Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Нардепи-самодури зупинили роботу ремонтних заводів для фронту. ФОТО

01 серпня 2016, 22:39

Як я вже писала, через блокування депутатами псевдопатріотами та псевдоєврооптимістами закону про "спецконфіскацію" активів Януковича пішли на канікули заводи з ремонту та модернізації бронетехніки по всій країні.

Наразі хочу продемонструвати наслідки цієї дикої безвідповідальності – ЗРАДИ (як інакше можна назвати безпідставне блокування законопроекту, що одночасно відновлює справедливість – повертає кошти, що вкрадені Януковичем з бюджету назад до Держбюджету, та дає можливість військовим заводам отримати фінансування під час війни?).

Нагадаю, згідно з Держбюджетом 2016 року, прийнятого Верховною Радою, саме "кошти Януковича" мали піти на фінансування ремонту та модернізації військової техніки. Дуже сумно, що мало хто в країні розуміє роль цих заводів у захисті України: на початку військової агресії у нас не було військової техніки "на ходу". Наприклад, вся артилерія обов'язково пройшла через Шепетівський ремонтний завод.

Я покажу це проходження, і ви зрозумієте, що "богиня війни" народилася з брухту і в конюшнях, бо цехи заводу – це переобладнані конюшні будівництва 1936 року.

Наприклад, це старе "одоробло".Результат – мега-потужний "Ураган".Тут кожна деталь перебрана руками, відремонтована або замінена, цілі вузли модернізовані.Ще один брухт, з якого Шепетівка зробить "Град" для фронту.

А ця "каструля" вже стала могутньою самохідною гарматою – МСТА, дальність пострілу "красуні" 40 км.А тепер покажу "квітнички".

Мій улюблений "Піон". Колись ця могутня зброя проектувалася під стрільбу ядерними зарядами, у всій красі проявила себе під Дебальцевим вже після того, як її по шматочках зібрала Шепетівка.

Зараз 9 прогнилих "Піонів" чекають на ремонт, проте фронт їх отримає не швидко. Без фінансування Міноборони не має право укладати договори з Шепетівкою на ремонт "Піонів".

"Піон" до і після ремонту.

А це "Акація" до і після ремонту.

"Гвоздіка" до і після.

"Шепетівка" минулого року відремонтувала таким чином 430 одиниць артилерійської техніки. Цього року результати істотно скромніші через брак замовлення, через відсутність фінансування. Завод опинився на канікулах під час війни. "Шепетівка" з останніх сих зберігає колектив, сподіваючись, що все-таки з'являться кошти.

До речі, всі ці негідники, що заблокували виділення "коштів Януковича" на фінансування "оборонки", не запропонували жодної альтернативи. Плювати що оборонні заводи зупиняються.

Керівництво Комітету з питань національної безпеки і оборони ВР Пашинський та Вінник кістьми лягли, але в останні дні роботи парламенту провели через Бюджетний комітет та КМУ постанову про держгарантії кільком заводам, у тому числі "Шепетівці", на банківські кредити, щоб вони могли отримати фінансування хоча б у вересні.

Проте, щоб "це поїхало", доводиться воювати з десятками бюрократів, які проти ринкових механізмів фінансування оборонних заводів, щоб не упусти свій шматок самодурної влади.

powered by lun.ua
Коментарі — 40
Андріан Шухевич _ 15.08.2016 22:47
IP: 95.67.89.---
P712:[
Навпаки-ніколи...тільки на папері... Чи Ви цьго не знаєте??? Половина,а то й більше МТС йде тільки за передоплатою!
P712 _ 03.08.2016 09:20
IP: 92.113.39.---
Таня, доведу ще одне ваше невігластво. Коли контрагент – бюджетник, то спочатку відвантаження товарів, робіт, послуг, а тоді вже отримане по накладним або актам виконаних робіт оплачується держскарбницею. І ніколи – навпаки, тобто тут правило Остапа Бендера не працює. А це означає, що підприємство мусить мати свої кошти на придбання товарів, запчастин, інші витрати, для того, щоби придбати товари чи витратні матеріали для потреб бюджетників. Тому, Ваша стаття мала виглядати так, Таким-то підприємством надано послуги для того-то, дебіторська заборгованість на таку-то дату складає стільки-то тис. грн. І це буде переконливіше, ніж всі ваші фотки і образи іншим нардепам.
sidor _ 02.08.2016 23:48
IP: 77.52.127.---
Doroshenko Vlad:
Илья Громобой:
[... без русских Вы просто быд/ло, для польских свинарников.
я, как русскоязычный хохол, считаю, что польский свинарник (быстро богатеющей европейской страны) для меня – единственный выход в условиях офшоризации местной власти, старания ее чиновников кровосисять бюджет, наращивая тарифы и покупая-арендуя лондонско-испанские квартиры-виллы. Свинарник – это новые технологии, не руду и зерно продавать, наконец, ближе к салу, гораздо перспективнее, чем зона с вертухаями на вышках. Поляки 20 лет были с нами на одном экономич уровне, сейчас не менее в 5 раз больший подушный ВВП имеют, смотришь, и мы к ним подтянимся. Польша – ведь лидер Восточной Европы.
Зачет! Уважаю людей которые умеют разговаривать с ущербными.
Doroshenko Vlad _ 02.08.2016 23:13
IP: 91.207.105.---
Илья Громобой:
[... без русских Вы просто быд/ло, для польских свинарников.
я, как русскоязычный хохол, считаю, что польский свинарник (быстро богатеющей европейской страны) для меня – единственный выход в условиях офшоризации местной власти, старания ее чиновников кровосисять бюджет, наращивая тарифы и покупая-арендуя лондонско-испанские квартиры-виллы. Свинарник – это новые технологии, не руду и зерно продавать, наконец, ближе к салу, гораздо перспективнее, чем зона с вертухаями на вышках. Поляки 20 лет были с нами на одном экономич уровне, сейчас не менее в 5 раз больший подушный ВВП имеют, смотришь, и мы к ним подтянимся. Польша – ведь лидер Восточной Европы.
sidor _ 02.08.2016 22:21
IP: 77.52.127.---
Илья Громобой:
sidor:
Ты стих русского артиста Филатова украл и переиначил.
Ты ВОР как и все хохлы и без русских Вы просто быд/ло, для польских свинарников.
Взадов, иди стекломоя хряпни, смерд.

Доклад Сикорского об украинцах в Киевском клубе русских националистов, 1913 год.
...До X века славянские народности сознавали себя только полянами, древлянами, северянами, новгородцами, . Для этого нового вида сознания создалось новое слово: Русь. Оставаясь "полянами" и "киевлянами" или "Киевской землей", поляне стали называть себя РУСЬЮ. Впервые это новое общеславянское имя появилось в Киеве.
Киев и Киевская Русь или Полянская земля были той территорией, тем локализированным пунктом, где впервые зародилась и впервые возвещена национальная идея, связанная с именем "русь", "русский" (Костомаров). Следовательно, то именно славянское племя, потомков которого проф. Грушевский называет "украинцами", было творцом русской национальной идеи – РУСИ.
sidor _ 02.08.2016 21:26
IP: 77.52.127.---
Миколай Паращак:-
Петрушка "Липецкий" за границей – Вызывает антирес
Ваш технический прогресс:
Как у вас там сеют брюкву -
С кожурою али без?. Представитель страны куда приехал Петрушка "Липецкий: – Йес!
Петрушка "Липецкий": – Вызывает антирес
Ваш питательный процесс:
Как у вас там пьют какаву -
С сахарином али без?... Представитель страны: – Йес!
Петрушка "Липецкий": – Вызывает антирес
И такой ишо разрез:
Как у вас там ходют бабы -
В панталонах али без? Представитель страны: – Йес!...

Пы.Сы. Як гарно,що таких як ви наближуеться до рейтингу Ющ/ера – до п*яти видсоткив. "Гудбай малё гуд бай..." На фонари прАнальных фантикожеров!
Не так страшни москальски воши як по/ро/ш/енкообразни гниди!
Ганьба ко/ллабор/ацион/истам!
Миколай Паращак _ 02.08.2016 20:46
IP: 194.145.217.---
Вже нема терпіння на тих сидорів дивитись... воно вважає, шо Порошенко тільки й думає де б ше кіоск з продажу шоколадок поставити... О ідіоте!!! Та на всіх фірмах і виробництвах працюють звичайнісінькі громадяни – всякого напряму спеціалісти – й річ зрозуміла, стараються працювати успішно... Вже б навіть з того, що Президент весь час в поїздках, та й проблем в державі більш ніж достатньо, могло б зрозуміти = та не до рошенів йому!!!
sidor _ 02.08.2016 18:14
IP: 77.52.127.---
Александр 1:
ааа! Так это слепой траст лепит в каждом городе Украины точки и отделы рошен? Типа, раз слепые, куда на карте ткнули пальцем – там побыренькому рошен прилепился...
У меня напрочь отсутствует такая эмоция как "черная зависть". Вам понять это тяжело, так ка всю жизнь горбатились за корку хлеба на хозяина или директора и наконец насобирали деньги на китайское авто. Чинно и празднично по выходным табуном ездите за город на дачу надев выходные спортивки...Жаритесь под солнцем всем скопом и консервируете в землю картошку, шо бы осенью с победным видом загрузить пару ведер в багажник сверкающего от вылизанного чуть ли не языками авто...
Чем больше денег – тем больше человек зависим и себе не принадлежит. Толку от того, что состояние человек не может потратить на свое удовольствие. Деньги нужны когда ты молод, а не тогда, когда есть деньги а тебе вжэ капец.
Пы.Сы. Позорище – "глава" страны не может проконтролировать себя что бы не одевать дырявые носки на публику.
руслан49 _ 02.08.2016 18:13
IP: 95.135.89.---
Мирослава Булачок:
Щось з Тетяною не те. мабуть не тільки закон. а й її саму потрібно відправити на експертизу. краще – психіатричну
Якщо всі ці коментарі пишуть українці, то це хвора нація, це дійсно бидло, яке може тільки пасти свиней в Польші, чи мішати бетон в Росії. Які тільки аргументи не приводять, тільки б не виділяьти гроші на армію. Але той тезис, що хто не годує свою армію, буде годувати чужу, ніхто не відміняв.
sidor _ 02.08.2016 17:56
IP: 77.52.127.---
Александр 1:
shidnyak:
Пані Тетяна, спочатку відбери у свого "духовного провідника" Пашинського вкрадені нафтопродукти з Одеського НПЗ, а тоді вже істери про гроші Януковича, з однією поправкою, щоб у законі було прописано у кого з оточеня Януковича і його самого буде конфісковуватись майно та гроші...
А чому саме с початку (!) треба відібрати "вкрадені" (вже був суд, який визнав, що вони крадені Пашинським?) нафтопродукти з Одеського НПЗ. А вже потім... "про гроші Януковича"? Тобто, ви ярий захисник "грошей Януковича"? Риторичне питання: що гарного можна зробити у державі з такими дебілами?
так и шапкокрада еще не осудили (позорище!!!!!!). Тем более – Пашинский здесь.
Александр 1 _ 02.08.2016 16:54
IP: 188.163.12.---
sidor:
...
Порошенко давно не занимается бизнесом. Он передал свой бизнес в управление "слепому трасту". 136 млн.грн. личных доходов (1/3) передал на благотворительность в прошлом году. Чего вам еще от него нужно? Хотите, чтобы он раздал свои миллиарды на общественные нужды? Так вы ж потом первые будете с него смеяться. Вы стали не в состоянии оценить реальную работу главы государства, так как подавлены завистью к его капиталам, созданным до президентства. Вам не повезло, а он смог. Это зависть. Но, у вас он ничего не украл, хотя бы потому, что у вас ничего и не было: ни корпорации "Рошен", ни завода "Богдан", ни банка; а из бюджета он ничего не брал и не берет.
Вы подрываете не авторитет Порошенко, вы регулярно подрываете авторитет институтов власти в целом ради слепой веры в ЮВТ. Но, без институтов власти не может существовать государство. Вы это знаете? А на Запердоленко плюньте – и все дела.
sidor _ 02.08.2016 16:19
IP: 77.52.127.---
Александр 1:
sidor:
а если презик страны платит врагу за убийства своих "подданых"?
Не порите чушь. Вы стали похожи на Запердоленко/Громобоя. Но он то больной человек с поврежденной психикой. Занимается здесь онанизмом. А вы вроде нормальный. Просто зациклились на ненависти к личности украинского президента.
а разве завод в Липецке и др. городах на территории врага перестал платить "налог" врагу? Тем более – это не высосаный с пальца компромат а официальные данные.И когда мне тот же Взадов "тыкает" в лицо факты коллаборационизма "главы" страны – мне нечем ему возразить и приходится "плевки" стирать с лица, а в это время паскуда – мародер наладил производство "рошенок" в форме российского рубля и продает в торговых точках на границе рф и китая...
virosvit _ 02.08.2016 16:01
IP: 89.252.61.---
Не корупціонерка Тетяна, повязує нестачу коштів на армію, тільки з украденими Януковичем мільярдами. А як справа з наповненням бюджету через "некорумповану" митницю, від якої про-владної партії там СМОТРЯЩІЙ. Дерибан на держмонополдіях, як то ОПЗ, "Укрзалізниця", "Нафтогаз" та інше.
Чи ті кормушки, то святе? Напевно потрібно перевести увагу на інше.
Александр 1 _ 02.08.2016 15:50
IP: 188.163.12.---
Виталий Николаев:
... удовольствие от убийств мы наблюдаем у женщины, которой природой предначертано быть матерью, женой, хранительницей домашнего очага – это ужасно.
Вы передергиваете умышленно? Она не смакуют убийства, об этом в статье нет ни слова. Это ваши домыслы (в меру испорченности). Она гордится мощью имеющегося у нас оружия. Для вас, как постсоветского человека, такое чувство должно быть особенно близким и понятным. Так что вы явно лукавите.
Александр 1 _ 02.08.2016 15:35
IP: 188.163.12.---
shidnyak:
Пані Тетяна, спочатку відбери у свого "духовного провідника" Пашинського вкрадені нафтопродукти з Одеського НПЗ, а тоді вже істери про гроші Януковича, з однією поправкою, щоб у законі було прописано у кого з оточеня Януковича і його самого буде конфісковуватись майно та гроші...
А чому саме с початку (!) треба відібрати "вкрадені" (вже був суд, який визнав, що вони крадені Пашинським?) нафтопродукти з Одеського НПЗ. А вже потім... "про гроші Януковича"? Тобто, ви ярий захисник "грошей Януковича"? Риторичне питання: що гарного можна зробити у державі з такими дебілами?
Александр 1 _ 02.08.2016 15:12
IP: 188.163.12.---
sidor:
а если презик страны платит врагу за убийства своих "подданых"?
Не порите чушь. Вы стали похожи на Запердоленко/Громобоя. Но он то больной человек с поврежденной психикой. Занимается здесь онанизмом. А вы вроде нормальный. Просто зациклились на ненависти к личности украинского президента.
shidnyak _ 02.08.2016 13:54
IP: 104.155.116.---
Пані Тетяна, спочатку відбери у свого "духовного провідника" Пашинського вкрадені нафтопродукти з Одеського НПЗ, а тоді вже істери про гроші Януковича, з однією поправкою, щоб у законі було прописано у кого з оточеня Януковича і його самого буде конфісковуватись майно та гроші. Взагалі коли з вашої подачі на забеспечення армії закладуються до бюджету примарні гроші то зрадники ВИ з вашою (Сєньою фронтовиком) камарільєю з НФ (ФЗ).
sidor _ 02.08.2016 13:12
IP: 77.52.127.---
Александр 1:
-Vesna-:
Только сильно больной разум может так упиваться и сублимировать на убойную силу.
...
Ненавидеть врага и гордиться силой своей армии и своего оружия – по-моему, это абсолютно нормально.
а если презик страны платит врагу за убийства своих "подданых"?
Александр 1 _ 02.08.2016 13:06
IP: 188.163.12.---
-Vesna-:
Только сильно больной разум может так упиваться и сублимировать на убойную силу.
...
Ненавидеть врага и гордиться силой своей армии и своего оружия – по-моему, это абсолютно нормально.
Сашко Чорний _ 02.08.2016 13:06
IP: 130.211.69.---
толку з усієї цієї техніки якщо український президент сцикун і боїться її застосовувати. армія за два роки перетворилася на клюб математиків – спочатку рахують постріли сєпарів а потім рахують убитих. і це через те що два роки тому українці підтримали партію миру а не партію війни бо думали що партія миру принесе мир а партія війни принесе війну. і де були ваші мізки? партія війни – це шлях до перемоги і єднання суспільства а партія миру це шлях до рабського життя в сараї і щоденного побиття хазяїном. вас щоденно путін б'є на сході і ви живете безправні проти псів порошенка – то хіба я не правий?
Мирослава Булачок _ 02.08.2016 11:53
IP: 104.155.97.---
Щось з Тетяною не те. мабуть не тільки закон. а й її саму потрібно відправити на експертизу. краще – психіатричну
P712 _ 02.08.2016 11:53
IP: 92.113.139.---
-Vesna-:
P712:
Кого вона шантажує, їжачка голою...упою?? Йой, всі так бояться.
Шантажувати можна по різному. Ціль шантажу – це не завжди страх.
Як ще вони не додумались підвязати фінансування онкохворих дітей чи інсулінозалежних діабетиків під віртуальні гроші від спецконфіскації.
Очевидно одне – що Пашинський дуже зацікавлений в позитивному вирішенні питання щодо спецконфіскації. Злі язики говорять – що тих грошей Януковича фактично вже нема. І Пашинському конче потрібний той закон – аби його в майбутньому не запроторили за грати за злодюжництво.
А профінансувати ті нечастні цехи по відновленню десятків металобрухту – то для нього дитячі іграшки.
Якщо я вірно пам"ятаю, то закон всі партії потроху голосували, ну а те, що голосів не вистачило, то таке. А себе Таня топить найбільше, це найкращий доказ, що більшості немає... Стосовно стирених Пашиком грошей, дійсно може бути, тоді істерики Тані зрозумілі. Тобто все стає на свої місця.
-Vesna- _ 02.08.2016 11:46
IP: 93.72.142.---
P712:
Кого вона шантажує, їжачка голою...упою?? Йой, всі так бояться.
Шантажувати можна по різному. Ціль шантажу – це не завжди страх.
В данному випадку Тетяна грубо шантажує репутаційними втратами.

В основі шантажу – спеціально зпроектований трюк. Як ще вони не додумались підвязати фінансування онкохворих дітей чи інсулінозалежних діабетиків під віртуальні гроші від спецконфіскації. Це було б ще більш 'дієво" з точки зору інформаційного мочилова.

Очевидно одне – що Пашинський дуже зацікавлений в позитивному вирішенні питання щодо спецконфіскації. Злі язики говорять – що тих грошей Януковича фактично вже нема. І Пашинському конче потрібний той закон – аби його в майбутньому не запроторили за грати за злодюжництво.
А профінансувати ті нечастні цехи по відновленню пару десятків металобрухту – то для нього дитячі іграшки. Він жінці на шопінг виділяє більше.
P712 _ 02.08.2016 11:33
IP: 92.113.139.---
-Vesna-:
P712:
А тепер питання до нардепа, а якого фіга ви заклали на фінансування армії віртуальні надходження, яким місцем думали??
Так в цьому і весь хосен.
Головне – це закон про спецконфіскацію. Його спеціально півязали під військову ("святу") тему.
Тетяна не піариться. Вона шантажує – виставляючи наслідки в ролі причини.
Це як субсидії та рента на газовидобників. Той самий трюк.
На мене – це чистий піар. Кого вона шантажує, їжачка голою...упою?? Йой, всі так бояться. До речі, Таня має закласти кошти в бюджеті на компенсацію ЄСПЛ, бо виграш яника 100%.
P712 _ 02.08.2016 11:30
IP: 92.113.139.---
sidor:
продавши несколько автомобилей со своего автопарка Пашинский на вырученные деньги легко может отремонтировать десяток единиц военной технике.
Не говорим о том, если как патриот, Пашинский пожертвует 80% своих доходов, можно даже запустить новые виды вооружения.
а якщо до нардепа долучиться шоколадник Порошенко, газовики Фірташ, Шуфрич, курятник Косюк, колбасник Ахметка і інші власники заводів-пароходів, то думаю США приїздили до нас подивитись техніку, а війна б вже закінчилась.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

14
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

8
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

24
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter