Майдану.

Як доказ цьому є фігура Армена Саркісяна. В 2010 році Армен став "смотрящим" від Юрія Єнакіївського за Горлівкою (місто по сусідству з Єнакієве), а в 2013 році його перевели на підвищення "смотрящим" за акціями протесту.

В 2013-тому під час акції "Повстань Україна" в Донецьку ми з чоловіком відійшли трохи вбік і тут Микола звернув мою увагу на чоловіка, що спостерігав з тераси кафе: "Дивись це Армен".

Армен теж з цікавістю подивився на нас, бо я була одягнута у футболку з простріляним Януковичем.

Журналіста "Вестей" В'ячеслава Веремія вбивали бійці Армена. Горлівський бандюк Крисін, якого МВС обвинувачує у вбивстві, давно відомий в Горлівці, як боєць Саркісяна.

До речі, нещодавно, напередодні штурму сепаратистами мерії та МВС Горлівки, в місті бачили того самого Армена. За інформацією автора саме він організовував тутешній штурм органів влади.

А от ще цікава інформація: кілька тижнів тому мені стало відомо, що центральною фігурою в організації сепаратистів в Донецькій області є людина з кримінальним минулим Анатолій Зуєв (Зуй).

Зуй в буремні 90-ті був правою рукою Іванющенка в кримінальних справах, про це я писала в своїх блогах "Донецька вендета", також в Єнакієве Зуя величали кумом Януковича. До речі, свої блоги я будувала на документах отриманих з міліції. І в оприлюднених мною паперах можна прочитати деталі вбивства бізнесмена Івченка в Єнакієве, де фігурувало прізвище Зуєва.

Згідно моєї інформації, нещодавно Зуй приймав керівників сепаратистських груп з різних міст Донбасу в маєтку Юрія Іванющенка під Єнакієве, там він видавав їм кошти та визначав їх дії. Йому допомагав Батур (Олександр Батурин) а, ще один кримінальник з команди Іванющенка.Маєток Іванющенка під Єнакієве

Їх бос Іванющенко координує "заходи" то з Монако, то з Москви. В Монако у нього власний маєток, а поряд проживає старий подільник Іванющенка, екс-міністром АПК Микола Присяжнюк та екс-міністр екології Ставицький.

Бандити Іванющенка, міліцейська довідка 2006 року, саме ці люди працюють і нині

Те, що саме люди Юрія Іванющенка пішли шляхом терору, автора не дивує. Від "ескадронів смерті" до тероризму шлях короткий. Шокує те, що їх є кому прикривати з місцевих легальних осіб.

Щоб не бути голослівною, бо питання дуже серйозне, детально викладу всю інформацію, що маю.

Вперше я почула прізвище Шахова від чоловіка в 2011 році. Він порадив мені зацікавитися цим типом, бо чув, що Шахов "пральник" "сімейних" коштів. На той момент, Шахов мав відповідну репутацію, а ще мій чоловік побачив його фото в донецьких ЗМІ, де під час приїзду Януковича до Єнакієве, депутатів ПР та впливових людей області вигнали за стрічки, а Шахов стояв поряд з Президентом та його сином.

Про цю людину багато негативної інформації в інтернеті. Автор не буде цитувати статті, бо інтернет останнім часом перетворився в звалище дезінформації. Однак, щодо цих осіб я маю власне джерело інформації, яке говорить, що Шахов "сімейний" кадр. Мова йде про сім'ю Януковича.

Шахов працював під одним дахом з Артемом Пшонкою

Нині про Шахова я знаю багато, бо в його кабінеті в Києві за адресою Гончара, 35, я особисто знайшла купу цікавих документів.Фото Шахова з його кабінету на Гончара, 35

Однак, до того, як перейти до аналізу цих документів, спочатку я розкажу про офіс за адресою Гончара, 35, який називався "Центр Да Вінчі"

Вперше, цією адресою я зацікавилася, коли збирала матеріали про "Нове Міжгір'я" в Конча-Заспі.

"Нове Міжгір'я" – шикарний маєток (там лише центральний будинок будувався майже на 10 тисяч кв. метрів, а також окремо зводився палац прийомів, басейн, галерея-зимовий сад, офісна будівля, гаражі та баня).

Будував його Юрій Іванющенко. Щоправда, на думку автора Іванющенко будував не для себе, а для Януковичів. Сина Президента Олександра з дружиною не раз бачили на оглядинах будівництва.

До речі, коли після перемоги Майдану автор побувала в цьому маєтку та перегортала будівельну документацію, серед паперів мені трапився дуже цікавий проект постанови Кабінету Міністрів, цитую назву: "Про утворення Державної фінансової установи: "Державний фонд сприяння будівництву Головної резиденції Президента України". Це здається підтвердило мою думку, таке "Нове Міжгір'я" Іванющенко будував для Януковича.

До чого, тут офіс на Гончара, 35? Пояснюю: коли я збирала інформацію по маєтку, я дізналася, що його будує фірма "ЄДІТЕПЕ". Ця фірма вказувала своєю фактичною адресою: "Гончара 35, 9 поверх".

Цю адресу "ЄДІТЕПЕ" я, зокрема, знайшла в Єдиному реєстрі судових рішень.

Після того, я почала накручувати кола навколо цього офісного центру. Були часи Майдану, на мені висіло з десяток кримінальних справ, отож інформацію довелося збирати обережно і по крихтах.

Я виявила, що це сучасний і модний бізнес центр. Однак мені ніяк не вдавалося потрапити в середину. Великі скляні двері та вікна на фасаді виявилися наглухо задраєні. Один з охоронців мені по-секрету розповів, що це через Майдан, мовляв тут один з офісів Януковича. Від інших візитерів в цей офіс вдалося дізнатися, що тут сидить Артем Пшонка, що тут робляться найбрудніші корупційні схеми, збираються хабарі.

Після перемоги Майдану я ввійшла в цей офіс. Про справи, які тут прокручувалися свідчили дрібні деталі, наприклад за одним зі столів, я знайшла папірець, на якому олівцем було виведено – "200 тисяч$".

Однак це було потім, спочатку я піднялася на 9 поверх в пошуках розгадки таємниці для кого насправді будувалося "Нове Міжгір'я" в Конча-Заспі. Однак слідів "ЄДІТЕПЕ" там не знайшлося, натомість там виявився клубний ресторан з омарами в акваріумі та кілька кабінетів.

В кабінеті я звернула увагу на велику книгу в палітурці з товстої шкіри. На ній красувався напис: Товариство мисливців та рибалок "Кедр", це та фірма, якій було віддано в оренду 30 тисяч гектарів під Сухолуччям, де полював Янукович. Відкрила – в середині замість сторінок – коньяк.

Отож цей офіс справді мав відношення до Януковича.В шухлядах стола мене чекала ще цікавіша знахідка. Там лежав список власників клубних карток. В одному списку поряд були Артем Пшонка, Богдан Губський, Сергій Курченко та...Сергій Шахов. Це той самий нинішній керівники команди Порошенка в Донбасі.

Кількома поверхами нижче я знайшла кабінети, як Артема Пшонки, так і Сергія Шахова.Фото, Бурлакова правої руки покійного Джарти з кабінету ПшонкиФото Пшонки з кабінету А. Пшонки

Після цієї екскурсії в мене не залишилося жодних сумнівів, що Сергій Шахов близький до Пшонки та синів Януковича. І 100% був залучений до дуже брудних справ, які прокручувалися в тому офісі. Зокрема, в одній шухляді автору трапилися плани на тендери НАК "Чорноморнафтогазу" (з помітками – "працюємо", або "будемо працювати в наступному році") Нагадаю, саме через цю організацію були закуплені відомі вишки Бойка.

Однак повернемося до Шахова.

Автор дасть кілька фактів, які підтверджують глибоку інтеграцію Шахова в команду Пшонки-Януковичів.

В кабінеті Пшонки (при вході в який висів портрет Сталіна) автор знайшла флешку секретаря з телефонами осіб з якими найчастіше контактував "Босс". Так секретар називала Артема Пшонку. В списку секретаря був і мобільний телефон Шахова.

В кабінеті Шахова автор знайшла ще цікавішу флешку – телефонної книги з особистого мобільного Шахова. Те, що це саме телефонна книга Сергія Шахова свідчить наприклад номер з підписом: "Брат Рома Шахов".

В ній купа номерів пов'язаних з прізвищем Пшонки і Януковича. Зокрема телефони "Алексадра Януковича (067 6254395), В. Януковича (099 0000777), "Янукович Сергей Помощник", "Янукович Денис помощник", "Янукович водитель", просто "Янукович" (на фото його номер).В цій телефонній книжці також були телефони "Віки Джарти" та її чоловіка Омельченка. Вікторія Джарти будучи заступником керівника Господарського суду міста Києва допомагала сину Януковича легалізовувати рейдерство бізнесу, а на вертольоті її чоловіка Пшонка, Арбузов та один з синів Януковича покидали Київ, в день, коли розстрілювали Майдан.

Цей вертоліт автор знайшла через кілька днів після перемоги Майдану на приватному аеродромі в Гідропарку, власник летовища розповів, що Пшонка спочатку тут нахабно поселив цей вертоліт, а потім вирішив забрати весь вертолітодром. Трохи не встиг.В столі в кабінеті Сергія Шахова також лежало запрошення на ювілей Віктора Януковича в ресторан "Монако". А також розписка про те, що Шахов пожертвував 1 млн. грн. на забаву Віктора Януковича авторалі "Україна Трофі".

Отже у автора не лишилося ніяких сумнівів, що Сергій Шахов – "сімейний" кадр. І певно, що працюючи в брудних схемах Пшонки-Януковича, він не фіалки вирощував.

Тому, коли автор побачила Шахова, як керівника штабу Порошенка на Донбасі була жорстко шокована.

Кажуть, Шахов допомагав "Удару" вже після перемоги Майдану!!! Кажуть вивозив на Батьківщину луганський "Беркут" та лікував поранених "ударівців". Проте хіба ми пройшли через Майдан, щоб "сімейні" зберегли свою владу за якісь подачки?

Але це ще не все. Тепер про найстрашніше.

Шахов і підкуп виборців

В кабінеті Сергія Шахова на Гончара, 35 автор знайшла папку з виборів 2012. Там були розписані витрати на виборчу кампанію Сергія Шахова (він балотувався в нардепи в 2012-тому) та членів його команди.

Пропоную читачам деякі цитати, які дають розуміння, що таке виборча кампанія по-шахівськи: "Следователю за сотрудничество" – 2 тисячі доларів", "через Поликарпа по УД С.В. суд по мере пресечения" – 5 тисяч у.е.", "через Поликарпа по 2-м УД, решен вопрос по суду, приостановление дела на 1 месяц – 30.000 у.е.".

Як бачимо мова йде про корупцію – підкуп слідства і суду.Також в цих документах є інші "веселі" витрати на виборчу кампанію: "подделка жеребьевки округ 107 – 120 тисяч грн.", "отмазывание от ментов – 16 тисяч", "ОВК (Благодарность) – 2млн. 168 грн." (за 9 округів), "ДВК (благодарность) – 6 млн. грн. (за 9 округів), "бойцы в течение избирательной компании" – 72 тысячи грн.), "спортсмены в день выборов – 395 тысяч", "оружие -3 2 тысячи".

Взагалі "команда Шахова" на тих виборах 2012 року була досить цікавим явищем. Його люди балотувалися по цілій низці округів Донецька і народ їх прозвав – "полтинники Шахова". Адже в їх виборчій компанії була одна спільна риса – на зустрічах з виборцями вони роздавали по 50 грн. кожному, хто прийшов на зустріч з виборцями.

Це була технологія погоджена з Сім'єю. Бо на тих же округах балотувалися старожили Партії Регіонів і завдання команди Шахова було наступне: Януковичі, які маніакально були стурбовані побудовою абсолютної влади, розробляли технологію, щоб "ніжно" помножити бренд Партії Регіонів на "нуль", щоб в Україні, як в сусідній Росії на виборах міг перемагати лише бренд "Янукович" і гроші "сім'ї".

До речі, всі 9 округів команда Шахова програла.

Однак "Сім'я" відшліфовувала технологію скупки голосів. До речі, Антону Яценко, який показав успішний приклад такої роботи на Черкащині, Янукович пообіцяв посаду керівника його штабу на виборах 2015 в центральному регіоні.

Як "сімейні" хлопчики обсіли уряд, так само Януковичі бажали, щоб "сімейні" кадри заполонити Верховну Раду і залишили старих динозаврів Партії Регіонів за бортом.

Тому, читачі, можуть уявити шок автора, коли така особа, як Шахов спливла, як керівник виборчої кампанії Порошенка.

Дуже зле, що вони легалізувалися в гарячій точці, адже розхитування Донбасу загрожує існуванню всієї України. Особливо страшно, бо там "сімейні" кадри історично тісно переплелися з "тітушками"-терористами Юри Єнаківського.

Наприклад в телефонній книзі Шахова значиться телефон такого собі "Армена", і автор підозрює, що це саме той Армен Саркісян, права рука Юрія Іванющенка.

До цього можна додати, що Шахов був так глибоко інтегрований в справи синів Януковича і Пшонки, що якби він направду зайняв сторону Майдану, то міг би серйозно допомогти – розсекретити мережу сепаратистів, підрубати їх фінансування.

А позаяк на Донбасі бензин продовжує активно литися на мокрі дрова, це свідчить, що у Шахова яйця в різних кошиках.

Зараз в Україні війна. Війна це фронт. І ті, хто розкладають яйця в різні кошики, тобто находяться по обидва боки фронту – однозначно вороги, посібники терористів.

powered by lun.ua
Коментарі — 406
Валентина Білохвост _ 02.10.2014 17:21
IP: 62.244.38.---
Такий собі спец по виборах
Roman Sozansky _ 01.10.2014 08:49
IP: 92.249.115.---
ЄнакієвОМУ. Усюди в тексті. Так відміняється це місто.
Андрей Волков _ 16.09.2014 11:25
IP: 185.46.148.---
Взагалі-то здається, що автор, який балотується по списку однієї з політичних сил може бути не зовсім незалежним, та може стати достатньо упередженим в передвиборій кампанії...
Leo Leo Polit _ 15.09.2014 20:27
IP: 94.232.211.---
Тут і думати нічого. Шукаємо в інеті й читаємо:

Психологічний портрет Порошенкоко. Аналітичні матеріали політичного психолога
Марина Литнёвская _ 15.09.2014 16:31
IP: 78.26.249.---
Таня, ваши усилия и разоблачения бесполезны. Порошенко поставили президентом чтобы он закончил дело Януковича. Всех способных что-то изменить гонят с пустыми руками воевать против танков и градов. Это естественных итог идиотизма и жлобства, зависти и предательства, продажности и самоуничижения. Украинцы заслужили все, что творится сейчас и что еще будет, за свой 54%-й выбор. Вы сами выбрали путь на котором поймете, кто и как, за что и почем торгует Украиной и украинцами.
Sergii Kushnir _ 05.05.2014 05:16
IP: 31.43.137.---
Щось не зрозуміло. Донецьк:
ngo donetsk ua / news / viborchiy-shtab-poroshenka-v-doneckiy-oblasti-ocholiv-yuriy-grimchak-foto
- ще 31 березня, задовго до статті
Луганськ: "Сергій Міщенко очолив луганський штаб Петра Порошенка" (29/04)
Чи нас хочуть обдурити. Треба пошукати корупційні скандали за участю Тимошенко і Ко цього ж самого автора
Ostap Ost _ 04.05.2014 00:06
IP: 78.111.187.---
Ахметов- ответственный за действия сепаратистов Донбасса, как активный руководитель ОПГ"люкс".Ахметов способен только высасывать соки с Украины:рабская эксплуатация рабочей силы, монопольный захват энергетических рынков, беспощадная сырьевая эксплуатация недр, полностью амортизированные бывшие гос.предприятия.А что он дал в Украине и народу взамен? Счастливую жизнь трудящимся, приемлемый достаток, рассширение производств, новые рабочие места, оплаченные справедливые налоги в гос.бюджет?Кроме стадиона, - ничего. Только продвинул на трон убийцу Януковича, который полностью ограбил народ Украины!
Юлю Тимошенко на должность министра по-делам Кастрации Олигархии и демонополизации экономики.
Navuhogorlonosor _ 30.04.2014 01:05
IP: 213.110.136.---
Так звана "АТО" від самого початку мала на меті продемонструвати, що нічого зробити неможливо. Тому серед білого дня відправили в Слов'янськ БТРи, а потім кажуть: "бачите, жінки й діти блокують військових!" Між тим, нормальна логіка підказує: вночі в захоплених будівлях немає ні жінок, ні дітей. Там перебувають тільки озброєні бойовики. Що заважає відправити вночі бойовий вертоліт і дати пару черг по будівлі з крупнокаліберного кулемета? Наступного дня ті, хто залишився живий, просто розбіглись би по домівках. Але цього чомусь не відбувається. Чи не тому, що значна частина мільярдів доларів, які витрачає росія на сепаратизм, осідають в кишенях наших "керівників"?
Роман Хлудов _ 28.04.2014 11:34
IP: 95.133.184.---
Без пулемёта тут не разобраться.
Ostap Ost _ 28.04.2014 08:21
IP: 78.111.187.---
Почему снайперы не мочат Стрелкова и Безлера? Где "Ас", - это же его работа!
Николай Петрушенко _ 27.04.2014 23:29
IP: 91.124.241.---
Леонид Павленко:
На кого автор работает, узнаем позже. Вообще-то Виборчий штаб Порошенка в Донецькій області очолив Юрій Гримчак.
Догадаться не трудно.
Леонид Павленко _ 27.04.2014 22:18
IP: 91.214.137.---
На кого автор работает, узнаем позже. Вообще-то Виборчий штаб Порошенка в Донецькій області очолив Юрій Гримчак.
Ostap Ost _ 27.04.2014 03:44
IP: 80.64.90.---
Давно нужно послать настоящих "Русскоязычных украинских националистов" (РУН) в составе боевых бригад для уничтожения сепаратистов Януковича и боевиков коррупционного режима Путина, который грабит Россию и установил обманом антирусский, диктаторский режим вместе с придворными бандитами, типа чечена Кадырова, Суркова (Дудаева) и прочими членами кооператива "Озеро"! Дальневосточные партизаны могут оказать братскую помощь РУНам.

РУНы могут использовать униформу вооруженных сил противника, Путин разрешил, - можно купить в ближайшем универмаге.
Путин использует диверсантов-уголовников и дикое чурбаньё РФ
Киевская Русь против Кремлевской Орды!
Ірина Дмитрів _ 26.04.2014 11:27
IP: 188.230.96.---
Nikolay Ralbush:
Вам самим не гидко таке писати?
Євген, Харків _ 25.04.2014 16:52
IP: 217.12.212.---
Леся Свищ:
а чого досі мовчала
-Точно! Треба було і далі мовчати, так?
Євген, Харків _ 25.04.2014 16:51
IP: 217.12.212.---
Коментар видалено автором блогу
Євген, Харків _ 25.04.2014 16:48
IP: 217.12.212.---
Ігор Волошин:
А Ви не помітили, що на Анатолія Гриценка ні у кого немає компромату??? Ні у журналістів, ні у політиків. Можливо він дійсно "чистий". Можливо саме за Гриценка варто було б голосувати?
-Саме так! От я вірю насамперед Гриценкові! При цьому язнаю, що він не переможе, але – РОБИ, ЯК НАЛЕЖИТЬ І ХАЙ БУДЕ, ЩО БУДЕ! за Гриценком не бачу великої команди і тим паче грошей, то й що? У кожного з нас є тільки один голос, який ДЛЯ НАС важить найбільше, бо те, як ми проголосуємо, це відповідь нашої совісті: як чинити?
Ігор Волошин _ 25.04.2014 14:28
IP: 74.125.181.---
А Ви не помітили, що на Анатолія Гриценка ні у кого немає компромату??? Ні у журналістів, ні у політиків. Можливо він дійсно "чистий". Можливо саме за Гриценка варто було б голосувати?
lola _ 25.04.2014 13:15
IP: 78.111.186.---
"Соціологи"написали над 2 кандидати-перший НОЛЬ-ПЕТЯ ПАРАшенко.Хитрий дідько,вискочив на бульдозер і на-КАНДІДАТДруга-ПОВНИЙ НОЛЬ-ТІМОШЕНКО,Актриса,брехуха,ЗЛОДІЙКА.Питання,що це за такі єврейські соціологи,котрі мені УКРАІНЦІ підсувають кандидатом в президенти НЕДОСТОЙНІ ОСОБИСТОСТІ.Кому це вигідно,КРЕМЛЮ!А разом із нимиє дійсно достойні очолити Украіну.ЦЕ-ГРИЦЕНКО,ПРЕЗИДЕНТ,ЛЯШКО,БОГОМОЛЕЦЬ...
Silvia Dyuran _ 25.04.2014 11:43
IP: 78.154.174.---
не вірю я Порошенку, цей ніколи не проведе люстрацію,
Uruz _ 25.04.2014 09:49
IP: 94.153.48.---
Егор Мкртчян:
У всей верхушки рыло в пушку!
не даром говорят, что легче построить новый дом, чем отреставрировать старый
Alexandr Anatolevich Vasilenko _ 24.04.2014 18:18
IP: 92.113.231.---
Израильский публицист Авигдор Эскин, назвал Коломойского Еврейскими фекалиями!!!
m.youtube.com/watch?v=FjeE9cejWRo
Жизнь такая штука, вот например, только Еврейские Фекалии стали губернатором и начали строить планы на поездку в Кисловодск, как вдруг, оказывается, что и эта мелочь не в его власти. Потому как водитель КАМАЗА свой стакан водки уже выпил и не только выпил, но и сел за руль, скорей всего он тоже Комсомолец!!!
Alexandr Anatolevich Vasilenko _ 24.04.2014 18:17
IP: 92.113.231.---
Значит Аннушка купит маслице и для неё, подруги Наполеона!!!
АЛЕКСЕЙ БУДНИКОВ _ 24.04.2014 14:38
IP: 78.26.151.---
Sergey Cherkashin:
саме головне що кожен незважаючи на ці компромати здатний розмежувати зерна від плевел, у кожного своя мораль, цінності, правда, розуміння хто я в цьому світі і що мені треба в ньому, і щоб ви хлопці не писали на цих горе політиків всі знають про них, хто вони, навіщо вони у владу йдуть, чиї інтереси виражають, ви ніякий америки для публіки поважної не відкриєте, і симпатиків кандидатів на пост президента не розчаруєте
Sergey Cherkashin _ 24.04.2014 12:33
IP: 217.12.211.---
Можно сделать один вывод – что вся эта писанина проплачена Тимошенко, таких доказательств можно по напридумывать сколько угодно...
Корупція1296 Україна та Європа1068 Aтака Путіна1189 тітушки19 Уряд реформ392
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter