Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Касько не працював, тому зараз повинен не гуляти, а сидіти

15 лютого 2016, 14:47

Віталій Касько заявив, що звільняється з генпрокуратури й відразу знявся істеричний ґвалт, мовляв останню надію нації з'їли кляті корупціонери.Я теж згодна, що його звільнення це неподобство. Тільки з інших причин -він повинен був піди не у відставку, а в тюрму. Бо саме він є тим посадовцем, що в Україні після Майдану відповідав за повернення активів Януковича та його челяді, і очевидним є те, що в цій сфері у нас найбільший провал.

Хоча вона НАЙВАЖЛИВІША. Адже кошти вкрадені "януковичами" підживили сепаратизм, ці кошти продовжують рухати механізм сучасної корупції. Якщо задушити цей грошовий потік, обезкровити зв'язки Іванющенка, Портнова, Ставицького, Злочевського, Фірташа в Україні – левова частина сучасних корупційних схем, брудних політичних інтриг розвалиться в прах!

Проте НІЧОГО-НІЧОГО- НІЧОГО не було зроблено, щоб хоча би обмежити цей потік та комунікацію між одіозними особами режиму Януковича та їх представниками в сучасному українському політикумі.

Істерія навколо імені Каська штучно створена, "колишні" мають купу способів піарити своїх агентів. А спробуйте поглянути тверезо.

Касько єдиний мав механізми, які дозволяли робити конкретні речі в царині повернення активів, він також керував міжвідомчою комісією з повернення активів. Тобто, уточнюю, Тетяна Чорновол -не мала інструментів, а він мав всі. При чому дуже довгий час при всіх трьох генпрокурорах після Майдану!!!

Чому ж він не несе відповідальність за те, що жодних успіхів не має.

Адже був призначений заступником генпрокурора, керівником міжнародного відділу, відповідальним за повернення активів ще в травні 2014 року при Махніцькому. А далі він мав ті самі повноваження при Яремі, а при Шокіну вони були додатково розширені. І що? А НІЧОГО!!!

Якою би не була об'єктивна критика генпрокурорів та слідчих органів, проте в середині країни було арештовано близько 50 млрд. грн активів вкрадених в часи режиму Януковича. Це є результат.Маленький, але результат.

А що у кухні Каська? Нічого.

Все що було арештовано за кордоном з активів "януковичів" це досягнення іноземних слідчих. А ось далі повинен був включатися Касько. Проте він не включався. Це видно по результату: санкції знімаються, арешти скасовуються, жодної копійки не повернено в Україну. Тому що Касько не зробив жодного продуктивного кроку.

Єдине, що він робив, постійно валив вину на інших посадовців генпрокуратури.

Проте це саме він повинен був організовувати процес.

Міжнародне управління під його керівництвом, це не бюро перекладів. А Касько не листоноша. Він повинен був бути менеджером, локомотивом- рухати справи по колишнім здобуваючи для них фрагменти закордоном.

А уявіть собі Касько не створив навіть жодної міжнародної слідчої групи, не перейняв жодної справи.

Зате він туризмом займався. Тобто постійно їздив у відрядження. Позаяк жодної роботи не було зроблено, жодного результату не отримано, це означає, що він просто відпочивав в робочий час за державні кошти за кордоном. Його прізвисько в середовищі прокурорів- "патлатий турист".

Однак, якби з його боку була лише бездіяльність, це – півбіди. У нас таких "туристів" купа.

Проблема в тому, що Касько не бездіяв, він свідомо працював на "колишніх".

Ось, конкретний результат його зради, -10 березня цього року в Латвії закривається кримінальна справа, щодо відмивання коштів українськими бенефеціарами часів Януковича.

Касько зробив все можливе, щоб Україна не перейняла цю справу.

Він тому і сидів в генпрокуратурі до останнього, бо, маючи інструменти своєї посади, успішно блокував всі спроби перейняти справу.

А через Латвійські банки прокручувалися кошти у схемах Курченка.

При чому за два останніх роки Президенства Януковича обороти по рахунках компаній Курченка становили 10 мільйонів доларів США на день. Звичайними були платежі по 25-35 мільйонів доларів США єдиним перерахуванням. Платежі йшли Арбузову, Злочевському, Іванющенку, Ставицькому та навіть швейцарській компанії, яка називалася просто, як двері – "Янік трас" (Очевидно, щоб не заплутатися).

Тобто матеріали з Латвії могли заповнити прогалини в цілій низці кримінальних справ порушених в Україні, щодо "колишніх".

Очевидно саме тому Касько не організував передачу справи в Україну. І блокував, коли це намагалися зробити в обхід його. Останній "героїчний подвиг" – він домовився з Сакварелідзе і той відсторонив від справи Курченка слідчого, що великими зусиллями, але зміг отримати доступ до латвійської справи. Це сталося зразу після того, як слідчий ознайомився з першим даним йому томом.

Далі були свята, латвійці погодили приїзд наступного разу -25 січня. І тут Сакварелідзе поспішив його відсторонити...

Саме для цього Касько і сидів до останнього в генпрокуратурі. А звільнився зараз тому, що знає, тепер встигнути до 10 березня перейняти справу майже не можливо.

Зате коли прийде 10 березня, і весь світ дізнається, що Україна не перейняла справу, і в Латвійський бюджет було перераховано 80 млн. доларів,арештованих в рамках цієї справи, тому що Україна також їх не потрудилася перейняти Касько зарепетує: "Шокін зрадник". А в ЗМІ піде хвиля: "Касько герой! Каська в генпрокурори!".

Ось так можна зрадити Україну, відпрацювати на колишніх, втратити мільярди державних коштів і стати... героєм. Це такі ГЕРОЇ нашого часу. А ті що гинуть на фронті, захищаючи країну – статистика?

Про сучасні схеми "колишніх" детальніше на сайті http://chornovol.info

powered by lun.ua
Коментарі — 51
Сергей Бут _ 16.02.2016 20:44
IP: 94.178.255.---
Странный какой-то материал у Т.Ч... Если он (Касько) такой бездельник и сачок, то почему до сих пор никто об этом не говорил, не писал???? Если бы он действительно был таким разгильдяем в выполнении своих служебных обязанностей, то Шокин бы его давно и с треском вытурил бы из ГПУ... Подождем, разумеется, интервью с Касько в каком нибудь издании... Отреагирует же он как-то на обвинения Т.Ч... Что-то тут не чисто...
Robert Bruce _ 16.02.2016 16:52
IP: 130.211.187.---
Касько бабосів накосив і тепер можна на лазурний беріг, поки смаженим не запахло... У них всіх одинаковий план... Просто різниця в тому скільки можна хапнути!
Альберт Юсупов _ 16.02.2016 15:31
IP: 91.207.245.---
Как же просто разводить лохов хорошей девочке Тане. Она сказала – значит это истина. Для возврата активов д.б., как минимум, решение украинского суда. А що у кухні? А НІЧОГО??? Два года в креслах правительство премьера (Ваша фракция), а у воров только запросы больше. А що у кухні? А НІЧОГО??? Почти все менты, прокуроры, судьи на местах, кроме патрульных. Посмотреть процентную статистику обновления прокуратуры-абсолютное большинство только рокировка. А що у кухні? А НІЧОГО??? Как цирк на проволоке (СТЕНА на границе) поживает? А що у кухні? А НІЧОГО??? "Касько єдиний мав механізми, які дозволяли робити конкретні речі в царині повернення активів..." – а Шокин не имел этих механизмов? И сколько завершено дел, и по скольким приговоры или хотя вторая судебная инстанция положительно пройдена.А що у кухні? А НІЧОГО??? Абсолютное большинстве гопредприятий уменьшают, а не увеличивают бюджет. Не премьера ли это прямая функция? В зеркало смотреть надо!!!
Херсонець _ 16.02.2016 11:51
IP: 93.79.181.---
Алексей Пелипенко:
Тетяно, а чому всі викриття про Каська ми чуємо не від безпосереднього керівника, який повинен був контролювати роботу, а при певних обставинах і сам втрутитися безпосередньо? Чому через рік цю беліберду Ви зригнули – чи не з метою дискредитації Каська?
Ушльопок, погано читаєте блоги Тетяни. Див. тут: "Касько привласнив державні квартири, але це НАШ корупціонер, йому можна
23 листопада 2015, 16:08"
Алексей Пелипенко _ 16.02.2016 11:02
IP: 82.207.124.---
Тетяно, а чому всі викриття про Каська ми чуємо не від безпосереднього керівника, який повинен був контролювати роботу, а при певних обставинах і сам втрутитися безпосередньо? Чому через рік цю беліберду Ви зригнули – чи не з метою дискредитації Каська?
Херсонець _ 16.02.2016 08:30
IP: 93.79.181.---
Як бояться злодії при владі цієї сміливої жінки! Кинули банду проплачених ботів-шакалів. Ви тільки поглянте, хто тільки не гавкає у бік Тетяни. А по суті ніхто не не розбирає сказане нею. Крадуть, паскуди. І усіх крадіїв, Каськіва у тому числі, до нігтя!
ytkr _ 16.02.2016 08:01
IP: 78.111.190.---
Сумно спостерігати, як змінилося політичне обличчя Т.Чорновіл після обрання її Нардепом, Думаю, Микола Ятченко у коментарі не помилився!
Yury Mikhaylov _ 16.02.2016 01:40
IP: 104.197.191.---
Когда же ты сука успела продаться Ахметову? Вернее, как он сумел купить на корню всю вашу проституточную фракцию народного фронта? Позорище.
Vitaliy Maslyuk _ 16.02.2016 00:32
IP: 77.91.189.---
Ребята вас нужно сажать в первую очередь. Извините но от вас тошнит в прямом смысле слова
Владимир Гальчинский _ 16.02.2016 00:24
IP: 89.252.12.---
Давайте как попугаи повторять про мудрого и гениального Жукова и глупого и трусливого Сталина.
Александр 1 _ 15.02.2016 23:57
IP: 188.163.12.---
Владимир Гальчинский:
Да вы что, с ума посходили? Каким "мужнім вчинком"? Это побег крысы с тонущего корабля.
++++
Владимир Гальчинский _ 15.02.2016 23:53
IP: 89.252.12.---
Пардон, Азаров подал в отставку с поста премьер-министра 28.01.2014
Владимир Гальчинский _ 15.02.2016 23:42
IP: 89.252.12.---
"Микола Ятченко _
Таню!
Касько своїм мужнім вчинком зробив для України більше, ніж ви з пашинськими, яценюками і всіма продажними фронтами разом."
Да вы что, с ума посходили? Каким "мужнім вчинком"? Это побег крысы с тонущего корабля. Давайте Азарова прославлять за "мужній вчинок" за 28.02.2014.

І
Nadia Stadnyk _ 15.02.2016 23:17
IP: 78.27.153.---
Як ми стомились від таких пристосуванок. У нас працює один рошен з шокіним і і сєня.
Микола Ятченко _ 15.02.2016 23:10
IP: 217.25.207.---
Таню!
Касько своїм мужнім вчинком зробив для України більше, ніж ви з пашинськими, яценюками і всіма продажними фронтами разом.

Краще залізли б через паркан до Порошенка на дачу, як колись лазили у Межигір'я. Вам це більше підходить, чим звинувачувати прокурора, та й користі було б більше.
Микола Злочевський _ 15.02.2016 22:02
IP: 176.8.116.---
А хіба не цікаву думку виразила Чорновіл?
sheleviy _ 15.02.2016 21:26
IP: 104.197.233.---
Бідна Таня, з нею віднедавна шось не то...
Виктор Белый _ 15.02.2016 21:14
IP: 178.219.88.---
Владимир Великий:Правильно сказано, поддерживаю.
Виктор Белый _ 15.02.2016 21:12
IP: 178.219.88.---
Таня! Какая же ты дебилка Яценюковская
Denysko Grigorii _ 15.02.2016 19:22
IP: 130.211.183.---
Дівка з дуба впала.
Иван Гелан _ 15.02.2016 19:20
IP: 213.110.136.---
На місці Касько, яб опоблікував хоч половину авантюр Пашинського, Таня ваша писанина викликає відразу,
Антон Вагай _ 15.02.2016 19:08
IP: 178.95.212.---
Владимир Гальчинский:
У меня критические отношения к последним статьям Татьяны Чорновол, но тут касательно Каська не могу не согласиться. Он пустое место. Если бы еще Чорновол вышла из фракции НФ, а не защищала политического банкрота Арсения Яценюка.
А у мене навпаки інша думка. Я критично відношусь до Віталій Касько, але тут він проявив мужність та патріотизм. А Чорновол – пусте місце, кнопкодав. От якби Касько раніше покинув цю посаду, а не намагався служити антинародному режиму було б ще більше користі.
Владимир Гальчинский _ 15.02.2016 18:48
IP: 89.252.12.---
У меня критические отношения к последним статьям Татьяны Чорновол, но тут касательно Каська не могу не согласиться. Он пустое место. Если бы еще Чорновол вышла из фракции НФ, а не защищала политического банкрота Арсения Яценюка.
Антон Вагай _ 15.02.2016 18:35
IP: 178.95.212.---
Чорновол проявляла кнопкодавство, голосувала за злочинні закони, тому зараз повинен сидіти не в Верховній Раді, а у в'язниці, до того ж вона не голосно кричала "Слава Україні"
Владимир Великий _ 15.02.2016 18:29
IP: 104.154.42.---
Тетяна повертайся в дурдом там твое місце. Хоча і Народному фронті там всіх треба дурдом
Річниця Майдану76 Україна та Європа1003 Майдан 2013524 Уряд реформ366 Aтака Путіна1153
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter