Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

А все-таки дочка ''Роснафти'' заплатила українським ''антикорупціонерам''

31 жовтня 2015, 20:18

Мій попередній блог був про те, що "Роснефть" заплатила за зняття арешту з "палива Курченка". Зокрема, в моєму дописі є скрін з інтернет -сторінки закупівель "Роснафти", який свідчить, що дочка "Роснафти" "ТНК-Індастріз Україна" найняла українську юридичну фірму "Арцінгер", щоб зняти арешт з "палива Курченка" і скасувати податкові зобов'язання в бюджет України розміром 40 млн. грн.

Тобто українська юридична фірма погодилася допомогти "трохи" пограбувати бюджет України в інтересах "Роснафти" – опори режиму Путіна. Також тут безумовно треба акцентувати на корупційній складовій.

Нагадаю, що в контракті дочки "Роснафти" з "Арцінгером" мова йшла про паливо, що було арештоване в рамках розслідування корупційних схем Курченка, через які бюджет України недоотримав 670 млн. доларів.

І нарешті найголовніше – "Арцінгер" виконав завдання клієнта. Арешт з палива Курченка-"Роснафти" був знятий Печерським судом літом цього року. Відповідне рішення можна знайти в Єдиному реєстрі судових рішень.

При чому у мене є всі підстави вважати, що на клієнта "Роснафту" працювали не лише юристи "Арцінгера", а також вихідці з цієї юрфірми, що масово інтегровані у владу. Зокрема, на високих посадах- заступника генпрокурора зараз працює екс-партнер "Арцінгера" Віталій Касько, заступниками міністра юстиції -партнер "Арцінгера" Сергій Шкляр та юрист Антон Янчук.

Керуючий партнер "Арцінгер" Тімур Бондарєв, який одночасно є членом правління поважної антикорупційної організації Трансперенсі інтернешнл Україна у відповідь на мої звинувачення написав блог, в якому багато слів "правда" і "честь". Коротко суть його допису зводиться до того, що команда "Арцінгера" -"люди честі", а я -"агонія старої корупційної системи".

При цьому Бондарєв не заперечив контракт між "Арцінгером" і дочкою "Роснафти", згідно якого юрфірма зобов'язалася отримати в українських судах ухвалу, щодо зняття арешту з "палива Курченка". Зате він заперечив виконання цього контракту.

Цитую: "Arzinger, дійсно, багато років працював з ТНК (зараз – "Роснефть") і 10.10.2014 р. виграв тендер на оскарження дій податкової та зняття арешту з палива.Однак ще на початковій стадії співпраця щодо даного проекту була припинена за погодженням сторін, і клієнт самостійно без нашої допомоги супроводжував цю справу. До речі, Arzinger навіть не отримали свій гонорар за цю справу", -пише Тімур Бондарєв.

Бондарєв подає ці слова, як доказ того, що вони -команда "Арзінгер" – "люди честі", а я, яка оприлюднила факти їх співпраці з "Роснафтою" – "агонія старої корупційної системи".

Однак я "агонія старої корупційної системи" все-таки насмілюся зробити кілька зауважень "людям честі".

Перше, в той день (10.10.2014), коли вони – "люди честі" -виграли тендер "Роснафти", щоб допомогти цій поважній компанії завершити оборудку з пограбунку бюджету України, я – "агонія старої корупційної системи" – "СВЯТКУВАЛА" день народження свого чоловіка. Йому виповнилося б 38 років, якби він не загинув в бою під Іловайськом. Він захищав Україну від російського агресора, якраз в ті дні, коли "люди честі" з "Арцінгера" побігли подавати свою заявку на тендер "Роснафти".

Друге, чому вихідці з "Арзінгера", що знали про плани "Роснафти" не перешкодили зняттю арешту, не відстояли інтереси держави? На суді, де було безпідставно знято арешт не було представника генпрокуратури, де працював один з "Арцінгера".

Третє, "люди честі" з "Арцінгера" стверджують, що вони опам'яталися, припинили співпрацю і навіть не отримали з "Роснафти"...ГОНОРАР. Однак я – "агонія старої корупційної системи", яка не звикла сліпо довіряти "новим месіям", тому перевірила. Взяла роздруківку з бази ДФС, щодо податкових зобов'язань сплати ПДВ і виявила, що 31.05.2015 у "Арцінгера" виникли податкові зобов'язання в розмірі 448 тисяч грн. згідно договору з дочкою "Роснафти" ТОВ "ТНК-Індастріз Україна". А якщо виникли зобов'язання зі сплати ПДВ це означає, що були закриті акти виконаних робіт чи проплачені кошти.Тому я переконана, що Тімур Бондарєв член правління антикорупційної організації Трансперенсі Інтернешнл Україна, як партнер "Арцінгера" все-таки отримав свою долю з грошей "Роснафти".

Так що це: антикорупція правда і честь чи корупція брехня і підлість?

Про сучасні схеми "колишніх" детальніше на сайті http://chornovol.info

powered by lun.ua
Коментарі — 13
Yuri Yurieff _ 01.11.2015 10:20
IP: 95.135.172.---
А у вас спина белая!...
Miki2 _ 01.11.2015 09:50
IP: 176.36.3.---
Таня, як вірив тобі, так і вірю. Або я не з під Іловайська родом. Все перемелеться і ми їх по-любому здєлаєм. Впевнений абсолютно в цьому.
Yuriy Radko _ 01.11.2015 01:11
IP: 93.74.114.---
а де ж тут корупція?)))
Степан Ільковець _ 01.11.2015 00:17
IP: 37.203.24.---
А якщо виникли зобов'язання зі сплати ПДВ це означає, що були закриті акти виконаних робіт чи проплачені кошти. (с). Таню, і що далі? Всі на місцях? Всі працюють?Тімур Бондарєв член – антикорупціонер чи все ж таки співпрацює із країною агресором – Росія і далі? То там зрада чи співпраця?
Alexander Pidhayko _ 01.11.2015 00:12
IP: 104.197.128.---
Таня, це така гра – спочатку арештовують, потім знімають арешт і знаходять або половину (як в даному випадку) або взагалі нуль (як на Одеському НПЗ), і бюджет України не отримує від цих арештів нічого. Сирожу П. порозпитуйте)). А ТНК просто "порєшали". І оскільки вони працюють по безналу, то мусили провести офіційний платіж, з якого видно хто "рєшало". Таня, сподіваюсь ви з Сирожою не в долі, тому розплющіть очі, нічого не змінилося, але, я сподіваюся, "народ зможе" (як там Ви колись писали на траві?:)
Степан Ільковець _ 01.11.2015 00:11
IP: 37.203.24.---
Beemon:
Не чіпай лєщінку. Його уява заклопотана зображеннями кфалосів на хмарочосах! Наматує чувак, а найм за бєйці шикотить. тандем політ. зайд.
Александр 1 _ 31.10.2015 23:07
IP: 92.113.67.---
mihaylenco:
Тетяно! Щось мені підказує, що не спроста ти намагаєшся завалити Каська. Ох не просто так це все.

Мало тебе били. А може, ніхто тебе не бив? Так, макіяж?
Можливо відносно Каська Тетяна й помиляється, але ваш допис щодо неї – це вже просто тупе свинство, після якого можна лише вам побажати мати такий макіяж, який був у неї. Може трохи розуму додасться.
Любовь Поварова _ 31.10.2015 22:57
IP: 130.211.183.---
TAHJU KUPILI-VOT I VSE,VMESTE S LEZHENKO...TAK DESHEVO,TANJA!!!!!
mihaylenco _ 31.10.2015 22:44
IP: 37.55.122.---
Тетяно! Щось мені підказує, що не спроста ти намагаєшся завалити Каська. Ох не просто так це все.

Мало тебе били. А може, ніхто тебе не бив? Так, макіяж?
Александр Гальченко _ 31.10.2015 21:20
IP: 94.244.54.---
Добрий допис. Доречі, найефективніший спосіб деактивації (очищення) лайна на станціях аерації продування воздухом – кисень випалює токсини. В даному випадку кисень це змі взагалі, та подібні до цієї аргументовані статті. Так що, борімось – поборемо!
Вова Патт _ 31.10.2015 21:14
IP: 23.251.144.---
Beemon:
Таня! Проснитесь, Очнитесь! Что с Вами произошло со всеми, мы же вместе на Майдане были. Неужели Вы НЕ видите, что Порошенко со страной делает? НЕ разменивайтесь, как Лещенко, на третьестепенные расследования.
Как она с полки упала, так тут помнит,тут не помнит.Теперь кто ей платит,то пишет,не мешай,сам зарабатываешь троллем,так и ей не мешай.
На Украине времена тяжёлые людям выживать нужно.
Beemon _ 31.10.2015 20:57
IP: 109.162.67.---
Таня! Проснитесь, очнитесь! Что с Вами произошло со всеми, мы же вместе на Майдане были. Неужели Вы не видите, что порошенко со страной делает? Не разменивайтесь, как Лещенко, на третьестепенные расследования.
Olexiij Babenko _ 31.10.2015 20:53
IP: 37.52.148.---
Браво, український (так пані депутатко?) суд допоміг країні агресору троху потрусити ту ж Україну.
Це факт. Скільки ви вже депутатствуєте? Де ваша голодовка за негайну судову реформу?
Ну а все інше схоже на вашу особисту інтерпритацію. Особливо про екс-партнера. Ви в курсі, що в нас "екс-партнер" Президентом працює?
Україна та Європа1027 Уряд реформ375 Корупція1261 Aтака Путіна1171 тітушки14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter