Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Піар на крові. ''Самопоміч'' проявилася в роботі на Курченка та Путіна

02 березня 2017, 14:47

Переговори лідера ДНР Захарченка з російським куратором, які перехопило СБУ, поставили все на свої місця в темі так званої "блокади". Мова в них йде про те, що шахти та заводи на окупованій території, які постачали продукцію в Україну, але були зупинені блокадою Семенченка тепер переходять під контроль Росії. А куратором цього бізнесу в Москві призначається янучарський "младоолігарх" Сергій Курченко. При цьому податки, що раніше сплачувалися в український бюджет, тепер підуть у російський.

Ось ця розмова.

Я впевнена "Самопоміч" цинічно від самого початку почала цю блокаду на замовлення Курченка. В них давня і плідна комунікація. В часи Януковича нинішні депутати "Самопомочі" Журжій і його колега Сотник особисто працювали в схемах Курченка. Я про це неодноразово писала.

Як і про те, що зараз Курченко фактично курує всю фракцію "Самопомочі" у ВР. На його замовлення "Самопоміч" заблокувала "спецконфіскацію" активів Януковича. При чому справа, нагадаю, була не лише в значних коштах, що могли поповнити український бюджет. Блокуючи "спецконфіскацію" "Самопоміч" зупинила фінансування і роботу українських оборонних заводів. А нинішня блокада "Самопомочі" також пряма дія в інтересах в Москви.

І це не правда, що вони не розуміють, що роблять. Дуже навіть розуміють -вони свідомо вбивають Україну.

Візьмемо Авдіївку, за якою ця нечисть нещодавно плакала крокодилячими сльозами. Зараз вони вбивають Авдіївку. Бо що таке життя цього міста? Спитайте будь-кого, з тих хто продовжують жити і під обстрілами. Вам скажуть – Авдіївка живе поки живе Авдіївський коксохім.

А зараз він зупинився. Семенченко перекрив постачання вугілля на завод.

Завод не змогли зупинити російські загарбники зброєю. Робітники ремонтували ушкодження під час обстрілів і завод знову працював. Наперекір агресору. Бо за ним була не лише Авдієвка, а також Маріуполь. Авдієвський коксохім єдиний постачальник коксу на всі великі підприємства українського Маріуполя – міста, яке довірилося Україні. Я сама була свідком, як під час наступу москалів на Маріуполь, його жителі – вчорашня "вата", вибігала з квітами на зустріч українським військовим і кричали: "Дякуємо вам наші захисники".

У нас гібридна війна, на багатьох фронтах. Донбаські міста від загарбання утримують не лише військова зброя, а також банальна економіка. Саме тому держава агресор так затято останнім часом атакувала Авдіївку...

Проте, те що не зробив агресор зброєю, зробив дегенерат Семенченко, цинічно паразитуючи на цінностях громадянського суспільства. Він зупинив Авдієвський коксохім. Туди не надходить вугілля через їх "блокаду". Нікчемна купка людей, а таке зло. Авдіївка опинилася в котлі! З одного боку Путін-сепари-Курченко, з іншого Путін-Курченко-Семенченко.

У нас був Іловайський котел, Дебальцівський котел, а тепер у нас Авдіївський котел. А далі Маріуполь в котлі? Україна в котлі?

Плювати навіть на наслідки в енергетиці. Це дрібниця, і підвищення тарифів, і відключення світла, порівняно з іншим – купка дегенератів перекреслила одну з небагатьох наших перемог у важкій гібридній війні.

Наша перемога полягала в тому, що у нас тишком-нишком, але працювала п'ята колонна на окупованих територіях. Це шахти і заводи зареєстровані на території України. Це, на хвилиночку, означало не мало, а дуже багато – ми з під носа у ворога вивозили в Україну наше народне українське багатство – антрацит, метал, вироби заводів. Наповнювали український бюджет мільярдами податків. Плюс ми ж не звірі зрештою, ми ж на Майдані стояли за гуманне суспільство – і наша гуманітарна місія, ще й полягала в тому, що ми не давали, нехай "ваті", але все-таки людям на окупованій території і працювали на тих шахтах померти з голоду. Так, годували їх за те, що вони добували для нас вугілля, забезпечували дешевою сировиною заводи на території України. Хіба це погано?

Така ситуація, була НАШОЮ УКРАЇНСЬКОЮ перемогою в гібридній війні. Ми переграли навіть сепарів, які виявилися заручниками такої ситуації.

Але ми не переграли Москви. Вони через Курченка підключили свою п'яту колонну в Україні і віджали всі заводи і шахти на окупованій території.

Для України це означає не лише підвищення тарифів на електроенергію. Це лише перший вимушений крок. Це також мінус 32 млрд. податків. Ця цифра величезна – вона аналогічна всьому зарплатному фонду Міноборони. Також мінус 3 млрд. доларів валютної виручки – а це курс 40 грн. за долар. І багато чого іншого, не перерахувати...

Тому, я за жорсткі державні міри проти духовного брата Захарченка – Семенченка. Держава повинна захищатися. І в неї є інструмент проти таких – тюрми.

Знаєте, в свій час, коли "Народний фронт" запрошував в список командирів добробатів, я трупом лягла проти кандидатури Семенченка.

"Ви не розумієте, – кричала я. – Це не командир, це тварина, яка піариться на крові. Ви подивіться, він завжди так влаштовує, щоб загнати своїх хлопці з "Донбасу" в м'ясорубку, самому відсидітися в тилу, а потім вилізти на екран і кричати на всю країну про зраду. Заради одного моменту слави він і посилає своїх на смерть". Тому в Народний фронт він не пройшов. Зате проліз в "Самопомочі"...

Там теж все знали. Але цинічна "курченівська" молодь, без проблем взяла в депутати, того хто піарився на крові своїх хлопців. А тепер вони ще й всі разом плюють в їх могили – ставши прямими агентами путінських інтересів.

Загрузка...
Коментарі — 146
Sergey Gritsenko _ 09.03.2017 14:20
IP: 104.199.59.---
Лавров потребовал снять транспортную блокаду ОРДЛО Поздравляю Таня, ты спалилась. Это ты агент путина, вместе с твоих хозяином – петей оффшорно-будочным.
Виктор Тарасов _ 09.03.2017 09:52
IP: 104.199.59.---
Це хто писав, якась дyрeпa чи чopнoвіл? Отож, хвoрoба прогресує!

Тeтянa Чopнoвoл Народний депутат України VІІІ скликання
Купувати вугілля у сепаратистів чи Росії, це оплачувати патрoни, якими нас вбивaють
08 гpyдня 2014, 10:02
Sergey Loboda _ 09.03.2017 08:21
IP: 94.178.195.---
купувати вугілля у сепаратистів, це оплачувати патрони, якими вбивають захисників України. Як взагалі не соромно заробляти на такому... Це навіть не корупція, це державна зрада.

За будь-яких умов держава Україна не повинна брати вугілля у сепаратистів. Навіть в якості плати за газ. На війні вже загинули тисячі наших захисників. Це криваве вугілля.
========================================================
тетяна Чорновил
грудень 14 року...Украинская Правда
Augur Consul _ 08.03.2017 16:42
IP: 35.187.26.---
Може, треба було б для початку націоналізувати всі обленерго? Чи тепер платитимемо Ахметову за новими тарифами, щоб він підтримував сепарів?
Robert Bruce _ 07.03.2017 16:03
IP: 104.199.59.---
Таня певно не в курсі, що бюджет уркаїни 20 мільярдів Євро. 10 з яких – це позики. А ще 10 збирається з малого і середнього бізнесу. А 3% ВВП – то уркаїні – не холодно ні тепло. Чим скоріше буде знищена індустрія XIX століття донбасу, тим швидше в країні почнуться зміни. Так було в Англії в 70-х. Тілько у нас Магргарет нема – а одні тані і наді...
Vlad Doroshenko _ 07.03.2017 00:50
IP: 93.72.70.---
Чорновольський котел. Чим собакобудочник кращий ростовського професора (англійською мовою, чи кількістю офшорів?), що змінилось в країні, що так ботизуються люди? Що влада і розкіш робить з людьми! Нові олігархи на злеті ботизують колишніх героїв, але вони зі свитою все нижче в очах народу, як і його добробут і безпросвітність
Надежда Ващенко _ 06.03.2017 23:09
IP: 31.134.121.---
не очень люблю Таню Черновол, истеричка еще та, но статью написала правдивую – семенченко не только проходимец, который присвоил себе воинское звание путем подделки документов, но и редкий подлец, не гнушающийся пиара на крови – власть должна проявить твердость и взять под стражу дегенерата
Олександр Юренко _ 06.03.2017 21:57
IP: 92.113.15.---
Коментар видалено автором блогу
Spector Kozak _ 06.03.2017 20:35
IP: 104.199.59.---
Відробляєш танюшка!? Неозброєним оком видно що відробляєш. Візьми ще уколова в компанію. Вдвох вам буде легше вилизувати дупу своєму хазяїну.
Ivan Petrov _ 06.03.2017 16:34
IP: 77.120.197.---
"У нас гібридна війна, на багатьох фронтах. Донбаські міста від загарбання утримують не лише військова зброя, а також банальна економіка. Саме тому держава агресор так затято останнім часом атакувала Авдіївку..."

Философия неонацизма!!!!!!! Нет элементарного понимания просто экономики! Нет знания и понимания сложившейся структуры связей в ЭКОНОМИКЕ СССР! Это просто мусор на территории УКРАИНЫ!
Pidchybii Leonid _ 06.03.2017 07:45
IP: 94.232.211.---
так, між іншим, пошукаємо в інеті й прочитаємо:

120. Причина поразки Революції гідності
Либенчук Терен _ 05.03.2017 17:37
IP: 94.178.35.---
Ще раз дивно про лексику. Що діється з людьми через гроші
Либенчук Терен _ 05.03.2017 17:36
IP: 94.178.35.---
Дивно, чому не додають коментар
Vitaly Tsibik _ 05.03.2017 13:45
IP: 37.229.87.---
Значит хорошие сапоги надо брать.
Сергій Олексійович Бут _ 05.03.2017 12:52
IP: 176.112.1.---
Сергей Папков:
...Якщо б українська влада дозволила армії воювати по-справжньому із застосуванням всіх методів ведення війни, за яких право здатися в полон треба заслужити, то весь Донбас був би звільнений від проросійської нечісті максимум за тиждень.
В тому ж то й проблема... В тому ж той драма наша... Українська влада не може дозволити своїй армії воювати "по справжньому"... Ми ж воюємо за власну землю, населену громадянами України... Громити ці українські міста та містечка, заводи та фабрики, так як американці в 45-му громили німецький Дрезден, або яка червона армія громила відступаючи Київ в 41-му ми не можемо... Це було б аморально... От і доводиться діяти так, як зараз, віибірково та обережно... А сепартаисти: це ж люди без моралі... Тому вони і діють аморально, стріляючи з житлових кварталів...
Павло Лук'янчук _ 05.03.2017 09:28
IP: 46.219.254.---
Таня скорбит по ахметовским заводам:-))))
Не, Татьяна, нормальная реакция нормального государства – это национализация всех российских активов в Украине (кстати и повод формальный есть с 2014 года – за отжим крымских предприятий).

А не вот это Ваше "спровоцировалипутинагады". Напоминает вашу шефиню и надю савченко. Это в БЮТе все такие?
ytkr _ 05.03.2017 08:57
IP: 130.180.217.---
Пані Тетяно, дуже цікаво на кого працюєте ви? Не на Україну – це точно.
wed _ 05.03.2017 01:38
IP: 104.199.39.---
брр... як автору не встид?
ну яка може "перемога п"ятої колони" в Луган-Донії, коли там все вирішують рос. куратори? брєд повний: (
і те, що деякі з наших верховних кондитерів і Ко знаходили свій інтерес, самим створюючи умови, котрі були вигідніші Москві від націоналізації тих підприємств, говорить дуже зле тільки про них... та й кількаразово збільшити частку банків агресора в Україні (40% тепер? чи вже більше?) могли тільки недоброзичливці України

податків менше? так націоналізуйте рос. власність... ще бракує? націоналізовуйте приховано російську... до вияснення точних обставин, що можна тягнути аж до кінця конфлікту

"енергетичні" та "гуманітарно-ватні" аргументи – взагалі на рівні дитсадка...

З.І. може, Тетяна змагається з Яхно та Уколовим (хоч останній вже рідше впадає в крайності, схоже), хто наївніше та абсурдніше обстоюватиме інтереси владних спонсорів на УП?
braterstvo _ 04.03.2017 23:16
IP: 89.252.61.---
Nicolay Melnik:
Nicolay Melnik:
Не думав що Чорновіл тепер грає на Росію... жалко і ще один проданець...
Скоріш вона захищає корупційну СИСТЕМУ, не спроста вона "клєйміт позором" демократичних, про-європейськиих журналістів, політиків, путінськими медіа штампами, як то – "грантожери".
grom2468 _ 04.03.2017 19:01
IP: 35.187.35.---
:
Микола Злочевський:
Anatol Zubenko:
Мой дошел до Берлина, форсировал Одер, был трижды ранен, контужен.Осколки видно было в голове до конца жизни. Операцию не делали...Иначе бы ослеп...Воевал только на передовой.
Не свисти педофил, какой дед у тебя воевал, ты в прошлом году хвалился, что он на Волыни всех тетей перетрахали,а потом их в колодец скидывал с их мамками.
- ублюдки недобитые!
Твой дед козломордый зиговал у Власова! Ну а ты педофил гадишь на могилку своей бабушки партизанки!
Nicolay Melnik _ 04.03.2017 18:43
IP: 91.219.60.---
Не думав що Чорновіл тепер грає на Росію... жалко і ще один проданець...
lohik _ 04.03.2017 12:41
IP: 46.118.141.---
Якщо йдуть обстріли та від куль бойовиків гинуть наші війскові і одночасно йде з бойовиками торгівля, то це значить, що ми вважаємо це нормою і до війни звикли...І такий стан владу задовільняє...Тому такий стан буде довго...
lohik _ 04.03.2017 12:27
IP: 46.211.115.---
Із-за того, що між ОРДЛО і РФ відсутня офіційна границя, через ці окуповані територіі Донбасу проходить міжнародний трафік торгівлі наркотиками... Тому там зараз знаходиться багато торгашів-іноземців із міжнародноі наркомафіі, які маскуються під "ополченців"...
lohik _ 04.03.2017 12:16
IP: 46.118.141.---
Зараз на підприємствах ОРДЛО бойовики ремонтують своі танки і Гради, .які потім б'ють по украінській територіі...Також в 5 разів там виросло виробництво контрабандноі горілки і наркотиків...Сумніваюсь, що ці підприємства платять податки в бюджет Украіни...А те що Укоаіна платить ОРДЛО, купуючи непрозоро в них вугілля та за іхню іншу продукцію, що ввозиться на нашу територію, це факт...Тим самим йде фінансування тероризму...
Takozh _ 04.03.2017 09:48
IP: 176.119.78.---
Павло Лук'янчук:
Таня скорбит по ахметовским заводам:-))))
Не, Татьяна, нормальная реакция нормального государства – это национализация всех российских активов в Украине (кстати и повод формальный есть с 2014 года – за отжим крымских предприятий).

А не вот это Ваше "спровоцировалипутинагады". Напоминает вашу шефиню и надю савченко. Это в БЮТе все такие?
Це наші українські заводи. На них виготовляють танкову броню.
ONLINE
Україна та Європа905 Уряд реформ301 тітушки10 Корупція1083 Aтака Путіна1109
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter