Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Під парасолькою ІІ. Портнов контролює процес неповернення активів ''януковичів'' в Україні

11 грудня 2015, 11:39

Це продовження: "Повернення активів "колишніх" під парасолькою". Зараз мова піде про людину, що тримає цю парасольку. Це – Андрій Портнов. Юрист режиму Януковича не лише зняв з себе санкції за кордоном, а також взяв під контроль сферу неповернення активів "януковичів" в Україні. Півтора року він отримував інформацію з усіх кримінальних справ "колишніх", керував діями чи то бездіяльністю генпрокуратури за кордоном, створив геніальний інструмент маніпулювання громадською думкою. Адже в гвардії Портнова фактично працює ціла армія громадських активістів, політичних спікерів, блогерів, журналістів та депутатів.

Портнов зміг налагодити всю цю складну машину, бо мав цілу в'язку ключиків – осіб, на яких він мав вплив – на ключових посадах. В результаті, він зміг нав'язати свою позицію навіть тим, що вважають себе борцями з Портновим.

Продемонструю один цікавий ланцюжок впливу Портнова на абсолютно різні групи, які зараз підтримують лінію Портнова в сфері неповернення активів.Почну з того, що заради маніпуляцій на інформаційному просторі Андрій Портнов користується чималим ресурсом "Привату". Чому? Про це пізніше. Також я продемонструю, чому раптом публічні противники Коломойського також затято працюють на інтереси Портнова. Це, наприклад – Сергій Лещенко, який фанатично приєднався до кампанії Портнова з дискредитації законопроекту 3025 (який переймає італійський досвід спецконфіскації активів мафії).

Почнемо з фірми Андрія Портнова з кодом ОКПО 31904661. За доволі довгу історію свого існування вона називалася по-різному: спочатку "Портнов та партнери", потім ТОВ "Корпоративні технології". Код залишався тим самим.А це засновники цієї фірми з бази податкової, коли вона вже називалася "Корпоративні технології" – 2009 рік. Я взяла данні за цей рік, бо усіма перерахованими особами Портнов дуже тісно працює до сих пір, а також тому, що далі юрособа заховалася за офшори.Почну з фізосіб. Під час Майдану, Андрій Портнов був першим заступником глави Адміністрації Президента України, керівником Головного управління з питань судоустрою. А його люди від його імені організовували репресії проти Майданівців.Це, зокрема, вище згаданий "засновник" – Петрашко Сергій, який в часи Майдану працював керівником Головного управлінні АП по контролю за правоохоронними органами, та другий "засновник" Фесенко Вадим, який керував Головним управлінням АП з питань судоустрою. І, до речі, нещодавно екс-голова Оболонського суду Києва Ірина Мамонтова заявила, що приймати рішення проти Майданівців її примушував саме Вадим Фесенко.Далі прошу звернути увагу, що юридичним співзасновником юрфірми Портнова довгі роки була структура з кодом 317336794. Потім її доля була переоформлена на офшори. Код 31736794 належить фірмі "Промрезерв", що заснувала "Портнов і партнери" ще в 2002 році. (І директором тоді був особисто Портнов Андрій Володимирович).Також це ж підприємство -"Промрезерв" стало засновником сумнозвісної структури – ТОВ "Славутич-реєстратор", де довгий час головою спостережної ради був Геннадій Корбан.

Ця структура фігурувала у цілому переліку рейдерських скандалів, зокрема, з Нікопольським феросплавним заводом, з "Укртелекомом" з Кременчуцьким НПЗ.

Ось, наприклад, новина про "проблеми" татарських інвесторів Кременчуцького заводу з рейдером – "Славутич-реєстратора".

Як показав час ці звинувачення мали під собою грунтовні підстави, адже відомо під чиїм контролем зараз Кременчуцький НПЗ.

Частина ІІ

Тепер пропоную заглибитися в 2005 рік, коли були встановлені корисні контакти, що дали можливість Портнову нині отримати інструмент впливу на генпрокуратуру та маніпуляцій громадською думкою.

З бази отримання офіційних доходів ДПА за 2005 рік стало відомо, що Андрій Портнов отримував офіційні доходи від фірми "Пукшин та Партнери". Отже Портнов мав спільні справи з "Пукшин і партнери", при чому тісні стосунки демонструє той факт, що там отримував доходи і близький до Портнова Сергій Петрашко.Тоді ж у 2005 році в компанії з Портновом "засвітилося" два відомих діяча сьогодення.

Перший, це Андрій Богдан -нинішній адвокат Геннадія Корбана, який на той час був

партнером "Пукшин та партнери".Другий: Віталій Касько з 2014-того заступник генпрокурора, а тоді, в 2005 – адвокат "Пукшин і парнери".

.


Звісно перетинання Каська-Богдана-Портнова, яке я продемонструвало -давнє, адже йдеться про 2005 рік. А хто де не працював? Однак є всі підстави вважати, що коло окреслених мною осіб, яке зійшлося до купи тоді – працює разом з того часу до нині.

Касько та адвокат Корбана Андрій Богдан і зараз друзі. Вони вчилися разом, це Богдан працевлаштував Каська в "Пукшин та партнери", в генпрокуратуру в часи другого уряду Януковича, в "Арцінгер".

А про близькість Корбана та Портнова – не знає тільки лінивий.

Що ж стосується заступника генпрокурора Каська, то з того часу, коли в травні 2014 року генпрокурор Махніцький призначив його своїм заступником у сфері повернення активів, ми в тій сфері мали тільки втрати. Зокрема, були зняті санкції з Портнова. Тобто діяльність чи то бездіяльність Каська була повністю в інтересах Портнова.

Також Портнов використав свої зв'язки з Каськом для організації кампанії дискредитації законопроекту про спецконфіскацію активів "Януковичів" -3025, що дає можливість терміново перекинути в бюджет 40 млрд. грн арештованих активів "колишніх". Касько для дискредитації і блокування законопроекту підтягнув громадські організації, ЗМІ та депутатів, на яких він мав вплив. В результаті, в інформаційному просторі на законопроект, який фактично став єдиною дієвою ініціативою після Майдану в сфері повернення активів, було вилито неймовірна кількість бруду та брехні.

Також треба визнати, що юрист режиму – Портнов в постмайданівській Україні є дивовижно недоторканою особою. Завдяки своєму кадру в генпрокуратурі? Портнов навіть якось хвалився, що в Москві користується карткою... "Приватбанку" – тобто його рахунки в Україні не були арештовані після Майдану.

В свою чергу Каська та Корбана єднає наступна сучасна історія.

Частина ІІІ

Журналісти в липні цього року з ложі преси у ВР сфотографували смс-переписку Геннадія Корбана з депутатом Олександром Дубініним – організатором партії "Укроп".

Ось розшифровка переписки.

К: "Как идет сбор подписей по Шокину?"

Д: "Пока 84"

К: "Мало! Работайте активнее"

К: "А что с Виталиком?"

Д: "По нему движемся активно. Схема молодых реформаторов работает! И в пятницу он будет у Шустера. Уже договорились"

К: "Еще в микрофон скажи! Все детали при встрече"

В цей же день 14 липня в інтернеті був опублікований список народних депутатів, що підписалися під відставкою Шокіна.

А 17 липня в ефірі Шустера можна було споглядати "Віталіка" -Віталія Каська і навіть почути його вже після опівночі 18 липня.

Отже це був сценарій по зміні генпрокурора, в якому також була зроблена ставка на СВОГО -Віталія Каська.

Тобто: одночасно Касько отримав роль в кіно "Привату", та використовує противника "Привату" Сергія Лещенка для дискредитації закону 3025 на замовлення Портнова.

Взагалі, через Каська Портнов отримав шикарний канал комунікації з грантовою громадськістю та залежними від грантового фінансування ЗМІ та депутатами. Це дало можливість Портнову майстерно маніпулювати "в темну", тобто "зливати" авторитетним спікерам потрібні меседжі та інфу, лобіювати та дискредитувати.

Яскравий цьому приклад -останній тиждень винесення законопроекту 3025 на розгляд ВР блокувала "Самопоміч". Цю позицію "Самопомочі" допоміг сформувати той же Касько через своїх лобістів з "антикорупційної громадськості". Вони ж сформували позицію "Самопомочі", коли та публічно заявляла, що бачить Каська на посаді генпрокурора. Це відбулося саме тоді, коли Корбан організував збір підписів проти Шокіна.

Також яскравий цьому приклад, що вчора депутати, як публічно сорочку рвали за Каська не підтримали включення на розгляд парламенту законопроекту 3025, про спецконфіскацію активів. Зокрема, "проти" голосував весь опоблок, "ляшківець" Чижмар (минуле, якого було тісно пов'язане з Каськивим та Льовочкіним), а з ними... Заліщук та Наєм.

(Це, до речі, найгірше, що може бути в житті – стикатися зі зрадою! -авт.)

І я можу лише тішити себе надією, що Портнов маніпулює в темну. Тобто Портнов та Корбан створили фейкового-героя-антикорупціонера Каська, а наша грантівська "громадскість" йде за ним, слухняно, як овечки...

Відкрийте очі! Не давайте собою маніпулювати Портнову. Це зрада всім принципам, які ви публічно сповідуєте, в які я, сподіваюся, ви все-таки вірите.

P.S. До речі, визнаю навіть я в липні стала жертвою цих маніпуляцій Корбана та Портнова, поставила свій підпис в організованому ними шоу за відставку Шокіна.

Про сучасні схеми "колишніх" детальніше на сайті http://chornovol.info

powered by lun.ua
Коментарі — 17
Марк Моргенштерн _ 15.12.2015 00:51
IP: 104.197.53.---
не вполне адекватного человека видно было давно, но я не думал. что все так запущено. что происходит с людьми. может быть действительно апельсинчики то наколотые)
Максим Народицкий _ 13.12.2015 14:24
IP: 91.222.61.---
да Таня, быстро ты скурвилась. не видеть кто уничтожает страну в действительности. Более того,к Портнову такое внимание скорее всего потому, что он выложил информацию, о том, что "Рошен" торгует своей продукцией через оффшоры, чтобы минимизировать налоги в Украине.
Максим Круча _ 12.12.2015 21:17
IP: 109.122.22.---
Алексей Мамаев:
Нормально.
Алексей Мамаев _ 12.12.2015 14:55
IP: 37.229.131.---
И еще... Таня, поравь инфо в профиле, ты уже не одружена, а вдова)))))))))))
Алексей Мамаев _ 12.12.2015 14:52
IP: 37.229.131.---
Не сделать ли Тане СПЭ? Или шизофрения для Рады это нормально?
Gektor _ 12.12.2015 12:36
IP: 93.75.44.---
Портнов, Богдан и Касько – гомосексуалисты. Они просто поддерживают друг дружку во всех отношениях
Viktor Ostafeychuk _ 12.12.2015 01:33
IP: 212.80.43.---
Тетяно, один той факт, що Яценюк не заклав у пропонований ним проект днржбюджету фінансування антикорупційної прокуратури вже свідчить про те, що саме Яценюк і є одним з головних корупціонерів країни. Тому не смішіть людей вашими дописами, в яких ви намагаєтеся відповідальність за провал за арешт коштів банди Януковича покласти на одного Каська, відвернувши головну відповідальність від його прямого начальника генпрокурора Шокіна. Досить вже морочити людям голову, майте якщо не совість, то хоча б трошки поваги до українського народу.
meua _ 11.12.2015 19:48
IP: 93.74.11.---
Только такие, как автор, не понимают, что контролирует не только Портнов, но и Аваков, Яценюк, Порошенко.
dengidengi _ 11.12.2015 18:12
IP: 188.163.107.---
А при чем тут УП? Чего эти вопросы вы, Татьяна, вытягиваете сюда? Вы ужу (и давно) – там – у владі. Этот вы-ер, очевидно, заказ личного кукловода-руководителя-спонсора? Ваши разборки (паучьи) никому не интересны. С маетками януковича уже разобрались? Все пограбили? Разбирайтесь СЕГОДНЯ с СЕГОДНЯШНИМИ. Это честно будет. Янык был вор, но при нем народу жилось легче во 100 крат... Вы сегодня делаете все, чтобы мы сожалели о том, что повелись на ваши обманки о лучшей жизни. Кроль звиздел, что закрыв все схемы прошлой власти увеличи подымет уровень жизни без всяких кредитов и займов. И, ШО?
Александр 1 _ 11.12.2015 17:59
IP: 188.163.12.---
Volodymyr Tonkoshkur:
все це (не хочу грубити) пані Тетяно цікаво і добре шо ви пишете.Але то бувші.Ви б написали б про теперешніх решал-гнид...
Так це ж й про теперішніх корбанів, портнових, прокурора Каська-перевертня, що хотів вилізти по "схемі молодих реформаторів". Це дуже важливо викривати такі хитрі схеми обдурювання виборців. Треба подякувати Тані Черновол за корисну працю та допомагати наскільки можливо.
Volodymyr Tonkoshkur _ 11.12.2015 17:48
IP: 94.244.37.---
все це (не хочу грубити) пані Тетяно цікаво і добре шо ви пишете.Але то бувші.Ви б написали б про теперешніх решал-гнид – пашинськіх, луценків,авакових...
Володимир Хмельницький _ 11.12.2015 13:23
IP: 93.74.117.---
До речі, Пукшин є офіційним (підтвердив сам А.Гриценко) спонсором партії "Громадянська позиція". Крім того, Пукшин був довгий час заступником голови Секретаріату Президента Ющенка
Adam Viter _ 11.12.2015 13:22
IP: 95.133.246.---
Чорновіл молодший був продажним начальником виборчого штабу Януковича і ще не до кінця розплатився з кредитом довіри Путіна. Чорновіл пояснив, чому небезпечно забирати лавру у Московського патріархату до його цілковитого виходу із залежності і одужання.
Чорновіл (син великого Батька) прогнувся перед Московським патріархатом гібридної війни імперії зла Кирила – Путіна в України і збрехав.про Київську Лавру. ЇЇ не відбирають, а віддають українським прихожанам, всіх національностей!
Александр 1 _ 11.12.2015 13:01
IP: 188.163.12.---
SARA21:
Ваша влада роздерибанює державу а вам ще до сьогодні Портнов мішає.?
Цю владу вибирала не Тетяна Чороновол, а народ, до якого належити й ви. Тому, це НАША з вами влада.
SARA21 _ 11.12.2015 12:33
IP: 91.226.4.---
Ваша влада роздерибанює державу а вам ще до сьогодні Портнов мішає.?
SARA21 _ 11.12.2015 12:31
IP: 91.226.4.---
Таня ми не обирали Портнова,ми вибрали вас,і тих хто на Майдані так виступав проти Портнова і йому подібних.Що ви пишете сьогодні?Ви при владі яка на крові зайшла в парламент і вами дальше керує Портнов?Це і смішно і страшно.Чого ж ви разом з БПП голосуєте,якщо президентом керує Портнов.Що ж то за президент що до сьогодні ще не поміняв ні суддів ні прокурорів,а це у його компитенції.Таня не вішайте людям лапшу на вуха.
Igor Sidorov _ 11.12.2015 12:18
IP: 188.163.0.---
Весь прокуроский отстой, что Касько, что Шокин – это следствие совковой прокуратуры, переросшей в корпорацию заккрытого типа (ЗАО) по зарабатыванию капитала и прислуживания олигархату. Точно так же ведет себя Сеня – совковый х о л у й ОЛИГАРХАТА.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter