Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Вдалося добитися звільнення "Нелі без мила" з "Укргазвидобування"

28 січня 2019, 10:22

Минулий рік почали масово з'являтися новини про факти завищення ціни на тендерах "Укргазвидобування". Коли я дізналася, хто там очолив тендерний комітет – все стало ясно. Виявилося керівник УГД Прохоров витягнув з кримінальної справи і пригрів біля себе Нелю Стельмах.

В мене з цією особою пов'язані особисті спогади, з її ніжних лапок в останній момент мені та моєму колезі нардепу Віннику вдалося вирвати 130 млн коштів Міноборони, які вона вкрала з військового бюджету, очолюючи тендерний комітет Міноборони.

При чому у нас є і документ, який підтверджує даний факт. Справа в тому, що очолюючи тендерне відомство Міноборони, Неля Стельмах організувала завищення ціни на закупівлі палива для МО в 2015 році. При чому завищення було таким, що відразу кидалося в очі керівнику комітету з нацбезпеки та оборони С.Пашинському. Ми з Вінником тоді терміново провели зустрічі з постачальниками, переконали їх, що від них ніхто не посміє вимагати відкати і попросили понизити ціну для військових до ринкової. Постачальники пішли на зустріч і у нас є довідка від державного казначейства, що 130 млн. грн. було повернено на їх рахунки від цілої низки постачальників.

Дана довідка засвідчує не тільки нашу перемогу, а також доводить збитки військовим, які свідомо допустила керівник тендерів Нелі Стельмах, адже договори вже були підписані і гроші заплачені. Ми з Вінником зробили не можливе...

Далі ми вимагали від Полторака звільнити Стельмах (що було невдовзі здійснено), а від Матіоса – покарати цинічну злочинницю, що заробляла на війні ще й прикривалася світлим образом волонтера. В 2015 році військова прокуратура порушила кримінальну справу по цьому факту, але згодом особисто Матіос з невідомих причин її "загальмував".

В результаті "Неля без мила" полізла далі в "Укргазвидобування" і там напаскудила – почитайте новини в "Наших грошах".

А нині "Неля без мила" лізе в тендера медичні. Про це вона сама заявила на своїй сторінці. О там такі цинічні негідники "розвертаються" особливо!

Тільки дивує, як з таким багажем, як крадіжка в Мінобороні, зберігати таку текучість, проникати на такі посади? Я такого не розумію, як і те, що мені довелося збивати її з посади кілька місяців, активно листуючись з "Нафтогазом", але її утримував Прохоров.

P.S. Нещодавно виявила, що ця сама Неля Стельмах 10 років працювала з батьком та сином Микитасями. Компанії близькі до Микитася молодшого (нардепа "Волі Народу") зараз активно освоюють кошти виділені на будівництво сховищ боєприпасів. Саме "освоюють", бо жодного збудованого сховища Міноборони ще не пред'явило, вони тільки "пред'являють" чергові вибухи на складах.

powered by lun.ua
Україна та Європа1004 Річниця Майдану76 Майдан 2013524 Уряд реформ366 Aтака Путіна1153
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Тимошенко збільшила відставання, Порошенко дихає в спину Зеленському

Сергій Дацюк

ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

15
Антон Геращенко

Что на самом деле произошло в Сумах?

Дар'я Каленюк

30 підозрюваних в Австрії у розслідуванні за заявою Центр Протидії Корупції

25
Юрій Луценко

Справа по розстрілах на Майдані готова для передачі в суд. Рішення – за парламентом

Сергій Лямець

Даст ли Шепелев показания против Тимошенко? Вспоминаем депутата-миллионера, хищения из ''Родовида'' и заказные убийства

4
Віктор Уколов

Росіяни фінансували передвиборчу піраміду для Тимошенко?

Аксинья Куріна

Топ-12 фильмов Международного кинофестиваля Берлинале: мультикультурность, политика и секси-бабушки

Андрій Білецький

Дві історії до роковин розстрілу Майдану

23
Ольга Богомолець

20 лютого... Фрагмент книги ''Майдан. Не за них''

АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter