Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Партнери Льовочкін і Бойко обкрадають Фірташа, він аж підставився під конфіскацію. Документи

09 липня 2018, 14:02

Фірташ має проблеми з американським слідство і не може безпосередньо контролювати свій специфічний "бізнес" в Україні. Я маю на увазі різні схеми – крадіжки субсидій, державного газу, коштів аграріїв, що проводяться через облгази Фірташа та його хімпідприємства. Натомість всім цим господарством "опікуються" його партнери – Бойко і Льовочкін. Скоро вибори і "бізнес" Фірташа аж іскрить (розкрадання в системі облгазів набагато зросли порівняно навіть з минулим роком).

І щось мені так здається, що мало що з цього потоку потрапляє безпосередньо Фірташу. Здається він вже давно вважає, що його обкрадають партнери і збираються "злити".

Доказ цьому Фірташ раптом оформив всі активи в Україні безпосередньо на себе. Мабуть, щоб партнери не зіпхнули його остаточно з жирних грошових потоків. Ось приклад одне з підприємств "Хімвектор": був бенефіціарний власник підставна особа, а став особисто Фірташ. І так в усіх активах.Але тим самим він став вразливий перед державою, яку він так довго і нахабно обкрадав. Адже вирок суду по одному єдиному найменшому злочину, і всі активи Фірташа паравозіком підуть під конфіскацію.

Це унікальний момент, тому... бажаю прославитися або Луценку або Ситнику.

Адже ГПУ розслідує свіженьку справу, щодо крадіжки Фірташем 4 млрд. грн. газу "Нафтогазу" (лише в цьому році), а НАБУ щодо крадіжки 3 млрд. субсидій в цьому ж таки році.

powered by lun.ua
Коментарі — 2
zmey-15 _ 09.07.2018 18:51
IP: 188.163.33.---
видимо Пашинский собирается что то поиметь, когда будут рвать Фирташа.
Александр 1 _ 09.07.2018 15:06
IP: 188.163.12.---
Пані Тетяно! Ви справжній боєць і дуже добре робити свою справу. Дякую Вам за це і бажаю подальших успіхів в боротьбі за очищення України від таких пацюків, як Фірташ.
Уряд реформ366 Україна та Європа1001 Aтака Путіна1153 Корупція1227 Свобода слова561
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter