Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Тимошенко продалася за 100 млн. доларів. Документи

16 листопада 2016, 08:28

Під час обшуку в офісі народного депутата Онищенка-Кадирова – спонсора Юлії Тимошенко детективи НАБУ знайшли відповідь на питання, чому Тимошенко блокує законопроект про так звану спецконфіскацію арештованих в Україні активів "колишніх" (про це журналістське розслідування на телеканалі "Експресо").

Адже детективи знайшли документи, що у вересні 2015 року Онищенко купив у Арбузова офшорку QUICKPACE LIMITED. На її рахунках в державному "Ощадбанку" у справі Арбузова арештовано 123, 5 млн. $ та 20 млн. $ купонного доходу.

Позаяк купівля відбулася відразу після появи у ВР законопроекту про "спецконфіскацію", за яким передбачалося звернення цих коштів в держбюджет, Онищенко сторгувався з Арбузовим за 20% від вартості.

Онищенко особисто організовував дискредитацію законопроекту про спецконфіскацію. А також пробував зняти арешт через суд. Остання спроба, на щастя невдала, була 9 вересня цього року.

Отож, дорога Юлія Тимошенко "валить" спецконфіскацію за великі гроші від спонсора Онищенка. А інші депутати, що не голосують – безкоштовні корисні ідіоти для Онищенка?

До речі, через Онищенка-Тимошенко Україна вже втратила 50 млн. доларів в Латвії. Адже в тій країні також були арештовані кошти на рахунках QUICKPACE LIMITED за звинуваченням у відмиванні коштів. Якби ми в Україні стягнули кошти цієї офшорки в держбюджет, то це стосувалось би не лише рахунків в України, а також в Латвії.

А так їх стягнула в свій бюджет Латвія, при чому згідно закону, який дозволяє, ще до завершення слідства визнати кошти нелегально добутими і конфіскувати в бюджет. До речі, український закон про так звану спецконфіскацію, який не пропустили Тимошенко/Онищенко та дешеві корисні ідіоти парламенту, списаний з того – латвійського.

А тепер про все це детально і з витягами з документів.

Отже в публічному реєстрі судових рішень кожен може подивитися ось цю ухвалу Солом'янського суду, яка демонструє, що інтерес Юлії Тимошенко в блокуванні законопроекту про так звану спецконфіскацію коштує 100 млн. доларів.Це та сама ухвала НАБУ про дозвіл на арешт, в якій є дані про обшук в офісі нардепа, газового барона – Олександра Онищенка (Кадирова), якого в цій ухвалі названо – "я невстановлена особа з числа народних депутатів". Хоча на той момент ця особа була дуже навіть встановлена, просто Верховна Рада, ще не дала дозвіл на притягнення його до кримінальної відповідальності і тому НАБУ застосовувала таке формулювання.

Те, що мова йде саме про Онищенка свідчить наступна ухвала в тій самій кримінальній справі, щодо обрання міри запобіжного заходу -тримання під вартою самого Онищенка. Адже уродженець села Матвієв Курган в РФ серед народних депутатів у нас один – Олександр Онищенко з фракції "Воля Народу".Ухвали суду приймалися в рамках кримінальної справи, що розслідувала несплату фірмами Онищенка мільярдів грн. в держбюджет, зокрема несплату ренти за добуток газу.

Згідно тексту ухвали суду стає відомо, що детективи НАБУ розслідували, що кошти здобуті в результаті злочину пішли на купівлю Онищенком за 29,6 млн. доларів прав власності на фірму, активи якої арештовані в Україні у справі Арбузова. І хоча Арбузов в ухвалі названий ОСОБА 19, очевидно, що йдеться саме про нього, адже був лише один посадовець в Україні, що з посади голови НБУ перейшов на посаду віце-прем'єр міністра. І прізвище його – АРБУЗОВ.До речі, Арбузов "засвітився" в намаганні зняти ці гроші в травні-червні 2014 року.

Зокрема, з цієї ухвали суду випливає, як наймані менеджери Арбузова приходили за цими коштами. Адже саме Арбузов в 2004-2010 році був головою правління ПАТ "Український бізнес банк".А тепер про головне – які активи купив Онищенко.

На рахунках QUICKPACE LIMITED в 2014 році заарештовано тільки в Україні по справі Арбузова в Державному "Ощадбанку" державні облігації номінальною вартістю 123 млн 500 тисяч доларів. Облігації вже погашені, тобто це вже грошовий рахунок плюс 20 млн. доларів виплати за "купонами". А також арештовано 253 млн. грн на рахунка QUICKPACE LIMITED в КБ "Експобанк".

Законопроект про так звану "спецконфіскацію грошей Януковича", який депутати ВР вже більше року блокують, направлений для створення правового механізму для перерахунку в бюджет саме цих коштів.

До речі, зверніть увагу, як дешево Онищенко став власником цих облігацій. А все тому, що купівля відбулася 15 вересня 2015 року через 12 днів після реєстрації у Верховній Раді законопроекту про "спецконфіскацію". Адже у випадку прийняття "спецконфіскації" бенефеціари втрачали все. Тому Арбузов вирішив за краще продати актив Онищенку, і гарантовано отримати 20%.В свою чергу Онищенко розраховував на 80% рентабельність – більше 100 млн. доларів, бо в нього були ресурси не допустити проходження законопроекту про спецконфіскацію через ВР, а далі добитися розблокування арештованих рахунків.

Рушійною силою в блокуванні у Онищенка-Кадирова стала фракція "Батьківщина". Адже в його рідній фракції "Воля народу"- переважно вихідці з Партії Регіонів, тому її позиція в темі спецконфіскації активів Януковича та його оточення, сприймалася, як позиція зацікавленої сторони.Бізнес-стосунки Тимошенко та Онищенка публічно проявлялися неодноразово. Можна згадати, що саме за квотою "Батьківщини" в уряд Яценюка в 2014 році на посаду міністра екології був призначений близький до Онищенка юрист – Ігор Шевченко. Згодом, він був звільнений через корупційний скандал -авіапереліт в Ніцу на особистому бізнес-джеті Онищенка-Кадирова.

Юлія Тимошенко в травні 2015 року під своїм прізвищем зареєструвала законопроект N2835, який легалізовував несплату фірмами Онищенка-Кадирова ренти з видобутку газу. Родзинкою цього законопроекту пропонувалося з Податкового кодексу виключити 70% ставку ренти (платежів в бюджет за користування надрами) на природній газ видобутий під час виконання договорів про спільну діяльність з державними компаніями. Це потрібно було Онищенку, адже майже всі його фірми працювали по договорам спільної діяльності з державним "Укргазвидобуванням". Відмовляючись платити 70% ренти з добутку, Онищенко з початку 2015 року заборгував бюджету – 2 млрд. грн. Ці кошти він платив Тимошенко за лобіювання його інтересів, а також купив офшорку Арбузова. Позаяк Тимошенко отримала великі гроші, але не змогла проштовхнути через ВР питання Онищенка про скасування ренти, перед нею була поставлена вимога "розплатитися" блокуванням "спецконфіскації". Саме тому, "Батьківщина" так затято блокує повернення коштів вкрадених Януковичем та його оточенням в бюджет.

Якщо ці кошти не будуть направлені в бюджет, вони будуть розблоковані в інтересах Януковича, Курченка, Арбузова, Онищенка, а отже і Тимошенко.

До речі, Онищенко вже пробував зняти арешт з рахунків купленої ним компанії в українському суді.

При чому зовсім нещодавно -у вересні цього року. Якраз в той час, коли парламент вчергове завалив внесення законопроекту про спецконфіскацію в порядок денний.

Поки, що нам пощастило – рішення було негативне. Але не факт, що наступного разу, зважаючи на нашу судову прогнилу систему, вдасться захистити інтереси України.І наступне: зусиллями депутатів, що продалися Онищенку чи працюють на нього на шару, Україна вже втратила майже 50 млн. доларів в Латвії. Згідно ухвали Печерського суду від 17 серпня 2016 стає відомо, що Арбузов був власником рахунків в банківській установі Латвійської Республіки AS "PrivatBank" на загальну суму 49,51 млн. доларів США. Серед них і рахунки QUICKPACE LIMITED, яку викупив Онищенко.

Якби був прийнятий закон "Про спецконфіскацію", то український суд зміг би звернути в бюджет України не лише кошти арештовані на рахунках фірми QUICKPACE LIMITED в Україні, а також і у Латвії.

Лише через зволікання, гроші в Латвії втрачені для нас назавжди – ці кошти пішли в дежбюджет прибалтійської країни. Тому, що латвійський закон дозволяє, ще до завершення слідства визнати кошти нелегально добутими і конфіскувати їх в бюджет.

До речі, український закон про так звану спецконфіскацію був "списаний" з латвійського. Проте Верховна Рада не дала йому хід. Тому логічно, що українські кошти пішли в бюджет Латвії, а не України. Це "заслуга" Тимошенко – за винагороду від Онищенка, а також "заслуга" "Удару", "Єврооптимістів" та "Самопомочі", які в цьому питанні працювали на Онищенка-Кадирова "безвозмездно". Проте не факт, що вони не захищали інтереси інших спонсорів, які також могли "прикупити" собі офшорку Арбузова на розпродажі за 20%.

powered by lun.ua
Коментарі — 298
ytkr _ 24.11.2016 07:36
IP: 130.180.219.---
Тимошенко, будучи прем.єром без піару зняла оплату ПДВ з підприємців, річний дохід яких не перевищує 300 тисяч гривень, потім повернула по 1000 гривень кожному вкладнику та зробила багато інших добрих справ. Вона пробувала щось робити для людей, хоч Ющенко їй перешкоджав на кожному кроці. Це робить і теперішня влада. А пані чорновіл продалася яйценюку і довіри до неї, як і до її народного фронту – нуль.
Микола Загородній _ 24.11.2016 00:32
IP: 46.200.61.---
Пані Тетяно, не звертай увагу на коментарі щодо Вашого посту,Досліджую діяльність Тимошенко з2004 р і стверджую,про це писав уже,грунтуючись на фактичних матеріалах, що вона популістка і демагог, підла і цинічна, байдужа до України. Голоне для неї влада,влада за любу ціну.Після імітації хвороби (зникла вона). був реалізований сценарій- ОРГАНІЗУВАТЬ ВІДСТАВКУ Яценюка, тепер взялася за Порошенка.Це було передбачувано.Директор програм інституту "Стратегічні ініціативи" викладач дипломатичної академії МЗС, радник Президента Ющенка в інтер"ю "Державі потрібна медійна зброя" в газ. "Україна молода"повідомила про використання кредитів в 2009 р, які завела в бюджет для передвиборної компанії.Якщо для Вас це зацікавить займіться цим питанням. Може НАБУ чи Генпрокуратура?Головатий про неї сказав: Мета її колотить, колотить і нищити Україну"
Switlana _ 22.11.2016 20:13
IP: 194.44.233.---
Не вірю чорноволосі, бо тхне від неї непорядністю.
Микола Злочевський _ 22.11.2016 09:51
IP: 46.211.228.---
lohik:
Пане Лохік, заипали Ви нарід Цілею, що в операції шатун грала дуже важливу ролю... Будьте трохи з лохікою і майте хоч трохи совісті. А ще краще, збирайте цілезбоченців, тупих в основній своїй масі,, і ідіть з ними на прощу до Єрусалиму...
Олена М _ 21.11.2016 14:31
IP: 77.120.137.---
Татьяна, чем больше вы смешиваете в кучу всех и всё: Юлю, других депутатов, представителей бывшей власти, бизнесменов – тем нелепее выглядят ваши "наезды" на политических оппонентов. Вы кстати, блог, ведете в рабочее за мой (в том числе) счёт или это хобби?
3rika _ 21.11.2016 11:59
IP: 46.174.243.---
А какой резон в контексте Тимошенко еще кого-то вспоминать? Тот же Онищенко, по сравнению с этим волком в овечьей шкуре, просто ангел во плоти.
lohik _ 21.11.2016 07:08
IP: 37.55.233.---
Чорновол займається поширенням емоційних та неоднозначних (непнревірених) текстів через ЗМІ...
... Інформація автором перекручена та подається тенденційно...
SARA21 _ 20.11.2016 22:13
IP: 91.226.4.---
Чим більше влада не буде любити Тимошенко,тим більше я буду за неї голосувати,хоч не дуже їй довіряю,але зовсім не вірю сьогоднішнім при владі.Таня,а за скільки ви продалися????
lohik _ 20.11.2016 15:23
IP: 37.54.129.---
. Создается, такое впечатление, что угроза нашей государственности исходит из критики действующей власти, подогреваемой извне..."Все, кто, мол, критикует, тот против Украины и иностранныц". Слишком опасный симптом... Вам, это, ничего из прошлого не напоминает? Или, в "нашем государстве" так уж все хорошо?... И отдельные представители этой власти, стали вдруг государственниками, не испытывающими нужды в истине на правду, реформах и изменениях принципов государственного управления?... Они успокоились, подобрав риторику в своей политике, об*ясняя все -"зрадой", распространяя ее в обществе через новую когорту журналистов и пропагандистов из провластного большинства...
lohik _ 20.11.2016 15:08
IP: 37.54.129.---
За такі бездоказові наклепницькі статті за кордоном через Суд великі штрафи...Але Чорновол позволено...Адже в нашої депутатки недоторканість
lohik _ 20.11.2016 13:33
IP: 37.54.129.---
Pidchybii Leonid:
50. Психологічний портрет Тимошенкоко. Аналітичні матеріали політичного психолога
пошукайте в інеті й прочитайте
В інеті також є, що Янукович вже помер...І фото в гробу...
lohik _ 20.11.2016 12:39
IP: 37.54.129.---
Тимошенко була Прем*єром 2,5 роки за 25 років незалежності України...І не найгіршим...Всі наші Президенти – Кучма, Ющенко, Янукович – хотіли її чомусь посадити...І від чого б це?...І зараз, коли ВОНА не при владі і має у ВР тільки 19 депутатів,, її продовжують паплюжити та вішати всіх собак...Перешкоджає красти?...
lohik _ 19.11.2016 14:01
IP: 37.54.133.---
Ludmyla Zagoruyko:
З Тимошенко давно все ясно, а от з Пашинським і вкраденими нафтопродуктами Курченка нічого не зрозуміло. Чи дійсно у тому законі є пункт, що закриває цей злочин і саме це є головною метою активності Чороновіл?
Що саме вам ясно?...Можете конкрезивати?...
lohik _ 19.11.2016 13:59
IP: 37.54.133.---
Можна довіряти тільки оригіналам банківських переказів та платіжок, де вказана дата, сума та одержувач грошового переказу...Що може бути доказовою базою для звинувачення когось в чомусь...Вся інша написана кимось голослівна проза – це фантазії, припущення і версіі...
Александр 1 _ 18.11.2016 21:55
IP: 188.163.12.---
Ludmyla Zagoruyko:
З Тимошенко давно все ясно, а от з Пашинським і вкраденими нафтопродуктами Курченка нічого не зрозуміло. Чи дійсно у тому законі є пункт, що закриває цей злочин і саме це є головною метою активності Чороновіл?
Сьогодні Сакваралідзе (на шоу Шустера) проінформував, що вкрадені Курченком нафтопродукти були такі повторно вкрадені Пашинським з компанією (потім реалізовані державі), у зв'язку з чим Одеська прокуратура підготувала підозру. Але не встигла розпочати справу, тому що Сакваралідзе було звільнено. Закон про спец конфіскацію не на користь Пашинському, тому що, як що він збагатився за рахунок "нафти Курченка", то закон дозволить швидко стягнути з нього на користь держави відповідні суми.
Ludmyla Zagoruyko _ 18.11.2016 21:32
IP: 77.90.251.---
З Тимошенко давно все ясно, а от з Пашинським і вкраденими нафтопродуктами Курченка нічого не зрозуміло. Чи дійсно у тому законі є пункт, що закриває цей злочин і саме це є головною метою активності Чороновіл?
Богдан Стасюк _ 18.11.2016 21:08
IP: 91.218.107.---
Viktor Ostafeychuk:
Чорновол вже робить фотомонтаж
сумно що я колись довіряв цій журналістці
Вже коли у Львові ця соска Пашинського сама себе зеленкою обливала коли профукала подарований Тимошенко шанс стати депутатом, то для мене слова "довіра" і "Чорновол" стали антонімами
Viktor Ostafeychuk _ 18.11.2016 17:45
IP: 212.80.43.---
Чорновол вже робить фотомонтаж
сумно що я колись довіряв цій журналістці
Александр 1 _ 18.11.2016 15:25
IP: 188.163.12.---
Алла Гамбург:
... Вы "человек Пашинского"
Почему вы решили, что Татьяна Черновол отвечает за Пашинского? За все его миллионы, машины, дома и земельные участки? Добродомов писал, что Пашинский возможно (!) нажился на передаче запасов нефти Курченко украинской армии. У Татьяны другая точка зрения. Я больше верю Черновол, чем Добродомову, продвижением которого гордилась редактор Интера Столярова (выполнявшая заказ из Москвы "мочить" Авакова, Турчинова, Яценюка, Пашинского), выдворенная из Украины.
На мой взгляд, Пашинский – скользкий тип. Но, ему не откажешь в решительности и смелости, чего не хватает многим нашим политикам. Его борьба за закон о спецконфискации вызывает уважение. Это или отчаянная смелось или авантюризм (если он сам попадает под этот закон).
В любом случае, Т. Черновол нельзя упрекнуть в служении кому-либо. Она абсолютна независима в своих публикациях.
Алла Гамбург _ 18.11.2016 15:01
IP: 85.255.177.---
Было бы не так обидно, если бы Вы Танечка были сами по себе. А поскольку Вы "человек Пашинского" Гадко от вас читать такие истории. Если это не правда опубликуйте опровержение почему Пашинский вдруг стал миллиардером (гривневым). Все становятся "вдруг": земли – вдруг, недвижимость- вдруг, авто "люкс" – вдруг????? А где мои деньги??? Где мои налоги, дороги, медицина, ГДЕ МОЯ ЖИЗНЬ?????? Все у вас, дорогая Танечка!!!!!!!!!! Вы же все решаете!!!!!!!! Моя пенсия 1230!!!!!!! Вы со своим Пашинским живете на эти деньги????????? Стыд и срам!!!!!!!!! Ганьба!!!!!!!!!!
lohik _ 18.11.2016 14:52
IP: 46.133.203.---
А як з доказовою базою...Ще не було Суду, який би доказав, що Онищенко якийсь злочинець...Хіба у Банках десь виявлені рахунки чи платіжки, де Онищенко фінансував Тимошенко?...Все на версіях та домислах побудоване це чергове шельмування Тимошенко...
lohik _ 18.11.2016 14:46
IP: 46.133.203.---
Ярлики до Тимошенко " воровка" та " газова принцеса" не спрацьовують...Зараз дійсні агенти Кремля навішують голослівно на неі нову брехню – " агент Кремля"...По принципу "Ловіть злодія!"...Адже.Ахметов через тарифи кошти втрачає...
lohik _ 18.11.2016 14:37
IP: 46.133.203.---
Головний Шатун Украіни – це Гройсман з Урядом...А також Шатуниха – Гонтарєва...Розшатали всі ціни і тарифи...
Александр 1 _ 18.11.2016 14:17
IP: 188.163.12.---
Лариса Ковалева:
Голословные обвинения.
Та ні, зовсім не так. Пані Тетяною наведено де кілька дуже важливих доказів зацікавленості Тимошенко у підтримці Оніщенко. Подивіться спочатку на фото. Потім зверніть увагу, що саме Оніщенко не заплатив ренту 70% (мільярди грн. у бюджет), яку з такими труднощами встановили у ВРУ (щоб не жирували газовидобувними). Чого добивалась ЮВТ? Скасувати зависоку ренту! На чию користь? На користь Оніщенко. Другий момент. Оніщенко придбав за 20% сотню млн. доларів, вкрадених Арбузовим, які легко було б повернути державі через закон про спецконфіскацію. Хто (разом з іншими крадіями) блокує закон? Тимошенко. На чию користь? Що тут не зрозуміло? А тепер задайте собі питання, звідки у ЮВТ гроші на політичну діяльність, яка коштує мільйони, а під час виборів десятки мільйонів доларів у рік?
lohik _ 18.11.2016 13:51
IP: 46.133.203.---
Тимошенко зараз тупо ліплять, як горбатого до стінм, до регіоналів до регіоналів, які іі посадили в Качанівку...А Порошенко в цей час був в Уряді Азарова Міністром економіки...
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

14
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

8
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

24
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter