Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Янукович планує реванш через Юрія Бойко

17 лютого 2017, 11:01

При чому я маю на увазі не скільки старшого Януковича, а його сина... Даремно ми думаємо вузько, що Юрій Бойко – це "Опозиційний блок", Фірташ та телеканал Інтер. Юрій Бойко – це мега-корупційні схеми Сім'ї, це найближчий партнер Саші Януковича. Це вкрадені мільярди Сім'ї завдяки яким він торує повернення минулого. І президентській рейтинг Бойка свідчить, що доріжка реваншу успішно прокладається...

Не страшно? А даремно.

Я хочу показати реальну роль Бойка в розграбуванні країни часів Януковича. При чому тільки в одному сегменті – по лінії Артема Пшонки, в бек-офісі на Гончара, 35.

Я побувала в тому офісі після Майдану. При чому прийшла туди, бо ця адреса була вказана, як місце реєстрації фірми ТОВ "ЄДІТЕПЕ" – будівельника шикарного маєтку в Конча-Заспі, який зараз знають, як маєток Юри Єнакіївського. Хоча я впевнена і в мене є підстави так вважати, що той маєток будувався для сина Януковича.

Так от, коли я прийшла за тою адресою, то виявила, що це "гніздо" сина тодішнього генпрокурора Артем Пшонки.

Нажаль всі документи були підчищені, з комп'ютерів витягнуті жорсткі диски.

Однак я знайшла дещо в письмовому столі секретарки. Щось передала в генпрокуратуру в справу Курченка, а щось залишалося в мене.

Нещодавно перебирала флешки, і натикнулася на одну, зі стола в приймальні сина генпрокурора. Колись давно вона здалася мені нецікавою, суцільні особисті фото секретарки та скани паспортів родини Пшонки. Папок було багато, і я просто не зазирнула в одну з них. А зараз виявила, що в ній дуже важлива інформація – всі зустрічі Артема Пшонки за півтора року, з серпня 2012 року по кінець 2013 року.

А позаяк вже зараз відомо, що це був один з головних бек-офісів корупційних схем Саші Янукович, можна побачити головних організаторів цих схем.

Почну з першої трійки. Аналізуючи кількість зустрічей, обідів, вечерь, зізвонювань видно персонажів з якими Пшонка молодший працював найтісніше. В цей перелік не входить його батько. А входить Олександр Янукович і ще троє.

На першому місці по частоті відвідань – Юрій Бойко, головний "мозок" корупційних схем Сім'ї.

На другому – Сергій Арбузов – цей давав раду вкраденим коштам. Тому і не дивно, що найбільше коштів після Майдану арештовано, як в Україні так і за кордоном на рахунках близьких до Арбузова. Просто ніякі це не активи Арбузова це активи з мега-корупційних схем Саші Януковича. Тому і ті 50 млрд. грн., щодо яких я вимагаю спецконфіскації були арештовані в "Ощадбанку" в справі Арбузова. Але повторюся, це не активи Арбузова це теж САША ЯНУКОВИЧ.

А тепер згадаю про Курченка. Це третій по частоті візитів персонаж. Але його ніяк не можна ставити на один шабель з двома попередніми. Секретарка ніколи не називала Курченка на ім'я та по батькові, а інколи навіть дозволяла собі написати зневажливо – "Курица".

Окрім особисто Курченка, до Пшонки бігав один з фігурантів справ Курченка Денис Файницький. В часи Януковича це юрист Курченка, після Майдану міністр палива ДНР. Нині покійний, його вбили, ті кому він служив. А також особливо часто у Пшонки з'являлася Оксана Масс "подільниця" Курченка. В часи Януковича вона була заступником голови правління держкомпанії "Газ Україна", а її батько був керівником "Донецькобленерго", що було "віджате" Курченком і до сих пір перебуває під його контролем. І не лише його. Адже в усіх тих справах Курченка, Курица лише виконавець, організатори Арбузов, Бойко, Пшонка, а замовник Саша Янукович.

До речі, про особливу тісноту стосунків в тій команді свідчить той факт, що Арбузов, Пшонка та Саша Янукович драпали разом від Майдану. На одному вертольоті.Я його зайшла після Майдану в Гідропарку і організувала його арешт. Бо в книзі вильотів було зазначено, що в день розстрілу Майдану, на ньому вилетіли в Донецьк три пасажири: Олександр Янукович, Артем Пшонка та Сергій Арбузов... А належав цей вертоліт зятю покійного Джарти. До речі, персони з команди Джарти, а також його донька постійно відвідували кабінет Артема Пшонки...

Про них та інших "ходаків" я розкажу в наступних публікаціях.

Ось кілька прінтскрінів з флешки. На цій сторінці можна побачити який "популярний" Бойко, є зустріч з Курченком, з Арбузовим і татом генпрокурором.Тут знову навпаки "популярний Арбузов", але в розкладі є і Бойко і сам А.В. Янукович.А це в часи Майдану, можливо після захоплення будинку Профспілок.А тут Курченка "ласкаво" називають "курицей".А це в розпал Майдану. Адже день енергетика 22 грудня. Артем Пшонка в цей час був занепокоєний купівлею нового Мерседеса.А ось одразу два Януковича заплановані, а перед ними Портнов з чимось дуже важливим, бо виділено червоним.А тепер дозволю собі деякий висновок.

Мега-схеми часів Януковича робилися в інтересах Януковича. Не має ніяких облігацій Арбузова, вишок Бойка чи контрабанди Курченка. За це все відповідальний в першу чергу Саша Янукович. Це все робилося для Сім'ї. І хоча Сім'я втекла, у неї такі шалені гроші, що вона до сих пір тисне в своїх гадючих обіймах Україну. Чого лише вартий той факт, що парламент до сих пір не проголосував за "спецконфіскацію", а Бойко згідно опитувань має найбільший рейтинг. Що відпустити ситуацію? Хай перемагають? Бойка в президенти?

Так хочеться, щоб суспільство хоч задумалося, що все це означає. Ви хоч розумієте, що це означає? Ви хоча б уявіть, що це репресії проти всіх, хто захищав країну в АТО...

Шановне суспільство підтримайте, примусьте цих дурних, амбітних, продажних депутатів проголосувати "спецконфіскацію" – перший серйозний удар по тій гідрі. А там дивись і далі підемо...

Я розумію, що мене багато хто не може зрозуміти, чому я після Майдану вже третій рік продовжую воювати з Януковичем і його поплічниками. Та тому, що зло від них, загроза державності моєї країни зараз не менша ніж була 20 лютого в день розстрілу Майдану...

А ось фото з флешки, як доказ її "пшонківського" походження.

Коментарі — 3
Егор Быстров _ 20.02.2018 19:34
IP: 93.76.225.---
Dercu:
если вы это к Тане, то не тратьте времени. У нее на том месте, где у других людей совесть йух вырос (
Егор Быстров _ 20.02.2018 19:30
IP: 93.76.225.---
после вас, Таня, и Бойко за счастье)
Dercu _ 22.07.2017 20:09
IP: 35.190.133.---
Реванш Януковича здійснюється не тільки через Оппоблок, але і у спільній неофіційній коаліції з партією БПП, Народним фронтом і Радикальною партією. Усі спроби провладних партій БПП і Народного Фронту та псевдо-опозиційної партії "радикальна партія" робити якись публічні закиди одна проти одної або тільки проти Оппоблоку не викликають ніякої довіри. Усі законодавч ініціативи цих партій не націлні на збереження і охорону здоров'я громадян України,радикальні зміни на краще у їх добробуті та зміцнення державності та народовладдя в Україні. Без цього годі і говорити про сильну державу. Причому, треба усвідомлювати, що без збільшення прав громадянського суспільства та абсолютно незалежних усіх судів ніякого поступу в Україні не буде. Останній крок Президента, де він перетворив Конституційний суд на свій кішеньковий не свідчить про про-українські наміри Президента і створює підозру про те, що Президент так просто не складе свої повноваження, якщо того забажає громадськість.
Уряд реформ336 Aтака Путіна1123 Україна та Європа954 Корупція1153 Свобода слова550
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter