Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Онищенко розкрився – куди витратив 1.5 млрд. грн вкрадених податків

11 лютого 2016, 18:08

Вдалося "розколоти" Онищенка-Кадирова куди він витратив величезну суму не заплачену його газодобувними підприємствами в бюджет. Я, особисто, тепер переконана – незаплачені в бюджет податки зайшли в 112-канал. Також були інші дорогі покупки – законопроект, міністр, депутати, партійка, наметове містечко.

А тепер про все детальніше. В 2014 році перед Новим Роком я разом з іншими депутатами проголосувала за підняття ренти в 70% для підприємств спільної діяльності. СП це, коли свердловини державні, а газ приватний. Тому ця висока рента абсолютно виправдана, держава нарешті повинна була отримати своє. Не пройшло і півроку, я почала з'ясовувати чи працює закон. Виявилось, що більшість СП чесно платить ренту. При чому дані з податкової засвідчили, що ті самі СП, що платять високу ренту також платять чималий податок на прибуток, а це означало, що прибуток є, а отже це повна брехня, що рента збанкрутила підприємства.

Лише кілька СП не платило податки. При чому там, де не платилася рента, не платився і податок на прибуток та махлювали з ПДВ. Тобто, було кілька компаній "де плювати хотіли" на податкове законодавство України. Ці ж підприємства крутили хитромудрі схеми, завдяки яким кошти з продажу газу виводилися в готівку, через купівлю...у бабусь цигарок та карток поповнення телефонів на десятки мільйонів грн. Уявляєте яка нахабна схема!!!

Хто за цим стоїть? Це перше питання, яке я задала собі.

У компаній було дещо спільне, вони мали одну реєстраційну адресу в Миронівці -Київська область. Я приїхала туди, в офіс на вулиці Леніна і з'ясувала, що в ньому працюють довірені особи депутата мажоритарника з цього округу – Олександра Онищенка. Онищенко при мені особисто дзвонив своїм робітникам в Миронівці, вимагав від них, щоб вони кістьма лягли, але жоден документ з офісу до мене не потрапив. Так я дізналася, що за злісною несплатою в бюджет стоїть особисто депутат ВР Онищенко-Кадиров з фракції "Воля народу". Переглядаючи документи в офісі в Миронівці, я також з'ясувала, які ще підприємства контролює цей депутат. Виявилося, що ТОВ "Природні ресурси +", якій в день розстрілу Майдану державне "Укргазвидобування" передало в користування за смішні кошти нафтові свердловини також належить Онищенку-Кадирову. (Кадиров це його справжнє прізвище).

Після цієї поїздки я отримала цілий букет замовних брудних публікацій про мене в ЗМІ, зате я дізналася з кого вимагати сплату в бюджет.

В кінці 2015 року ДФС підтвердив мої найгірші розрахунки -виявлені мною фірми Онищенка-Кадирова не заплатили величезну суму в державний бюджет у вигляді ренти, а також мали місце махінації з ПДВ.

Ось фото додатку до відповіді мені з ДФС. Тут перелічені підприємства Онищенка (окрім ТОВ "Цефей" це не його), та їх борги перед бюджетом по сплаті ренти за добуток газу. Видно, що за 11 місяців 2015 року підприємства Онищенка не заплатили в бюджет майже 1.400 млн. грн. Він продовжує не платити. Тобто наразі цей борг вже перевищує півтора мільярда грн.Як йому вдається уникати відповідальності? Все дуже просто -тому що за не заплачені в бюджет гроші, він купує засоби політичного впливу та тиску. Тобто "бодатися" з Онищенком собі дорожче, а дружити вигідно. Ось що мені, зокрема, вдалося виявити.

На минулому тижні, я повісила плакат у ВР -"Онищенко заплати податки в бюджет 1.5 млрд. грн".Реакція Онищенка виявилася дуже цікавою...він прибіг "домовлятися". Стало зрозуміло, що він живе в інших від мене координатах, він просто не може усвідомити, що для людини, що багато чим пожертвувала заради країни, відступитися від державних інтереси, це означає – визнати, що всі жертви були даремні. Тому тут просто не могло бути жодних варіантів домовленостей, адже в мене може бути єдина умова -заплати податки в державний бюджет. А Онищенко мав нахабність пропонувати мені зупинитися, а за це він обіцяв прибрати антиурядове наметове містечко на схилах Маріїнського парку навпроти Кабміну.

Онищенко визнав, що це його проект, що це він фінансує наметове містечко "Партії простих людей". Як для мене, це приклад особливого цинізму. Адже наметове містечко начебто проти злочинних тарифів на газ. Однак високі тарифи на газ для простих людей пом'якшуються субсидіями, а субсидії в свою чергу сплачуються завдяки поступленням в бюджет від ренти. Тобто, Онищенко-Кадиров створив півторамільярдну дірку в тих коштах, що йдуть реальним простим людям. Тому фактично за рахунок простих людей він фінансує ряжених- простих людей на чолі з Капліним.

Тому я почала розкручувати цю ниточку далі. На "рекламних площах" містечка Капліна я знову написала – "Онищенко заплати податки 1.5 млрд., а не плати Капліну".І тут вибухнув "112-тий канал". Сюжети були майстерно зліплені так, що мене максимально дискредитувати та нічого про несплату Онищенком 1.5 млрд!!!

Тепер, я особисто переконана в достовірності інформації, що з'явилася, ще в травні минулого року, про те, що новим власником 112-того каналу став Онищенко -Кадиров.А тепер підіб'ю підсумок, куди Онищенком витрачаються кошти не заплачені в якості податків в бюджет.

Я певна, що за рахунок несплачених податків Онищенко відшкодував собі те, що заплатив за призначення свого міністра в мінекології – Ігоря Шевченка. Той не встиг широко розгорнутися на посаді, хоча започаткував кілька корупційних схем. До речі, формальною причиною його звільнення послужив політ на відпочинок в Ніцу на літаку Онищенка-Кадирова.

Ось на цьому літаку.До речі, він був оформлений на Онищенка 26 лютого, через кілька днів після розстрілу Майдану. Тобто, коли нас розстрілювали Онищенко-Кадиров активно займався "шопінгом" – 22-24 лютого купував по-дешевці свердловини в державному "Укргазвидобуванні" через кілька днів став власником дорогого бізнес-джету. А зараз менеджер-Януковича в газовій сфері продовжує грабувати бюджет і робити дорогі покупки.

Наприклад, він проплатив у відомому законопроекті Юлії Тимошенко "Про зниження ціни на газ для населення" скасування норми про 70% ренту для підприємств спільної діяльності. Тобто намагався легалізувати несплату податків.Що цікаво в перших двох версіях законопроекту Тимошенко, який був підписаний, ще кількома депутатами БЮТ цього суто лобістського перекреслення не було. Вигідну Онищенку версію підписала особисто Тимошенко -сама.

(ВР не пропустила цей лобізм, я особисто за це боролася).

Третє, незаплачені в бюджет податки пішли на фінансування "Партії простих людей" дуже простого Капліна. Зокрема, і на цькування Яценюка з рекламних площ наметового містечка навпроти Кабміну, адже Яценюк особисто доклався, щоб для підприємств спільної діяльності не була скасована 70% рента.

І нарешті – четверте: несплачені податки в бюджет пішли на фінансування 112- каналу.

Для чого Онищенку це все? Тільки для того, щоб і далі не платити податки і забезпечувати недоторканість схемам. Адже треба віддати йому належне він тонко відчуває, які механізми рухають країною. Зокрема, після Майдану у нас громадськість отримала вплив на політику. Тому хочеш багато собі дозволяти – формуй громадську думку в потрібному тобі руслі. І у нас нажаль це дуже просто. ЗМІ -викривлене дзеркало! Настільки, що це просто безвихідь. Зараз жодна інформація, яка би це не була сенсація, без інтересу власників ЗМІ, без домовленостей з власниками ЗМІ, без грошей широко не розходиться, а отже громадськість не отримує об'єктивну інформацію

Тому хочеш бути в політиці на коні? Рецепт простий – вкради побільше з бюджету, купи ЗМІ, парочку горластих депутатів, постав наметове містечко, і в тебе повний набір інструментів, щоб знищити репутацію того, хто вимагає від тебе повернути вкрадене.

А щоб бути по вуха в багнюці – треба лише бути за державу. Якщо ти за Україну, ти ніколи не вкрадеш державне, а це означає, що в тебе не буде жодних ресурсів протистояти та боротися. В тебе не буде навіть підтримки людей, бо людям ЗМІ за кошти "ресурсних" подадуть про тебе та твої дії геть спотворену інформацію.

І повірте, я навіть не плачусь, бо така об'єктивна реальність. Я навіть нічого не маю особисто проти Онищенка. Я не маю жодного особистого інтересу в протистоянні з ним. Я навіть не турбуюся про свою політичну кар'єру, якби турбувалася, то крутилася би в орбітах власників ЗМІ. Я просто хочу досягати результату в інтересах держави. Цілком конкретного: примусити Онищенка, щоб він заплатив 1.5 млрд. ренти в державний бюджет. Як? Що мені ще зробити?

Про сучасні схеми "колишніх" детальніше на сайті http://chornovol.info

Коментарі — 45
LYCIV_OLGA _ 14.02.2016 12:29
IP: 109.251.42.---
Щось я ніяк не зрозумію – Rall – то рашистське щенятко, чи свинятко – вищить, скавулить, але ще й рохкає??? А сцить-то, як!!!...Ондо, вже – скільки калюжок накалапудило – 11:17,11:24,11:32,11:37! НЕДЕРЖАННЯ ВЖЕ, АЛЕ БРЕХАТИ НЕ ПЕРЕСТАЄ!!!
Тож ЩЕ РАЗ (!!!) вказую на ПЕРЕЛІК постійної/безперервної/патологічної (?) СВІДОМОЇ БРЕХНІ RALL-а, (на прикладі – Rall _ 12.02.2016 18:27) в цій темі:
1) Бреше, що "На Донбас приперлися зі зброєю уніати. І з важких гармати розстрілюють зараз Донецьк вони, а не православні";
2) Бреше, що – нібито – всі українці звинувачують у голодоморі росіян, а не більшовиків/радянську владу;
3) Бреше про мотиви вчинків багатьох українських гетьманів, зводячи їх виключно (!) до особистої матеріальної зацікавленості.
Все це – тільки зайвий раз доводить: У RALL-а – ЩО НЕ РЕЧЕННЯ – ТО БРЕХНЯ!
І при тому – ЦЕЙ МОРАЛЬНИЙ ПОКРУЧ (!!!) – МАЄ БЕЗМЕЖНЕ НАХАБСТВО (!!!) СТВЕРДЖУВАТИ (у Rall _ 02.2016 22:32) – "Я НІКОЛИ НЕ БРЕШУ"!!! (Безліч (!!!) смайликів "smile")
SARA21 _ 13.02.2016 19:04
IP: 91.226.4.---
Ви прекрасно зрозуміли що я вам написала,а якщо не зрозуміли то замість крапок підставте букви із,тоді зрозумієте.На вашу дурню яку ви пишете мені бракує скромності вам інтелігентно відповісти.
SARA21 _ 13.02.2016 19:00
IP: 91.226.4.---
Rall:
На Донбасі росіяни грабують і гвалтують населення,і народ Донбасу пише по парканах Путін забирайся геть,росіяни забирайтеся звідси.Ви теж скажете що це уніати їх гвалтують? але вони не кажуть уніати ідіть геть...На Донбасі вбили сімю протестанського священника і самого священника,це теж зробили уніати?.Що ще зробили уніати?На ЗУ мирно живуть всі і росіяни і євреї,і вірмени,і кримські татари,і поляки,і ніхто їх не бє і не грабує і не вбиває і не гвалтує.Тому що ми не дич азійська.
SARA21 _ 13.02.2016 11:19
IP: 91.226.4.---
Rall:
Знаєш пане я тобі скажу так::п...день,п...день,щоб було на цілий день,так і ти.
LYCIV_OLGA _ 13.02.2016 09:43
IP: 109.251.42.---
(Смайлик "smile") Рашистське брехливе щенятко – Rall (яке образилося на те, що йому заважають вести антиукраїнську пропаганду) – жалібно заскавчало, обісцялося й "згадало" про тему блогу! (Декілька смайликів "smile")

Тож запам'ятовуваємо/відмічаємо ПЕРЕЛІК СВІДОМОЇ БРЕХНІ RALL-а, (на прикладі – Rall _ 12.02.2016 18:27):
1) Бреше, що "На Донбас приперлися зі зброєю уніати. І з важких гармати розстрілюють зараз Донецьк вони, а не православні";
2) Бреше, що – нібито – українці звинувачують у голодоморі росіян, а не більшовиків/радянську владу;
3) Бреше про мотиви вчинків багатьох українських гетьманів, зводячи їх виключно до особистої матеріальної зацікавленості.

Що все – тільки зайвий раз доводить: у Rall-а – ЩО НЕ РЕЧЕННЯ – ТО БРЕХНЯ!

І при тому – ЦЕЙ МОРАЛЬНИЙ ПОКРУЧ (!!!) – МАЄ БЕЗМЕЖНЕ НАХАБСТВО (!!!) СТВЕРДЖУВАТИ (у Rall _ 12.02.2016 22:32) – "Я НІКОЛИ НЕ БРЕШУ"!!! (Безліч (!!!) смайликів "smile")
LYCIV_OLGA _ 12.02.2016 21:35
IP: 109.251.42.---
От і перша (!) БРЕХНЯ (!) (чи черговий прояв клінічної манії переслідування???) нашого старого знайомця – Cjnybr, Karakyrt, gmailo, som, Lann, (здається – ще bysol), glok, pann, jut, astros – в іпостасі Rall-а (розмножується брунькуванням, бо чого ще чекати від рослини???)!
Отже – ВІДЛІК RALL-ОВОЇ БРЕХНІ ВІДКРИТО!

Для згадки нагадую, та знов надаю ДОКАЗИ (приклади) системної/патологічної БРЕХНІ (чи розумової неповноцінності, як і у всіх рашистів) його останього втілення – ASTROS-а:
1) У Руслана Лижичко "Короче, хід за... Що скаже "старшой"" а) діалог Pixel-я з astros-ом (від – astros _ 04.02.2016 17:17 і все до Pixel _ 04.02.2016 19:34); б) LYCIV_OLGA _ 04.02.2016 22:50; в) LYCIV_OLGA _ 05.02.2016 09:03
2) У Олег Тягнибок "III Бандерівські читання в Києві" – мої коментарі – LYCIV_OLGA _ 04.02.2016 22:17
та – 05.02.2016 08:57
3-12) У Альона Шкурум "Перед відставкою не надихаєшся", мої пости – LYCIV_OLGA _ 07.02.2016 11:06, у 11:10, та у 11:13
SARA21 _ 12.02.2016 20:14
IP: 91.226.4.---
Сьогодні за ваш Донбас наші львівяни воювати не хочуть.У вас було 4 міліони населення захищайте себе самі,а не втікайте на ЗУ,а хочете Путіна,то маєте його вже сьогодні.Те що там воюють уніати,то брехня,бо набір із ЗУ становив всього 50%.А 50% це призовники до армії які не мають права відказатися.Тому луплять православні православних.А від голоду помирали українці,бо українці любили землю.і жили по селах,а вимирали села а не міста.Українцям не можна було навіть покинути село і переїхати у місто,бо місто не голодувало.Компартія прийшла в Україну із Росії і росіянами,і з такими продажними козаками як ви пане.А ви платили тим гетьманам????що так добре знаєте чого вони хотіли.А вони хотіли бути господарями на своїй землі,а не рабами.
SARA21 _ 12.02.2016 17:50
IP: 91.226.4.---
Rall:
А той що зостався це ти???Молодець Оля Луців.
SARA21 _ 12.02.2016 17:49
IP: 91.226.4.---
Rall:
Читай історію а не історію КПСР,і не слухай брехунів які кажуть що бандери їдять дітей,бо таку інформацію слухає або дебіл або не від великого розуму людина.Ваші одновірці сьогодні знищують на Донбасі не тільки своїх одновірців,але ще і свій русскій мір,який все життя служив їм вірою і правдою,а ви їх градами січете,і їхнє житло і їхніх дітей.І не кацапи мерли від голоду а українці які компактно жили на території Расеї.А гетьмани були молодці,які не хотіли з таким дурним народом мати справи.А одновірці це що??Бог над нами один,а віра це політика,і заробіток священників.
SARA21 _ 12.02.2016 16:20
IP: 91.226.4.---
Иван Орлов:
А яке твоє діло до нашої,,шалашовки,,ти на свої дивися,у вас таких через одну якщо не більше.
SARA21 _ 12.02.2016 16:18
IP: 91.226.4.---
Иван Орлов:
А кого продали хохли???Нас завжди продають,кацапи.Нам кріпосне право вводили кацапи,нас голодом морили кацапи,нас вбивали і в Сибір вивозили кацапи,нас вбивають грабують теж кацапи,вивозять наші заводи,залишають наших людей без роботи,хто? кацапи.То хто кого зраджує????
Остап Сетевуха _ 12.02.2016 15:32
IP: 46.219.250.---
треба отримати владу, а не підтримувати тих президентів-премєрів, які самі кришуть таких як кадиров
1. новий закон про вибори
2. не сваритися з єврооптимістами та їх друзями, а домовитися хоча б про тактичний союз на майбутніх виборах
3. готуватися до виборів
усе інше від лукавого – боротьба ради боротьби треба лише покидькам-кривлякам поро-яцекам
Микола Злочевський _ 12.02.2016 15:31
IP: 176.8.116.---
Иван Орлов:
Александр 1:
Ты на себя то посмотри,лишенец. Может я и "мерзавец", не знаю, но никого не предавал, как хохлы.
Да ты вааще предатель инцесторожденный по определению заветов Маркса и Ленина...
SARA21 _ 12.02.2016 13:03
IP: 91.226.4.---
Иван Орлов:
Навіть якщо вона матюкалася,то що їй неможна.Та у вас вРасеї без мата на вулицю не виходять,від вас культурою аж пре,ви і у своїх фільмах матом говорите.
LYCIV_OLGA _ 12.02.2016 12:07
IP: 109.251.42.---
(Декілька смайликів "smile")
О, незабаром стаття "Тоталітаризм" у "Вікіпедії" – завдяки Rall-овим "викриттям" – поповниться розділом LYCIV_OLGA!... А там, дивись, і Європейський парламент у який-небудь своїй декларації, а ОБСЄ – в резолюції з цього приводу визнають – що Європа зазнала не тільки нацистський і сталінський тоталітарні режими, але й режим LYCIV_OLGA проти Rall-а на сторінках УП, який "приніс геноцид, порушення прав та свобод, воєнні злочини та злочини проти Rall-а". З часом буде встановлено "день поминання" Rall-а й всіх інших рашистів, який всі українці з радістю (!!!) будуть святкувати (навіть – декілька разів на рік)!
(Декілька смайликів "smile")
Александр 1 _ 12.02.2016 11:13
IP: 188.163.12.---
Rall:
Ознаки тоталітариста на форумі.
1. Використання полеміки за ЛЕНІНСЬКИМ ПРИНЦИПОМ – переводу дискусії з теми, що обговорюється на особу опонента з його негайним несамовитим обпльовуванням, образами, накліюванням політичних ярликів.
2. Граничне хамство, брутальність, цинічність.
3. Постійні безпідставні обвинувачення опонента в усіх гріхах з метою вимусити його виправдовуватися замість розвитку теми.
...
Всі ці ознаки без сумніву вказують на "Иван Орлов". Спритно ви його викрили. До того ж він не лише тоталітарист, а ще й звичайний мерзотник.
LYCIV_OLGA _ 12.02.2016 10:31
IP: 109.251.42.---
(закінчення)
... ці моральні потвори тільки тішаться коли хтось "вступає з ними в особисту дискусію" (фактично – "йде в них на поводу" і разом з ними "розводить срач" – засмічує/забовтує/"уводить в бік" тему), а штатні тролі ще й можуть одержувати доплату за кожну їм відповідь. Тож – навіщо приносити їм стільки задоволень?!...Навіщо (???) власноруч "годувати" (!) тролів???!!!...
Ну, якщо, вже не в силах стримуватися – то можна почати писати не ім (!), а про (!) їх маячню, та їх самих у третій особині...Або – писати як, наприклад, Logic2009 стосовно СЕМИЖОПОВ-а (ник Мыкола Злочевский, не путать с Злочевським)...

Тож єдине, що нам тільки зостається, то – щиро дякувати всім рашистським тролям за їх наполегливу, невтомну працю по наданню наочних і таких яскравих/незаперечних доказів/прикладів їх ватяного дебілізму, та остаточної деградації і виродження всього їх "раSSійського світу"! Ніхто – окрім них самих – не впорався б з таким завданням краще!... (Смайлик "smile")
LYCIV_OLGA _ 12.02.2016 10:29
IP: 109.251.42.---
(Смайлик "smile") "Ой, Вань, гляди – какие клоуны!..."

Ну, чому завжди так – як рашист, то обов΄язково – путінізм головного мізку, українофобія/раSSізм???... (І рашистські тролі, ці "бісенята руSSкава міру" на УП – яскраве тому підтвердження)
Наочний приклад чого – їхні недоречні (зовсім не за темою) та абсурдні (не маючі ніякої логіки) – флуд чи флейм у кожній (!) темі, а ще й незгарбні спроби тролінгу. Бо вся їх писанина тільки свідчить про їх обмеженість/глупство, і дуже часто, навіть, – про їх розумову неповноцінність/слабоумство/божевільність (!!!)
І ніякий "діалог" з ними неможливий! Невже хтось справді сподівається, що йому вдасться в чомусь їх переговорити/переконати???... Вони ж тут – зовсім для іншого!
Тому й намагатися "дати" комусь з них "підпотиличника" – абсолютно марно! Бо ці моральні потвори тільки тішаться...
(див.закінчення)
Miki2 _ 12.02.2016 09:11
IP: 178.95.7.---
Иван Орлов:
Личность самой этой Чорновол вызывает просто омерзение. Во первых, давно всем известно, что она всегда работала и работает с известным всем одиозным Пашинским, не только является его любовницей, но и он ее подкладывает под нужных ему людей.Кроме этого она просто алкоголичка и психопатка. Весьма показательна для сегодняшнего укропарламента, почти наполовину состоящего из подобных фигур. Все ее брехливые низкопробные статейки заказные, заодно на них она строит свой имидж "борца за правду".
Ванюха, укр. спєцслужби знають про вашу поговорку: "єслі баба пьєт, то значіт і єпьотца". Так от, Ванюха, как відіш твої брєдні протів Тані бєлими нитками шиті.
Таня – чєсна женщіна в політиці, а в нерабочє время вона даже в біблотєкі може сидіть, не кажучи вже про мєчтатєльні уік-енди...

Карочє, - валі к своїм клушам і не лізь до наших дівчат
SARA21 _ 12.02.2016 09:02
IP: 91.226.4.---
Иван Орлов:
А ти дурню маскальський там поряд з Танею лежав що все так добре про неї знаєш,і навіть де і коли її підкладували.Омерзеніє викликають такі як ти.
moskel _ 12.02.2016 08:53
IP: 104.197.233.---
Мыкола Злочевский:
Гей Жопин.
ти чо в Маскву дерьмо поставляєш.
Челсі там нічо кушать не могла, 4 дня только водку пила і протеїн бари кушала.))))
moskel _ 12.02.2016 08:48
IP: 108.59.84.---
Челсі Гендлер била в Москве.
Потролила Путіна і єво лошадь.)))

twitter.com/chelseahandler

Єле ногі унесла живая.
Микола Злочевський _ 12.02.2016 03:21
IP: 176.8.116.---
sidor:
Иван Гелан:
Тимошенко, угодою з Х уйлом про газ розпочала знищення Ураїни,
а каким образом? Тока без "подписала ганебный контракт" а четко и конкретно. Прежде чем писать лабуду всякую – включите моск. Напомню "обстановку" – на улице минус 20 и начало зимы. Перекрыт вентиль полностью. В ЕС даже при закрытом вентиле поставки должны были производиться с хранилища и за счет опять же технологического газа из хранилища. Вопрос – на сколько времени хватило бы газа в украинском хранилище, если использовать только газ из хранилищ? Прошу учесть, что основной потребитель газа – металлургические предприятия с технологиями 19 века – их остановка привела бы к техногенной катастрофе и полностью вывела бы из строя весь промышленный потенциал страны.
Ну, поехали...?
Все было согласовано Ющыдлом с Западом. И когда Циля поехала подписывать контракты в Москву, то Квасневский взвыл от ярости.
Микола Злочевський _ 12.02.2016 03:12
IP: 176.8.116.---
sidor:
Александр 1:
Тетяна справжній боєць! Мародерів і пацюків напалмом треба випалювати.
точно. В первую очередь пусть посадит трех своих друзей.Можно начать с Пашинского.
Так вони доставили снайперські гвинтівки, після чого Яник драпанув з Межигіря до свого патрона Путлєра...Мають безперечні заслуги перед Майданом.
Виктор Тарасов _ 11.02.2016 23:19
IP: 46.175.81.---
Схоже що це "наїзд" на 112 канал з другого боку. Та нема в Україні правдивішого та цікавішого каналу новин. Подивіться, Тетяно, та послухайте, що говорять, та як сперечаються там. Запрошують усіх, з різними точками зору, дають можливість висловити свою думку. Надзвичайно професійні ведучі, тому цей канал є першим в українському медіапростору. Негоже кидати лайном тільки тому, що цей канал не подобається Порошенку, йому і Шустер не подобається, бо не любить чути правду, от і використовує своїх шавок для знищення свободи слова в Україні. Не вийде...

В що Ви перетворилися, Тетяно? Ви в команді людей, які за 2 роки перетворили 90% українців в жебраків і продовжують гнобити та розкрадати Україну, і в тому що трапилося є і ваша частка. Від цього відмитися буде неможливо.
Корупція1209 Уряд реформ357 Aтака Путіна1145 Україна та Європа982 Річниця Майдану74
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter