Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Тефлоновий Зеленський

19 квітня 2019, 10:16

Що означає рішення суду, що за позовом Коломойський оскаржив націоналізацію ПриватБанку?

Почну з того, що "ПриватБанк" був націоналізований наприкінці 2016, щоб його врятувати. Він знаходився на межі падіння, але якби він впав, то "розчавив" би людей, чиї зарплатні, пенсійні картки обслуговувалися в "ПриватБанку", а таких півкраїни.

Цинізм вищої міри – перед націоналізаціє Коломойський вивів звідти всі активи (не свої, а банківські, народні), тобто "Приват" видав кредитів на 110 млрд. грн. різним фіктивним фірмам, за якими безумовно стоїть Коломойський. Це було пограбування століття!, порівняльне лише зі схемами Януковича, адже по суті була вкрадена сума співмірна з усіма витратами України на той момент на оборону з початку війни.

Щоб не постраждали люди, цю діру довелося затикати державі. Міжнародний аудит встановив, що загалом через "Приват" Коломойський вкрав 5.5 млрд. доларів США.

Нинішнє НЕВМОТИВОНАНЕ, ЗЛОЧИННЕ, КУПЛЕНЕ рішення суду, потрібне Коломойському для того, щоб продовжити грабувати державу за фасадом справи "Приват", напряму пов'язаної з кандидатом в Президенти Зеленським.

Адже Зеленський тільки де-юре не президент. Його перемога після першого туру стала настільки очевидна, що зараз судді прогнулися перед переможцем, чи, якщо бути точніше, господарем переможця – Коломойським. Технічно чорнову роботу переконання/підкупу суддів зробив старий приятель Коломойського – Портнов, так само, як у випадку рішення судів по Савченко та Шарію.

При чому Коломойський впевнений, що навіть такі обурливі, начебто завчасні кроки не відлякають виборця. Він то вже знає, що Зеленський тефлоновий до компромату, яким би вмотивованим він не був. Адже виборці Зеленського по-суті не ідейні. Вони не є ідейними антикорупціонерами. Адже за Зеленського проголосували не зважаючи на те, що саме за цим кандидатом стояли команди, які організовували НАЙБІЛЬШІ (не побоюсь цього слова) грабування постмайданівської України – через "ПриватБанк" – 5.5 млрд доларів (Коломойський) та через протидію конфіскації 1.5 млрд доларів грошей Януковича в бюджет (Данилюк-Портнов).

Тому складні часи нас чекають...

Незавидна доля і самого Зеленського, якщо Коломойський-Портнов його іменем купують суддів навіть до інавгурації. І можу припустити, що сам Зеленський сьогодні дзвонив Коломойському і скиглив: "Навіщо ти мене так?". А Коломойський: "Володя, це не я, це суд. І взагалі не виходь з ролі. Народ тебе любить, поки ти блазень і його розважаєш, сумні справи залиш мені".

powered by lun.ua
Коментарі — 16
Yury Lukashov _ 30.04.2019 15:33
IP: 35.235.227.---
Судова реформа у всій красі. Сьогодні таке рішення потім інше, і ніхто з суддів і можновладців не несе відповідальності головна причина, далі то похідні.
Док _ 20.04.2019 13:16
IP: 35.235.226.---
Вам не здається, що тут є якесь внутрішнє протиріччя?

Тобто, успішно реформований гарантом Суд приймає, на Ваш погляд, неправосудні рішення.

Можливо тоді судова реформа – не реформа, а профанація та імітація?

Можливо й інші "1001 реформа" – тільки на папері, "картковий будинок"?

Та головне, яке відношення має інавгурація "коміка" Зеленського на поточні постійні неправосудні рішення нібито реформованого гарантом Суда?
Vitaly Kryvy _ 20.04.2019 11:10
IP: 35.235.227.---
Чи мають Національний банк та Мінфін нормативний ПОРЯДОК повернення банку власникам, який захистить майнові інтереси держави?
-
На це мене наштовхнув аналіз ситуації від Юлія Самаєва, "Дзеркало тижня": "Чи можна Приватбанк повернути власникам, якщо націоналізацію скасують? Для цього державі доведеться вийти з його капіталу, а новим власникам – цей самий капітал чимось наповнити.".
Апеляції-апеляціями, але ж має бути стратегія прогнозування і попередження негативних наслідків.
Віктор Совщак _ 19.04.2019 13:12
IP: 35.235.226.---
Є таке прислівя Не плюй в колодязь а то може прийдеться попити Чорновол рішила що вона мудріша – плювала А тепер розуміє що зробила та вже пізно – в інтернеті все зафіксовано Тепер тільки вирощувати редиску і на базарі продавати Чого редиску? Бо вона теж ззовні червона а внутрі біла
Александр Мудрый _ 19.04.2019 13:00
IP: 35.235.227.---
"...складні часи нас чекають..."-це дійсно так і буде.Справа лише в тому,що поняття "НАС" відноситься до діючої влади,часткою якої і стала авторка.Особливо її "поперло" після того,як Порошенко її нагородив.Ось і строчить останню неділю без перерви.Заспокойтесь шановна "патріотка",може вас і не буде,а Україна була,є і буде навіки.
Maxim Isaev _ 19.04.2019 12:52
IP: 35.235.227.---
Судовую систему, которая принимает такие решения именем государства, по крупицам 4 года создавал "гарант". Создавал под себя любимого. Сначала эти суды решали в пользу нынешней власти, теперь за тех кто больше даст. Госпожа Черновол, вы помогли "гаранту" создать эту систему когда он управлял ею по своему разумению, нечего на зеркало пенять.
Volodymyr Dutko _ 19.04.2019 12:37
IP: 35.235.227.---
Максим Чарушниковв: для бота даю відповіді
1 виграла україна
2 виграла україна
3 виграла україна
Максим Чарушниковв _ 19.04.2019 11:52
IP: 35.235.227.---
1.Хто виграв від збільшення бюджету Української Армії?
ПОП, Турчинов, Свинарчуки і ко.

2.Хто виграв від Томоса?
ПОП для піара, і священники колишнього Київського патріархату, які хотіли збільшити кількість парафій ф парафіян, які будуть носити їм пожертви.

3. Хто виграв від безвізу?
Активне населення, яке здобуло шанс підзаробити за кордоном, бо в Україні малий і середній бізнес ПОП загнав в ніщету.
Пенсіонерам безвіз тільки в мінусом. Бо пенсії за відсутності розвитку економіки будуть на рівні виживання.

Мова взагалі розколює суспільство як і при Янику.
Майдан _ 19.04.2019 11:40
IP: 35.235.227.---
шут и... мужик)
Практически ведь все точки над i расставлены. Вчерашние две картинки – открытая презентация команды Зеленского и очередное мрачное заседание мрачных людей на постановочном СНБО (как способе ещё раз запугать страну) – просто и вкусно обозначили нам финальный выбор. Свет или мрак. Надежда или темные времена... Кое-кто расставлял их все пять лет – цинично и лживо рисовал эти самые точки бесконечными мордами своих злобных агитаторов и бюджетных воров. Чтобы сейчас выйти и сказать, что это все было неправильно и я обязательно все исправлю). Верим, конечно. Мы же та-акое лошье в его понимании...
Ну так, и кто у нас все-таки шут, который нелепо унижается, а кто мужик, который держит удар и умеет быть благородным?...
Михаил Подоляк
Александр 1 _ 19.04.2019 11:11
IP: 35.235.227.---
Володимир Скачко:
А ось тут, Тетянко, детальніше. Якщо є факти – вивалюй. Якщо нема – вали... з країни. За такі наклепи можна й загриміти. Не зараз. Через півроку. Годинник розпочав відлік. Ні НФ, ні Пашинський, ні Чорновіл не будуть більше мати депутатського імунітету
Ти, кусень лайна, на кого гавкаєш? Ця жінка життям ризикувала за ради цієї країни, а ти хто такий? Той, хто сидів тихенько у дупі і чекав реваншу? Ніколи його не буде. Всіх тварюк, які сховалися по норах після Революції Гідності і чекали на "руський мир" буде вичищено і дуже швидко. Навіть не май сумніву.
Serr _ 19.04.2019 11:10
IP: 35.235.227.---
Володимир Скачко:
"Нинішнє НЕВМОТИВОНАНЕ, ЗЛОЧИННЕ, КУПЛЕНЕ рішення суду,"
А ось тут, Тетянко, детальніше. Якщо є факти – вивалюй. Якщо нема – вали... з країни. За такі наклепи можна й загриміти. Не зараз. Через півроку. Годинник розпочав відлік. Ні НФ, ні Пашинський, ні Чорновіл не будуть більше мати депутатського імунітету
Іншими словами, на Україну чекають концтабори для всіх, хто не згоден з новітньою диктатурою та російські окупаційні війська (без них усіх не пересаджаєш). І про імунітет: навіть у нацистській Німеччині та сталінському СРСР депутати мали – хоч і формальний – імунітет. Імунітет – незмінна складова парламентаризму з 1400- якогось-там року. Навіть на гільйотину депутатів при Робесп"єрі відправляли, маючи перед тим відповідне рішення Конвенту. Що ж, дякуємо за відвертість.
Сергей Папков _ 19.04.2019 11:07
IP: 35.235.226.---
"Володя, це не я, це суд. І взагалі не виходь з ролі. Народ тебе любить, поки ти блазень і його розважаєш, сумні справи залиш мені".
А Володя не виходить з ролі і продовжує нести дурню. Наприклад, про перенесення АП в якусь гламурну (пробачте, з відкритим простором) будівлю.
Чому дурню? Бо завжди існували і продовжують існувати певні символи держави, і резиденція правителя належить до їхнього числа.
Інша річ, що президент має бути зобов'язаний в ній жити на постійній основі (поки він президент), щоб держава кожного разу не витрачалася із забезпеченням необхідних засобів безпеки, охорони, комунікації в місці його проживання, як у випадках з усіма без винятку попередніми президентами, кожен з яких жив у власних маєтках, до яких держкоштом будували сучасні дороги тощо.
Сергей Папков _ 19.04.2019 11:00
IP: 35.235.226.---
Володимир Скачко:
"Нинішнє НЕВМОТИВОНАНЕ, ЗЛОЧИННЕ, КУПЛЕНЕ рішення суду,"
А ось тут, Тетянко, детальніше. Якщо є факти – вивалюй. Якщо нема – вали... з країни. За такі наклепи можна й загриміти. Не зараз. Через півроку. Годинник розпочав відлік. Ні НФ, ні Пашинський, ні Чорновіл не будуть більше мати депутатського імунітету
Для чого суспільство годує суддів, судову систему (саме суспільство, бо існують вони за рахунок наших податків)? Має бути, що для того, щоб в країні існувала справедливість, причому не якась абстрактна, а така, як її розуміє переважна більшість суспільства (бо держава, будь-яка – це насамперед суспільний договір про взаємну поведінку, укладений людьми, що проживають на певній території). Вийдіть на вулицю і спитайте: "Чи справедливо поввертати Приват Коломойському?". Скільки з десятка дадуть ствердну відповідь: два, три (думаю, не більше)? Ось Вам і вичерпний доказ.
Александр 1 _ 19.04.2019 10:58
IP: 35.235.226.---
Все, на жаль, саме так. Приходить до влади величезний грабіжник країни, який не має до неї ніякого жалю: після пограбування через Приватбанк країни, яка воює, подавав до неї позов ще на 5 мільярдів доларів. Тобто, Коломойський – це абсолютна мерзота, яка легко купує суддів, юристів (бо не має моралі) і буде мститись Порошенко і Україні за "обрубану руку" через свою маріонетку Зе. Це свідомо почалось до другого туру, щоб хоч на певний час зробити вигляд, що Му-Му тут ні до чого.
До речі, вчора Зе на Плюсах виглядав настільки жалюгідно, настільки необізнаним в конкретних питаннях, що це просто жах: намагався вести програму, як ведучій, замість Мосейчук, представляв учасників шоу, запрошував до мікрофону, дякував за виступ. Лише не питав: "Кого будем благодарить?".
Володимир Скачко _ 19.04.2019 10:47
IP: 35.235.226.---
"Нинішнє НЕВМОТИВОНАНЕ, ЗЛОЧИННЕ, КУПЛЕНЕ рішення суду,"
А ось тут, Тетянко, детальніше. Якщо є факти – вивалюй. Якщо нема – вали... з країни. За такі наклепи можна й загриміти. Не зараз. Через півроку. Годинник розпочав відлік. Ні НФ, ні Пашинський, ні Чорновіл не будуть більше мати депутатського імунітету
Богдан Дівнич _ 19.04.2019 10:31
IP: 35.235.226.---
І понесло її на хвилі чергового збудження.Такі періоди періодично виникають в неповноцінно адекватних.
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter