Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Ніколи не буду стояти осторонь, якщо вирішується доля України

09 березня 2017, 14:36

Саме тому в 2014 році, я вже воювала зі схемою Путіна-Курченка, які хотіли повісити Україну на "антрацитовий" гачок. Як і зараз.

Пам'ятаєте, тоді були відключення електроенергії в Україні. Росія організувала схему шантажу. Вона намагалася вибудувати систему, щоб вугілля з окупованих територій йшло на державну українську ТЕЦ через Росію, як російське. Курував будівництво цієї схеми Курченко. При чому в Україні тоді агентами Курченка були "антикорупціонери". Вугілля з ПАР було заблоковано під маркою боротьби з "корупцією".

Тепер те саме. Росія знову через Курченка вибудовує схему енергозалежності України тільки замість "антикорупціонерів", маніпулює "патріотами". При чому Кремль роззявив рот на повну, тоді Москва намагалася відкусити енергетику, а зараз схопила великий шмат економіки та фінансів. Бо нинішня блокада, це не лише блокада антрациту для ТЕЦ – це зупинка великих заводів.

Також хочу нагадати "патріотам", що це саме я вкладала безумно багато зусиль на боротьбу з великою контрабандою по лінії розмежування в 2015 році.

Це я приклалася, щоб був припинений експорт через територію України вугілля зі шахти Жданівська, що належить ДНР, і була порушена кримінальна справа. Це моїми зусиллями був звільнений Артюхов, заступник керівника СБУ, який за це відповідав.

Це завдяки в тому числі і моїм зусиллям та скандалам в цій сфері був наведений такий – сякий порядок, що фактично став перемогою України в гібридній війні. А саме: підприємства на окупованій території, були перереєстровані в Україні, податки пішли в український бюджет – 16 млрд. грн. за минулий рік. Сировина пішла в Україну, ми стали забирати багатства наших надр на окупованій території. Зарплати, працівникам тих заводів стали нараховуватися на картки, які вони отоварювали на території підконтрольній України. Це знову таки наша економіка.

Грішіна-Семенченка тоді і близько поряд не було.

Нагадаю, що він був серед активістів сепарського антимайдану в Донецьку...

А ще, як "послідовна" у своїх поглядах людина, Семенченко зареєстрував законопроект N3181, де він за те, щоб Україна добувала і забирала з окупованої території свої ресурси (ст. 14) – вугілля, метал... За цей законопроект Самопоміч планувала отримати грантові кошти.

До речі, я за антрацит з ПАР для державної ТЕЦ – Трипільської. Щоб державний сегмент зробити менш вразливим для шантажу, і тиску. Бо утримувати контроль над шахтами та заводами на окупованій території це важко, це перемоги на грані фолу, високий економічний ризик. Це вищій пілотаж гібридної війни.

Проте поки ми можемо ми повинні боротися – качати звідти свої ресурси – вугілля, метал, утримувати контроль над підприємствами, наповнювати держбюджет, за їх кошт озброювати армію.

І мені дивно, як такі прості речі, хтось може не розуміти. Як і зрозуміти головне: у нас не має громадянської війни. У нас війна з путінською Росією. Важка війна – гібридна. Не лише в площині збройного протистояння, а також економічній та інформаційній. Хоча, насправді, розбиратися в усіх начебто важких проблемах легко, просто треба всім дивитися з однієї точки зору – державних інтересів.

Загрузка...
Коментарі — 187
Александр Авилов _ 15.03.2017 21:59
IP: 31.172.136.---
Александр Авилов:
koras:
По-моему, это точное попадание в суть.
koras прав.
Александр Авилов _ 15.03.2017 21:57
IP: 31.172.136.---
koras:
По-моему, это точное попадание в суть.
Николай Евмина _ 15.03.2017 13:06
IP: 178.93.212.---
Украина – страна, где национальный танец – в шароварах на граблях. У Крым тоже 2 года шло по 800 фур ежедневно с дешевыми продуктами, чтобы оккупанты не проголодались, пока наладят собственные поставки. Крымчане получили пенсии и зарплаты в рублях и счастливо потешались над "недолугими каклами". Только блокада народа положила край этому безобразию. Сейчас все 1:1 в Донбассе. Гройсман называет ежемесячные потери бюджета от блокады 2-4 млрд. гр. Некоторые газеты его как бы цитируют, но сумма уже 3,5 млрд. дол. в год. "Экономическая правда" приводит цифры общегосударственных налогов и сборов в ОРДЛО за 2016 год 2,391 млрд.гр. Ахметов говорит, что он за 3 года заплатил 100 млрд.гр., но чего и кому не уточняет. У Чорновол – 16 млрд. гр. Так кто из них Ху? И где найти правдивую цифру? Если власти Украины не управляют там процессами (а это факт!), то надо называть вещи своими именами и срочно строить новую границу. Донбассом и в предыдущие 30 лет не управляли из Киева, и сейчас не смогут.
wed _ 13.03.2017 18:18
IP: 130.211.103.---
Mikolaj Kren:
НСаме тому в 2014 році, я вже воювала зі схемою Путіна-Курченка, які хотіли повісити Україну на "антрацитовий" гачок. Як і зараз...
...Вугілля з ПАР було заблоковано під маркою боротьби з "корупцією"... (C) /

І тому ми "змушено купуємо його на @лу\ган+ до*ні# і з москелі???

Танюша,поясніть нам нерозумним у чому ттут маразм від особи "що це саме я вкладала безумно багато зусиль"...
Блокувальники саме пригальмували постачання ахметівського= московського- антрациту,
(ч-з.купівлю якого фінансуються кремлівські вбивці,в купі з тим,що вбив Вашого чоловіка),з вимогою дивесифікації енергосировини,яка постанова преза є ще з 2015 р.!?
А чого вимагаєте Ви своєю... "боротьбою" як не "Вугілля з ПАР було заблоковано під маркою боротьби з "корупцієєю" (С).
Тільки зараз його блокує зокрема і нардепка Чорновол. під маркою боротьби за наповнення держбюджету??? шляхом співробітництва з вбивцями українців???
+1
koras _ 13.03.2017 09:29
IP: 104.154.156.---
Повернімось до наших баранів, а саме до теми і до автора.Є такі люди, які не мають аналітичного мислення.Причому, не залежно від віку, освіти і загального розвитку.Наприклад, відома Надя.Вона ніби не розуміє, що йде реальна війна, де гинуть люди (тільки наших загинуло значно більше10 тис), руйнуються міста, промисловість, інфраструктура і т.ін.Але їй "болить" лише одне, локальне питання – полонені.Тому що вона сама це відчула на собі.І тому їй пофіг, що гинуть люди, що захоплені ворогом території не звільняються, країна сповзає до прірви, то все муйня, от полонених треба звільнити.І лізе в це питання як навіжена. Так і Таня.Вона робить велику роботу по викриттю злочинних схем, але ніби не розуміє того що основні схеми організують зверху, в тому числі й через лінію розмежування.І що на цій схемі наживаються ті, по кому давно буцегарня плаче зокрема за невиконання рішень Радбезу.І вона з таким надривом лізе "рішати" це питання, що більше шкодить ніж допомагає.І,головне,не розуміє цього.
Mikolaj Kren _ 12.03.2017 17:51
IP: 178.94.180.---
sidor:
Україна,що якби наполягає на (второй вариант) (С).і все що пов*язано з нинішньою політичною
формацією\системою\інститутами,Україною може визначатися тільки номінально.Все,що зараз є
і функціонує в даному вигляді,все організовано і задіяно пануючою до нині соціальною групою очолюваною біль шовицько-комуно-регіональною олігархією,що в більшості своїй є-сексотами і шістками КГБ.і кремлівськоорієнтованими,менша частина-західноорієнтована і всі в купі орієнтовані
на своє бабло,де Україна тільки об*єкт легкого грабунку,до їх послуг-неподільно вся,така жсама,біль шовицько-комуно-регіональна держмашина.
І та дорога якою вони "поперли",обрана не через тупизну, "кубла мародеров",а ч-з. "откати" які,без усякого сумніву,кожне отримає за "позитивне" рішення суду.
Ніколи вони не були українцями і ніхто з них ніколи не визнавав державу Україну як найвищу правову організацію,котрій вони безумовно мають служити.
sidor _ 12.03.2017 16:33
IP: 77.52.53.---
lohik:
sidor:
Цікаво, скільки років цьому регіонально- Азіровскому рупору під нвком сорок дев'ятий Руслан?...Бо виглядає або ще як несвідомий наівний підліток, або вже як старий безмозглий маразматик...Або симбіоз обох ознак...Але ясно одне- явно хворий на зомбі – та інтернетзалежність...
судя по нику – 1949 года рождения. По ентому скорее всего – старый безмозглый маразматит.
sidor _ 12.03.2017 16:27
IP: 77.52.53.---
руслан49:
...Украина настаивает (второй вариант), что необходимо взыскать с российского монополиста средства, которые Украина переплатила за газ. То есть Украина исходит из формулы, которая предусмотрена в контракте, и идет путем нескольких компаний в Европе, которые выиграли аналогичные дела. То есть мы сегодня настаиваем на том, что мы переплатили России за газ. Слабая позиция в следующем. Правительство Януковича, Азарова, предыдущие правительства, они неоднократно платили эту цену России. И, таким образом, Россия сейчас настаивает в Стокгольме, что Украина признала, что такие действия были правомерными. Поэтому есть риск, что вообще этот судебный процесс останется как tabula rasa: Украине будет отказано и России будет отказано, если такой прогноз сможет быть реализованным.

Пы. Сы. Я же не виноват, шо кубло мародеров – стройбудочников настолько тупы, не избрав первый вариант с абсолютной поддержкой Швеции и поперла "своей дорогой" с "ямами и ухабами"!
sidor _ 12.03.2017 16:22
IP: 77.52.53.---
руслан49:
...Относительно украинской позиции, то было два варианта перед тем, как Украина обращалась к Стокгольму. БОЛЬШИНСТВО специалистов советовали вообще ставить под сомнение данные контракты, то есть признавать их недействительными. Поскольку в 2009 году россияне совершали давление, и это был шантаж. И законодательство Швеции даже определяет и ставит украинскую сторону в лучшую позицию. Поэтому необходимо было вообще аннулировать данные контракты, признавать их недействительными. И тогда бы вопрос стоял не только о 30 миллиардах. Возможно, и 50 миллиардов долларов были бы на кону.
Украина выбрала более "спокойный" путь. Скажем, шансы Украины сегодня где-то 70 на 30 в пользу Украины.
sidor _ 12.03.2017 16:17
IP: 77.52.53.---
руслан49:
....во втором квартале 2011 года "Нафтогаз Украины" закупает на российско-украинской границе газ у Газпрома по цене около 295 долларов за тысячу кубометров. Цена российского газа на границе с Германией по долгосрочным контрактам во втором квартале составила 350-355 долларов за тысячу кубометров, Польша, Чехия и Словакия имеют цену в диапазоне 340-360 долларов за тысячу кубометров.
lohik _ 12.03.2017 14:15
IP: 46.118.141.---
sidor:
Цікаво, скільки років цьому регіонально- Азіровскому рупору під нвком сорок дев'ятий Руслан?...Бо виглядає або ще як несвідомий наівний підліток, або вже як старий безмозглий маразматик...Або симбіоз обох ознак...Але ясно одне- явно хворий на зомбі – та інтернетзалежність...
руслан49 _ 12.03.2017 11:49
IP: 37.52.20.---
sidor:
руслан49:
Мордор не пропонує а така ціна є на сьогодення. Мабуть ви забули, що ціна газу прив*язана до ціни на нафту. Нижчя ціна на нафту – нижча на газ.
"Бери або плати" діє у багатьох країнах Європи куди поставляе газ Мордор і було вжє кілька судів по цьому приводу. УСІ суди були виграні країнами – покупцями.
Якщо "контракт ганєбний" чого Україна до сього часу нє подала заяву у суд о розірванню контракта НА ПОСТАЧАННЯ газу по "нафтовій формулі" (на мій розсуд, трєба бути дібилом у кубі, щоби розірвати цю формулу, бо нафта дорожчати нє будє а навпаки – дешевчати)?
Дуже мягко ти стелеш. Побачимо яке рішення буде Стокгольмського суду. Все в тебе єрунда. А в 2010 році по цьому контракту газ для України коштував 550 доларів за 1000 кубів, коли для Германії на пару сотень доларів менше. Ось такий "чудовий" контракт. Плюс по цьому контракту вартість перекачки російського газу по Україні набагато менша, чим, наприклад, в Словаччині.
sidor _ 12.03.2017 09:56
IP: 77.52.73.---
руслан49:
Мордор не пропонує а така ціна є на сьогодення. Мабуть ви забули, що ціна газу прив*язана до ціни на нафту. Нижчя ціна на нафту – нижча на газ.
"Бери або плати" діє у багатьох країнах Європи куди поставляе газ Мордор і було вжє кілька судів по цьому приводу. УСІ суди були виграні країнами – покупцями. Тому очевидно, якщо європейські суди раніше ставали на сторону покупців то і у суді по Україні тєж буде принято рішення на користь України (за умову якщо Україна не здасться на користь позивача як цє зробила по справя Фірташа).
Якщо "контракт ганєбний" чого Україна до сього часу нє подала заяву у суд о розірванню контракта НА ПОСТАЧАННЯ газу по "нафтовій формулі" (на мій розсуд, трєба бути дібилом у кубі, щоби розірвати цю формулу, бо нафта дорожчати нє будє а навпаки – дешевчати)?
От така фігня, малятко.
Пи.Си. А "жахи" "по штрафам" цє така ж "мівіна" на вуха біомассі як і "коллапс у єнергетичній сфері з віяловими відключеннями"
руслан49 _ 12.03.2017 08:30
IP: 37.52.20.---
sidor:

"Банди Садового керуються з Лондона" Дикість:наших хлопців вбивають,а ми купуємо вугілля у вбивць,тобто фінанскєм іх існування.
Так ти і зараз купляєш вугілля в ОРЛДО. Це вугілля пішло в Польшу під маркою російського. А Україна купляє вугілля і кокс з Польші. Тільки в півтора рази дорожче і за валюту. Ось такий "Миздобул" олігофренів-блокадників.
так Украина и газ мордоровский сейчас покупает в Европе только дороже чем напрямую с Мордора по "ганебному газовому контракту"! Ось такий "Миздобул" от нынешней власти кубла мародеров – будкостроителей.
Да, Росія пропонує зараз кпувати у неї газ дешевше, чим в Європі. Але як ти правильно сказав по контракту 2009 року Тимошенко. А там є такий пунктик – "бери, або плати". І Росія нам нарахувала штрафів по цьому пункту десь 35 млрд доларів. І якщо ми візьмемо газ по цьому контракту, значить ми признаємо цей контракт і признаємо цей борг. Якраз зараз добігає суд у Стокгольмі по цьому питанню.
Nikolay Konovalov _ 11.03.2017 21:46
IP: 95.69.243.---
Звертаюсь до авторки, яку колись поважав. Всі її добрі справи залишились в минулому. А сьогодні вона працює на нашу олігархічно-клептократичну владу, зраджуючи не тільки свого чоловіка, а і усіх хто захищав Україну. Навіть немовля розуміє, що всі підприємства на окупованій території ОРДЛО, де б вони не були зареєстровані,не можуть не сплачувати місцевій "владі" (бандитам), а ці гроші якраз і йдуть на вбивство наших військових та на затягування війни. І вона це добре знає, проте вперто намагається продовження торгівлі на крові, подібно до того як намагалась раніше протягнути в ВР закон про спецконфіскацію.
_ABM_ _ 11.03.2017 21:41
IP: 46.118.163.---
1941 год. Москва. Отделение Рейхсбанка.
Сталин, Берия и Жуков стоят в очереди платить коммуналку.
:-)))
Mikolaj Kren _ 11.03.2017 21:16
IP: 178.94.180.---
sidor:... Ось такий "Миздобул"...
...так,п...таке свинство з тими блокадами,пора вже давно було налагодити брацькі стосунки з
"історічєскі іконним рускім" Кримом,забезпечити,на пільгових умовах кримські господарства
дніпровською водою і електроенергією,з усіми мислими відшкодуваннями і відновлювальними
роботами на пів-острові,за збитки спричинені Україною,з українського бюджету.
Віддати в користування і повне управління "освободітєлям",для початку,Донецьку і Луганську обл...в адміністративних межах,з наступною федералізацією і безумовно судом і якнайсуворшим покарані
ням...всіх отих;-майбанутих,активістів,волонтерів,карателів з добробатів і ЗСУ- докупи зїх сім*ями і
ріднею,як казав Хазін; смена руководства в Киеве на лояльное Москве с последующим пропагандист ским вразумлением населения и ликвидацией либо изгнани ем "нескольких миллионов,которых исправить нельзя".
Тільки так,можливо накінець навести "настояшій порядок" в Україні.
sidor _ 11.03.2017 20:40
IP: 77.52.73.---
руслан49:
Luda Blajei:
"руслан49:
"Банди Садового керуються з Лондона", – господи,та чим вас там обкурюють?! Дикість:наших хлопців вбивають,а ми купуємо вугілля у вбивць,тобто фінанскєм іх існування. Яка влада-такі моральні устоі. Хіба нормальна людина може це сприйняти?
Так ти і зараз купляєш вугілля в ОРЛДО. Це вугілля пішло в Польшу під маркою російського. А Україна купляє вугілля і кокс з Польші. Тільки в півтора рази дорожче і за валюту. Ось такий "Миздобул" олігофренів-блокадників.
так Украина и газ мордоровский сейчас покупает в Европе только дороже чем напрямую с Мордора по "ганебному газовому контракту"! Ось такий "Миздобул" от нынешней власти кубла мародеров – будкостроителей.
руслан49 _ 11.03.2017 17:04
IP: 95.135.240.---
Luda Blajei:
"руслан49:
"Банди Садового керуються з Лондона", – господи,та чим вас там обкурюють?! Дикість:наших хлопців вбивають,а ми купуємо вугілля у вбивць,тобто фінанскєм іх існування. Яка влада-такі моральні устоі. Хіба нормальна людина може це сприйняти?
Так ти і зараз купляєш вугілля в ОРЛДО. Це вугілля пішло в Польшу під маркою російського. А Україна купляє вугілля і кокс з Польші. Тільки в півтора рази дорожче і за валюту. Ось такий "Миздобул" олігофренів-блокадників.
sidor _ 11.03.2017 15:14
IP: 77.52.73.---
Luda Blajei:
sidor:
А що в дурдомі є доступ до інтернету?
конечно есть! "За окном" – 21 век.
Mikolaj Kren _ 11.03.2017 14:26
IP: 178.94.180.---
руслан49:
Mikolaj Kren:
серйозні бандити знаходяться в Лондоні Швейцарії Іспанії Ізраілі – а їхні "маліни та хази" в Києві на Грушевського Банковій Шовковичній Конченій Заспі
А де гарантія, що серйозні бандити не керують цим Садовим. Чогось дуже синхронно почали підривати рельси по обидві сторони фронту. І апалченці і батяри Садового.
...напівдурку-руслан49.Коли Садовий керується з названих у столиці адрес,тоді ж не він і не його
банди керуюють країною.
А чого ти взяв, що тільки з цих столиць може керуватися Садовий. Як легко він провернув разом з апалченцями авантюру з "націоналізацією" підприємств і шахт в ОРЛДО.
...коли...істота пришелепкувата-це-на завжди.
напівдурку,руслан49,та звідки б він не керувався,коли це так-то не він і його банди керують кріїною.
Доходить? ні?.:
Luda Blajei _ 11.03.2017 14:21
IP: 104.154.178.---
"руслан49:
"Банди Садового керуються з Лондона", - господи,та чим вас там обкурюють?! Дикість:наших хлопців вбивають,а ми купуємо вугілля у вбивць,тобто фінанскєм іх існування. Яка влада-такі моральні устоі. Хіба нормальна людина може це сприйняти?
Luda Blajei _ 11.03.2017 13:59
IP: 104.197.41.---
"З цих податків ми озброюємо нашу армію" і заодно фінансуємо бойовиків,платячи ім за вугілля,і ще спонсеруємо Ахмєтова, щоб не дац бог не загнувся з голоду,втративши доходи
Luda Blajei _ 11.03.2017 13:54
IP: 104.154.223.---
sidor:
А що в дурдомі є доступ до інтернету?
sidor _ 11.03.2017 13:44
IP: 77.52.73.---
руслан49:
......І бавгато ти бачив будинків, які отоплюються атомними станціями?......

Мдя, уж. В мире есть, например, такая страна как Япония, не имеющая природных энергетических ресурсов. Неужели вы думаете, что жители Японии согреваются бегом и прыжками а в зданиях для освещения применяют лучины или свечки?
Корупція1082 Україна та Європа901 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300 Свобода слова544
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter