Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Гієни. Лист Яценюку від людини, яка шкодує, що її не добили в часи Майдану

26 серпня 2014, 18:17

Підстав ненавидіти життя в мене все більше і більше.

Ось лише одна з них: скориставшись смертю мого чоловіка Мінюст провів через Кабмін законопроект, який у разі його прийняття створить ще один орган, що буде "бомбити" бізнес і поховає боротьбу з корупцією в Україні.

Мова йде законопроект про створення "Національного антикорупційного бюро України". Начебто це той орган, який було обіцяно створити, як інструмент для боротьби з корупцією, коли на Майдані мене було оголошено керівником Антикорупційного Комітету. Начебто це той орган, який мусив розслідувати топ-корупційні справи, в яких задіяні високі можновладці (такі справи, які я розслідувала, як журналіст).

Насправді цей проект закону має на меті створення органу, який не зможе боротися з мега-корупцією, а буде нищити середній бізнес.

Тобто під святими гаслами боротьби з корупцію уряд в якому я офіційно працюю (Яценюк не підписав моє звільнення) створює, ще один орган, що буде знищувати бізнес!!!! А з корупцією боротися не буде. Для розуміння в підслідність цього органу не потрапляє справа "Вишок Бойка", та й взагалі, все що я розслідувала, як журналіст (а я спеціалізувалася на корупції в схемах, де проходило від 1 млрд. грн. державних коштів).

Це й не дивно, бо цей законопроект виписувався в часи Януковича. ВФЯ також було вигідно продемонструвати Заходу, що він борець з корупціє (згадайте Янукович посадив Волгу і Галицького), також під маркою боротьби з корупцією він хотів отримати, ще один орган для "віджиму" бізнесу.

Однак Януковича не має, а злочинний законопроект пройшов Кабмін і АП, і буде винесений на сесію ВР, як надважливий і терміновий 1 вересня...

Щоб не бути голослівною я дам фото найважливішої частини законопроекту, яка була захована в перехідні положення. В ній якраз йдеться про те, що буде розслідувати новий орган і будь-яка людина, навіть не юрист, зрозуміє, що цей орган створений для того, щоб не боротися з корупцією, а очолити корупцію.

Наприклад: читаємо законопроект – пункт 4 перехідних положень і дізнаємося, що слідчі національного антикорупційного бюро України здійснюють досудове розслідування злочинів передбачених статтею 191, якщо розмір предмету злочину або завданої ним шкоди дорівнює або перевищує суму, якав 500 разів перевищує мінімальну заробітну плату (600 тисяч на сьогодні).

Почнемо з того, що суму збитків може встановлювати тільки суд (закон безграмотний і пустий). Однак забудемо на хвильку про це, а подивимося, що таке стаття 191.

Відкриваємо кримінальний кодекс і читаємо: 1.Привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні. 2. Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Що таке службова особа? У пункті 1 та 2 Примітки до статті 364 Кримінального кодексу України міститься поняття службової особи. Стає зрозуміло, що це не лише представники влади, а особи які займають посади постійно чи тимчасово на підприємствах, в установах чи організаціях незалежно від форми власності.

Тобто створене цим законопроектом Національне антикорупційне бюро отримає можливість влізати в міжбізнесові розборки (де інтересами держави і не пахне) і кидати за грати директорів та бухгалтерів. А ДЕ КОРУПЦІЯ? О, корупція в цих історіях теж безумовно буде присутня. Антикорупційне бюро очевидно буде нищити конкурентів бізнесу, який належить представникам влади.Отже, як антикорупційний цей орган буде "нульовий", зате зможе робити успішну статистику розкуркулюючи середні бізнес.

Саме тому цей законопроект має всі можливості легко пройти через Верховну Раду. Адже ВР це місце концентрації корупціонерів. Отже вони почитають законопроект, зрадіють, що їх схеми не потрапляють в підслідність, і будуть голосувати. (Зауважте, законопроект про БЮРО не передбачає відповідальність за створення корупційних схем чи корупційного угрупування, на чому наполягала я).

Проблема в тому, якщо держава зараз створить такий "нуль", нічого нормального вона не створить до наступного Майдану. А новий Майдан в нинішні часи війни з Росією загроза для нашої державності. Тому я його піднімати не буду. Отож виходу я не бачу. Просто не бачу!

Саме тому, як урядовий уповноважений, я багато місяців воювала за нормальний законопроект, за створення органу, який був би реальним інструментом боротьби з корупцією. Однак він не пройшов через Кабмін. Чому? Нижче викладаю мої суб'єктивні міркування з цього приводу.

Перше: тому що з цим не "няньчився" Яценюк.

Бо в принципі Арсенію Яценюку "фіолетово", який законопроект. Йому потрібен будь-який, головне щоб пройшов Верховну Раду, бо створення антикорупційного органу це вимога МВФ для надання кредиту. Яценюк думає про кредит, бо думає, як країні пережити зиму. В нього таких проблем, як це законопроект-тисячі, він концентрується на нагальних масштабних викликах.

Саме тому в уряді не один Яценюк працює. Хоча його слово останнє. Саме тому я пишу цей блог. Інших можливостей донести інформацію я не знайшла за місяці роботи. Тому Яценюк, мені здається просто не в курсі, що йому підклали законопроект про створення органу, що буде "бомбити" бізнес.

Хто підклав – зараз опишу. Якщо одним словом – ГІЄНИ. Вони "порвали" мене в момент моєї найбільшої слабкості – коли був вбитий мій чоловік. Тому я не буду мовчати.

Отже, як все було:

За два дні до смерті мого Миколи я розмовляла з міністром юстиції Павлом Петренком.

Він мене переконав, що на засідання уряду буде подаватися законопроект про створення органу боротьби з корупцією, який напрацьовувався мною. Єдині зауваження Петренка були, щодо призначення керівника органу. Петренко розповів мені, що Арсеній Яценюк має свою думку стосовно цього.

За словами Петренка Яценюк вважав, щоб Кабінет міністрів повинен подавати кандидатуру керівника антикорупційного органу Президенту, а той буде її вносити у ВР. В результаті ми ризикуємо отримати дуже компромісного головного антикорупціонера країни, який влаштовує всіх. Це погано. Проте набагато краще ніж орган, що бореться з корупцією в приватному секторі. Тому я погодилася.

Однак Петренко скористався моїм горем. Коли в мене загинув чоловік, міністр юстиції разом з міністром кабінету міністрів Семераком швиденько подали на розгляд уряду інший законопроект. При чому Петренко брехав прем'єру.

Мені принесли стенограму. Арсеній Яценюк спитав Петренка, чому урядовий уповноважений проти законопроекту про Національне антикорупційне бюро.

Петренко відповів: "Національне бюро за нашою пропозицією повинно розслідувати злочини державних службовців 1-3 категорії, тобто тільки вищих посадових осіб. За пропозицією Чорновол Тетяни цей орган буде розслідувати всі корупційні злочини в тому числі і до райдержадміністрацій".

Насправді в законопроекті який пропоную я так само – "1-3 категорія". Окрім того на останній консультації в мінюсті я навіть пропонувала "1-2 категорію". Я була принципова в іншому: орган повинен розслідувати корупційні злочини керівників державних підприємств та НАКів з будь-якою часткою державної власності.

Справа в тому, що найбільші корупційні схеми в нас прокручуються через державні підприємства та НАКі -"Нафтогаз", "Укрзалізничпостач", "Чорноморнафтогаз" (як з вишками Бойко). Законопроект, який нині проведений через кабмін жодним боком не зачіпляє цей неймовірний пласт корупції, де в приватні кишені зникають суми, які дорівнюють бюджетам таких міністерств, як охорони здоров'я.

Чому не залежно від частки держави? А для того, щоб стимулювати бізнес викупляти міноритарні державні пакети. Бо користі від такого володіння держава не має (через корупцію). Продати їх не може, бо комерсанти не бачать потреби витрачатися? А ось, коли бізнесмени будуть знати, що підприємство буде під пильним оком антикорупційного органу – тоді будуть викупати, ще й за хороші гроші для держави чи чесно платити дивіденди.

А тепер поясню чому мої пропозиції не пройшли, а пройшов шкідливий для країни законопроект. Причина не у високій політичній волі. Причини насправді мізерні, і люди, що рухали процесами особливо не відомі суспільству. Виявляється, коли гієни об'єднуються у зграї з ними боротися важче ніж з Януковичем.

Головні попихачі законопроекту про створення злочинного антикорупційного бюро: голова комітету по боротьбі з корупцією Верховної Ради Чумак ("Удар"), квота "Удару" в мінюсті заступник міністра Рябошапка, антикорупційне крило громадського об'єднання, що називається Пакет Реанімаційних Реформ. Зараз також долучилася Адміністрація Президента – тому, що законопроект по-суті "ударівський", а у Порошенка зобов'язання перед "Ударом".

Чумак та Рябошапка приятелі та близькі колеги. Ще за часів Януковича Чумак планував створити Національне антикорупційне бюро, щоб його очолити. (Він мені особисто зізнавався таких в своїх амбіціях). Рябошапка, який три роки працював в Кабміні Азарова допомагав йому розробити та пролобіювати "тему". За це Чумак після Майдану пролобіював Рябошапку в мінюст по квоті "Удару". І це при тому, що Рябошапка 3 роки обслуговував злочинну владу (працював на різних антикорупційних посадах в уряді Азарова, а в часи Майдану втік за кордон).У Рябошапки та антикорупційного крила Пакету Реанімаційних реформ теж багато спільного. Зокрема комерційний інтерес – вони профі в "перетравлені" грантів. Рябошапка перед призначенням в Мінюст кілька місяців працював в ТО "ТОРО" (коли ховався за кордоном). Президент "ТОРО" – Олексій Хмара по-суті очолює "антикорупційний" напрямок Пакету Реанімаційних Реформ.

(Хоча Хмара судимий за квартирну крадіжку. І проблема навіть не в гріхах молодості, а в тому, що коли Хмара змінився, і вибрав для себе шлях антикорупціонера він... викупив!!! інформацію про свою судимість з міліцейської бази).

І знов таки проблема не в моральних портретах окремих особистостей. Проблема в тому, що переважна більшість антикорупційних ініціатив Пакету Реанімаційних реформ та Рябошапки (він в Мінюсті якраз відповідає за боротьбу з корупцією) – шкідливі для держави.

Чому вони не можуть лобіювати, щось корисне? Тому що мотивація Рябошапки та "антикорупціонерів" з РПР (Шабунін, Хмара, Котляр) не користь для країни,а (аж гидко) – отримати кілька тисяч євро грантів та посидіти на конференціях десь за кордоном.

А щоб досягти потрібного їм результату потрібно:

1. Гарно називають законопроект. Українці та міжнародна спільнота вимагають боротьби з корупцією, тому слово "антикорупційний" це пароль, щоб домовитися за фінансування з джерел різних міжнародних донорських структур.

2. Якщо мова йде про законопроект основне тіло гранту виплачується у випадку його проходження у Верховній Раді в першому читанні. Тому антикорупційне крило Пакету Реанімаційних Реформ розробляє, щось загальне, беззубе і компромісне, за що радо проголосують депутати.

Саме тому законопроект про створення Національного Антикорупційного Бюро такий ніякий.

А тепер мої міркування, як про те, як ця зграя гієн змогла протягнути своє дітище, по-суті "ударівський" законопроект через кабмін Яценюка.

Отже, щоб через уряд пропхати, щось "антикорупційне" потрібно сприяння в першу чергу міністра Юстиції (він єдиний має право ініціювати антикорупційні постанови та законопроекти), далі сприяння міністра Кабінету Міністрів (його інструмент впливу -бюрократія, він може загальмувати проходження питання, або прискорити), і вже потім "добро" прем'єр-міністра.

Мене завжди мучило питання, яким чином зграя гієн перетягнула на себе міністра юстиції Павла Петренка.

Мені здається він по своїй суті не підлий, я помітила він навіть червоніє, коли говорить не всю правду. Я собі сто разів задавала питання: чому?

Чому він став на сторону комерційних, корпоративних та політичних інтересів свого заступника Руслана Рябошапки?

Мені особисто Петренко говорив, що він підтримує мої ініціативи, що Рябошапка "некерований" і "недоторканий", бо це квотне призначення "Удару". Однак в результаті Рябошапка і Петренко проявилися, як єдине ціле. Чому?

Може тому, що Рябошапка, як заступник міністра був добре обізнаний з внутрішньою кухнею мінюста, а Петренко його підтримував в усьому, щоб той лише не виносив сміття з хати?

Яке сміття?

Ну, наприклад, наведу факт: в мінюсті Департамент кадрової роботи та державної служби (досить серйозний інструмент адмінресурсу) за поданням Петренка, очолив Микола Грищук.

Це колишній радник міністра АПК Присяжнюка (найкорумпованішого міністра АПК за всю історію України, близького до Юрія Єнакіївського). Діяльності Присяжнюка в інтересах Сім'ї та Присяжнюка автор присвятила не одне журналістське розслідування.

Проте це ще не все. Микола Грищук близький до Миколи Вашешнікова. Вони обидва з Житомирщини, разом заснували ГО "Федерацію хокею Житомирської області", разом співпрацювали там з Присяжнюком, коли той був заступником губернатора. І якщо прогуглити новини часів Януковича можна побачите всі ці прізвища разом.

Так от Вашешніков в часи міністра Присяжнюка офіційно очолював одну з найкорумпованіших структур АПК -Держсільгоспінспекцію. А Грищук був його правою рукою.

За один маркетинговий рік Держсільгоспінспекція неофіційно збирала від 800млн-1 млрд. грн. Корупційний дохід отримувався завдяки торгівлі сертифікатами якості зерна і якості послуг зерносховищ. Офіційно власник зерна мав заплатити 4 грн. за тонну за сертифікат. Однак доводилося платити куди більше.

Це досягалося завдяки тому, що відомство мало 3 дні на надання інспектора для перевірки вантажу. Якщо не сплатити "калим" інспектор приходив в останній день. Трейдерам це було невигідно. За добу прості й вагонів "Укрзалізниці" чи судна коштував 4 грн. за тону. Щоб трейдери не кликали інспекторів заздалегідь на Черкащині інспекція вимагала документ про оплату оренди вагонів, а на Хмельниччині номери вагонів. Як сплачувались неофіційні внески? В одній області був кеш в іншій сплата рахунка якійсь прокладці за послуги страхування або за лабораторний аналіз. Плюс інші фокуси: Держсільгоспінспекція Вашешнікова-Грищука часто накручувала 32 грн. на тоні зерна.

А тепер ця команда працює в Мінюсті і привів туди її не Рябошапка, а Петренко. А Рябошапка звісно знав, і можливо шантажував. І мені здається це і є відповіддю, чому я стільки разів була свідком, як заступник міністра юстиції Рябошапка керував міністром Петренком.

(Що стосується мене особисто, я як уповноважена писала заяви в генпрокуратуру з вимогою перевірити причетність Вашешнікова та Грищука до корупційних схем Держсільгоспінспекції. Мені відповідали, що працюють).

Що стосується міністра Кабінету міністрів Остапа Семерака мені здається я також розумію, як Рябошапка притягнув його до своїх союзників. Думаю через заступника Семерака – Олега Паракуду, який очолює антикорупційний напрямок секретаріату Кабміну. Це дуже молодий працівник уряду помічений журналістами за кермом супер- дорогих авто.

У Паракуди є батько Василь Паракуда, який очолював державне підприємство "Науково-дослідний інститут методології Держспоживстандарту (ДП НДІ "Система", який спеціалізувався на сертифікації товарів, що імпортуються в Україну зокрема і автомобілів.

Корупційна схема сертифікації автомобілів в часи Януковича працювала дуже подібно на вище описану схему сертифікації зерна в АПК Присяжнюка. Була лише одна відмінність, це не була схема Януковича або наближеного до нього кола людей. Тоді центр корупційної видачі сертифікатів знаходився в Дніпропетровську і в 2012 році Кабмін взявся ламати ту схему. В числі борців з корупцією був і Рябошапка. Батько Паракуди, який не був в системі, визвався здавати інформацію.

Проте все закінчилось тим, що схема зменшила оберти, проте продовжила працювати, при чому гравців на корупційному ринку сертифікації побільшало. До їх переліку зокрема долучилася і львівська "Система"...Василя Паракуди. І вже в наступному 2013 році Львів заробив славу одного з найбільш корупційних центрів сертифікації. Вирішувати питання до Паракуди приїжджали з усієї країни.

Зараз син Паракуди заступник Семерака у сфері антикорупції, найближча до нього людина в Кабміні. Це й же Паракуда зобов'язаний Рябошапці за сімейні доходи, за те, що той допоміг його батьку війти в систему. А що зв'язує "антикорупціонерів" більше ніж спільні корупційні схеми?

Тому і склалася така широка коаліція ключових осіб, які змогли протиснути через Кабмін шкідливий для країн законопроект Чумака-Рябошапки. Нажаль цей законопроект йде в так званому антикорупційному пакеті невідкладних законопроектів, і два його законопроекти супутники так само шкідливі. Зрештою -дітища тих самих батьків.

В такій ситуації особливо болить мені, що серед активістів Пакету Реанімаційних Реформ, який лобіює "антикорупційне сміття" є дорогі мені люди, тих кого я називала друзями. ПРП також підтримує цілий перелік журналістів та ЗМІ з якими я працювала.

Проте час поставити крапку. Коли я скаржилася своєму чоловіку він казав: "Забудь їх. Вони все розуміють. Вони – внутрішній ворог. Тільки подивись скільки в ПРП крутиться так званих представників громадськості, які розколювали Майдан, які кричали "Майдан без політики", лише, щоб зробити собі рейтинг, хоча усвідомлювали, як країні потрібна була єдність Майдану".

А тепер цієї – так званої громадськості не має серед тих, хто на фронті. Вони натомість займаються туризмом (їздять по закордонних конференціях). Прикриваючись тим, що вони громадськість з Майдану пропихують у Верховній раді шкідливі законопроекти лише, щоб отримати грант. Виходить хлопці гинули на Майдані, а тепер гинуть в АТО, щоб хтось цим маніпулював, щоб у декого "жизнь удалась" – пролився золотий дощ грантових коштів, щоб вилізти на телебачення, а ще краще пролізти у владу? Хоча ті, хто зарази найголосніше кричить: "Ми громадськість" нічим самі не пожертвували заради країни в цьому житті. Одним словом гієни.

Взагалі не люблю узагальнювати. Це від того, що наболіло. І усвідомлюю, що після цього блогу так звана громадськість кинеться мене загризати. Що ж загризайте... Я так багато вже втратила, що не знаю, що ще мене може дістати окрім підлості.

А тепер про головне: Законопроект про "Національне антикорупційне бюро" шкідливий для країни. Я прошу Арсенія Яценюка звернути на це увагу. Адже я переконана, прем'єр-міністр з Майдану (в данному випадку справжній, а не фейковий прем'єр-міністр з Майдану) зовсім не бажає, щоб був створений ще один силовий орган, що буде нищити бізнес.

Про сучасні схеми "колишніх" детальніше на сайті http://chornovol.info

powered by lun.ua
Коментарі — 235
Юрий Дубовой _ 28.01.2015 14:57
IP: 77.122.40.---
Возмущение хоть и справедливое, но малополезное. Так получилось, что эта революция выгодна всем сторонникам капиталистической модели отношений, как на Западе, или в США, потому народ объединился против лидеров криминального феодализма. Однако, капитализм – это общество, которым управляют олигархи, и они же и пишут законы под свои интересы, потому что там конкуренция господствует, а в конкуренции всегда побеждает сильнейший, то есть олигархи.
Надеяться, что крупный капитал будет заботится о среднем и мелком бизнесе – это слишком наивно, даже глупо, потому что конкуренты не помогают своим конкурентам победить себя в конкурентной борьбе за рынки.

Просто нужно смириться с тем, что эта революция капиталистическая, а не социалистическая. Это же видно по персонам, решающим судьбы всей планеты. Если не смиряться, то нужно идти дальше, и предложить обществу более привлекательные отношения в стране, чтобы сменить положение дел в пользу подавляющего большинства сограждан.
Oleksandr Konovalchuk _ 18.11.2014 20:53
IP: 93.77.132.---
Всі в одному гів..., пробачте, – човні опинились... На жаль, і таку полум'яну революціонерку купили політично – Вона разом з Яценюком пройшла до Верховної Зради, а тепер кулявлоб знову пропонує найчеснішого правника сержанта юстиції Петренка на посаду міністра справедливості. Коло замкнулось. Навколо Тані Чорновол – Рябошапка, Грищук, Петренко, Яценюк, Барракуду, пробачте, – Паракуда. Але це суті не міняє – прізвища можуть бути різні, а жили тягнуть з УКРАЇНЦІВ так само. Прощавай, Тетяно!
Олександр Паламар _ 01.10.2014 14:39
IP: 92.113.51.---
Не варто впадати у відчай. З десятків, а можливо із сотень, чи навіть тисяч таких як Ви створюється та критична маса чесних, розумних, з загостреним почуттям справедливості людей, котрі тільки однією своєю присутністю в цьому житті вже багато значать і на багато речей впливають. Дякуючи таким як Ви Україна буде виходити із важких ситуацій переможцем. На жаль в житті для Вас буде багато розчарувань, я це вже бачу, в тім числі і через те, що Ви в першій п'ятірці і спілкування та спільна діяльнісь з Вашими колегами буде далеко не простою і принесе ще багато розчарувань. Та нехай, не дивлячись ні на що, я все-таки вірю, я вірю, що і своїх колег по п'ятірці Ви будете міняти на краще, хоч зараз вони цього не чекають. Не дивлячись ні на що вперед і тільки вперед іншого варіанту для нас всіх, все-таки на жаль, не існує.
Vikki Tricky _ 25.09.2014 17:24
IP: 93.74.19.---
Татьяна, или блогеры сбросьте пож-та ссылку что хоть кто -то как-то наказан за те же коррупционные действия. Зачем комитеты\ бюро если милиция не расследует, прокуратура крышует, а судьи оправдывают и отпускают. Что удалось вернуть из украденного? Читала Вашу статью про последнее утро мужа – плакала.Столько усилий, времени. которого действительно не вернуть и все в пустую. Сама финансист. юрист и бухгалтер – три в одном и знаю схемы от чего тошнит от высших чинов налоговой и митницы. Мне тоже тошно жить с этой стране. Но политической воли ее изменить нет ни у кого. Вы видите перспективу???
Лидия Бондаренко _ 04.09.2014 08:41
IP: 109.206.58.---
Не согласна с трактовкой законодательства. Сумму причиненого ущерба определяет не суд, а следственный орган. В процйессе рассмотрения дела в суде эта сумма должна быть доказана материалами досудебного следствия. Рекомендовала бы Татьяне Черновол сотрудничать с юристами, а не самой трактовать законы.
Yosip Filkenshteyn _ 02.09.2014 21:18
IP: 176.104.32.---
БЮТ – это та же коррупция и схемы по разворовыванию госбюджета. Для многих достаточно одной каденции, чтобы обеспечить себя на всю оставшуюся жизнь. Украинцы с облегчением вздохнули, когда закрыли эту сумасшедшую тётку Юлю. Татьяна, работайте и давайте информацию обо всех подозрительных личностях у корыта. Не запятнайте себя БЮТом – это теже ПРдуны, только с другого ракурса. У нас никогда не будет гражданского общества, все больше каких-то недолюдей – потребителей. Нам нужны такие Сталкеры – одиночки, как Вы!!!
Jaroslava Vozniuk _ 02.09.2014 10:34
IP: 178.92.19.---
Траба вам іти у Раду і вимагати не приймати такий закон.
Jaroslava Vozniuk _ 02.09.2014 10:34
IP: 178.92.19.---
Траба вам іти у Раду і вимагати не приймати такий закон.
Александр Гленмон _ 31.08.2014 22:34
IP: 93.78.68.---
Заметки утописта.
Мы живём в очень интересном мире, пропитанном правилами, непонятно кем выдуманными; и законами, которые зачастую не поддаются логическому объяснению...
theukrainepost.blogspot.com/2014/08/blog-post_1.html
Olga Svetlaya _ 31.08.2014 02:30
IP: 95.132.90.---
[Ярополк Русецький:

А що у нас хіба десь появилися зміни?! Не те, щоб появилися зміни, а стало набагато гірше! Всі корупційні схеми в дії! Жодної не зламали. Жодної!!! До сих пір діють схеми янукОвоща та його сина-стоматолога, до сих пір він кладе собі в карман гроші від держави Україна. Вже нові схеми намічаються... Ось такі справжні реалії.
steev _ 30.08.2014 23:01
IP: 95.133.238.---
Никто не сомневается в таланте Тани Черновол. Но в этой публикации – наконец-то показалось жало предводительницы БЮТоголовой секты Юлии Тимошенко. ВОНА уже вылезла из схрона и начинает свой очередной поход за президентской папахой. Месть ЕЕ не имеет границ! Нынче ВОНА руками Чорновол сводит счеты с "изменниками первой волны", которые покинули ЕЕ Батькивщину. Да сколько можно испытывать судьбу и дерзать всю Украину!!? ТВОЙ рейтинг уже видела вся страна и мир...
Валентина Логвин _ 30.08.2014 09:23
IP: 87.252.227.---
Таня Чорновол – це одна з небагатьох АБСОЛЮТНО НЕЗАПЛЯМОВАНИХ особистостей Майдану. Розумна, причому з розумом аналітика. Смілива (до безрозсудства), але КРИШТАЛЕВО ЧЕСНА. І той, хто кине в неї хоча б камінець – відразу втрачає маску "патріота", або й не пробує її начепити, бо є відвертим ворогом України. Таня – це маркер істини для політичної сили. Якщо вона у списку "Батьківщини" – це для неї не реклама, а лакмусовий папірець.
Саме "Батьківщина" була найпотужнішою рушійної силою Майдану серед політичних партій і, мабуть, саме через це розпочинається така організована фронтальна атака на неї. Не даремно це. Ой, не даремно!
Stas Kolisnyk _ 30.08.2014 00:56
IP: 78.137.6.---
Я був би щасливий, бачивши відеоблог Тані Чорновол.
Я закоханий в цю дівчину, я з задоволенням слухаю все, що з неї ллється, мені подобається її голос, її вигляд, її думки, її справи і мені лом читать так багато літер з монітора.
В той же час я розумію, що, звичайно, на слух цифри і т.п. сприймаються складно.
А інфа, подібна даній статті не доходить до "широкого загалу", який би "хавав" її, давившись слиною, коли б вона була нагляднішою.
Я хочу сказать, що тут є з чого робить бомбову інфографіку, і я по можливості займусь цим.
wheat _ 29.08.2014 10:54
IP: 195.225.147.---
Що ще дуже сумно-біографія цього рябошапка. Сумнівний заклад закінчив, питання, чи мав взагалі працювати в Мінюсті, відразу посади, відзнаки. Пані ТЕтяна правильно пише, але ще біда і в тому, що таких псевдоюристів у нас хоч пруд пруди, і вони на високих посадах, не маючи по великому рахунку навіть базової освіти. А потім дивуємся, що у нас то закони не працюють, то те, то інше. Я так думаю, що і КПК, і Податковий кодекс також подібні писали (навіть з технічної точки зору, багато абсурдних молментів, коли одні й ті є терміни мають в одному законі різне значення). СУмно все це, і за шість місяців після Майдану, 2и місяці Президент, а все як і було.
Ярополк Русецький _ 28.08.2014 18:57
IP: 178.92.94.---
"...найбільші корупційні схеми в нас прокручуються через державні підприємства та НАКі -"Нафтогаз", "Укрзалізничпостач", "Чорноморнафтогаз..." – це 100 % правда і правда те, що сьогодні в цих структурах нічого не змінилося, відмиваються колосальні гроші!
orelchan _ 28.08.2014 17:47
IP: 74.125.18.---
Tetyana Bobrova
Татьяна скорбим с вами. Надеюсь ваши расследования не останутся не замеченными! Спасибо за правду!

Таким,як ти хоч стріляй! КИМ" не остануться не заміченними! Переважний обсяг влади у кадр зрадниці України Ю.Тимошенко з її любими друзями по МИНУЛІЙ і ФАКТИЧНІЙ коаліцїї! – КОМУНОЇДАМИ І РЕГІОНАЛАМИ! "В КРАЇНІ ВІЙНА НАБИРАЄ ОБЕРТІВ завдякі зрадникам Українського Духу, ініціаторам і активаторам нахабної корупціїї в Україні: Тимошенко з Симоненко і гопниками з регіоналів Єфремовим,Колесніченко,Кілінкаровим,Ахметовим,Колесніковим,Королевскою-кращою подругою АМОРАЛЬНОЇ ШУЛЕРШІ Ю.Тимошенко (виходьків з тих же покидьків-комуноїдів).Залиште жінку в спокої,не підзужуйте її своїми підлими дописами. Самі говоріть, РОБІТЬ правду і знищуйте корупцію,підлота!
Олег Проценко _ 28.08.2014 12:31
IP: 46.247.199.---
Все правильно...бізнес це среда обітанія корупції...не буде бізнесу, не буде грошей не буде і корупції...Геніально!
Олена Бойко _ 28.08.2014 11:50
IP: 195.191.215.---
Yura Hanenko:
А що, в цій статті Чорновол вимагає відставки Яценюка?
Ви уважно читали?
Людина попри особисту втрату та біль звертає увагу суспільства на ті речі, про які знає набагато більше, ніж ми з вами.
Ви взагалі, можете приміряти ситуацію на себе? Якби Ви втратили дорогу людину, то думали би про рейтинги?
Yura Hanenko _ 28.08.2014 11:04
IP: 46.211.126.---
Люди, це заказон Юлі на Сєню, невже не зрозуміло?
Перша 5ка Батьківщини:
1. Юля
2. Власенко
3. Немиря
4. ТАНЯ ЧОРНОВОЛ
5. Соболєв.
Ви як та біомаса)
Вибори, вибори кандидати...ри!
Олена Бойко _ 28.08.2014 10:13
IP: 195.191.215.---
Хочу вірити і надіюсь, що Яценюк зверне увагу на цей крик болю і відчаю.
Потрібна особиста зустріч Чорновол і Яценюка.
Олена Бойко _ 28.08.2014 10:12
IP: 195.191.215.---
Хочу вірити і надіюсь, що Яценюк зверне увагу на цей крик болю і відчаю.
Потрібна особиста зустріч Чорновол і Яценюка.
Ted Vyk _ 28.08.2014 03:37
IP: 74.125.18.---
Віками Україна була нездатна побудувати свою державність, чергові марні 23 роки минули, і вона все ще нездатна. І це не випадково. Кращих людей "знешкодять" в "АТО", а те, що залишаться, будуть грабувати, біситись на Шустері, і далі грабувати, а решта жебракувати до наступного Майдану.
Tetyana Bobrova _ 28.08.2014 00:43
IP: 178.74.209.---
Татьяна скорбим с вами. Надеюсь ваши расследования не останутся не замеченными! Спасибо за правду!
Алексей Логвиненко _ 27.08.2014 22:33
IP: 93.79.88.---
Браво Таня!!!
orelchan _ 27.08.2014 22:23
IP: 74.125.181.---
Andrey Vorontsov
А сейчас нужна нормальная власть, работающая в унисон – Президент и Верховный Главнокомандующий, Парламент и Премьер-Министр.

А иначе (с ВАНой и БЮТом) – получим 2005 год. Старуха-процентщица не способна работать в унисон и на благо Родины.

Она способна только сеять раздоры.
Ей всегда кто-то мешает и всегда кто-то виноват.

До президента з недоповноваженнями придивляємося. А щодо аморальної істоти,бізнес-шулерші Ю.Тимошенко, ви влучно і змістовно промовили. Таку потвору розбрату,облуди,афер,спекуляцій,зради ще пошукати треба!
Вибори-2014156 Aтака Путіна1173 Корупція1273 Україна та Європа1046 Уряд реформ380
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter