Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Нардепи-самодури зупинили роботу ремонтних заводів для фронту. ФОТО

01 серпня 2016, 22:39

Як я вже писала, через блокування депутатами псевдопатріотами та псевдоєврооптимістами закону про "спецконфіскацію" активів Януковича пішли на канікули заводи з ремонту та модернізації бронетехніки по всій країні.

Наразі хочу продемонструвати наслідки цієї дикої безвідповідальності – ЗРАДИ (як інакше можна назвати безпідставне блокування законопроекту, що одночасно відновлює справедливість – повертає кошти, що вкрадені Януковичем з бюджету назад до Держбюджету, та дає можливість військовим заводам отримати фінансування під час війни?).

Нагадаю, згідно з Держбюджетом 2016 року, прийнятого Верховною Радою, саме "кошти Януковича" мали піти на фінансування ремонту та модернізації військової техніки. Дуже сумно, що мало хто в країні розуміє роль цих заводів у захисті України: на початку військової агресії у нас не було військової техніки "на ходу". Наприклад, вся артилерія обов'язково пройшла через Шепетівський ремонтний завод.

Я покажу це проходження, і ви зрозумієте, що "богиня війни" народилася з брухту і в конюшнях, бо цехи заводу – це переобладнані конюшні будівництва 1936 року.

Наприклад, це старе "одоробло".Результат – мега-потужний "Ураган".Тут кожна деталь перебрана руками, відремонтована або замінена, цілі вузли модернізовані.Ще один брухт, з якого Шепетівка зробить "Град" для фронту.

А ця "каструля" вже стала могутньою самохідною гарматою – МСТА, дальність пострілу "красуні" 40 км.А тепер покажу "квітнички".

Мій улюблений "Піон". Колись ця могутня зброя проектувалася під стрільбу ядерними зарядами, у всій красі проявила себе під Дебальцевим вже після того, як її по шматочках зібрала Шепетівка.

Зараз 9 прогнилих "Піонів" чекають на ремонт, проте фронт їх отримає не швидко. Без фінансування Міноборони не має право укладати договори з Шепетівкою на ремонт "Піонів".

"Піон" до і після ремонту.

А це "Акація" до і після ремонту.

"Гвоздіка" до і після.

"Шепетівка" минулого року відремонтувала таким чином 430 одиниць артилерійської техніки. Цього року результати істотно скромніші через брак замовлення, через відсутність фінансування. Завод опинився на канікулах під час війни. "Шепетівка" з останніх сих зберігає колектив, сподіваючись, що все-таки з'являться кошти.

До речі, всі ці негідники, що заблокували виділення "коштів Януковича" на фінансування "оборонки", не запропонували жодної альтернативи. Плювати що оборонні заводи зупиняються.

Керівництво Комітету з питань національної безпеки і оборони ВР Пашинський та Вінник кістьми лягли, але в останні дні роботи парламенту провели через Бюджетний комітет та КМУ постанову про держгарантії кільком заводам, у тому числі "Шепетівці", на банківські кредити, щоб вони могли отримати фінансування хоча б у вересні.

Проте, щоб "це поїхало", доводиться воювати з десятками бюрократів, які проти ринкових механізмів фінансування оборонних заводів, щоб не упусти свій шматок самодурної влади.

Коментарі — 40
Андріан Шухевич _ 15.08.2016 22:47
IP: 95.67.89.---
P712:[
Навпаки-ніколи...тільки на папері... Чи Ви цьго не знаєте??? Половина,а то й більше МТС йде тільки за передоплатою!
P712 _ 03.08.2016 09:20
IP: 92.113.39.---
Таня, доведу ще одне ваше невігластво. Коли контрагент – бюджетник, то спочатку відвантаження товарів, робіт, послуг, а тоді вже отримане по накладним або актам виконаних робіт оплачується держскарбницею. І ніколи – навпаки, тобто тут правило Остапа Бендера не працює. А це означає, що підприємство мусить мати свої кошти на придбання товарів, запчастин, інші витрати, для того, щоби придбати товари чи витратні матеріали для потреб бюджетників. Тому, Ваша стаття мала виглядати так, Таким-то підприємством надано послуги для того-то, дебіторська заборгованість на таку-то дату складає стільки-то тис. грн. І це буде переконливіше, ніж всі ваші фотки і образи іншим нардепам.
sidor _ 02.08.2016 23:48
IP: 77.52.127.---
Doroshenko Vlad:
Илья Громобой:
[... без русских Вы просто быд/ло, для польских свинарников.
я, как русскоязычный хохол, считаю, что польский свинарник (быстро богатеющей европейской страны) для меня – единственный выход в условиях офшоризации местной власти, старания ее чиновников кровосисять бюджет, наращивая тарифы и покупая-арендуя лондонско-испанские квартиры-виллы. Свинарник – это новые технологии, не руду и зерно продавать, наконец, ближе к салу, гораздо перспективнее, чем зона с вертухаями на вышках. Поляки 20 лет были с нами на одном экономич уровне, сейчас не менее в 5 раз больший подушный ВВП имеют, смотришь, и мы к ним подтянимся. Польша – ведь лидер Восточной Европы.
Зачет! Уважаю людей которые умеют разговаривать с ущербными.
Doroshenko Vlad _ 02.08.2016 23:13
IP: 91.207.105.---
Илья Громобой:
[... без русских Вы просто быд/ло, для польских свинарников.
я, как русскоязычный хохол, считаю, что польский свинарник (быстро богатеющей европейской страны) для меня – единственный выход в условиях офшоризации местной власти, старания ее чиновников кровосисять бюджет, наращивая тарифы и покупая-арендуя лондонско-испанские квартиры-виллы. Свинарник – это новые технологии, не руду и зерно продавать, наконец, ближе к салу, гораздо перспективнее, чем зона с вертухаями на вышках. Поляки 20 лет были с нами на одном экономич уровне, сейчас не менее в 5 раз больший подушный ВВП имеют, смотришь, и мы к ним подтянимся. Польша – ведь лидер Восточной Европы.
sidor _ 02.08.2016 22:21
IP: 77.52.127.---
Илья Громобой:
sidor:
Ты стих русского артиста Филатова украл и переиначил.
Ты ВОР как и все хохлы и без русских Вы просто быд/ло, для польских свинарников.
Взадов, иди стекломоя хряпни, смерд.

Доклад Сикорского об украинцах в Киевском клубе русских националистов, 1913 год.
...До X века славянские народности сознавали себя только полянами, древлянами, северянами, новгородцами, . Для этого нового вида сознания создалось новое слово: Русь. Оставаясь "полянами" и "киевлянами" или "Киевской землей", поляне стали называть себя РУСЬЮ. Впервые это новое общеславянское имя появилось в Киеве.
Киев и Киевская Русь или Полянская земля были той территорией, тем локализированным пунктом, где впервые зародилась и впервые возвещена национальная идея, связанная с именем "русь", "русский" (Костомаров). Следовательно, то именно славянское племя, потомков которого проф. Грушевский называет "украинцами", было творцом русской национальной идеи – РУСИ.
sidor _ 02.08.2016 21:26
IP: 77.52.127.---
Миколай Паращак:-
Петрушка "Липецкий" за границей – Вызывает антирес
Ваш технический прогресс:
Как у вас там сеют брюкву -
С кожурою али без?. Представитель страны куда приехал Петрушка "Липецкий: – Йес!
Петрушка "Липецкий": – Вызывает антирес
Ваш питательный процесс:
Как у вас там пьют какаву -
С сахарином али без?... Представитель страны: – Йес!
Петрушка "Липецкий": – Вызывает антирес
И такой ишо разрез:
Как у вас там ходют бабы -
В панталонах али без? Представитель страны: – Йес!...

Пы.Сы. Як гарно,що таких як ви наближуеться до рейтингу Ющ/ера – до п*яти видсоткив. "Гудбай малё гуд бай..." На фонари прАнальных фантикожеров!
Не так страшни москальски воши як по/ро/ш/енкообразни гниди!
Ганьба ко/ллабор/ацион/истам!
Миколай Паращак _ 02.08.2016 20:46
IP: 194.145.217.---
Вже нема терпіння на тих сидорів дивитись... воно вважає, шо Порошенко тільки й думає де б ше кіоск з продажу шоколадок поставити... О ідіоте!!! Та на всіх фірмах і виробництвах працюють звичайнісінькі громадяни – всякого напряму спеціалісти – й річ зрозуміла, стараються працювати успішно... Вже б навіть з того, що Президент весь час в поїздках, та й проблем в державі більш ніж достатньо, могло б зрозуміти = та не до рошенів йому!!!
sidor _ 02.08.2016 18:14
IP: 77.52.127.---
Александр 1:
ааа! Так это слепой траст лепит в каждом городе Украины точки и отделы рошен? Типа, раз слепые, куда на карте ткнули пальцем – там побыренькому рошен прилепился...
У меня напрочь отсутствует такая эмоция как "черная зависть". Вам понять это тяжело, так ка всю жизнь горбатились за корку хлеба на хозяина или директора и наконец насобирали деньги на китайское авто. Чинно и празднично по выходным табуном ездите за город на дачу надев выходные спортивки...Жаритесь под солнцем всем скопом и консервируете в землю картошку, шо бы осенью с победным видом загрузить пару ведер в багажник сверкающего от вылизанного чуть ли не языками авто...
Чем больше денег – тем больше человек зависим и себе не принадлежит. Толку от того, что состояние человек не может потратить на свое удовольствие. Деньги нужны когда ты молод, а не тогда, когда есть деньги а тебе вжэ капец.
Пы.Сы. Позорище – "глава" страны не может проконтролировать себя что бы не одевать дырявые носки на публику.
руслан49 _ 02.08.2016 18:13
IP: 95.135.89.---
Мирослава Булачок:
Щось з Тетяною не те. мабуть не тільки закон. а й її саму потрібно відправити на експертизу. краще – психіатричну
Якщо всі ці коментарі пишуть українці, то це хвора нація, це дійсно бидло, яке може тільки пасти свиней в Польші, чи мішати бетон в Росії. Які тільки аргументи не приводять, тільки б не виділяьти гроші на армію. Але той тезис, що хто не годує свою армію, буде годувати чужу, ніхто не відміняв.
sidor _ 02.08.2016 17:56
IP: 77.52.127.---
Александр 1:
shidnyak:
Пані Тетяна, спочатку відбери у свого "духовного провідника" Пашинського вкрадені нафтопродукти з Одеського НПЗ, а тоді вже істери про гроші Януковича, з однією поправкою, щоб у законі було прописано у кого з оточеня Януковича і його самого буде конфісковуватись майно та гроші...
А чому саме с початку (!) треба відібрати "вкрадені" (вже був суд, який визнав, що вони крадені Пашинським?) нафтопродукти з Одеського НПЗ. А вже потім... "про гроші Януковича"? Тобто, ви ярий захисник "грошей Януковича"? Риторичне питання: що гарного можна зробити у державі з такими дебілами?
так и шапкокрада еще не осудили (позорище!!!!!!). Тем более – Пашинский здесь.
Александр 1 _ 02.08.2016 16:54
IP: 188.163.12.---
sidor:
...
Порошенко давно не занимается бизнесом. Он передал свой бизнес в управление "слепому трасту". 136 млн.грн. личных доходов (1/3) передал на благотворительность в прошлом году. Чего вам еще от него нужно? Хотите, чтобы он раздал свои миллиарды на общественные нужды? Так вы ж потом первые будете с него смеяться. Вы стали не в состоянии оценить реальную работу главы государства, так как подавлены завистью к его капиталам, созданным до президентства. Вам не повезло, а он смог. Это зависть. Но, у вас он ничего не украл, хотя бы потому, что у вас ничего и не было: ни корпорации "Рошен", ни завода "Богдан", ни банка; а из бюджета он ничего не брал и не берет.
Вы подрываете не авторитет Порошенко, вы регулярно подрываете авторитет институтов власти в целом ради слепой веры в ЮВТ. Но, без институтов власти не может существовать государство. Вы это знаете? А на Запердоленко плюньте – и все дела.
sidor _ 02.08.2016 16:19
IP: 77.52.127.---
Александр 1:
sidor:
а если презик страны платит врагу за убийства своих "подданых"?
Не порите чушь. Вы стали похожи на Запердоленко/Громобоя. Но он то больной человек с поврежденной психикой. Занимается здесь онанизмом. А вы вроде нормальный. Просто зациклились на ненависти к личности украинского президента.
а разве завод в Липецке и др. городах на территории врага перестал платить "налог" врагу? Тем более – это не высосаный с пальца компромат а официальные данные.И когда мне тот же Взадов "тыкает" в лицо факты коллаборационизма "главы" страны – мне нечем ему возразить и приходится "плевки" стирать с лица, а в это время паскуда – мародер наладил производство "рошенок" в форме российского рубля и продает в торговых точках на границе рф и китая...
virosvit _ 02.08.2016 16:01
IP: 89.252.61.---
Не корупціонерка Тетяна, повязує нестачу коштів на армію, тільки з украденими Януковичем мільярдами. А як справа з наповненням бюджету через "некорумповану" митницю, від якої про-владної партії там СМОТРЯЩІЙ. Дерибан на держмонополдіях, як то ОПЗ, "Укрзалізниця", "Нафтогаз" та інше.
Чи ті кормушки, то святе? Напевно потрібно перевести увагу на інше.
Александр 1 _ 02.08.2016 15:50
IP: 188.163.12.---
Виталий Николаев:
... удовольствие от убийств мы наблюдаем у женщины, которой природой предначертано быть матерью, женой, хранительницей домашнего очага – это ужасно.
Вы передергиваете умышленно? Она не смакуют убийства, об этом в статье нет ни слова. Это ваши домыслы (в меру испорченности). Она гордится мощью имеющегося у нас оружия. Для вас, как постсоветского человека, такое чувство должно быть особенно близким и понятным. Так что вы явно лукавите.
Александр 1 _ 02.08.2016 15:35
IP: 188.163.12.---
shidnyak:
Пані Тетяна, спочатку відбери у свого "духовного провідника" Пашинського вкрадені нафтопродукти з Одеського НПЗ, а тоді вже істери про гроші Януковича, з однією поправкою, щоб у законі було прописано у кого з оточеня Януковича і його самого буде конфісковуватись майно та гроші...
А чому саме с початку (!) треба відібрати "вкрадені" (вже був суд, який визнав, що вони крадені Пашинським?) нафтопродукти з Одеського НПЗ. А вже потім... "про гроші Януковича"? Тобто, ви ярий захисник "грошей Януковича"? Риторичне питання: що гарного можна зробити у державі з такими дебілами?
Александр 1 _ 02.08.2016 15:12
IP: 188.163.12.---
sidor:
а если презик страны платит врагу за убийства своих "подданых"?
Не порите чушь. Вы стали похожи на Запердоленко/Громобоя. Но он то больной человек с поврежденной психикой. Занимается здесь онанизмом. А вы вроде нормальный. Просто зациклились на ненависти к личности украинского президента.
shidnyak _ 02.08.2016 13:54
IP: 104.155.116.---
Пані Тетяна, спочатку відбери у свого "духовного провідника" Пашинського вкрадені нафтопродукти з Одеського НПЗ, а тоді вже істери про гроші Януковича, з однією поправкою, щоб у законі було прописано у кого з оточеня Януковича і його самого буде конфісковуватись майно та гроші. Взагалі коли з вашої подачі на забеспечення армії закладуються до бюджету примарні гроші то зрадники ВИ з вашою (Сєньою фронтовиком) камарільєю з НФ (ФЗ).
sidor _ 02.08.2016 13:12
IP: 77.52.127.---
Александр 1:
-Vesna-:
Только сильно больной разум может так упиваться и сублимировать на убойную силу.
...
Ненавидеть врага и гордиться силой своей армии и своего оружия – по-моему, это абсолютно нормально.
а если презик страны платит врагу за убийства своих "подданых"?
Александр 1 _ 02.08.2016 13:06
IP: 188.163.12.---
-Vesna-:
Только сильно больной разум может так упиваться и сублимировать на убойную силу.
...
Ненавидеть врага и гордиться силой своей армии и своего оружия – по-моему, это абсолютно нормально.
Сашко Чорний _ 02.08.2016 13:06
IP: 130.211.69.---
толку з усієї цієї техніки якщо український президент сцикун і боїться її застосовувати. армія за два роки перетворилася на клюб математиків – спочатку рахують постріли сєпарів а потім рахують убитих. і це через те що два роки тому українці підтримали партію миру а не партію війни бо думали що партія миру принесе мир а партія війни принесе війну. і де були ваші мізки? партія війни – це шлях до перемоги і єднання суспільства а партія миру це шлях до рабського життя в сараї і щоденного побиття хазяїном. вас щоденно путін б'є на сході і ви живете безправні проти псів порошенка – то хіба я не правий?
Мирослава Булачок _ 02.08.2016 11:53
IP: 104.155.97.---
Щось з Тетяною не те. мабуть не тільки закон. а й її саму потрібно відправити на експертизу. краще – психіатричну
P712 _ 02.08.2016 11:53
IP: 92.113.139.---
-Vesna-:
P712:
Кого вона шантажує, їжачка голою...упою?? Йой, всі так бояться.
Шантажувати можна по різному. Ціль шантажу – це не завжди страх.
Як ще вони не додумались підвязати фінансування онкохворих дітей чи інсулінозалежних діабетиків під віртуальні гроші від спецконфіскації.
Очевидно одне – що Пашинський дуже зацікавлений в позитивному вирішенні питання щодо спецконфіскації. Злі язики говорять – що тих грошей Януковича фактично вже нема. І Пашинському конче потрібний той закон – аби його в майбутньому не запроторили за грати за злодюжництво.
А профінансувати ті нечастні цехи по відновленню десятків металобрухту – то для нього дитячі іграшки.
Якщо я вірно пам"ятаю, то закон всі партії потроху голосували, ну а те, що голосів не вистачило, то таке. А себе Таня топить найбільше, це найкращий доказ, що більшості немає... Стосовно стирених Пашиком грошей, дійсно може бути, тоді істерики Тані зрозумілі. Тобто все стає на свої місця.
-Vesna- _ 02.08.2016 11:46
IP: 93.72.142.---
P712:
Кого вона шантажує, їжачка голою...упою?? Йой, всі так бояться.
Шантажувати можна по різному. Ціль шантажу – це не завжди страх.
В данному випадку Тетяна грубо шантажує репутаційними втратами.

В основі шантажу – спеціально зпроектований трюк. Як ще вони не додумались підвязати фінансування онкохворих дітей чи інсулінозалежних діабетиків під віртуальні гроші від спецконфіскації. Це було б ще більш 'дієво" з точки зору інформаційного мочилова.

Очевидно одне – що Пашинський дуже зацікавлений в позитивному вирішенні питання щодо спецконфіскації. Злі язики говорять – що тих грошей Януковича фактично вже нема. І Пашинському конче потрібний той закон – аби його в майбутньому не запроторили за грати за злодюжництво.
А профінансувати ті нечастні цехи по відновленню пару десятків металобрухту – то для нього дитячі іграшки. Він жінці на шопінг виділяє більше.
P712 _ 02.08.2016 11:33
IP: 92.113.139.---
-Vesna-:
P712:
А тепер питання до нардепа, а якого фіга ви заклали на фінансування армії віртуальні надходження, яким місцем думали??
Так в цьому і весь хосен.
Головне – це закон про спецконфіскацію. Його спеціально півязали під військову ("святу") тему.
Тетяна не піариться. Вона шантажує – виставляючи наслідки в ролі причини.
Це як субсидії та рента на газовидобників. Той самий трюк.
На мене – це чистий піар. Кого вона шантажує, їжачка голою...упою?? Йой, всі так бояться. До речі, Таня має закласти кошти в бюджеті на компенсацію ЄСПЛ, бо виграш яника 100%.
P712 _ 02.08.2016 11:30
IP: 92.113.139.---
sidor:
продавши несколько автомобилей со своего автопарка Пашинский на вырученные деньги легко может отремонтировать десяток единиц военной технике.
Не говорим о том, если как патриот, Пашинский пожертвует 80% своих доходов, можно даже запустить новые виды вооружения.
а якщо до нардепа долучиться шоколадник Порошенко, газовики Фірташ, Шуфрич, курятник Косюк, колбасник Ахметка і інші власники заводів-пароходів, то думаю США приїздили до нас подивитись техніку, а війна б вже закінчилась.
Корупція1189 Україна та Європа973 Aтака Путіна1136 Уряд реформ353 Свобода слова556
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Арсен Аваков

МВС України впроваджує перший мотиваційний іпотечний пакет – як основу чесної та гідної служби

Іван Крулько

Президентський злам-2

18
Ігор Попов

Необхідно дати реальну можливість трудовим мігрантам голосувати на виборах

5
Ігор Луценко

Про науку соціологію і суд

Віктор Уколов

Нові опитування свідчать про стагнацію позиції

Сергій Лямець

Коболев готовится получить новые миллионы. Что стоит за планами убрать правление ''Нафтогаза''

3
Тетяна Чорновол

Портнов іменем України буде вирішувати чи законно конфіскували активи Януковича

Ірина Федорів

Самопроголошений голова Коцюбинського вивів бюджетні мільйони аферистам. Де правоохоронці? Де держава?

11
Юрій Мірошниченко

Маю надію, що рівень політичної культури в Україні зростатиме!

2
Юрій Луценко

Закликаю творити перемоги і пишатися перемогами один одного

АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter