Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Портнов в команді Зеленського!

16 квітня 2019, 19:25

Щоб було зрозуміло, що це не передвиборчий "чорний піар", я прикріплю своє розслідування 2015 року. Справа в тому, що з так званими "новими обличчями" в команді Зеленського, я стикнулася в жорсткому конфлікті ще в 2015 році, бо саме ці особи, що крутяться навколо Зеленського нині, тоді блокували конфіскацію грошей Януковича в держбюджет (через дискредитацію відповідного законопроекту в соцмережах та в інформаційному просторі країни, вони тоді переконали нормальних депутатів та активістів, що не треба підтримувати конфіскацію... я тоді порвала з багатьма друзями). І відповідно приклала всі сили, щоб дізнатися про корінь такої несправедливості. Ще тоді з'ясувала, що ніякі вони не "нові обличчя", а агенти старого лиходія Портнова.

Зокрема, тут мова піде про Андрія Богдана – активного діяча "нової" команди Зеленського, який в часи Януковича був головним антикорупціонером Уряду Азарова. В цьому дослідженні ви знайдете документальне підтвердження, що він з Портновим – одна команда і отримували фінансування з одного джерела.

До речі, в 2015 році мене ніхто не хотів чути. Навпаки мене обливали брудом за це дослідження не лише свої та чужі, а навіть мої виборці, які дозволили собі задурити голову тим, що конфіскація грошей Януковича це погано і ті, що боряться за неї – погані. В результаті цього ми дійшли до такої ганьби, що тепер Портнов пропихає для України свого Президента.

Отже пропоную перечитати мій блог 11.12.15 і оцінити надані там докази. Можливо комусь це розкриє очі.

Під парасолькою ІІ. Портнов контролює процес неповернення активів ''януковичів'' в Україні

11 грудня 2015, 11:39

Це продовження: "Повернення активів "колишніх" під парасолькою". Зараз мова піде про людину, що тримає цю парасольку. Це – Андрій Портнов. Юрист режиму Януковича не лише зняв з себе санкції за кордоном, а також взяв під контроль сферу неповернення активів "януковичів" в Україні. Півтора року він отримував інформацію з усіх кримінальних справ "колишніх", керував діями чи то бездіяльністю генпрокуратури за кордоном, створив геніальний інструмент маніпулювання громадською думкою. Адже в гвардії Портнова фактично працює ціла армія громадських активістів, політичних спікерів, блогерів, журналістів та депутатів.

Портнов зміг налагодити всю цю складну машину, бо мав цілу в'язку ключиків – осіб, на яких він мав вплив – на ключових посадах. В результаті, він зміг нав'язати свою позицію навіть тим, що вважають себе борцями з Портновим.

Продемонструю один цікавий ланцюжок впливу Портнова на абсолютно різні групи, які зараз підтримують лінію Портнова в сфері неповернення активів.Почну з того, що заради маніпуляцій на інформаційному просторі Андрій Портнов користується чималим ресурсом "Привату". Чому? Про це пізніше. Також я продемонструю, чому раптом публічні противники Коломойського також затято працюють на інтереси Портнова. Це, наприклад – Сергій Лещенко, який фанатично приєднався до кампанії Портнова з дискредитації законопроекту 3025 (який переймає італійський досвід спецконфіскації активів мафії).

Почнемо з фірми Андрія Портнова з кодом ОКПО 31904661. За доволі довгу історію свого існування вона називалася по-різному: спочатку "Портнов та партнери", потім ТОВ "Корпоративні технології". Код залишався тим самим.А це засновники цієї фірми з бази податкової, коли вона вже називалася "Корпоративні технології" – 2009 рік. Я взяла данні за цей рік, бо усіма перерахованими особами Портнов дуже тісно працює до сих пір, а також тому, що далі юрособа заховалася за офшори.Почну з фізосіб. Під час Майдану, Андрій Портнов був першим заступником глави Адміністрації Президента України, керівником Головного управління з питань судоустрою. А його люди від його імені організовували репресії проти Майданівців.Це, зокрема, вище згаданий "засновник" – Петрашко Сергій, який в часи Майдану працював керівником Головного управлінні АП по контролю за правоохоронними органами, та другий "засновник" Фесенко Вадим, який керував Головним управлінням АП з питань судоустрою. І, до речі, нещодавно екс-голова Оболонського суду Києва Ірина Мамонтова заявила, що приймати рішення проти Майданівців її примушував саме Вадим Фесенко.Далі прошу звернути увагу, що юридичним співзасновником юрфірми Портнова довгі роки була структура з кодом 317336794. Потім її доля була переоформлена на офшори. Код 31736794 належить фірмі "Промрезерв", що заснувала "Портнов і партнери" ще в 2002 році. (І директором тоді був особисто Портнов Андрій Володимирович).Також це ж підприємство -"Промрезерв" стало засновником сумнозвісної структури – ТОВ "Славутич-реєстратор", де довгий час головою спостережної ради був Геннадій Корбан.

Ця структура фігурувала у цілому переліку рейдерських скандалів, зокрема, з Нікопольським феросплавним заводом, з "Укртелекомом" з Кременчуцьким НПЗ.

Ось, наприклад, новина про "проблеми" татарських інвесторів Кременчуцького заводу з рейдером – "Славутич-реєстратора".

Як показав час ці звинувачення мали під собою грунтовні підстави, адже відомо під чиїм контролем зараз Кременчуцький НПЗ.

Частина ІІ

Тепер пропоную заглибитися в 2005 рік, коли були встановлені корисні контакти, що дали можливість Портнову нині отримати інструмент впливу на генпрокуратуру та маніпуляцій громадською думкою.

З бази отримання офіційних доходів ДПА за 2005 рік стало відомо, що Андрій Портнов отримував офіційні доходи від фірми "Пукшин та Партнери". Отже Портнов мав спільні справи з "Пукшин і партнери", при чому тісні стосунки демонструє той факт, що там отримував доходи і близький до Портнова Сергій Петрашко.Тоді ж у 2005 році в компанії з Портновом "засвітилося" два відомих діяча сьогодення.

Перший, це Андрій Богдан -нинішній адвокат Геннадія Корбана, який на той час був

партнером "Пукшин та партнери".Другий: Віталій Касько з 2014-того заступник генпрокурора, а тоді, в 2005 – адвокат "Пукшин і парнери".

.


Звісно перетинання Каська-Богдана-Портнова, яке я продемонструвало -давнє, адже йдеться про 2005 рік. А хто де не працював? Однак є всі підстави вважати, що коло окреслених мною осіб, яке зійшлося до купи тоді – працює разом з того часу до нині.

Касько та адвокат Корбана Андрій Богдан і зараз друзі. Вони вчилися разом, це Богдан працевлаштував Каська в "Пукшин та партнери", в генпрокуратуру в часи другого уряду Януковича, в "Арцінгер".

А про близькість Корбана та Портнова – не знає тільки лінивий.

Що ж стосується заступника генпрокурора Каська, то з того часу, коли в травні 2014 року генпрокурор Махніцький призначив його своїм заступником у сфері повернення активів, ми в тій сфері мали тільки втрати. Зокрема, були зняті санкції з Портнова. Тобто діяльність чи то бездіяльність Каська була повністю в інтересах Портнова.

Також Портнов використав свої зв'язки з Каськом для організації кампанії дискредитації законопроекту про спецконфіскацію активів "Януковичів" -3025, що дає можливість терміново перекинути в бюджет 40 млрд. грн арештованих активів "колишніх". Касько для дискредитації і блокування законопроекту підтягнув громадські організації, ЗМІ та депутатів, на яких він мав вплив. В результаті, в інформаційному просторі на законопроект, який фактично став єдиною дієвою ініціативою після Майдану в сфері повернення активів, було вилито неймовірна кількість бруду та брехні.

Також треба визнати, що юрист режиму – Портнов в постмайданівській Україні є дивовижно недоторканою особою. Завдяки своєму кадру в генпрокуратурі? Портнов навіть якось хвалився, що в Москві користується карткою... "Приватбанку" – тобто його рахунки в Україні не були арештовані після Майдану.

В свою чергу Каська та Корбана єднає наступна сучасна історія.

Частина ІІІ

Журналісти в липні цього року з ложі преси у ВР сфотографували смс-переписку Геннадія Корбана з депутатом Олександром Дубініним – організатором партії "Укроп".

Ось розшифровка переписки.

К: "Как идет сбор подписей по Шокину?"

Д: "Пока 84"

К: "Мало! Работайте активнее"

К: "А что с Виталиком?"

Д: "По нему движемся активно. Схема молодых реформаторов работает! И в пятницу он будет у Шустера. Уже договорились"

К: "Еще в микрофон скажи! Все детали при встрече"

В цей же день 14 липня в інтернеті був опублікований список народних депутатів, що підписалися під відставкою Шокіна.

А 17 липня в ефірі Шустера можна було споглядати "Віталіка" -Віталія Каська і навіть почути його вже після опівночі 18 липня.

Отже це був сценарій по зміні генпрокурора, в якому також була зроблена ставка на СВОГО -Віталія Каська.

Тобто: одночасно Касько отримав роль в кіно "Привату", та використовує противника "Привату" Сергія Лещенка для дискредитації закону 3025 на замовлення Портнова.

Взагалі, через Каська Портнов отримав шикарний канал комунікації з грантовою громадськістю та залежними від грантового фінансування ЗМІ та депутатами. Це дало можливість Портнову майстерно маніпулювати "в темну", тобто "зливати" авторитетним спікерам потрібні меседжі та інфу, лобіювати та дискредитувати.

Яскравий цьому приклад -останній тиждень винесення законопроекту 3025 на розгляд ВР блокувала "Самопоміч". Цю позицію "Самопомочі" допоміг сформувати той же Касько через своїх лобістів з "антикорупційної громадськості". Вони ж сформували позицію "Самопомочі", коли та публічно заявляла, що бачить Каська на посаді генпрокурора. Це відбулося саме тоді, коли Корбан організував збір підписів проти Шокіна.

Також яскравий цьому приклад, що вчора депутати, як публічно сорочку рвали за Каська не підтримали включення на розгляд парламенту законопроекту 3025, про спецконфіскацію активів. Зокрема, "проти" голосував весь опоблок, "ляшківець" Чижмар (минуле, якого було тісно пов'язане з Каськивим та Льовочкіним), а з ними... Заліщук та Наєм.

(Це, до речі, найгірше, що може бути в житті – стикатися зі зрадою! -авт.)

І я можу лише тішити себе надією, що Портнов маніпулює в темну. Тобто Портнов та Корбан створили фейкового-героя-антикорупціонера Каська, а наша грантівська "громадскість" йде за ним, слухняно, як овечки...

Відкрийте очі! Не давайте собою маніпулювати Портнову. Це зрада всім принципам, які ви публічно сповідуєте, в які я, сподіваюся, ви все-таки вірите.

P.S. До речі, визнаю навіть я в липні стала жертвою цих маніпуляцій Корбана та Портнова, поставила свій підпис в організованому ними шоу за відставку Шокіна.

Про сучасні схеми "колишніх" детальніше на сайті http://chornovol.info

powered by lun.ua
Коментарі — 20
Yaryk Yurkiv _ 19.04.2019 09:14
IP: 35.235.226.---
Галина Прокопчук:
Валерій Грушко:
ви забули додати – всіх незгодних – розстріляти.
Блд, до чого дійшли...
Хочете, аби вони розстріляли вас?
На Донбасі стрєлков достатньо, і руки – аж с в е р б л я т ь!
Галина Прокопчук _ 18.04.2019 11:09
IP: 35.235.226.---
Валерій Грушко:
ви забули додати – всіх незгодних – розстріляти.
Блд, до чого дійшли...
Валерій Грушко _ 17.04.2019 21:46
IP: 35.235.227.---
Потрібно вже завтра облаштовувати намети на майдані. У разі обрання Зеленського заблокувати всі виїзди з Києва. Зловити псевдопрезидента і змусити його привселюдно зректися президентської посади. Вся влада Голові ВерховноїРади. Вводити воєнний стан до закінчення війни на Донбасі. Діяти потрібно швидко і організовано.
Александр 1 _ 17.04.2019 18:18
IP: 35.235.227.---
Halina Chekas:
Таня нижче впасти ніж ти,не можливо.
Можливо. Ви тому яскравий приклад.

А Тетяна Чорновол – це справжній приклад того, як треба любити батьківщину і віддано їй слугувати. Вам до неї, як до Евересту, не дотягнутись ніколи.
Anton Litsis _ 17.04.2019 16:11
IP: 35.235.226.---
В тюрягу не хочеш? Портнов не запитає – відправить. Або на фронт. Нарфронт – на фронт! Ну звісно, після програшу на виборах, ми ж культурні.
Halina Chekas _ 17.04.2019 13:56
IP: 35.235.227.---
Ти власність пашинського,а власність слова не має.
Halina Chekas _ 17.04.2019 13:55
IP: 35.235.227.---
Таня нижче впасти ніж ти,не можливо.
Людмила Вронська _ 17.04.2019 13:18
IP: 35.235.227.---
Ольга Балацька:
саме так, навіть не розумієш як вона до такого дійшла?????
Ольга Балацька _ 17.04.2019 13:08
IP: 35.235.226.---
П. Чороновіл потрібно в першу чергу підлікувати нервову систему, тому що сильно нервує, боїться позбутися депутатства і друзів типу Пашинського.
Lina Popova _ 17.04.2019 12:16
IP: 35.235.227.---
Гидота. Все про що зараз пише Чорновіл,суцільна гидота. Вражає ступінь ненавесті у цієї жінки до Зеленського. Я розумію, що втрата близької людини, може вплинути на психічний стан. В такому разі, людину лікують, і чим швидче тим краще. Після виборі до Ради, хто здає про цю Чорновіл?
Nik Sherbak _ 17.04.2019 09:40
IP: 35.235.226.---
Нагадаю слова Джо Байдена, про звільнення "сукіного сина" генпрокурора Шокіна в обмін на кредитні гроші, його теж купили, обдурили? Виявляється Шокін був класним чуваком, просто підставили бідненького, проте потім виявилося не такий він і бідний по статкам, хоча все життя на державному службі. То що Таню, для тебе хабарники стали вже друзями? Скажи хто твій друг і я скажу, хто ти.
Vасиль _ 17.04.2019 07:44
IP: 35.235.227.---
Не люблю я Портнова, Зеленського. А ще я не люблю Чорновол і Пашинського. Всі вони – купка під@расів
Breda _ 17.04.2019 00:20
IP: 35.235.227.---
Таня, хватит делать вид – что все в этой стране имеет хозяина.

Портнов настолько токсичен – что никаким "профессионализмом" это не заговорить.
Он будет продолжать дергать за ниточки и играть свою игру – как делал это все эти 5 лет.
Oleksiy Osiv _ 16.04.2019 23:42
IP: 35.235.226.---
Оце називається "докази"?
Log Log _ 16.04.2019 21:44
IP: 35.235.226.---
Tishon Porshenkov:
Дебил, Савченко вышла из тюрьмы. У неё много оружия.
И она не пожалеет безпилотника на твою пустую башку за все гадости, которые ты о ней писал.
Готовь две пары белых тапочек.
Log Log _ 16.04.2019 21:07
IP: 35.235.226.---
Тетяно, активність ватних недоумків доводить Вашу правоту.
sadam _ 16.04.2019 21:06
IP: 35.235.227.---
Андрій Портнов. Юрист режиму Януковича не лише зняв з себе санкції за кордоном,

Прямо сам взял и сам с себя снял санкции за рубежом.
Чтобы снять санкции, тем более, – за рубежом необходимо доказать необоснованность этих санкций.
Что он и сделал, будучи хорошим юристом. Не в пример той братии, которая обслуживает нашего Генерального прокурора без образования.
Log Log _ 16.04.2019 21:05
IP: 35.235.226.---
Tishon Porshenkov – безмозглый дебил Унитаз Семижопов из Воронежской области.
Дегенерат, ты умеешь разбирать только дерьмо в своей пустой башке.
Выучи РУССКИЙ язык, чучело огородное
koine _ 16.04.2019 19:47
IP: 35.235.227.---
Тетяна Чорновол на службі у Партії Регіонів, ось її схема: Петро Порошенко один із засновників Партії Регіонів, Тетяна Чорновол працює на нього. Моя схема пряма і має більше доказів ніж її схема про Зеленського.
Artem Zubov _ 16.04.2019 19:33
IP: 35.235.226.---
Продажная ***
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter