Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Джуліані та 10 КамАЗів $ компромату на ''демократів'' та допомоги Україні

11 травня 2019, 14:23

Адвокат Президента США Рудольф Джуліані скасував свій візит до новообраного Президента України Володимира Зеленського. Це нехороша історія. В нашому протистоянні агресії Путіна велика складова допомоги США. В цьому контексті дуже тривожно звучать слова Джуліані про те, що він скасував візит, бо зустрічаючись з командою Зеленського "він потрапить у середовище людей, які є ворогами Президента, а в деяких випадках ворогами Сполучених Штатів".

Я розумію про кого говорить Джуліані, в першу чергу про зірок з команди Зеленського – Данилюка та Богдана. Однак це не причина скасовувати візит.

В Україні у Джуліані в цьому питанні багато союзників, бо ці особи також є ворогами і України, тому що, нажаль, вже проявили свій потенціал. Почнемо з того, що обидва працювали у Януковича, перший відповідав за реформи при адміністрації Президента, другий за боротьбу з корупцією при Уряді. Першого поставив Льовочкін, другого Портнов. Після Майдану опоненти Трампа "демократи" нав'язали нам Данилюка міністром фінансів, а Богдан пішов в приватний бізнес – допомагав Коломойському викачувати гроші через Приват. Обидва також були активними "блокаторами" спецконфіскації 1.5 млрд доларів Януковича в Державний бюджет України.

Тому, я чесно кажучи сподівалася, що Джуліані зможе переконати зеленого Зеленського відмовитися від цього сумнівного оточення. Також окрім Зеленського в Україні є з ким зустрічатися. Є великі парламентські сили БПП та "Народний фронт", які знають і цінують підтримку Штатів в боротьбі з російським агресором і те, що Президент Трамп ні разу не відступив від цього курсу.

Також в Україні є дуже важлива інформація для Джуліані, яка не доходила до адміністрації Трампа раніше не з нашої вини, а через проблему комунікації – в американському посольстві в Україні були сконцентровані кадри прихильні до опонентів "трампівців" – "демократів".

І Джуліані безумовно буде важливо дізнатися, що виглядає на те, що "демократи" покривали відмивання Януковичем корупційних мільярдів через приватний бізнес в США, або, як мінімум замовчували ці факти. При чому мова йде про прірву коштів – Янукович в свій час відмив через США 10 камазів повних стодоларових банкнот (7,5 млрд. доларів США).

Про яке відмивання йде мова: режим Януковича вигадав геніальну фішку – відмивати та зберігати пограбоване через купівлю облігацій зовнішньої позики, тобто через купівлю зовнішнього боргу України. І робив це за посередництвом американського приватного фонду "Franklin Templeton Investments" в 2012-2013 роках.

Янукович вважав, що робота саме з американським бізнесом є хорошою гарантією виплат Україною боргу навіть у випадку зміни влади. І був, на жаль, правий. Увага! Ці гроші ми віддаємо зараз!!! І будемо ще протягом наступних трьох років відправляти Януковичу камаз за камазом. Перший транш півкамаза стодоларових банкнот (400 млн) був відправлений в березні цього року. (До речі, щоб наповнити все 10 камазів репарації потрібно з кишені кожного українця включно з немовлятами витягти по 200 доларів).

І ми не можемо просто взяти і відмовитися платити. Це дефолт. Також не забуваємо, гроші забираються з України за посередництвом впливового американського фонду, за яким стоїть страшно подумати яке лобі.

І хіба не це лобі проявилося в діях агента ФБР в Україні Карен Грінуей (Karen Greenaway), яка 5 років "шукала" гроші Януковича, а на конференції в лютому цього року заявила: "Ми не змогли повернути жодного долара Україні". Безпомічність ФБР пані Грінуей плутано пояснила високим інтелектуальним рівнем шапкокрада Януковича порівняно з його попередником Лазаренком. Одним словом – сльози заважають говорити...Але я таки скажу: "Пані Грінуей, за кого ви нас українців вважаєте? Хто тут може повірити в таку недолугість ФБР? Чи ми не оцінили високий інтелект Януковича?"

Радує тільки те, що агент ФБР, яка це сказала вже має приставку екс. Зараз взагалі зі сторони американців все стрімко змінюється на нашу користь: посол у нас теж скоро буде новий, ворожого Україні Данилюка, який на посаді міністра фінансів блокував розслідування справи 10 камазів, Джуліані вже назвав "ворожим для США". Тобто у нас з'явилася надія, що ми збережемо ці гроші.

У нас буде шанс не платити Януковичу, якщо справу порушить США, якщо їх Мінюст почне переслідування злочинних доходів, адже відмивання корупційних коштів є злочином в США. Зрештою боротьба з відмиванням корупційних коштів і повернення активів в країни походження є також однією з головних місій світового урядування, де основну скрипку грає США.

При чому це одночасно вигідно нам і офіційному Вашингтону.

Адже офіційний Вашингтон наразі – це Трамп у якого на носі вибори. І зловісна "амбарна книга" Партії Регіонів і тінь Манафорта, якими мочили Трампа всі попередні роки політичні опоненти здадуться блідими квіточками на фоні компромату про те, як "демократи" в часи Майдану та постмайданівські часи покривали відмивку коштів Януковича через США.

Наприкінці ще один важливий нюанс у цій справі: Україна не програла війну, щоб відправляти репарацію – караван з 10 камазів стодоларових банкнот Путіну. Так вище я говорила про виплати Януковичу, бо це його режим організував оборудку. Але логічно, що зараз бенефіціар схеми вже не Янукович, а Путін.

Адже частина гігантської суми, яка була направлена на відмив Януковичем являла собою хабар йому Путіна в серпні 2013 року за відмову від курсу інтеграції в ЄС. Позаяк Янукович гроші отримав, а обіцянку не виконав ще й попросив захисту у Москви, цілком можливо Путін перебрав на себе функції бенефіціара.

Але ми не програли війну, щоби платити репарацію Путіну!!! Тому допомога Штатів в цьому питанні – це майже воєнна допомога в боротьбі проти агресії Росії.

______________

Нижче деталізую, які факти злочину відразу отримає американське слідство, якщо порушить справу про відмивання Януковичем корупційних коштів через американський фонд "Franklin Templeton Investments". І це дасть можливість слідству розвернутися на повну. Адже у США є хороша законодавча база для конфіскації злочинних доходів, що значно ускладнює відмивання в цій країні. На відміну від України, не потрібно встановлювати злочин в результаті якого виникли злочинні доходи, не потрібно встановлювати особу злочинця та виносити йому вирок. Достатньо довести високу ймовірність злочинного походження коштів, встановити факт відмивання, а далі вже власник (Янукович, Путін чи Дід Мороз) повинні довести законність походження цих коштів. Не з'явилися, не довели – конфіскація. А далі домовленість з Україною про розподіл коштів, ми маємо право розраховувати на повну реституцію (повернення в країну походження). А у них Трамп отримає свою перемогу на виборах, бо справа 10 камазів – це повторюся домовина для демократів. А хіба нам шкода?

Отже розказую, що в нас є для американської Феміди. Або Трамп-вперед! Український прапор тобі в руки!

Справа 10 камазів $ США.

Почну з того, що суспільство зараз з ностальгією згадує низький курс долара при Януковичі. А спробуйте задуматися, скільки кожний українець вже заплатив і продовжує платити за той курс. Адже ніщо нізвідки не береться, не могло тоді просто бути такого курсу. Адже ціни в країні піднімалися, як курс залишався незмінним? Це відбувалося штучно, через валютні інтервенції. Це штучне стримування курсу вимивало золотовалютні резерви, а позаяк наслідки накривають потім, за той "штучний" курс українці розплатилися в 14 році та що там – платимо дотепер. Який був зиск "януковичів" від штучного курсу? Очевидний – його кодло крало з держбюджету гривню, а позаяк гривня штучно була дорога, вони могли собі дозволити купити за неї багато-багато доларів. Але це були брудні корупційні долари, за якими не стояла історії їх легального доходу, а в західному світі без цього не зробити жодну пристойну купівлю. Отож треба було їх відмити. Зауважу, легалізація – відмивання коштів це теж злочин і відмити таку купу коштів поза увагою ФБР справа не проста. Тому тут треба віддати належне "януковичам", які грубо крали, але тонко відмивали.

Всі необхідні козирі їм давала абсолютна влада в рідній державі та гра з зовнішньополітичним курсом.

Відмивали "януковичі" так: за велику купу наміняних доларів купувався зовнішній та внутрішній борг України, так звані облігації ОЗДБ (облігації зовнішнього держаного боргу) та ОВДБ (облігації внутрішнього державного боргу) з терміном погашення від 2 до 10 років. Тобто в проміжок від 2 до 10 років "януковичі" планували регулярно отримувати на руки вже "чисті" долари. При чому з мінімальним ризиком. Адже для держави не гасити зовнішній борг – це дефолт.

Також краса гри полягала в тому, що ця система прокручувалася по колу, з кожним оборотом ставала прибутковішою: тобто вкрадені з бюджету "януковичами" кошти поверталися в бюджет через купівлю боргових зобов'язань України, потім знову кралися потім знову поверталися і так по колу всі 3 роки режиму Януковича, з нарощенням грошової маси. А коли режим Януковича припинився, коло пішло на останній оборот в кінці якого "януковичі" отримують чисті гроші і байдуже де вони в цей час будуть в

Монако Москві чи Північній Кореї. Перші відмиті кошти Янукович отримав в 2012 році, також регулярно отримує після Майдану. Не платити не можливо, за міжнародними фінансовими стандартами – це дефолт країни. Останні роки ми змогли врятувати для країни лише 1,5 млрд доларів внутрішніх облігацій, які нам вдалося конфіскувати в бюджет, а не виплатити Януковичу. І то з якими складнощами і скандалом. Щодо інших ми платимо і будемо ще платити... якщо тільки США нам не допоможуть.

Поки що нам вдалося лише відстрочити деякі виплати. Деякі погашення 2015 та 2016 року вдалося перенести шляхом "перевипуску" облігацій з терміном розплати на кінець 18, 19, 21 та 23 рік. Трагедія ситуації в тому, що це нинішній піт і кров українського народу, який продовжують висмоктувати "януковичі" або, що більш вирогідно, Путін, що обібрав Януковича як липку за гарантії захисту та безпеки.

В цій ситуації найбільш сумно, що така нечесна гра по відношенню до України, гарантована участю в якості посередника американського приватного фонду "Franklin Templeton Investments".

Протягом 2012-2013 відбулося дві зустрічі представників "Franklin Templeton Investments" та оточення Януковича в результаті чого з рахунків підконтрольних Януковичу офшорних компаній на рахунки підфондів "Franklin Templeton Investments" були перераховані кошти для викупу державного боргу України – емісії ОЗДП номінальною вартістю 6 млрд. доларів. При чому була перерахована менша сума, бо купувалися облігації з дисконтом, нижче номіналу. Тому ця оборудка була супер-вигідна "януковичам". Безпосередньо "Franklin Templeton Investments" навіть на власні кошти придбав у власність вказані ОЗДП номіналом 600 млн. доларів США. Також за досягнутими домовленостями "Franklin Templeton Investments" під виглядом власних коштів придбав у власність ОЗДП номіналом 900 млн. доларів США, які фактично було передано Януковичем представникам фонду в якості винагороди (хабаря) за участь у цій оборудці.

У американського слідства, що візьметься розслідувати цю оборудку, зразу з нуля будуть на руках факти злочину – відмивання коштів, що встановленні судами інших країн.

Адже в попередні роки в Україні та Латвії пройшли судові процеси, які закінчилися конфіскацією коштів з офшорок, увага!!! тих самих, що заводили кошти на відмив у "Franklin Templeton Investments".

Тобто, щоб загубити сліди, кошти з України для купівлі облігацій перераховувалися через низку країн з рахунків однієї офшорної компанії на іншу. Проте деякі з цих гравців, що перекидали м'яч – суб'єктів господарювання вже давно відомі Українському та Латвійському слідству та судам, як компанії для відмивання активів Януковича.

А саме: Латвія конфіскувала 50 млн. доларів з рахунків офшорних фірм так звані кошти Арбузова. Вони були конфісковані в латвійський бюджет, як злочинні доходи, що відмивалися в Латвії. Власники цих коштів (Арбузов. Янукович чи Дід Мороз) навіть не з'явися в суди, не стали подавати апеляцію та доводити легальність їх походження.

Україна конфіскувала 1,5 млрд доларів облігаціями та грошима з рахунків офшорних фірм, так званих коштів Януковича.

Так от і в першому і в другому випадку, деякі офшори з рахунків яких конфісковувалися кошти були ідентичними. І увага!, вони ж були в ланцюжку перерахунку коштів "януковичами" в американський "Franklin Templeton Investments".

Два рішення суду в двох різних країнах, щодо конфіскації вже є вагомими підставами для США почати процес, поставити під сумнів законність походження активів. Так зазвичай США і робить, щороку конфісковуючи в бюджет країни близько 4 млрд доларів. А тут мова йде про куди більшу суму!!!

До речі "Franklin Templeton Investments" придбав облігації зовнішньої державної позики (ОЗДП) України переважно вже в час Майдану. При чому оплатив номінал в розмірі 50%. Тобто віддавати ми будемо куди більше ніж у нас було вкрадено. Так і було задумано на початку 2013 року, коли група українських посадовців на чолі з Арбузовим С.Г. мала зустріч з офісом "Franklin Templeton Investments", по результатах якої була досягнута домовленність про співпрацю. Тоді ж було створено низку офшорних компаній, які були "приховані" за офшорними фондами. Компанії отримали необхідні кошти через схеми випуску внутрішніх облігацій державної позики (ОВДП), а також через отримання великих кредитів в державних банках під гарантії ОВДП. При цьому номінал ОВДП при кредитуванні був нижче, чим сума самого кредиту. У подальшому ці компанії виводили кошти на інші офшорні компанії, які у свою чергу інвестували в "Franklin Templeton Investments".

Це були такі пов'язані з Арбузовим С.Г. компанії, як Quickpace Limited, Aldoza Investment Limited, Loricom Holding Group – це саме ті компанії, що фігурували в судових процесах, що закінчилася конфіскацією в Латвії та Україні. Щоправда ці компанії інвестували в фонд не на пряму а через посередників Largos World Limited, JP Finance Limited, рахунки яких відкриті в банку Merrill Lynch. Кошти на ці рахунки заходили через банки Австрії і Лихтенштейну, які займалися їх легалізацією. Побачити цей ланцюжок через ФБР не має нічого простіше.

Вироками українських судів компанії Quickpace Limited, Aldoza Investment Limited, Loricom Holding Group та інші визнані такими, що належать злочинній організації Януковича В.Ф. та використовувалися в злочинній діяльності, а рішеннями латвійського суду ці компанії були визнані отримувачами злочинних доходів.

Є і інші цікаві факти, які не можуть не бути відомі ФБР, зокрема купівля Януковичем зовнішнього боргу України через посередництво "Franklin Templeton Investments" за мільярд, що Янукович отримав в якості хабаря від Путіна. Або той факт, що одним з власників підфонду "Franklin Templeton Investments" в Люксембурзі є власною персоною Юрій Іванющенко (Юрій Єнаківський).

Погодьтесь, ця справа спокуслива задачка для правоохоронної системи США, також вона мусить видатися особливо цікавою для Трампа. Це не нещасні мільйони Манафорта з амбарної книги – це мільярди доларів і закриті очі агентів ФБР в Україні – які були кадрами його опонентів демократів. Скандал з відмивкою коштів Януковича через США – це безумовно його козир в новій передвиборчій кампанії.

Так що Трамп вперед! Прапор тобі в руки! Нажаль я сама Трампу це сказати дуже би хотіла, але не маю можливості. Сподіваюсь новий посол США донесе до свого Президента всю серйозність української справа про 10 КамАЗів! А також цим особисто займеться адвокат Трампа Рудольф Джуліані.

powered by lun.ua
Коментарі — 9
Володимир Королюк _ 16.05.2019 10:56
IP: 35.235.226.---
Максим Чарушниковв:
Яким чином Тимошенко стане премєром, грузин – генпрокурором, Данилюк очобить МЗС? Потрібна парламентська більшість, а дата інавгурації засвідчить, що більшості то немає. Тим більше і Садовий хоче у крісло премєра...
Vas Stus _ 12.05.2019 06:14
IP: 35.235.227.---
Написано якось нашвидкоруч, чи то з перепою.
Треба б проспатись і написать усе послідовно, без усяких епітетів і з конкретними сумами грошей, без якихось напів-міфічних 'камазів' з долларами.
Але навряд чи сподівання авторки на якесь розслідування в США здійсняться:
міркую Трампа вже добряче нудить кожен раз коли він чує слово 'Україна'.
(Дякувати Пєті і Ко. – поставили нідальокі дебіли на Клінтоншу все що було – а переміг 'клоун' Трамп.)
Олександр Юренко _ 12.05.2019 04:03
IP: 35.235.226.---
Таня може позмагатися з "прокурором" Луценком у пошуках українського компромату для Трампа-дуже все запопадливо (і про користь"Народного фронту"для президента США недвозначно сказала)! От тільки забула згадати.що один з вождів "Нар.фронту"Аваков публічно "гнав" на Трампа напередодні президентських виборів у США і заявляв про беззастережнуну підримку Х.Клінтон так, ніби його хтось в Америці питав.Так,що не варто валити з хворої голови на здорову і "демократи з посольства США в Україні" тут ні до чого.
Андрей Николаевич Горобчак _ 11.05.2019 21:10
IP: 35.235.226.---
Знаю, что часть помощи Украине мис Йованович с Шабуниным провели по ФОПам ЦПК и распилили. Там почти 4 миллиона долларов было
Max Mykhaylenko _ 11.05.2019 19:02
IP: 35.235.226.---
Так, Скорохатьку сьогодні непереливки. Трамп має розслідувати корупцію ліберал-плутократів.
Бальцер Олександр _ 11.05.2019 17:19
IP: 35.235.226.---
Шановна, Джуліані казав про вашого друга Лещенка, а не про Данилюка чи ще когось. Бо саме Лещенко зробив уе можливе, щоб під час виборчого процесу Америки політичний консультант трампа покинув свою посаду
Александр 1 _ 11.05.2019 16:27
IP: 35.235.226.---
Інформація дуже цікава. Але треба убрати повтори в тексті статті. Їх забагато.
Максим Чарушниковв _ 11.05.2019 16:13
IP: 35.235.226.---
имошенко – прем'єр
Сакваралідзе – прокурор
Аваков – МВС
Данилюк – МЗС
Палиця- СБУ.

Все. Порошенко- Ахмєтов- Фірташ-Медведчук-Косюк – конєц фільма)))
lex-us _ 11.05.2019 15:32
IP: 35.235.226.---
Як завжди – много текста. Ще не одну статтю не зміг дочитати до кінця))))
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

1
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

12
Ігор Луценко

Хто стріляв вночі у Голосієво і до чого тут справи Майдану?

Українська правда

Стати депутатом і залишитись людиною. Чому "Слуга народу" неправа в історії із "тупою вівцею"

Сергій Лямець

ZeVulgaris. 🤡 Андрюха, шо там с Кабмином?

16
Тимофій Бадіков

Залишити неможливо звільнити: чи буде в МОЗ новий очільник?

Євген Бистрицький

ПІДВОДНІ КАМЕНІ 7-ГО КОМІТЕТУ

7
Айдер Муждабаєв

"Русский писатель" Захар Прилепин: самый кассовый из убийц

5
Ігор Попов

Програма дій нового уряду – більше конкретики, а не лозунгів.

25
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter