Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Аve, Caesar, morituri te salutant. Про що мріють ті, хто задумали вкрасти мільярд $?

02 травня 2017, 12:18

Я замислилась над цим, коли за Януковича розслідувала, як Фірташ організував крадіжку газу вартістю два мільярди $, це три Камази стодоларових банкнот. Такої суми живих грошей не бачать навіть акули великого бізнесу. Тому цікаво стало: на що можна з кайфом потринькати мільярд?

На новий будинок? Інтернет показав мені найдорожчу віллу світу, вартістю значно менше – 300 млн.$, приватний острів – 100 млн.$. Значить можна купити все що є найшикарнішого в світі. Можна статус... Навіть посаду Президента. В 2012 я програла вибори у ВР, тому що мій опонент на окрузі купив 10 тисяч голосів по 500 грн. за штуку. Отож мільярда $ вистачає, щоб купити ВСІХ виборців України.

Тобто це драйв Короля Світу? Кайф мега-корупціонера? Не знаю...

Зате я точно знаю, що отримують і відчувають ті, хто навпаки повернули вкрадений мільярд баксів в бюджет. Бо я з таких.

Так от вони отримують – пустоту, а мріють – застрелитися.

Пустоту і бажання застрелитися.

Приз тут не яхти, будинки, острови, куплені оптом душі виборців та журналістів, адже гроші йдуть в державний бюджет, а пустота, бо нарешті вантаж знятий з душі, внутрішній обов'язок виконаний, ти не здався, не відступив, ти зробив. А в тебе виявляється всі душевно-емоційні ресурси тільки на це і були направлені, бо їх і так не вистачало... А тепер все – пусто.

І бажання застрелитися, бо ті, у кого ти для держави вирвав ці мільярди, так тебе дискредитували в публічному просторі, ти такий чорний, що навіть перемога тебе не здатна відмити. Ти боїшся простих людей, боїшся їх претензій, і ненависті, і тебе пече ця несправедливість, адже заради державного бюджету, тобто заради всіх них ти пожертвував добрим ім'ям. І здається застрелитися – найгарніший кінець такого кіно.

Бо уявіть в день великої перемоги, коли відбулася спецконфіскації 1.5 млрд. $ вкрадених Януковичем, те, за що я стільки боролася, мені не подзвонив жоден журналіст. Жоден! А це означає, що в публічному просторі я і далі зі знаком мінус. А так хочеться відчути себе на коні, після того як тебе два роки нещадно втоптували в бруд...

Дзвоню до Сергія Пашинського, того, хто був полководцем цієї епопеї зі спецконфіскацією. Дзвоню з претензією. "Чому, – кажу, – ти нас, переможців не зібрав, щоб ми хоча би з гордістю подивилися один одному в очі?". А він мені: "Не міг... Тому що мені вчора застрелитися хотілося. Ні, я звісно не збираюся стрілятися. Але хотілося".

Отакої! Значить, те що відчувають в час перемоги антагоністи Фірташа чи Януковича я описала вірно. Пустоту і бажання застрелитися.

Я взагалі не жаліюся. Я просто хочу скористатися перемогою, щоб читачі (тобіш суспільство) мене почуло. Хоча б спробувало почути. Бо таких перемог було би більше, і людей, які їх творять також, якби суспільство не відверталося від нас. Судило за результатами, а не облудливими словами у фейсбуку.

Адже без ресурсу – підтримки суспільства не можливо політикам-державникам досягати результату для Держави. Нинішня "спецконфіскація" виняток, що підтверджує правило. Адже у тих, хто працює на державу не має і не може бути альтернативного ресурсу. Суспільство повинне зрозуміти, що проти державників, поки у нас продажні ЗМІ, завжди буде кампанія найчорнішої дискредитації. І якщо суспільство буде плисти за хвилями, що за гроші організовуються у фейсбуці, не буде у нас більше таких результатів як "спецконфіскація".

Ми так довго повертали вкрадені гроші в державний бюджет, не тому що не було політичної волі, не тому, що у ВР- зрадники, в генпрокуратурі – хапуги, а в АП – Порошенко, а тому, що не було за нами підтримки суспільства.

Читачі мені на це скажуть: "Суспільство не буде вас "поганих" підтримувати! Вас "поганих" вже підтримали раз на Майдані! Вистачить!"

А я на це скажу: "А невже життя країни це не командна робота? А невже не зрозуміло чому ми стали такі "погані"?"

От візьмемо тут саму "спецконфіскацію" ми стали такі "погані" тому що:

• Перше: після Майдану арештували 1.5 млрд. доларів, які вкрав Янукович, і намагався легалізувати, купивши облігації "Ощадбанку".

• Друге: не здалися і не відпустили ці гроші. Адже зразу після арешту почалася боротьба. З одного боку фронту, були ми – ті що працювали на те, щоб скерувати ці гроші в державний бюджет, з іншої крадії, що бажали одного – докрасти.

З першої сторони – маленький загін, який тримала вкупі лише державна ідея. З іншої легіон ділків, яких чекали у випадку успіху значні гроші – частка від суми розблокованих мільярдів, у яких поточні витрати та зарплати зашкалювали. Адже крадії вкладалися, щоб отримати куди більший приз.

З першої сторони була чесна правдива позиція, з другої – армія проплачених ЗМІ, коментаторів, експертів, юристів, громадських активістів.

Здавалось би, як можна дискредитувати ідею з повернення державі мільярдів вкраденого? Як когось можна звинуватити в тому, що він повертає вкрадене державі. Це ж добре!!! Це ж дуже добре!!! Ми розраховували на народну підтримку, підтримку ЗМІ.

А виявилося що за великі гроші, можна все. Нас зробили чорніше чорного.

Тому наша команда була така маленька. Тому нам так важко дався результат. Я перерахую людей, які не побоялися зайти в нашу маленьку команду в самий центр зони ураження: це мій колега нардеп БПП Іван Вінник, екс-керівниця департаменту МВС з повернення активів Олена Тищенко, блогер Карл Волох, заступник генпрокурора Шокіна Роман Говда, нардеп НФ Антон Геращенко, військовий прокурор Костянтин Кулик, нинішній заступник генерального прокурора Анжела Стрижевська, безумовно судді, які винесли вирок, яких я навіть не знаю... А наші полководці: керівник комітету ВР нацбезпеки та оборони – Сергій Пашинський, та Юрій Луценко, що мужньо до нас приєднався на посаді генпрокурора, що нам дало дуже багато.

О, ви читачі (тобіш суспільство) читаєте цей список і певно скрегочете зубами від ненависті. І не розумієте, як ми – такі погані хлопці та дівчата змогли зробити таку хорошу справу. Так зробили! Може ви помиляєтесь, може ми не такі погані?!

"Але ж там найчорніший Сергій Пашинський", – прогнозую обуритесь ви.

Але знайте, саме цей ненависний вам Пашинський і був двигуном повернення мільярдів в бюджет. І мені зрозуміло чому ви його ненавидите: ви ковтали, без розбору і відрази, все що запропонує фейсбук. А крадії то знали, хто ключова персона в боротьбі за повернення тих мільярдів державі і кого треба знищити в публічному просторі, щоб послабити наші можливості.

Ми погані, лише тому що, боролися. Держава отримала мільярди, а у нас, як у публічних політиків нічого хорошого не лишилося. Ми вичерпалися. З чим нам йти на нове коло? Зі словами за спиною, що нічого хорошого ми не зробили? Нам кажуть: "Даремно ви поповнили бюджет на мільярди. Все одно вкрадуть".

Шановні читачі, тобіш суспільство, якщо ви будете рівняти результат тих, хто краде з бюджету і тих, хто повертає, то других не лишиться. Чи буде від цього краще? Прошу, не забирайте у нас єдину крихку мотивацію цим займатися – трохи вашої любові та довіри.

Але навіть якщо ви відмовите у підтримці, що ж, я лише скажу вам: "Аve, Caesar, morituri te salutant". І кинусь з головою в боротьбу. І знаю, що нас буде мало, але я буду не сама. І знаю, що ми знов доб'ємося для країни. Попри все.

Тільки тоді не дивуйтеся, що нас стає все менше, і нам менше вдається.

"Аve, Caesar, morituri te salutant".

Коментарі — 36
Stepan Pidbyjmorda _ 15.09.2017 12:47
IP: 46.63.57.---
пані ВИ – ЧМО-о-о-о!!!! Ще й рідкісне.
Игор Мархевка _ 15.09.2017 12:34
IP: 31.128.86.---
Таня, довіра до партіі, в якій ти так себе комфортно почуваєш, наближається до "0". Це вирок народу! Іди до обездоленого, обніщавшого народу. Говори його мовою і від його імені. Можливо це і буде ключ до повернення у свідомість людей образу героічноі Тані часів "злочинноі" влади.
Олег Шишкин _ 08.06.2017 18:46
IP: 194.28.182.---
Сергій Пашинський-державник.Смішно
Неживий Юрий _ 07.05.2017 09:46
IP: 46.203.244.---
Цікаве питання ти задала Танюша -але з розряду до Бога-"Про що мріють ті, хто задумали вкрасти мільярд $?"...мені Танюша набагат цікавіше що думають ті хто той мільярд вкрав??? спитай свого друга -кроліка камікадзю...- камікадзя -сан – дай міньйон бєдной і ніщєй??? Сєнька та-а-а-к па-а-а-сміхається – що здається він і готовий ще один мільярд вкрасти...
Сергій Олексійович Бут _ 07.05.2017 00:57
IP: 176.112.1.---
... не треба так вже стенати... стрілятися, тощо... Зробили ви (Т.Чорновол, С.Пашинський та інші) діло... Гроші Януковича і Ко повернулись в скарбницю... Честь вам і хвала... А те, що тут, на форумах, частенько об вас "ноги витирають"... ну, то таке... "Издержки производства"...
Олександр Перший _ 05.05.2017 09:59
IP: 188.163.12.---
Пані Тетяно! Не звертайте уваги на дебільні дописи проти вас і Майдану на російської мові. Абсолютну більшість цих дописів на всіх блогах УП пише одна і таж людина з Росії під різними ніками (і без ніків теж). Його регулярно банят, але він знов вилазить і продовжує гадити, від чого відчуває задоволення. Мабуть стара людина, у якої дах поїхав від путінського зомбування: колись сам себе називав Запердоленком.

Бажаю вам нових перемог і дякую за все.
grom2468 _ 04.05.2017 18:36
IP: 35.187.121.---
:
Хохлы в принципе не должны отмечать День Победы над фашистской Германией, они воевали на стороне немцев это однозначно.
- День Победы 9 мая отмечает только одна страна в мире, это та которая победила Германию и водрузила над Рейхстагом Красное Знамя Победы.
- все остальные коллаборационисты, отмечают только окончание войны 8 мая, а их так называемый "день примирения", никаким боком к победе над Германией не относится.
- Миллионы французов,болгар, финнов, голландцев, поляков, румын, хохлов воевали на стороне немцев
и были разбиты Россией как и некогда войско Наполеона, всосавшее в себя всю Европу.
- Только Россия в праве отмечать Победы над этой чумой из Европы, периодически нападавшей на Россию!!!!
Тут нечего сказать! Добавлю только одно водрузил над Рейхстагом Красное Знамя Победы лично воронежский долбо@б и П卐ТЛЕР В.В.
Олександр Юренко _ 04.05.2017 12:26
IP: 92.113.130.---
Анатолій Осипенко:
Навчіться хоч писати грамотно. а потім інших повчатимите."Зависть"...
grom2468 _ 04.05.2017 10:00
IP: 35.187.17.---
Всеволод Кожем'яко:
Ruslan Aleksandrov:
Сынок ты в преддверии 9 мая сходил на могилку своей бабушки партизанки, накал на её могилку по приказу Героя Украины гауптштурмбанфюрера третье рейха Романа Шухевича.
- смотри, а то патриоти тебя накажут, если не накакал!
Так ты дурачок в этот день будешь деда на палке по Воронежу носить или будешь гадить у бабушки на могилке?
-Vesna- _ 03.05.2017 23:18
IP: 35.187.17.---
Шон Крюшон:
Рекомендую усім іноземцям запасатися попкорном: зараз світ в черговий раз стає свідком унікального, незабутнього видовища: натовпи осіб, що звуть себе українцями почнуть з насолодою та дикими танцями...
Що значить "натовпи осіб, що звуть себе українцями"?
Вас що, манкуртів, на натовп назбираэться?
Чого тоді ви тут тільки один рвете горло разом з кремлядським тролем?
Robert Bruce _ 03.05.2017 19:38
IP: 104.155.13.---
Таня, ура!! Перемога – Януковичів зняли з розшуку!!
Всеволод Кожем'яко _ 03.05.2017 19:32
IP: 35.187.121.---
Ruslan Aleksandrov:
Сынок ты в преддверии 9 мая сходил на могилку своей бабушки партизанки, накал на её могилку по приказу Героя Украины гауптштурмбанфюрера третье рейха Романа Шухевича.
– смотри, а то патриоти тебя накажут, если не накакал!
Анатолій Осипенко _ 03.05.2017 14:03
IP: 95.132.0.---
Ого! скільки писак та дописувачів і роздявляк. Шановні будьте чемними і працюйте кожний на своєму місці. Не суди і не судим будеш. Любіть один одного, посміхайтеся, робіть добро і собі і іншим, і вам примножиться... (кому добро, а кому зло і зависть). Будьте людьми і поводьтеся по-людськи.
Robert Bruce _ 03.05.2017 11:21
IP: 104.199.59.---
А хто імператор? Пашинський, поросятко чи окурок?
Powder _ 03.05.2017 11:04
IP: 79.110.128.---
Пані Тетяно,дякую за активність!Тримайтесь!
-Vesna- _ 03.05.2017 10:40
IP: 104.199.59.---
Аve, Caesar, morituri te salutant. (с)

Таня, весна у розвіті.
Олександр Юренко _ 03.05.2017 09:29
IP: 92.113.21.---
Коли читаю у Чорновол про "полководця Пашинського" (і Луценка теж), то чомусь бачу портет "імператора" Пшонки у римській тозі...
Герда Корнет _ 03.05.2017 07:40
IP: 213.109.232.---
Тетяно, якщо ти читаєш коменти, зроби висновок – як була купа бруду, (так званих "коментів"), так надалі і є. Все ти робиш правильно, не переймайся. Надалі рекомендую бути подалі від цього бруду, пиши блог, як Євген Рибчинський, без доступу на коменти, Успіхів тобі!
Yuriy Shandra _ 02.05.2017 21:55
IP: 35.187.121.---
Дочитав тільки до дзвінка пашинському, далі читати цей обіжений маразм немаю бажання. З якого боку Чорновол, вирішила, що вона особисто повернула гроші і ми всі її маємо носити на руках. А те що за три роки за допомогою її однопартєйців було зроблено все, щоб свої-вкрадені гроші вивезли ставицькі, табачнікі, єнакієвскь та інша мерзота, Тєтяна з пашинським не зауважили, тоді мождиво варто здійснити мрію – застрілитись.
Ruslan Aleksandrov _ 02.05.2017 21:30
IP: 77.52.137.---
Petras Rebko:
Пресс-служба "Роскосмоса" после расследования причин катастрофы российского ракетоносителя "Протон" с тремя спутниками ГЛОНАСС стоимостью 24 миллиарда рублей обнародовала заключение аварийной комиссии, из которого следует, что все три датчика поставлены при сборке вверх ногами с применением силового воздействия:

"В результате проведенных исследований комиссией установлено, что на стыковочных поверхностях трех из шести приборов имеются характерные следы силового воздействия, аналогичные следам, появившимся после проведения эксперимента по нештатной установке приборов".

В переводе с бюрократического это означает, что датчики не просто поставили вверх ногами, а забили молотком, поскольку сама их форма не позволяет их установить неправильно...
Ruslan Aleksandrov _ 02.05.2017 21:10
IP: 77.52.137.---
щас зарыдаю...
Гонтарева он вкрала 350 миллиардов – и не жужжит...
Щас якись Фунт Петрович, владелец офшорика, подаст в европейский суд (а в мынюсте комманда "тупой – еще тупее) – и опять карманы пиплу выворачивать будут и на возврат суммы и компенсацию и судебные расходы и упущенная прибыль...Тэк-с сказать – легализация краденного.
Портнову така делюга – " как два пальца об асфальт".
А все вжэ чепчики в воздух бросают...
Logic2009 _ 02.05.2017 20:57
IP: 91.196.178.---
Шон Крюшон:
бандероюгенда...
Шизофреник Шило, давно до психіатра пора.
Andrey Kononenko _ 02.05.2017 19:29
IP: 46.133.62.---
Petro Prigoda:
Andrey Kononenko:
Petro Prigoda:
Оказывается, коммунисты ни в чем не виноваты:

Настоящей целью декоммунизации на Украине является изменение сознания населения страны
Так и сказал – "на Украине"?
Говорили вам, дурочкам: не читайте и не смотрите российские СМИ. Там всё брехня.
Ондрюша, ты уже зомбия. Вот тебе первоисточник:

zik.ua/news/2017/05/01/predstavnyk_instytutu_natsionalnoi_pamyati_rozpoviv_skilky_tryvatyme_1088947
Ну я же тебе говорил. Ничего про "на Украине" там нет.
Andrey Kononenko _ 02.05.2017 18:24
IP: 46.133.200.---
Petro Prigoda:
Оказывается, коммунисты ни в чем не виноваты:

Настоящей целью декоммунизации на Украине является изменение сознания населения страны
Так и сказал – "на Украине"?
Говорили вам, дурочкам: не читайте и не смотрите российские СМИ. Там всё брехня.
Олександр Перший _ 02.05.2017 17:48
IP: 188.163.12.---
Шановна пані Тетяно!
Ви навіть не уявляєте, скільки насправді в Україні людей, які вас підтримують, глибоко поважають та пишаються вами. Не судіть по дописах на блогах та у фейсбуці. Тут багато ватників російських, багато біснуватих, які пишуть найпершими та які бризкають ненавистю до будь-яких чесних та патріотично настроєних людей. Тут є і "заробітчани", наймані захищати інтереси крадіїв. Ну і є, звісно ті, що мають стадний інстинкт слідувати за думками тих ватників і диванних борцюнів за справедливість. Не зважайте на них уваги. Це все "портачи життя", а Україна підіймається завдяки таким особистостям, як ви, відважним і чесним, які виконують свій обов'язок перед нащадками, незважаючи не на що.
Дякую вам особисто і вашим друзям, бажаю сил для подальших перемог. Героям слава!!!
Корупція1155 Уряд реформ337 Україна та Європа955 Aтака Путіна1123 Свобода слова550
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter