Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Попереджую Гройсмана не стати співучасником справи "Трьох Камазів стодоларових банкнот" Фірташа

12 квітня 2017, 08:26

В Кабміні зараз підготовлений проект розпорядження "Про вжиття невідкладних заходів щодо відновлення виробництва мінеральних добрив". Цим проектом "хіміки" придумали зробити Уряд та підписанта Постанови Володимира Гройсмана співучасником одного з найбільш цинічних злочинів Фірташа "справи трьох Камазів стодоларових банкнот".

Суть її наступна: в часи Януковича компанія Фірташа – Газпрома "Укргазенерго" вирішила пограбувати державу: там вигадали, що "Нафтогаз" винен їм 5 млрд. кубометрів газу. Акцентую на слові "вигадали".

А позаяк керівництво "Нафтогазу" і "Укртрансгазу" в ті часи контролював той же Фірташ вони посприяли легалізації "вигадки" через суд.

Так державний Нафтогаз раптом, зі стелі, став винен Фірташу-Гаспрому три Камази стодоларових банкнот – на той момент така була вартість того газу.

Однак забрати газ Фірташ не встиг, почався Майдан, потім йому по рукам дав Коболєв з Нафтогазу. Суди, аж до найвищої інстанції винесли рішення на користь держави. "УРА!", – раділа я.

Та виявилося завчасно. Вчора прочитала у вищезгаданому проекті постанови Кабміну, що Уряд зобов'язує "Укртрансгаз" ЧАСТИНУ САМЕ ТОГО ФЕЙКОВОГО ОБ'ЄМУ ГАЗУ віддати ПАТ "АЗОТ", ПРаТ "Сєвєродонецьке об'єднання Азот" та (звертаю особливу увагу!!!) ПАТ "Концерн Стірол", що знаходиться на окупованій території.

Цей ЗЛОЧИН загорнутий в проекті Постанови в обгортку: "на виконання судових рішень, що набули законної сили".

Справа в тому, що "Нафтогаз" оскаржив до кінця лише одну сюжетну лінію по цьому фейковому газу. А їх ціла купа. Адже після рішення суду в часи Януковича "Укргазенерго" частину вигаданого об'єму газу реалізував на папері далі – азотним підприємства. Цей газ "хіміки" не встигли витребувати тоді, то намагаються це зробити зараз – через куплені суди і через постанови Кабміну. Як завгодно аби урвати.

Отож Гройсман ледь не вляпався в дуже брудну справу.

Взагалі, це не єдина "дірка" проекту Постанови "Про вжиття невідкладних заходів щодо відновлення виробництва мінеральних добрив".

Якщо узагальнити, її можна назвати проект Постанови "Про сприяння уряду злочинних схемах Фірташа".

Це випливає, зокрема і з передумови її появи.

У нас дуже великі негаразди в царині забезпечення сільгосппідприємств мінеральними добривами. Сталося це тому, що наші "хімікі" – мега-аферисти на чолі з американським "в'язнем" Фірташем.

Їх "бізнес" раніше добре себе почував, тому що левова частина газу надходила на підприємства (а там газ це сировина з якої виробляються міндобрива) через облгази Фірташа по ціні газу для населення.

Так держава втрачала мільярди. Коли в Україна урівняла ціни на газ, хіміки стали тупо красти газ через систему "облгаззбутів" Фірташа (вони зараз винні Нафтогазу 28 млрд. грн.), або офіційно не платили за газ, Нафтогаз перекривав їм кран за борги і вони зупинялися.

Однак навіть на закритті Азотів Фірташ заробляв. Він реалізовував залишки на складах за завищеними цінами.

Сільгоспвиробники були змушені купувати, бо "хімікі" запровадили механізми захисту вітчизняного виробника, і квотування імпорту і антидемпінгові заходи. І довели ситуацію до катастрофи (не для Фірташа, а для фермерів). Уявіть: залишки добрив на складах "хіміки" розпродали, плюс додатково зібрали з ринку 2 млрд. грн. коштів авансів за добрива, яких в них немає. Тепер "хіміки" об'єдналися з кинутими сільгоспвиробниками і вимагають від Уряду вжити "невідкладних заходів, щодо відновлення виробництва мінеральних добрив".

А саме поновити забезпечення газом "хіміків" не лише без сплати поточної заборгованості, а ще й давати їм газ з відстрочкою платежу. Боюся, що за наявної практики це означає, що Нафтогаз ніколи не побачить своїх грошей (мільярдів).

Тобто Фірташ "кинув" сільгоспвиробників, а тепер ще й організував їх в армію, що б'ється за його корупційні інтереси. Виходить чим більше Фірташ ковтає, чим більше роззяває свого рота і тим більше знову проковтує.

Тому хочу попередити Володимира Гройсмана та Мінекономіки: те до чого Вас схиляють "хіміки", це всі брудні корупційні мега-злочини.

Зараз єдино можлива тимчасова міра в цій ситуації – відкрити кордон для дешевих іноземних добрив.

Коментарі — 13
Sashko Stolyarov _ 17.04.2017 14:31
IP: 104.155.13.---
Хай би так Кабмін переймався виплатами по рішення ЄСПЛ, адже держава взагалі принципово не виплачує ці гроші людям
braterstvo _ 16.04.2017 18:00
IP: 89.252.61.---
11
Олександр Перший _ 13.04.2017 15:54
IP: 188.163.12.---
Natasha Ivanchenko:
"Я сміюсь".
Вам смішно, що Фірташ вкрав у держави мільярди доларів і досі не сидить? Чого варті лише 12 млрд.м.куб. газу, які він забрав по договорняку з бандою Януковича, не заплативши країні ні долара? Може ви таку мерзоту вважаєте фахівцем газовидобування чи банківської сфери? Це дійсно смішно. Але скоріше за все ви якось пов'язані з тією командою грабіжників-"фахівців", інакше це не можна пояснити.
Natasha Ivanchenko _ 13.04.2017 12:03
IP: 62.244.26.---
Олександр Перший:
Оце ви жартівник! "У розслідуванні корупційних схем українських олігархів..." Дідько, довели до сліз від сміху. Даруйте, але від того, що невігласи хочуть керувати державою чи удавати з себе якихось там борців невідомо з чим (от точно управдом із "Собачого серця" – краще в Україні не стане. Згадайте Булгаківські мудрі слова професора Преображенського про розруху (те ж саме, що й "корупційні схеми"): "Що таке ця ваша розруха? Стара з костуром? Відьма, яка вибила всі шибки, погасила всі лампи? Та її зовсім не існує. Що ви розумієте під цим словом? Це ось що: якщо я, замість того, щоб оперувати кожен вечір, почну в себе у квартирі співати хором, у мене настане розруха. Якщо я, зайшовщи до вбиральні, почну, даруйте на слові, мочитися повз унітаз і те саме будуть робити Зіна й Дарія Петрівна, у вбиральні почнеться розруха. Отже, розруха не в клозетах, а в головах. Значиться, коли ці баритони кричать "бий розруху!" – Я сміюсь. Клянусь вам, мені смішно!..."
Егор Быстров _ 13.04.2017 08:50
IP: 35.187.173.---
танюша – сливной бачок с функцией, ну оччень избирательного слива. – Проделки конкурирующей с ее хозяевами олигархической конторы – видит. У Гриценко в глазу соринку отыщет 12-летней давности, которая то ли была, то ли нет. А вот свежие масштабные аферы своих кукловодов на многие ярды гривень (и не только): пашинского, наглого кролика – не разглядит, хоть убей! Что ли глаза так устроены у нашей тани... может стоит вломить ей еще разок... глядишь и поправится зреньице).
Олександр Перший _ 12.04.2017 20:04
IP: 188.163.12.---
Natasha Ivanchenko:
А оця жінка у чому фахівець?
У розслідуванні корупційних схем українських олігархів, таких, як пацюк Фірташ.
Natasha Ivanchenko _ 12.04.2017 17:31
IP: 62.244.26.---
А оця божевільна жінка у чому фахівець? Що вона може знати про хімпром України? Чи почула прізвище "Фірташ" і "фас"? Вона наче оті таксисти в аеропорту Бориспіль (пробачте мене справжні таксисти, люди цієї професії) - чіпляється до всіх та постійно розказує як кому жити. Така собі моська – "тяв-тяв-тяв". Піариться й піариться. Я розумію, що ій за це гроші платять і це її хліб. Але так безсоромно й бездарно – йой. Чи її зовсім прибило весняне загострення шизофренії? БрЄд кобили. Боже, народе вкраїнський, за що нам оце покарання?
_ 12.04.2017 17:30
IP: 213.110.136.---
Українець (як він писав про себе в біографіях) Королев, також постраждав від руссского фашизму
"В 1938 году, когда Королеву был 31 год, его арестовали по обвинению во вредительстве. Сергея подвергли пыткам. По некоторым данным, ему сломали обе челюсти."
Максим Чарушниковв _ 12.04.2017 13:35
IP: 46.211.70.---
Депутати НФ і БПП є співучасниками марадьорства Порошенка, Гонтарєвої, Яценюка, Авакова, Ахмєтова і ко на 300-350 млрд мінімум.
Олександр Перший _ 12.04.2017 13:08
IP: 188.163.12.---
Алексей Дворецков:
Таня, тебе вже випустили з дурки?
Фіртошевська шавка?
rabbik _ 12.04.2017 11:16
IP: 35.187.56.---
Вчора Ціля спілкувалася з журналістами в оточенні трьох тєлохранітєлів.
Сьогодні Ціля получіла жовту мєтку – попередження від нардепів.

ipic.su/7ytLzf.jpg

ipic.su/7ytLzo.jpg

тепер Таня попереджує Гройсмана.
Це все добром не кінчиться.
Недаром Ціля вже рвонула в Іспанію, сьогодні її вже немає в раді, думає за місяць напруга впаде...
Алексей Дворецков _ 12.04.2017 11:15
IP: 104.199.59.---
Таня, тебе вже випустили з дурки?
valsh01 _ 12.04.2017 10:50
IP: 31.31.112.---
Открыть границы для иностранных удобрений – нормальная рыночная мера. Возражать против этого сложно. Но: 1) при существующем курсе (а их нужно будет покупать за валюту) и при существующих коммерческих ставках кредитов в банках очень маловероятно, что для фермеров они будут по карману; 2) а что будет с украинскими предприятиями, которые "прихватихировал" Фирташ? Они умрут естественным путем, будут растащены на металлолом, перепроданы для дальнейшего сноса,
уволены тысячи их работников? А не жалко потерять миллиарды, которые были вложены когда то в эти предприятия? Может можно более хозяйственно подойти к решению проблемы?
Есть другой вариант – реприватизация предрприятий Фирташа – и химии, и Облгазов. Пример с Приватом показал, что государство вполне может это сделать, когда захочет. Кстати, это неплохо сделать побыстрее, пока предприятия Фирташа не отобрали американцы в рамках судебного дела против него. А дальнейшая судьба этих предприятий – открытая, честная, рыночная продажа
ONLINE
Корупція1100 Aтака Путіна1113 Україна та Європа918 Уряд реформ307 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter