Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Касько привласнив державні квартири, але це НАШ корупціонер, йому можна

23 листопада 2015, 16:08

Зараз відбувається нічим не прикрите лобіювання Віталія Каська на посаду антикорупційного прокурора. Йому створений образ героя- антикорупціонера. Однак варто легенько поцікавитися декларацією Каська, то стає очевидним, що це звичайнісінький "діамантовий прокурор".

А тепер виключно факти, підкріплені документами.

На засіданні комісії з відбору антикорупційного прокурора кандидат Віталій Касько зізнався, що отримав квартиру, яку вказав в декларації (площею 155 кв. метрів), як... службову від генпрокуратури. Вже один цей факт свідчить, що Касько скористався посадою та зв'язками для власного збагачення за державний кошт. Хіба це нормально, коли платники податків скидаються на королівські умови проживання для своїх слуг в центрі столиці. Хіба не це обурює борців з діамантовими прокурорами? Зауважу, що в момент отримання цієї службової квартири в 2008 році її ціна на ринку була 400 тисяч доларів.

Однак це ще не фініш. Виявилось що неодружений, бездітний Касько за час роботи в генпрокуратурі України отримав, як службові та приватизував...дві квартири. Звісно не в рамках закону, а через фальсифікації документів посадовими особами генпрокуратури. Тобто мова йде про вчинення злочину задля власного збагачення за державний кошт, себто корупцію, від особи, що претендує на посаду антикорупційного генпрокурора.

Першу квартиру від генпрокуратури Касько отримав в 2002 року. І хоча прокурори стоять на черзі десятки років. молодий спеціаліст, що був переведений в Київ зі Львова отримав квартиру через 2 місяця після влаштування на посаду. Ця квартира, 49 метрів кв., що знаходиться поблизу центру, була згодом приватизована і оформлена на матір Каська, яка проживає у власній 3 кімнатній квартирі у Львові.

Після помаранчевої революції Касько пішов з органів прокуратури в приватну практику, повернувся в часи злочинного уряду Януковича і скоро отримав ще одну квартиру.

Було це так: в новобудові "Печерський Квартал" забудовник передав генпрокуратурі 2 квартири. Це в принципі така собі різновидність дачі хабаря. Забудовники, щоб не мати проблем з генпрокуратурою під час будівництва "відкупаються" квартирами, які ставляться на баланс, як службові і таким чином відбувається легалізація хабаря. Так, в 2008 році генпрокуратурі було передано дві квартири в ЖК "Печерський квартал" N95 і N103.Одна з них N95 була зразу оформлена на Каська – посадовця генпрокуратури. Це, до речі, може свідчити про те, хто від генпрокуратури міг домовлятися про хабар з забудовником.

Також треба зауважити, що згадані в документі родичі Каська на той момент проживали у власних квартирах у Львові.В кінці 2010 Касько звільнився з генпрокуратури однак "злочинна влада" залишила йому розкішну квартиру (Чого б це?).

Після Майдану Касько не лише не повернув державну власність, а зміг приватизувати її. Приватизацію квартири для Каська на той момент, партнера приватної юридичної фірми "Арцінгер", організував заступник генпрокурора Махніцького – Банчук.

Так в декларації Каська виникло приватне помешкання – 155 кв.метрів.Проте це також не фініш. Через кілька днів після приватизації Касько повернуся на роботу в генпрокуратуру в якості заступника генпрокурора. Його відповідальність- повернення активів Януковича. Однак перші місяці роботи Касько себе присвячува ремонту та вмеблюванню квартири. Нагадаю, що тоді в Україні була катастрофічна ситуація – сепаратизм. А сепаратисти фінансувалися за рахунок вкрадених активів Януковича і джерела їх фінансування мусив перекрити саме Касько. А як, якщо він займався ремонтом квартири?

Взагалі, за час роботи його в генпрокуратурі жодних успіхів в сфері повернення активів не відбулося хоча Касько працював при всіх трьох генпрокурорах після Майдану. Зате він також встиг підтягнути будівництво приватного будинку в селі Нові Петрівці біля "Міжгір'я" Януковича.До речі, щасливим власником будинку і земельної ділянки Касько знов таки став не завдяки коштам заробленим в приватній практиці, а схоже, що тут мова також йде про хабар. Адже трьохповерховий недобудований будинок з'явився у Каська в 2009 році на підставі договору дарування. В цей час Касько обіймав офіційну посаду в генпрокуратурі.Тобто покращення житлових умов відбувалося у Каська виключно в періоди, коли він обіймав офіційну посаду в генпрокуратурі.

Так чим Касько відрізняється від "діамантових прокурорів" окрім того, що цинічно створив собі імідж героя антикорупцінера? Нічим!

До речі, викладені вище факти не можуть не знати наші авторитетні перевіряльники декларацій посадовців – Лещенко, Шабунін, Соболев тощо. Чому ж вони мовчать і продовжують піарити шахрая? Невже не гідно визнати помилку? Чому знов таки мені доводиться оприлюднювати ПРАВДУ і тим самим викликати на себе вогонь та потоки бруду від так званої "авторитетної громадскості"?

Проте я все-таки потерплю несправедливе обливання брудом, але спитаю цю "громадскість", перефразуючи відомий вислів Рузвельта про "нашого сукіного сина". Так що, шановні антикорупціонери, ваша гідність, чесність, об'єктивність та патріотизм полягає в тому, щоб антикорупційним прокурором був корупціонер, тільки тому, що це ВАШ корупціонер?

Все, крапка, можете обливати.

Тільки, я все -таки відкрию над собою парасольку – зауважу, що цей блог написаний людиною, що відмовилася від державної квартири, яку мені надавали згідно закону про МВС, як вдові загиблого під Іловайськом добровольця.

А ще, шановні читачі, зверніть увагу, як будуть замовчуватися в ЗМІ подані мною факти та документи. Прогнозую, корупція претендента на посаду антикорупційного прокурора, виявиться неактуальною і не цікавою для власників масмедіа. Він і далі буде героїчно "блищати" в численних публікаціях. Проте не все те – золото, що блищить, особливо у наших ЗМІ,

Про сучасні схеми "колишніх" детальніше на сайті http://chornovol.info

powered by lun.ua
Коментарі — 84
lola _ 28.03.2016 16:03
IP: 130.180.218.---
Касько провів операцію по затриманні діамантових прокурорів.А що зробила Таня Чорновол.Смерть чоловіка,можливо замовлення самоі"найчеснішоіпроститутки"задля іі сексуального звязку із Пашинським.Тому Таня в студію прізвища усіх,хто прикарманив службове житло в студію
lola _ 28.03.2016 16:00
IP: 130.180.218.---
Касько провів операцію по затриманні діамантових прокурорів.А що зробила Таня Чорновол.Смерть чоловіка,можливо замовлення самоі"найчеснішоіпроститутки"задля іі сексуального звязку із Пашинським.Тому Таня в студію прізвища усіх,хто прикарманив службове житло в студію
SARA21 _ 25.11.2015 11:16
IP: 91.226.4.---
Таня а що має Говда і чий він зять,що його так потягнули вверх чиясь мохната рука,тому що батьки його прості інженера,а в наш час такі не вибиваються на посади такі,які мав Говда.без блату,або без грошей.
Александр 1 _ 24.11.2015 15:22
IP: 188.163.12.---
umka:
Александр 1:
umka:
Як така людина буде боротися з "відносно порядними хабарниками"?
З огляду на його сьогоднішню діяльність, я на 99% впевнена, що незрівнянно сумлінніше за тих, кого поставила влада, яку ви безуспішно намагаєтеся відбілювати у своїх коментарях.
Ви забули, мабуть, що Касько поставила на посаду саме ця "злочинна" влада, яку я зовсім не відбілюю, а лише порівнюю з іншими політиками, які на владу претендують. А ось ефективність роботи Касько на посаді: "Його відповідальність – повернення активів Януковича... за час роботи його в генпрокуратурі жодних успіхів в сфері повернення активів не відбулося, хоча Касько працював при всіх трьох генпрокурорах після Майдану". Цікаво, що може бути краще для цієї влади прокурорів?
Pixel _ 24.11.2015 15:07
IP: 95.69.248.---
80000:
Петро Чайка: Ваше -"Так само, як і шавкам Потроха, – бородатій жінці САрЄ Лещенко, цнотливому мальчику Шабуніну, Єгорке Соболеву з його пташиною мовою. " – досить влучно – особливо по сарє Л. – воно вміщується завжди на самих "крутих яй цях" – правда не яйценюка...Шабунін пока просто жовторотий пацан з обмеженими можливостями – а Соболєв – якийсь темний та непослідовний – теж намагається вмоститися одним задом на декількох точках??? Правда пане Петро – Шабунін з іншої категорії – можливо з нього ще щось вийде – хоча би дєтство???
- – - – - –
Ну, цей споживав якусь дешеву ширку від циган...
Pixel _ 24.11.2015 14:28
IP: 95.69.248.---
Петро Чайка:
Можливо воно і так. А скоріше всього так.
Але Чорновол дискредитувала себе знаходженням в кодлі ренегатів. Дискредитувала істеричними дифірамбами на адресу ворюги Кулявлоба. Ідіотськими звинуваченнями в бік Тимошенко.
Тому, їй віри нема.
Так само, як і шавкам Потроха, – бородатій жінці Сере Лещенко, цнотливому мальчику Шабуніну, Єгорке Соболеву з його пташиною мовою.
Яким тим більше віри нема.
- – - – -
"...бородатій жінці Сере Лещенко, цнотливому мальчику Шабуніну, Єгорке Соболеву з його пташиною мовою..."

Британські вчені беззаперечно довели, що й пересічна людина може генерувати образи, які за яскравістю не поступаються пензлю Хіеронімуса Босха. Варто лише більш-менш активно спричинитися до споживання ЛСД (діетиламіду лизергінової кислоти). Поздоровляю Пєтю Чайку-Лівінгстона з вдалим ЛСД-тріпом!
P712 _ 24.11.2015 14:27
IP: 92.113.136.---
Пані Тетяно, де ваші гнівні блоги за загибель наших військових через недолугого головнокомандувача (гівнокомандувача)?? Чому за небесну сотню яника потрібно посадити до буцегарні (ОДНОЗНАЧНО ПОТРІБНО), а за загибель тисяч шоколадний упорок не несе жодної відповідальності?? Починаючи з Іл-76 і далі всі гарячі точки??
P712 _ 24.11.2015 14:22
IP: 92.113.136.---
Що незаконного (тобто такого, що порушує закон) у отриманні квартири і її подальшій приватизації? Якщо факт отримання і факт приватизації були у невідповідності до закону, то треба не блоги строчити, а листи до ГПУ. А інакше все написане – наклеп, що може мати для таких політичних невдах, як Чорновол, відповідні правові наслідки.
umka _ 24.11.2015 13:32
IP: 134.249.246.---
Петро Чайка:
Відчувається стиль пані Тимошенко – очорнені усі, а вона виблискує білими шатами від Луї Вітонна
umka _ 24.11.2015 13:20
IP: 134.249.246.---
Александр 1:
umka:
Як така людина буде боротися з "відносно порядними хабарниками"?
З огляду на його сьогоднішню діяльність, я на 99% впевнена, що незрівнянно сумлінніше за тих, кого поставила влада, яку ви безуспішно намагаєтеся відбілювати у своїх коментарях.
Александр 1 _ 24.11.2015 12:48
IP: 188.163.12.---
umka:
Що значить прихопив власність, нешанований мною підспівувач нинішній владі? Як юрист повинна Вас розчарувати – у діях Каська немає порушення закону. А охарактеризувавши його як відносно порядну особу я винесла йому свій моральний вирок
А одержання безкоштовної квартири на родичів, які мають свої помешкання? Це не шахрайство? А одержання подарунка (хатинки) – це не хабар? Взагалі то я розумію, що закони в нас написані так, що, навіть Пшонку чи Януковича можна виправдати (бо писали під себе). Але ж мова про ваш моральний (не юридичний) висновок: "відносна порядність". Як така людина буде боротися з "відносно порядними хабарниками"?
Петро Чайка _ 24.11.2015 12:45
IP: 91.219.223.---
Можливо воно і так. А скоріше всього так.
Але Чорновол дискредитувала себе знаходженням в кодлі ренегатів. Дискредитувала істеричними дифірамбами на адресу ворюги Кулявлоба. Ідіотськими звинуваченнями в бік Тимошенко.
Тому, їй віри нема.
Так само, як і шавкам Потроха, – бородатій жінці Сере Лещенко, цнотливому мальчику Шабуніну, Єгорке Соболеву з його пташиною мовою.
Яким тим більше віри нема.
umka _ 24.11.2015 12:09
IP: 134.249.246.---
Александр 1:
umka:
Касько не марсианин, он – продукт украинской государственной системы, в которой "достижение" в виде двух законно приватизированных служебных квартир свидетельствуют лишь о том, что он человек относительно порядочный.
Більшої дурості, ніж визначення прокурора, який прихопив у власність не менше як пів мільйона доларів (квартира на підставних осіб та будинок подарований), людиною "відносної порядності", не чув. Це як риба "другої свіжості". Невже немає незаплямованої людина на посаду антикорупційного прокурора?
Що значить прихопив власність, нешанований мною підспівувач нинішній владі? Як юрист повинна Вас розчарувати – у діях Каська немає порушення закону. А охарактеризувавши його як відносно порядну особу я винесла йому свій моральний вирок
Андрій Шулик _ 24.11.2015 11:54
IP: 80.243.157.---
Продажна недобита потвора!
Александр 1 _ 24.11.2015 11:52
IP: 188.163.12.---
Sergey Krylov:
Согласно ее логики если ты сотрудник прокуратуры то должен жить на улице...
Согласно вашей логике, если ты прокурор, то имеешь право на бесплатное жилье в любом городе, независимо от предыдущих условий проживания. Какая-то рабская "логика": "Он же прокурор!".
Александр 1 _ 24.11.2015 11:47
IP: 188.163.12.---
umka:
Касько не марсианин, он – продукт украинской государственной системы, в которой "достижение" в виде двух законно приватизированных служебных квартир свидетельствуют лишь о том, что он человек относительно порядочный.
Більшої дурості, ніж визначення прокурора, який прихопив у власність не менше як пів мільйона доларів (квартира на підставних осіб та будинок подарований), людиною "відносної порядності", не чув. Це як риба "другої свіжості". Невже немає незаплямованої людина на посаду антикорупційного прокурора?
Sergey Krylov _ 24.11.2015 10:46
IP: 130.211.185.---
Из всей этой бредятины можно сделать один вывод Танюха тупо отрабатывает чей то заказ.Согласно ее логики если ты сотрудник прокуратуры то должен жить на улице, но а про ремонт это вообще шедевр,как так в стране революция а он скотина ремонт в квартире делает, бред сивой кобылы.Во всех приведенных фактах нет и доли состава преступления, тупо сотрясания воздуха.
SARA21 _ 24.11.2015 10:32
IP: 91.226.4.---
Уже не вірю навіть Тані.Кожен з них захищає свого корупціонера,а за народ ніхто не думає.
umka _ 24.11.2015 09:10
IP: 134.249.246.---
Касько не марсианин, он – продукт украинской государственной системы, в которой "достижение" в виде двух законно приватизированных служебных квартир свидетельствуют лишь о том, что он человек относительно порядочный. На чем поставить акцент в этом словосочетании – на порядочности либо ее относительности каждый решит для себя сам. Вот и Вы, Татьяна, когда-то были для меня образцом честности, а теперь я считаю Вас человеком относительно порядочным, но крайне неумным, который в упор не видит, что работает в тандеме с откровенными жуликами и подонками,
Alex Revutsky _ 24.11.2015 08:11
IP: 82.193.105.---
Революция не закончена.
Прокуратура должна быть заменена полностью, т.е. на 100%. Ни один гражданин. занимавший любой пост в прокуратуре, не должен иметь право работать в органах власти. В прокуратуре нет честных, а "частично" честным или "честным по-нашему" не должно быть места в такой органе власти.
В Грузии заменили 100% за два года. В Украине это сделать не сложнее, но для этого должны быть патриоты у власти, а не вонючее пластилиновое олигархическое гавно с интересами в рассейском городе Липецк.
Юрій Неживий _ 24.11.2015 06:46
IP: 46.203.225.---
Таня – про що це каже??? Про те що вся влада в цілому – і твоя ВР зокрема – це кодла бандюків аморалів та лицемірів – остання межа моралі яких – це влада будь-якою ціною...зрадою підкупом провокаціями залякуванням цькуванням...ти навела приклади Шабуніна Соболєва Лєщенка – можливо вони нині і кусають твоїх тричі перепродажних політ-урків – яценюка мартиненка авакова -щоби стати на їх місце банально продовжувати той же дерибан але просто перенаправивши його у свою кишеню??? проте Танюша -"завсігдаперепродакшен", – подивись на себе – скількох продала ти??? – щоби слухати тебе і тобі вірити??? твоє слово не варте навіть коров'ячої лєпьошки – раз...по-друге – є т акий закон приорітетів – так от згідно ньому і українській конституції – за ситуацію відповідає -гарант президент і так далі в силу своїх повноважень – так от щоби обливати брудом Касько – потрібно спершу здерти шкуру Шокіна Авакова і там далі видно буде – чия буде наступна????
Шлакоблок _ 24.11.2015 06:35
IP: 178.95.133.---
dushka:
ОООО...!!!! Почався срач!!!! Танечко, хто тобі наступив на хвоста? Що взялися за твого друга Пашинського??? А ти бідненька його всіма силами захищаєш!!! Вже й обісрала Соболєва, Шабуніна, Лещенка... давай далі, щось малувато.
-* Этого мало? А сколько нужно, чтобы было достаточно?
Шлакоблок _ 24.11.2015 06:33
IP: 178.95.133.---
Лена Патриотка:
А вы что с подачи "друга" любимого пашинс, уже отмыли бензин Курченко? А деток в Англию отправили учиться? Честная вы наша
-* А по сути?
meua _ 24.11.2015 03:45
IP: 93.74.11.---
Читаешь этот опус и думаешь, чего она добивается? Хочет оправдаться за свои глупые предыдущие выпады или просто не понимает, что является простой пешкой в руках "любых друзив" своего шефа – "лучшего премьера всех времен", по ее словам?
А заодно замазать других честных людей... Как говорится, вся дурь налицо.
А больше предъявить нечего? А шуму то сколько, а домыслов про взятки!
А слабо напечатать полный список полученных и приватизированных квартир в Генпрокуратуре? А кто вообще отказывался от квартиры, когда имел возможность ее получить? Где ж найти такого идеального человека с прокурорскими погонами?
Эта женщина вообще что-то думает, когда пишет?
Владимир Беспалов _ 24.11.2015 01:54
IP: 176.36.100.---
Максим Драгун:
Чорновіл – продажна скотина
Не думаю что она продалась за блага.
Просто не хватает запала на что-то иное, кроме Януковича.
А может просто мозгов не хватило и ею манипулируют, превратив в рупор Яценюка и Ко.
А может изнутри она видит всё по-другому – в конце концов и в кнопкодавничестве она давно уже не видит никаких проблем.
Но не та уже Татьяна, какой мы её помним по Межигорью, давно не та...
Україна та Європа1016 Корупція1243 Aтака Путіна1158 Уряд реформ368 Мовне питання184
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter