Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Чому не має справи Портнова?

29 лютого 2016, 14:52

Андрій Портнов добився зняття санкцій в Європі, тому що в Україні юрист режиму Януковича не був під кримінальним переслідуванням. Щоправда є кілька справ, але вони не дотягують до масштабів особистості. В кількох приватних розмовах в правоохоронних органах переді мною розводили руки та говорили, що Портнов, як грамотний юрист "не залишав слідів".

Насправді сліди залишаються завжди. Проблема мені здається в іншому – на вервечці слідів, що ведуть до Портнова слідчі постійно натикаються на осіб, що мають впливи зупинити розслідування – у Портнова в Україні залишилося дуже багато подільників та наймитів.

Зокрема, рекомендую Національному Антикорупційному бюро розморозити розслідування по давній справі N1201300000000470, щодо махінацій менеджменту ПАО "Укрсоцбанк". Є підстави вважати, що це – справа Портнова.

В часи Януковича про Портнова говорили, як про "смотрящего" за судовою системою. Просто кажучи, на його замовлення суди приймали потрібні рішення. У Портнова була і відповідна посада – він був радником Януковича, що курував судовий сектор. () До речі, мені впало в око, що панелі президентського телефону в міжгірській "Хонці" його номер був на чільному місці.Також Також Портнов влаштував на ключові посади для контролю над прийняттям рішень своїх людей, а інколи використовував навіть родичів.

Наприклад, суддя Оболонського суду, яка в часи Майдану виносила рішення проти автомайданівців – Інна Білоконна, скоріше за все є дружиною Портнова. Принаймні дочка Портнова – Лілія, що проживає в Швейцарії (див. фото) на своєму фейсбуку називає її "мамою".А в сумнозвісному Печерському суді працює сестра Портнова – Олена Ісаєвська (щоправда після Майдану пішла в декрет).

Так от, цікавлячись Портновим, проглянула я одним оком рішення Ісаєвської. І примітила серед них цілий букет ухвал в інтересах "Укрсоцбанку", які були направлені на розвал кримінальної справи N1201300000000470. Зауважу, це було в часи Януковича, напередодні Майдану та в час Революції Гідності.

При чому оцініть красу "гри" – як виявляється можна блокувати розслідування: однією ухвалою Ісаєвська відсторонила від слідства 13 слідчих, як міліції так і генпрокуратури, навіть заступника керівника головного слідчого управління МВС.В моєму журналістському досвіді такого ще не було, щоб суддя в часи Януковича ризикнула приймати подібні рішення. Це означало вступити в жорсткий конфлікт з керівництвом МВС та ГПУ.

Очевидно за тим рішенням молоденької судді стояла впливова фігура – її брат Портнов. Тим паче сестра Портнова далеко не самостійна фігура, видно, що брат постійно прилаштовував її в житті.

Наприклад, якщо подивитися виписку з реєстру нерухомості Ісаєвської, то в можна звернути увагу на одну деталь: в 2012 році у Ісаєвської, судді початківця, з'явилася шикарна квартира в елітному хмарочосі на Кловському узвозі по-сусідству з сином Портнова. Тому можна припустити, що Портнов одночасно купив квартиру і сину і сестрі.

Така ж ситуація з будинком. У Ісаєвської будинок в котежному селищі Северинівка поблизу Києва, там само, де будинок батьків Портнова. Очевидно Портнов купив будинки одночасно кільком членам родини.Думки про те, сестра працювала на брата, розвалюючи кримінальну справу, навіюються, ще й тому, що Ісаєвська, як суддя завжди розглядала дрібні справи, а у вище згаданій -фігурують великі кошти.

В ній розслідувалися махінації посадовців ПАТ "Укрсоцбанк" з залоговим майном власних клієнтів в часи Януковича, фактично мова йшла про рейдерство майна. Зокрема, в справі розслідувалася переуступка залогового майна приватній структурі за мізерну плату.

І що особливо цікаво – потерпілі у вищезгаданій справі також стверджують, що їх майном банк розплатився з Татьковим (тодішнім керівником Вищого господарського суду) та Портновим за цілу низку судових рішення в інтересах ПАТ "Укрсоцбанк".

Тоді виходить, що через свою сестру Портнов домігся знищення кримінальної справи, де ниточки тягнуться особисто до нього?

Тому надзвичайно корисно НАБу було би відновити розслідування.

Я легенько поцікавилася сюжетом справи. Після мого спілкування з різними сторонами в моїй голові склалася наступна картина. Як, я вже згадувала, справа стосувалася махінацій керівництва ПАТ "Укрсоцбанк" та юридичної компанії "Адєксєєв, Бондарчук та партнери". Зокрема, розслідувалося, що посадові особи ПАТ "Укрсоцбанк" за допомогою юристів здійснили фіктивну переуступку на користь "МЮК "Кратос" лише за 10 млн. грн. ліквідного кредиту- майна ТОВ "ЮАйПі ЛТД" на суму більше 120 млн. грн. (будинки на Подолі 1801 кв.м і 306 кв. м на вулиці Андріївській 22 та 603 кв.м. – Набережно-Хрещатицька, 9).

Це один гарненький будинок з фасаду та помпезне будівництво елітного офіс-центру у дворі."Кратос", якому це добро було передане "Укрсоцбанком" за смішні гроші -фіктивна фірма, без власного офісу.

Потерпілі з ТОВ "ЮАйПі ЛТД" вважають, що це була плата Тімонькіна Портнову та Татькову за низку судових рішень в інтересах "Укрсоцбанку" і в першу чергу за отримання банком прав на бізнес-центр на Амосова, 12 (більше 18 тисяч кв. метрів).Через суди "Укрсоцбанк" забрав цю будову, в якості залогу за непогашений кредит у ТОВ "Проект А", оцінивши вартість бізнес-центру, як мінімум вдвічі дешевше ринкової ціни.

Однак операція не пройшла гладенько -найшла коса на камінь...

Я розмовляла з тодішнім юристом "Укрсоцбанку" Сергієм Алєксєєвим. Він бив себе в груди -запевнював, що правда на стороні "Укрсоцбанку", що кредитори ТОВ "Проект-А" намагалися "кинути" банк, а кримінальна справа була порушена виключно на замовлення чи то генпрокурора Пшонки чи то його сина Артема, яким заплатив "несумлінний кредитор" – ТОВ "Проект-А".

Цілком можливо, що там справді була "криша" Пшонки інакше Портнову не довелося би використовувати свою сестру для розвалу кримінальної справи, вистачило б телефонного дзвінка.

Хоча ситуація з ТОВ "Проект А" була далеко не лінійна, і в ній також проглядається почерк Портнова.

Не хочу розбиратися в корпоративних конфліктах, але встановлений факт, що "Укрсоцбанк" в часи Януковича забрав бізнес-центр через фальшування запису в держреєстрі нерухомого майна. Після Майдану навіть був винесений вирок державному реєстратору Павлу Швачці, що узаконив перехід права на хмарочос від ТОВ "Проект А" до ПАО "Укрсоцбанк".

В суді реєстратор зізнався, що вчинив злочин – в кінці квітня 2013 року взяв в ДП "Інформюс", логін та пароль, а вже на початку травня передав їх стороннім особам, що ввійшли в систему під його іменем та оформили майно "Проект-А" на "Укрсоцбанк". В протоколі допиту підсудній заявив, що зробив це через тиск керівника, який "буквально сказав": "якщо ми не проведемо негайну перереєстрацію прав власності на вищезгадані об'єкти нас "уроют", тому що за цією перерегістрацією стоїть особисто син Президента". (Не багато, хто міг собі дозволити безкарно прикриватися авторитетом Президенського синка...)Позаяк суд своїм вироком встановим фальсифікацію даних в реєстрі, можна однозначно стверджувати, що в кінці весни 2013 року ПАО "Укрсоцбанк" рейдернув у ТОВ "Проект А" приміщення площею 18 405 м.кв. В такому разі Портнов і його сестра працювали в інтересах рейдерів. Те що це було рейдерство підтверджує і той факт, що банк значно занизив вартість залогового майна. Адже оцінку робила "своя" фірма – "Енергомакс". Цікаво, що юрист, що представляв інтереси "Укрсоцбанку" на суді, де а сестра Портнова розвалила кримінальну справу, паралельно працював юристом цього "незалежного" оцінювача. Тобто все одна крамничка...

А далі очевидно було так: одна сторона – власники хмарочосу знайшли підтримку генпрокурора. Друга сторона -рейдер "Укрсоцбанк" поскаржилися Портнову, а той звернувся до сестри...

Отож схоже на те, що справа N1201300000000470 є справою Портнова. Однак, на відміну від справи реєстратора вона не доведена до вироку суду. Спочатку, в кінці квітня 2014 року вона була закрита в ГСУ МВС, однак генпрокуратура не погодилася з прийнятим рішенням – справа була забрана і, як я вже говорила, знову "заморожена".

Тому, що невдовзі, в жовтні 2014, вже згаданий вище юрист "Укрсоцбанка" Сергій Алєксєєв, який організовував схеми привласнення "Укрсоцбанком" залогового майна став народним депутатом БПП. Він пройшов в Раду від "Удару", як президент фан-клубу братів Кличків.

Цікаво, що Алєксєєв б"є себе в груди, як учасник Революції, разом з тим, сестра Портнова допомагала Алєєксєєву – розвалювала справу, в якій його чекало обвинувачення якраз в часи Майдану. Зокрема, ухвала, яка відсторонила від справи всіх слідчих була прийнята 24 грудня- лише через кілька годин мене вбивали на Бриспільській трасі...

А зараз Алєксєєв з цілим переліком колег з "Удару" виступає проти моєї законодавчої ініціативи – передачі арештованих на рахунках в Україні коштів режиму Януковича (50 млрд. грн) в державний бюджет.

І як тут ще не згадати, що у Алєксєєва в "Укурсоцбанку" шефом був Тімонькін, зараз знаний, як банкір Курченка, і що Алєксєєв є членом Асоціації правників України, якою до сих пір керує Бугай -адвокат Курченка і що його помічником є син судді Шевченка, що легалізував передачу Януковичу Міжгір'я.

І також зауважу, що Сергій Алєксєєв не голосував за проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо невідворотності покарання осіб, які вчинили тяжкі та особливо тяжкі злочини) (N3465),що мав на увазі розповсюдження дії норм закону про "заочне правосуддя" на всіх злочинців режиму Януковича, що перебувають у розшуку в Україні, а не лише в Інтерполі.

Загалом вся ця історія є ілюстрацією, чому через ВР ніяк не вдається провести законопроект про спецконфіскацію активів Януковича в державний бюджет. Стільки депутатів коаліції проти!, у них скільки аргументів проти, вони апелюють до Страсбурзького суду з прав людини... Хоча, насправді, як я вже переконалася, аргумент у них один – скелети у шафах.

Насправді, не може бути жодного державника, який проти негайного спрямування в бюджет арештованих в Україні коштів "януковичів", які були вкрадені з того самого бюджету.

І до депутатів з аргументами проти у мене лише одне питання: "На якій ви стороні?"

Про сучасні схеми "колишніх" детальніше на сайті http://chornovol.info

powered by lun.ua
Коментарі — 79
Pavlo Koma _ 02.03.2016 13:59
IP: 92.112.213.---
Британський міністр закликав Україну поставити перед судом хоча б одного з "касти недоторканних" – Британський міністр у справах Європи Девід Лідінгтон закликав Україну провести показові суди над високопоставленими корупціонерами. Про це він заявив на зустрічі з делегацією Верховної Ради України, передає прес-служба "Блоку Петра Порошенка".
Микола Злочевський _ 02.03.2016 11:45
IP: 176.8.116.---
Пане Джут, що за холєра ясна з вами?
Микола Злочевський _ 02.03.2016 07:31
IP: 176.8.116.---
Pixel:
Микола Злочевський:
І що, невже вона відкликається на неї? Тобто це не кличка. І не нікнейм. Прізвисько. Навіщо?

Питання "Навіщо" відкликається – це справді цікаве...Відкликаються практично усі – в першу чергу – її прихильники. Хоча є дуже "цнотливі", що обходять цю кликуху. Але усім зрозуміла ця клікуха. От Рабінович (Вадим), у якого канал (здається 112-й (я телевізор майже не дивлюсь, хоча там часто і цікаві речі показують), так той навіть видав дуже цікаву інфу про те як Вана, при появі Авакових людей стала тікати з приміщення, куди вони зайшли. Казав, що це безцінний ролик.
А от "Навіщо" давати прізвисько, то це з іншої площини...На Запорожській Січі це було звичним. Так що можна сказати, що Юлю вписали в реєстр Запоріжський. Та і коса...
Pixel _ 01.03.2016 22:08
IP: 109.87.178.---
Микола Злочевський:
Pixel:
Микола Злочевський:

Моя інформаційна парадигма інша: брошуру зі свідомо вирваними автором сторінками – на гвіздок у дачному нужнику. Я наприклад, виходячи з інформації Іззі, певен, що Міша – це яхтсмен, який часто проходить повз мис Горн.
Ви знаєте – це дуже цікава і продуктивна інформаційна парадигма. Щодо пана Міші особливо. Бо то такий, що тепер на яхті обов'язково пройде повз мис Горн і не тільки повз нього.
А от щодо пана Ізі, то треба допустити, що він повиривав сторінки не навмисно...Поспішаючи донести свої спостереження про Цілю і для інших почитателів Цілі...
- – - -
Микола, ви хворієте тією ж хворобою, в якій підозрюєте Іззі. "Ціля" – це Цілія Марковна з 4-го поверху 2-го під"їзду Вашого будинку?
Пане Піксель, Ціля -це клікуха Юлії Тимошенко...
- – - – -
І що, невже вона відкликається на неї? Тобто це не кличка. І не нікнейм. Прізвисько. Навіщо?
Максим Чарушниковв _ 01.03.2016 19:25
IP: 46.118.114.---
Зараз Пінчук, Ахмєтов, Фірташ, Коломойский, 80 абєзьн з Народного фронту і ще кілька ушльопків з ВРУ, АП, навязують в премєри Яресько. Це ще гірше Яценюка. Вона ніяка як менеджер і захисник державних інтересів. Вона як і Яценюк буде слухняно працювати на вказаних 4 і ще кількох особєй, буде робити для них приватизацію, з бюджету давати міліарди за субсидії, інші їх бізнеси і т.п.

Україні потрібний жорсткий антиолігархічний премєр. А це Саакашвілі або Тимошенко
Микола Злочевський _ 01.03.2016 19:14
IP: 176.8.116.---
Pixel:
Микола Злочевський:

Моя інформаційна парадигма інша: брошуру зі свідомо вирваними автором сторінками – на гвіздок у дачному нужнику. Я наприклад, виходячи з інформації Іззі, певен, що Міша – це яхтсмен, який часто проходить повз мис Горн.
Ви знаєте – це дуже цікава і продуктивна інформаційна парадигма. Щодо пана Міші особливо. Бо то такий, що тепер на яхті обов'язково пройде повз мис Горн і не тільки повз нього.
А от щодо пана Ізі, то треба допустити, що він повиривав сторінки не навмисно...Поспішаючи донести свої спостереження про Цілю і для інших почитателів Цілі...
- – - -
Микола, ви хворієте тією ж хворобою, в якій підозрюєте Іззі. "Ціля" – це Цілія Марковна з 4-го поверху 2-го під"їзду Вашого будинку?
Пане Піксель, Ціля -це клікуха Юлії Тимошенко. Але, звичайно,Ви праві. Бо, можливо, хто не стикався з такою клікухою, не зрозуміють. Краще б Сонька-золота ручка за визаченням Мороза, але незручна.
Pixel _ 01.03.2016 17:39
IP: 94.178.192.---
Микола Злочевський:
Pixel:
Микола Злочевський:
Моя інформаційна парадигма інша: брошуру зі свідомо вирваними автором сторінками – на гвіздок у дачному нужнику. Я наприклад, виходячи з інформації Іззі, певен, що Міша – це яхтсмен, який часто проходить повз мис Горн.
Ви знаєте – це дуже цікава і продуктивна інформаційна парадигма. Щодо пана Міші особливо. Бо то такий, що тепер на яхті обов'язково пройде повз мис Горн і не тільки повз нього.
А от щодо пана Ізі, то треба допустити, що він повиривав сторінки не навмисно...Поспішаючи донести свої спостереження про Цілю і для інших почитателів Цілі...
- – - -
Микола, ви хворієте тією ж хворобою, в якій підозрюєте Іззі. "Ціля" – це Цілія Марковна з 4-го поверху 2-го під"їзду Вашого будинку?
Pixel _ 01.03.2016 17:36
IP: 94.178.192.---
Александр 1:
Pixel:
- – - -
Відчайдушна хоробрість не відміняє для журналіста (!) знання української граматики. Прочитайте заголовок (!) останнього допису Черновол на блозі УП,
Для мене козак Гаврилюк, може не такий грамотний, як Джут, але знаходиться на недосяжної для нього (Джута) висоті відданості української нації та зразкової стійкості. Це стосується також Тетяни Чорновол. Взагалі то не можна порівнювати особисту відвагу з помилкою у письмі.
- – - –
Для Гаврилюка – так. Для журналістки – можна і треба.
Pixel _ 01.03.2016 17:33
IP: 94.178.192.---
Мыкола Злочевский:
-Vesna-:
Власти Украины согласились принять беженцев из Сирии. Мигрантов поселят в городе Яготин под Киевом. Городок очень маленький. Мало кто из населения обрадуется такому соседству.
Правительство не знает, что делать со своими беженцами из Донбасса. Да еще огромное количество АТОшников ждут свои обещанные квартиры. Но кого интересует мнение народа.
Существует договоренность с ЕС, и Украина должна ее выполнить. Богатая Европа отказалась от беженцев, и от проблем, которые они несут с собой...
- – - – -
МОСКАЛЬСКИЙ ТРОЛЛЬ Мыкола Злочевский (МИМИКРИЯ ПОД ФОРУМЧАНИНА "МИКОЛА ЗЛОЧЕВСЬКИЙ") – В ИГНОРЕ НА ВСЕХ ВЕТКАХ ФОРУМА УП.

Он же ЮРА ЗЛОЧЕВСКИЙ,
он же ВАСЯ ВАСИН,
он же МЫКОЛА ЗAПЕРДОЛЕНКО,
он же МЫКОЛА ЗAДРЫЩЕНКО,
он же ВОВА ЗAДКОВ,
он же МЫКОЛА ЗAДОВ,
он же ВОВА РAШЕНН,
он же ВОВА ПАТТ,
он же ВОВА ПАТ,
он же ВОВА ПУТ,
он же БАЛУ
-Vesna- _ 01.03.2016 14:43
IP: 93.72.132.---
honey boo boo:

Кстати... вот Дацюк считает – что Тимошенко – наш следующий президент...
А ты – дырка сзади... дырка сзади...

Шо будешь делать? В монастырь.
-Vesna- _ 01.03.2016 14:40
IP: 93.72.132.---
honey boo boo:

Ты решил наушников и подстрекателей УП заинтриговать окончательно... что б они двинулись на своих брошюрах-ребусах и конспирологических теориях безповоротно.
-Vesna- _ 01.03.2016 14:27
IP: 93.72.132.---
honey boo boo:
-Vesna-:
Izzy__Johnson:
но но но.
він з Власенкой блізнеци братья.
а Абраша Власенко особа прибліжонная к телу багіні.
так шо не спеші черніть уродца...
Скажи честно – багинина фотка над кроватью висит или в туалете?
Скажу честно – ні то ні другоє.
У меня Юля надувная.
Спешел едишен – дирка ссзаді...
Вот, вот... вопрос был поставлен по существу.:)
Cублимация в крайней форме.
Алярм! навязчивые состояния.
-Vesna- _ 01.03.2016 14:12
IP: 93.72.132.---
Izzy__Johnson:
но но но.
він з Власенкой блізнеци братья.
а Абраша Власенко особа прибліжонная к телу багіні.
так шо не спеші черніть уродца...
Скажи честно – багинина фотка над кроватью висит или в туалете?
Александр 1 _ 01.03.2016 13:57
IP: 188.163.12.---
Pixel:
- – - -
Відчайдушна хоробрість не відміняє для журналіста (!) знання української граматики. Прочитайте заголовок (!) останнього допису Черновол на блозі УП,
Для мене козак Гаврилюк, може не такий грамотний, як Джут, але знаходиться на недосяжної для нього (Джута) висоті відданості української нації та зразкової стійкості. Це стосується також Тетяни Чорновол. Взагалі то не можна порівнювати особисту відвагу з помилкою у письмі.
Микола Злочевський _ 01.03.2016 13:23
IP: 176.8.116.---
Pixel:
Микола Злочевський:
Моя інформаційна парадигма інша: брошуру зі свідомо вирваними автором сторінками – на гвіздок у дачному нужнику. Я наприклад, виходячи з інформації Іззі, певен, що Міша – це яхтсмен, який часто проходить повз мис Горн.
Ви знаєте – це дуже цікава і продуктивна інформаційна парадигма. Щодо пана Міші особливо. Бо то такий, що тепер на яхті обов'язково пройде повз мис Горн і не тільки повз нього.
А от щодо пана Ізі, то треба допустити, що він повиривав сторінки не навмисно...Поспішаючи донести свої спостереження про Цілю і для інших почитателів Цілі...
Pixel _ 01.03.2016 12:58
IP: 94.178.192.---
Александр 1:
Василий Сом:
Наверное таня потому, почему не уголовного дела на тебя за НЕ персональное голосование – кнопкодавство...
Сам ты урод мазанный. То "кнопкодавство" было ради интересов государства, а твое на компьютере – обычное свинство, типичное для ублюдков, недостойних даже рядом стоять с тами патриотами и отчаянно храбрыми людьми, как Таня Черновол.
- – - -
Відчайдушна хоробрість не відміняє для журналіста (!) знання української граматики. Прочитайте заголовок (!) останнього допису Черновол на блозі УП,
Pixel _ 01.03.2016 12:56
IP: 94.178.192.---
Микола Злочевський:
Izzy__Johnson:
Pixel:
Добрий вечір. Був відсутній з поважної причини: по роботі в іншому часовому поясі, в архіпелазі на півдні Південної Америки, який відомий по наших мапахх як Вогняна Земля, і який всі тамтешні "місцеві" звуть Magallania...
а ти там Tierra del Fuego часом не бачив.)))
наш Міша там часто буває...
Шановний пане Izzy__Johnson, Вас дуже часто дуже важко зрозуміти...От я можу здогадатись, хто такий Міша, та і він також, А хто така рижа, що підмахувала Цілі, чесно признаюсь, що не догадався. Пишіть – де і коли це було...А то,як брошура з вирваними сторінками, чи пазл...А Ви дійсно багато знаєте і жалко пропустити щось суттєве, не склавши пазла.
- – - -
Моя інформаційна парадигма інша: брошуру зі свідомо вирваними автором сторінками – на гвіздок у дачному нужнику. Я наприклад, виходячи з інформації Іззі, певен, що Міша – це яхтсмен, який часто проходить повз мис Горн.
Pixel _ 01.03.2016 10:32
IP: 94.178.192.---
Иван Орлов:
Группа туристов из "незалежной",летевших в Майами (США),для морского круиза,была завернута назад в Париже,где она делала пересадку и не пропущена для продолжения перелета в США службой пограничного контроля,хотя у них на руках были оформленные визы, круизные путевки,билеты на обратный полет и все остальное. Американский чиновник,как обычно в таких случаях, причины не допуска группы на территорию США не объяснил. Может, у него личные антипатии к хохлам? Или это звоночек?
- – - – -
МОСКАЛЬСКИЙ ТРОЛЛЬ ИВАН ОРЛОВ – В ИГНОРЕ НА ВСЕХ ВЕТКАХ ФОРУМА УП.
Микола Злочевський _ 01.03.2016 09:38
IP: 176.8.116.---
Цікава інфа спрвжннього військового спеца:

facebook.com/profile.php?id=100007538474037
Микола Злочевський _ 01.03.2016 09:33
IP: 176.8.116.---
Izzy__Johnson:
Pixel:
Добрий вечір. Був відсутній з поважної причини: по роботі в іншому часовому поясі, в архіпелазі на півдні Південної Америки, який відомий по наших мапахх як Вогняна Земля, і який всі тамтешні "місцеві" звуть Magallania...
а ти там Tierra del Fuego часом не бачив.)))
наш Міша там часто буває...
Шановний пане Izzy__Johnson, Вас дуже часто дуже важко зрозуміти...От я можу здогадатись, хто такий Міша, та і він також, А хто така рижа, що підмахувала Цілі, чесно признаюсь, що не догадався. Пишіть – де і коли це було...А то,як брошура з вирваними сторінками, чи пазл...А Ви дійсно багато знаєте і жалко пропустити щось суттєве, не склавши пазла.
Александр 1 _ 01.03.2016 09:28
IP: 188.163.12.---
Василий Сом:
Наверное таня потому, почему не уголовного дела на тебя за НЕ персональное голосование – кнопкодавство...
Сам ты урод мазанный. То "кнопкодавство" было ради интересов государства, а твое на компьютере – обычное свинство, типичное для ублюдков, недостойних даже рядом стоять с тами патриотами и отчаянно храбрыми людьми, как Таня Черновол.
Микола Злочевський _ 01.03.2016 07:08
IP: 176.8.116.---
Мыкола Злочевский:
Приветик, толстозадый! Посмотри, какой интеллектуально недоразвитый педофильный окурок...Баран бараном...

elise.com.ua/?p=179708
Pixel _ 01.03.2016 00:35
IP: 109.87.178.---
Izzy__Johnson:
Pixel:
Добрий вечір. Був відсутній з поважної причини: по роботі в іншому часовому поясі, в архіпелазі на півдні Південної Америки, який відомий по наших мапахх як Вогняна Земля, і який всі тамтешні "місцеві" звуть Magallania...
а ти там Tierra del Fuego часом не бачив.)))
наш Міша там часто буває...
- – - -
1) Хто такий Міша? Яхтсмен? Південніше Патагонії це, м"яко кажучи, явно не курорт у будь-яку пору року.
2) З географічної точки зору весь архіпелаг (сотні островів і острівців) і зветься офіційно Tierra del Fuego по імені найбільшого острова. І одночасно це адміністративна провінція Магеланія. Зрозуміло чому: Вогняну Землю від материка відокремлює Магеланова протока.
Miki2 _ 01.03.2016 00:15
IP: 178.94.27.---
Иван Гелан:
Загадка для журналюг запроданців
Має хатинку в 1200 кв.м... Сама Юля визволяла його з КПЗ після того, як він вкрав 4 млн зелених у пенсіонерів. Він їздив по майдану з снайперською рушницею, вкрав нафту Курченка в тяжкі часи початку війни х Х улом, влаштував синочка на експортувати на державному рівні зброю, зараз по рейдерському нищить завод ласощів.
Хто цей новий українець?
Невзрачна кар'єристська сволочь, ... типова облізла малокалібєрна прошмандовка с пісюном... хронічнийий приклад провальної кадрової політики Тимошенко

Карочє, - зовнішньо з jut-ом блізнєци-браття
Иван Гелан _ 29.02.2016 23:42
IP: 213.110.136.---
Загадка для журналюг запроданців
Має хатинку в 1200 кв.м... Сама Юля визволяла його з КПЗ після того, як він вкрав 4 млн зелених у пенсіонерів. Він їздив по майдану з снайперською рушницею, вкрав нафту Курченка в тяжкі часи початку війни х Х улом, влаштував синочка на експортувати на державному рівні зброю, зараз по рейдерському нищить завод ласощів.
Хто цей новий українець?
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter