Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Явка з повинною: від схем в "Укроборонпромі" мені перепала філіжанка кави

19 березня 2019, 17:42

Якось на початку березня 2017 року пила каву з Ситником в НАБУ.

Принесла йому заяву про злочин Гриценка. Про відчуження за три копійки дорогої землі Міноборони в Конча-Заспі за підписом особисто Гриценка – тодішнього міністра оборони. При чому в заяві були факти, як він порушував процедуру і свідомо йшов на злочин.

Мотивація подачі заяви, щодо Гриценка в мене була проста: тоді так звані антикорупціонери з оточення Гриценка (Шабунін, наприклад) блокували конфіскацію грошей Януковича в держбюджет. Я намагалася переконати Ситника, що правда за конфіскацією, все інше проплачений "януковичами" бруд, щоб зберегти вкрадене. Я казала: "Розслідуйте ось цю конкретну справу і самі переконаєтесь, що ніякий Гриценко не антикорупціонер. Бо принциповість і є основою антикорупції. Не можна вранці красти, а ввечері облічать крадіїв. Я впевнена, що спецконфіскація блокується Гриценком і Ко на замовлення "януковичів", можливо Портнова".

Що було далі показали оприлюднені Бігусом, а потім Луценком записи телефонних спілкувань мажорів-мародерів, які присмокталися до "Укроборонпрому".

Виявилось даремно я тоді намагалася достукатися до Ситника. Я навіть би сказала це було наївно. Бо та кава, що я пила, була з кавоварки подарованої НАБУ одним з мародерів – Рогозою (це з оприлюдненого генпрокурором Луценком).

Справа по моїй заяві навіть не була порушена, бо головний детектив з "оборонки" НАБУ Дмитро Литвиненко, отримував корупційні завдання і завдатки від ланцюжка мародерів: Шевченко-Рогоза-Жуков-Гладковський. Це є в розслідуваннях Бігуса.

Певно він і за Гриценка отримав. Бо в цей час у Гриценка з Жуковим – "обнімашки".

Але залишається питання чи осторонь стояли Углава із Ситником? Чи це з їх подачі?

Звісно спільне фото Гриценка з Жуковим може бути випадковим. Але ніяк не може бути випадковим те, що канал 24, який "обслуговує" двоглавого кандидата в президенти Гриценка і Садового, зараз на всіх парах відбілює головного корупційного посередника мародерів Укроборонпрому і НАБУ – Євгенія Шевченка. Також не може бути випадковим, що Шевченка в Укроборонпром завів депутат Семенченко. Як і те що Семенченко разом з Шевченком за допомогою блокади віджимали на користь Курченка і ФСБ підприємства на окупованій території, що контролювалися з України.powered by lun.ua
Коментарі — 5
Виталий Сивко _ 20.03.2019 22:33
IP: 35.235.226.---
Таня-дно... ((
Ol Knyazhich _ 20.03.2019 12:14
IP: 35.235.226.---
Віктор Совщак:
С танюшей сделали всё согласно разработок КГБ. Она даже сама не заметила, как опустилась на самое дно. Любой работник соответствующих органов по её лицу вам скажет, что её характеристика-"дурак с инициативой". На ней уже можно поставить крест. Тут вопрос в детях. В память о папе б их не трогал. А ей кайло в руки и на строительство дорог. Хоть как-то применит свою необузданную энергию.
Віктор Совщак _ 20.03.2019 08:12
IP: 35.235.227.---
В історії людства були всякі жінки Але як правило дуже не прості От Роксолана Як ця жінка зуміла зважати на себе? Для того щоб зрозуміти як це треба мабудь дуже глибоко зануритися в психіку, в світобачення в природу жінки і багато чого З Роксоланою це вдасться А ось з Чорновол можна Організувати сторінку і всі хто що про неї знає публікувати Потім утвориться картинка Ми її і побачимо
Віктор Ковальов _ 19.03.2019 22:51
IP: 35.235.226.---
Ви пані краще розкажіть про участь вашого шефа у всій цій катавасії.
Ol Knyazhich _ 19.03.2019 17:55
IP: 35.235.226.---
Муж как герой погиб на передовой, а жене за Майдан набили морду, а затем она начала кнопкодавить в интересах революции, а затем её старшие товарищи убедили, что в интересах общего дела можно и соврать как ленин, а затем она себя убедила, что надо ж детей кормить, а затем "невозможно для всех быть хорошей, надо о себе подумать". Вот так и сломали нашу танюшу. Закончит она так же, как и богословская. Будет орать, трепыхаться, и привлекать к себе внимание как может. Детей жалко. Их могут зачмырить за маму.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter