Сергій Дацюк Філософ

ПЕРЕДЧУТТЯ ОСЕНІ-2017

31 серпня 2017, 09:29

Політична ситуація осені 2017-го року характеризується як черговий виток політичної кризи на тлі зневіри, безнадії та соціальної депресії громадян.

Гострота кризи зумовлена тим, що, з одного боку, збільшується недовіра громадян до влади, найбільше Президента та Уряду, але також і Парламенту, а, з іншого боку, збільшується пропагандистський тиск через підпорядковані владі телеканали, яким вдається контролювати порядок денний та розгортати широкомасштабну маніпуляцію суспільною думкою, зокрема влаштовуючи цілі антиукраїнські кампанії та навіть окремі інформаційно-пропагандистські спецоперації, які потім широко висвітлюються в Росії.

Отже восени ми матимемо справу з кумулятивним ефектом незадоволення громадян післяреволюційними діями влади на тлі владної брехні на маніпуляцій. Цей кумулятивний ефект посилюється тією обставиною, що схема влади – відкласти вирішення питань до часу, коли напруга в суспільстві зменшиться, і можна буде непомітно протягти непопулярні рішення – вже не спрацьовує. Тому є дуже висока імовірність, що черговий виток політичної кризи спровокує який-небудь з незавершених політичних сюжетів. Менша, але теж висока імовірність, що кризу спровокує якийсь з нових політичних сюжетів.

Незавершені політичні сюжети

Незавершені політичні сюжети, це сюжети, які тривали протягом минулих політичних сезонів, але не могли бути завершені через політичне протистояння в суспільстві та в Парламенті.

До незавершених сюжетів у законодавчій площині відносяться:

- проведення конституційної реформи;

- прийняття нового виборчого закону;

- прийняття закону про імпічмент Президента та про зняття депутатської недоторканності.

До незавершених сюжетів в правовій площині відносяться:

- розслідування антикорупційними органами корупційної діяльності чиновників, яке би привело хоча би до одної гучної крупної справи з реальними правовими наслідками;

- спроба притягнути до відповідальності значну кількість народних депутатів, підозрюваних у різних злочинах;

- спроба перевірити електронні декларації чиновників та притягнути до відповідальності хоч кого-небудь з них.

До незавершених сюжетів у військовій площині відносяться:

- перехід від мінського процесу до ініціатив Тимошенко-Турчинова (закон про визнання окупації та деокупацію, ініціатива воєнного стану і т.д.);

- отримання летального озброєння від США;

- створення повітряного та морського щита для України.

До незавершених сюжетів реформ відносяться:

- спроби земельної, пенсійної та медичної реформ (Уряд-Парламент);

- реформа в енергетичній сфері, яка би включала припинення субсидій і введення реальних комунальних тарифів;

- військова реформа (реформа в армії та на флоті).

До конфліктних чи протестних сюжетів відносяться:

- валютна афера (валютний кидок);

- банківська афера (перерозподіл банків між олігархами та знищення дрібних банків вкупі з аферою навколо банку "Приват");

- офшори Президента та інших політиків, їх незавершене розслідування та штучне блокування теми в ЗМІ;

- тарифна афера, яка в останній час поповнилася новими напрямками здирництва через придумані борги для тих, хто чесно платить, введення нових виплат (типу абонентської плати) і т.д.

Ці незавершені сюжети не мають шансів бути завершеними за нинішнього Президента, Уряду та Парламенту, бо недовіра до всіх органів влади продовжує зростати. Відтак влада, що не має легітимності, неспроможна робити жодних позитивних та перспективних кроків. Така влада спроможна лише посилювати корупцію та водночас влаштовувати прикриття за рахунок інформаційно-силових процесів.

Нові політичні сюжети, які можуть спричинити протести

Президент Порошенко націлився на новий політичний строк перебування при владі.

Цьому заважає його низький рейтинг у українців, його погане реноме на Заході, зокрема у США, конфлікти з іншими українськими політичними силами.

Отже щонайперше Президенту доведеться заручитися підтримкою Заходу, щоб взагалі вести мову про другий термін.

Буде зроблено спробу покращити зіпсовані стосунки українського Президента з США, зокрема не тільки з Трампом, але і з американським істеблішментом (на той випадок, якщо Трампу зроблять імпічмент).

Окремий напрямок проблем України – погіршення стосунків з країнами Євросоюзу, зокрема з Польщею, Францією та Італією. Санкції щодо Росії будуть все більше критикуватися в Європі. Тут потрібно пам'ятати, що санкції найбільш ефективні, коли вони тимчасові. Якщо санкції стають більш-менш тривалими, до них пристосовуються та навчаються їх обходити. Тому зняття санкцій з Росії це лише питання часу.

Відтак можна говорити не просто про охолодження стосунків України з Заходом, а про поступову західну ізоляцію української влади в політичному плані та водночас про продовження млявої економічної підтримки з боку Заходу.

Не дивлячись на це, в Україні будуть показувати, як і в минулому політичному сезоні, що у стосунках з Заходом у нас все гаразд.

Президентські вибори в Росії зумовлюють посилення активності Росії щодо України. Путіну потрібні нові свідчення хаотизації в Україні та нові символічні форми наступу на Україну.

Чергове загострення війни з Росією дасть більше аргументів для Президента і штовхне його до посилення диктатури в політиці та цензури в ЗМІ.

Тобто міжнародний контекст осені – політична ізоляція України від Заходу та загострення війни з Росією. Це посилює запит на авторитаризм та диктатуру в Україні.

Політтехнології команди Президента будуть спрямовані на те, аби відвернути увагу від дій Президента за рахунок переключення цієї уваги на дії регіональних громад, місцевих влад. Вочевидь буде зроблена спроба звинуватити місцеву владу у всіх негараздах в країні.

Основні дії команди Президента України будуть спрямовані вже не просто на акумулювання ресурсів для майбутніх виборів, а на легалізацію цих ресурсів, створення по суті передвиборчого штабу з небаченою концентрацією ресурсів у його руках.

Нас чекає конфліктний сюжет навколо імперії Ахметова (Ротердам+ та інші справи). Водночас буде спроба показати, що Президент нібито над сутичкою. В той же час Президент, щоб захистити Ахметова, буде змушений надати більше свободи регіональним баронам.

Це означає, що олігархічний консенсус потребує свого оновлення, тому очевидно має відбутися (якщо вже не відбулося) зібрання олігархів, де це все буде обговорено.

Буде продовжена політтехнологія минулого політичного сезону – посилення ставки Президента на етнонаціоналізм та русофобію.

На тлі русофобії критика з боку колишніх проросійських сил буде підвищувати рейтинг всяких Опоблоків та інших представників колишньої Партії Регіонів.

В Парламенті буде продовжуватися більш чітке структурування. Замість нинішньої структури – партія влади, проросійська опозиція, проукраїнська опозиція та фейкова опозиція – відбудеться більш чітке структурування на прибічників та противників другого етапу революції.

Уряд як фактор політики є настільки слабким, що ним можна знехтувати. Фактично на місці Уряду ми маємо порожнечу.

Особливим протестним сюжетом є монополізація ЗМІ в руках влади та олігархів, зокрема значною мірою самого президента-олігарха. Незалежного телебачення, яке зберігалося навіть за часів Кривавого Президента, більше немає.

Перехід до жорсткого контролю Президента над ЗМІ зумовила та обставина, що чистими політтехнологіями падіння його легітимності вже не спинити. Нинішній Президент постійно намагався позичати свою легітимність – то у церкви, то у історії, то у націоналістів, то у іноземних реформаторів. Тепер позичати вже немає де.

Помилкою було надання Саакашвілі громадянства, але ще більшою помилкою з боку Президента було позбавлення його громадянства.

На тлі цього скандалу зроблено ще один крок до встановлення диктатури – Ілля Кива публічно заявив про намір розстрілювати народних депутатів, які поїдуть зустрічати Саакашвілі на кордоні.

Судячи з того, що правової реакції Генпрокуратури, Міністра МВС та Президента нема, дискурс про розстріл народних депутатів не просто легітимізується, а набуває легалізації.

Тож ми на порозі вже кривавої диктатури.

Тепле літо скінчилося.

Ласкаво прошу до холодної осені.

Коментарі — 455
LYCIV_OLGA _ 07.09.2017 10:41
IP: 35.195.100.---
Олег Чирва:
Про меня???!!!...Ой, извини, а я и не учла...
1) Про меня – значит – писать такое можно?
2) Я же НЕОДНОКРАТНО задавала вопрос – "А на основании чего ТАКОЕ мнение?" Но, ты, – как всегда и как и полагается каждому балаболу/ губошлёпу/ пиз*дуну-балалаечнику/ х*уйлу пиз*дливому, – так и не ответил.
3) Я считаю, что любое оценочное суждение может быть основано только (!) на основе внешних фактов или фактов собственного опыта. Т.к. фактов о моей болезни сифилисом/пребывании моей матери в немецком солдатском борделе в Бережанах в 1941-44 гг ты не предоставил, то остаётся только "твой личный опыт" – твой собственный или твоих близких. На вопрос "Почему ты путаешь меня со своей матерью?" – ты тоже не ответил.
4) Извини, голубчик, но – пока ты не предоставишь основания своего мнения, или не признаешь, что относительно меня ты запизделся – я буду придерживаться мнения, что всё написанное тобой – именно – о твоей матери. (Смайлик "sad")
Олег Чирва _ 06.09.2017 22:24
IP: 35.196.223.---
LYCIV_OLGA:
Олег Чирва:
Долбоёб, ЭТО ТЫ САМ НАПИСАЛ.
Написал – про тебя, гноеродную вагинальную амебу...
ТАК ЧТО НАПРАСНО ТЫ РВЕШЬСЯ СТАТЬ моей матерью:-)
LYCIV_OLGA _ 06.09.2017 21:46
IP: 35.189.208.---
Олег Чирва:
Долбоёб, ЭТО ТЫ САМ НАПИСАЛ.
Олег Чирва _ 06.09.2017 20:52
IP: 35.196.10.---
LYCIV_OLGA:

ДЛЯ НАСТОЯЩИХ УКРАИНЦЕВ: Моя мать пережила Голодомор на Слобожанщине, потеряла тогда двух братьев из четырёх...
Поэтому, земляки – всякий раз, когда пидляшки начинают лить крокодиловы, униатско-иезуитские лицемерные слёзы над могилами жертв Голодомора, в которых рядом с нашими лежат и их русские односельчане – ВСПОМНИТЕ, ЧТО ЛУЦИВ ОЛЬГА ПИСАЛА ТУТ О МОЕЙ МАТЕРИ!
Вспомните – и не дайте пидляшкам, которых Голодомор не коснулся, себя обмануть!
Помните – они ненавидят наших погибших тогда предков точно так же, как и нас, живущих... ЧТО И ДЕМОНСТРИРУЕТ ТУТ ЛУЦИВ ОЛЬГА.
LYCIV_OLGA _ 05.09.2017 21:34
IP: 35.189.218.---
Ну, это совсем не я (!!!), а ИМЕННО ТЫ (!!!) НАПИСАЛ О СВОЕЙ МАМОЧКЕ (в Ірина Фаріон "Костомаров у битві з Валуэвим: мова чи язик?" 20.07.2017 22:44)
Олег Чирва:
Она сосала, как два насоса,
Да так, что сперма текла из носа...
Клиентов просто с ума сводила,
Вуалью ловко скрывая рыло...
Так что – я повторюсь:
Но ТЫ, ДО СИХ ПОР НЕ ОТВЕТИЛ – "ПОЧЕМУ ТЫ СУДИШЬ ОБО МНЕ И МОЕЙ МАТЕРИ ПО СВОЕЙ???" А иначе – как (на основании чего) ЭТО/ТАКОЕ могло придти тебе в голову???
Да ты не стесняйся, я понимаю, что для тебя опыт твоей матушки, – с одной стороны – "авторитетен", а с другой – ты его очень стыдишься... Но ты, не переживай – в жизни всякое случается... А МЫ ВСЕ на УП БУДЕМ теперь ЗНАТЬ, КЕМ БЫЛА ТВОЯ МАТУШКА (зарабатывавшей на жизнь в немецком солдатском борделе в Бережанах в 1941-44 гг) И БУДЕМ ПОМНИТЬ ПОЧЕМУ ТЫ ТАК НЕНАВИДИШЬ ГАЛИЧАН, хоть они и не виноваты в том, что с произошло с твоей мамочкой, ведь этот выбор был только её...
Yaroslav Yurkiv _ 05.09.2017 21:26
IP: 35.190.219.---
Олег Чирва:
Yaroslav Yurkiv:

"Ваша жизнь" починається там, де моє нині продовжується:)
***

Да нет, Ярик – ''там'' я нажился ещё при Союзе. В Украине родился и в землю предков уйду... Ну а если команчи окончательно достанут – буду развеян над хладными водами Шотландии – уже без троекратного салюта.
Да ладна, шотландці не дозволять псувати свою екологію, отже, толька кацапстан:)
Так Вы в Мацкве уже давно угробили всю экологию – несравненными схроновскими миазмами...:)
Бандерівські міазми,
Вони такі заразні,
Що падають імперії,
І нє памогут бєрії!
Ай да Ярик, ай да с...н сын! Растешь на глазах...как стихотворец и фантаст. Империи команчи, б...ть, валяют... Это круче, чем выкопать Чёрное море!
А хто ж завалив савєцкій саюз, як не НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ, скурвий ти імпєрієутварітєль?
Трудна бить ампєратаром бєз Украіни – це ще Пірат Пєрвий панімал, і Б...ть Втарая тоже, а ти тупішь:)
LYCIV_OLGA _ 05.09.2017 21:25
IP: 35.189.215.---
Завжди (!!!) – як рашист, то обов΄язково – войовниче невігластво,путінізм головного мізку, українофобія/раSSізм... А далі – обмеженість/глупство, і дуже часто, навіть, – розумова неповноцінність/слабоумство...

Ось, наприклад – Олег Чирва (Иван Круча) настільки розумово відсталий, що стверджує, що я, – ніби-то, – "РАЗГОВАРИВАЮ РУССКИМ МАТОМ":
Олег Чирва:
...Разве я РАЗГОВАРИВАЮ РУССКИМ МАТОМ, как Олечка Луцивосидоровочка?!
1) Тут немає ніяких "Луцивосидоровочок"! Припустимо – це я.
2) Но Я ніяким "МАТОМ" НЕ "РОЗМОВЛЯЮ" (БОРОНЬ БОЖЕ!), А тільки (!!!) його ВИКОРИСТОВУЮ і, – виключно, я повторюю – ВИКЛЮЧНО (!!!), – щодо рашистського пропаган*дона Олега Чирви (Ивана Кручи).
3) А роблю це тому, що – 03.09.2017 10:57 -
LYCIV_OLGA:
Федор Микула:
...ЗАВСІДНИК "УП", відомий як –... Олег Чирва (Иван Круча) – ГІДНИЙ ТОГО, ЩОБ ЙОГО (хоч би) НАЗИВАЛИ У ВІДПОВІДНОСТІ ДО ЙОГО ЗАСЛУГ!
Yaroslav Yurkiv _ 05.09.2017 21:15
IP: 35.195.237.---
Олег Чирва:
Олександр Перший:
А я про мат ничего не писал. Какие претензии ко мне? Только про уровень культуры, точнее бескультурья, который вы оба тут продемонстрировали, загадив все комментарии к серьезной статье Дацюка. Философа жалко.
***

После разгрома турок на Рымнике Суворова адъютантом составляют реляцию царице. Суворов: ''Сколько, говоришь насчитали убитых турков?" – ''25 тысяч, Вашество!" – ''Пиши 50 тысяч – чего их жалеть, басурманов-то?!"

А чего жалеть философов?! Они ж на грантах...:))
Ось так ви, кацапьйо, завжди i рахуєте бойові втрати!
Чужі – нє жалєєтє, а про свої – врьотє:)
Олег Чирва _ 05.09.2017 20:14
IP: 35.196.88.---
Олександр Перший:
А я про мат ничего не писал. Какие претензии ко мне? Только про уровень культуры, точнее бескультурья, который вы оба тут продемонстрировали, загадив все комментарии к серьезной статье Дацюка. Философа жалко.
***

После разгрома турок на Рымнике Суворова адъютантом составляют реляцию царице. Суворов: ''Сколько, говоришь насчитали убитых турков?" – ''25 тысяч, Вашество!" – ''Пиши 50 тысяч – чего их жалеть, басурманов-то?!"

А чего жалеть философов?! Они ж на грантах...:))
Олександр Перший _ 05.09.2017 19:54
IP: 188.163.12.---
Олег Чирва:
Разве я РАЗГОВАРИВАЮ РУССКИМ МАТОМ, как Олечка Луцивосидоровочка?!
А ты нагло валишь с её уже явно больной головы на мою – здоровую... Нехорошо это... Непорядочно!
А я про мат ничего не писал. Какие претензии ко мне? Только про уровень культуры, точнее бескультурья, который вы оба тут продемонстрировали, загадив все комментарии к серьезной статье Дацюка. Философа жалко.
Олег Чирва _ 05.09.2017 19:43
IP: 104.196.44.---
Олександр Перший:
LYCIV_OLGA:
Искреннее СПАСИБО (!!!) ЗА ПРЕДОСТАВЛЕНИЕ ВЕЛИКОЛЕПНЕЙШЕГО (!!!) ОБРАЗЦА РОССИЙСКОЙ (рашистской) КУЛЬТУРЫ (остроумия и стихоплётства)!!...
Чому тут дивуватись? Ви самі демонструєте рівнесенько той же рівень культури, лише вірші не можете складати. У наслідок цього обидва перетворили дописи к блогу С. Дацюка в брудну калюжу.
****

Сашок, ну чего ты так патологически брехлив??? Что ни допыс, то брехня?!

Разве я РАЗГОВАРИВАЮ РУССКИМ МАТОМ, как Олечка Луцивосидоровочка?!
А ты нагло валишь с её уже явно больной головы на мою – здоровую... Нехорошо это... Непорядочно!
Олег Чирва _ 05.09.2017 19:35
IP: 35.185.18.---
Yaroslav Yurkiv:
Олег Чирва:
Yaroslav Yurkiv:
Олег Чирва:
Yaroslav Yurkiv:
"Ваша жизнь" починається там, де моє нині продовжується:)
***

Да нет, Ярик – ''там'' я нажился ещё при Союзе. В Украине родился и в землю предков уйду... Ну а если команчи окончательно достанут – буду развеян над хладными водами Шотландии – уже без троекратного салюта.
Да ладна, шотландці не дозволять псувати свою екологію, отже, толька кацапстан:)
Так Вы в Мацкве уже давно угробили всю экологию – несравненными схроновскими миазмами...:)
Бандерівські міазми,
Вони такі заразні,
Що падають імперії,
І нє памогут бєрії!
Ай да Ярик, ай да с...н сын! Растешь на глазах...как стихотворец и фантаст. Империи команчи, б...ть, валяют... Это круче, чем выкопать Чёрное море!
Олег Чирва _ 05.09.2017 19:30
IP: 35.196.94.---
Yaroslav Yurkiv:
LYCIV_OLGA:
Олександр Перший:
1) Я я на "культуру" ніде і ніколи не претендувала! Я з села.
2) Холуйствувати перед різними чирвами (кручами) та разом з ними засерати тему ввічливими "дискусіями", – як робиш ти, – не збираюся!
3) ПНХ, адвокате чирвовий!
Село, неначе погоріло,
Неначе люди подуріли...
Да уж, Ярик, похоже Олечка Луцивосидоровочка окончательно сбрендила – уже путает биографии и образ жизни своей схрономатушки с моей...:)) Негуманно выходит – мало того, что на фото, где якобы она кормит лошадку, мы всей коллегией так и не смогли определить – где она, а где – лошадка, так ещё и под гривкой задымилось...Бедная, бедная СКВО!
Yaroslav Yurkiv _ 05.09.2017 14:42
IP: 35.190.198.---
Евген Дергаченко:
Yaroslav Yurkiv:
LYCIV_OLGA:
Олександр Перший:
1) Я я на "культуру" ніде і ніколи не претендувала! Я з села.
2) Холуйствувати перед різними чирвами (кручами) та разом з ними засерати тему ввічливими "дискусіями", – як робиш ти, – не збираюся!
3) ПНХ, адвокате чирвовий!
Село, неначе погоріло,
Неначе люди подуріли...
Придурок хох/лопузый, сам то ты с какого хутора сбежал, хоть ноги отмыл в Москве!
хи-хи-хи
Де я тільки не мив ноги в кацапстані, ат маскви да самих да акраін, а юшку завжди віддавав таким, як ти, ідійотам.
Yaroslav Yurkiv _ 05.09.2017 13:13
IP: 35.189.249.---
LYCIV_OLGA:
Олександр Перший:
1) Я я на "культуру" ніде і ніколи не претендувала! Я з села.
2) Холуйствувати перед різними чирвами (кручами) та разом з ними засерати тему ввічливими "дискусіями", – як робиш ти, – не збираюся!
3) ПНХ, адвокате чирвовий!
Село, неначе погоріло,
Неначе люди подуріли...
LYCIV_OLGA _ 05.09.2017 11:48
IP: 35.195.70.---
Олександр Перший:
1) Я я на "культуру" ніде і ніколи не претендувала! Я з села.
2) Холуйствувати перед різними чирвами (кручами) та разом з ними засерати тему ввічливими "дискусіями", – як робиш ти, – не збираюся!
3) ПНХ, адвокате чирвовий!
Олександр Перший _ 05.09.2017 11:28
IP: 188.163.12.---
LYCIV_OLGA:
Искреннее СПАСИБО (!!!) ЗА ПРЕДОСТАВЛЕНИЕ ВЕЛИКОЛЕПНЕЙШЕГО (!!!) ОБРАЗЦА РОССИЙСКОЙ (рашистской) КУЛЬТУРЫ (остроумия и стихоплётства)!!...
Чому тут дивуватись? Ви самі демонструєте рівнесенько той же рівень культури, лише вірші не можете складати. У наслідок цього обидва перетворили дописи к блогу С. Дацюка в брудну калюжу.
LYCIV_OLGA _ 05.09.2017 11:24
IP: 35.190.219.---
(окончание)
Да ты не стесняйся, я понимаю, что для тебя опыт твоей матушки, – с одной стороны – "авторитетен", а с другой – ты его очень стыдишься... Но ты, не переживай – в жизни всякое случается... А МЫ ВСЕ на УП БУДЕМ теперь ЗНАТЬ, КЕМ БЫЛА ТВОЯ МАТУШКА (зарабатывавшей на жизнь в немецком солдатском борделе в Бережанах в 1941-44 гг) И БУДЕМ ПОМНИТЬ ПОЧЕМУ ТЫ ТАК НЕНАВИДИШЬ ГАЛИЧАН, хоть они и не виноваты в том, что с произошло с твоей мамочкой, ведь этот выбор был только её...
LYCIV_OLGA _ 05.09.2017 11:23
IP: 35.189.215.---
Олег Чирва (Иван Круча), ты уже не первый раз вспоминаешь "сифилисы"/"бордели"/мою мать "зарабатывавшей на жизнь в немецком солдатском борделе в Бережанах в 1941-44 гг"...
Например – в "Правильно выбранная эмоция" (С.Дацюка):
25.08.2017 17:09 -
Олег Чирва:
LYCIV_OLGA:
...знатная борчиха с олигархами: она в злачном бережанском борделе активно заражает их охрану и шоферов своим застарелым сифилисом...
26.08.2017 22:06 –
Олег Чирва:
LYCIV_OLGA:
...Я более чем уверен, что ты получила все свои фирменные пороки именно от твоей матери, зарабатывавшей на жизнь в немецком солдатском борделе в Бережанах в 1941-44 гг...
Но ТЫ, ДО СИХ ПОР НЕ ОТВЕТИЛ – "ПОЧЕМУ ТЫ СУДИШЬ ОБО МНЕ И МОЕЙ МАТЕРИ ПО СВОЕЙ???" (А иначе – как ЭТО/ТАКОЕ могло придти тебе в голову???)...

(см.окончание)
Yaroslav Yurkiv _ 05.09.2017 11:06
IP: 35.195.10.---
Евген Дергаченко:
В Киеве опять начались скачки про "золото" Януковича.
Почему хох/лов так интересует чьё то золото, тем более, что получить его хох/лам ничего не светит.
- халява времён СССР не даёт хох/лам покоя.
Придурку кацапський!
Ви своє царське золото шукаєте марно сто років поспіль, а українці знайшли своє за два.
Учітєсь!
Yaroslav Yurkiv _ 05.09.2017 11:03
IP: 35.189.215.---
Олег Чирва:
Yaroslav Yurkiv:
Олег Чирва:
Yaroslav Yurkiv:
"Ваша жизнь" починається там, де моє нині продовжується:)
***

Да нет, Ярик – ''там'' я нажился ещё при Союзе. В Украине родился и в землю предков уйду... Ну а если команчи окончательно достанут – буду развеян над хладными водами Шотландии – уже без троекратного салюта.
Да ладна, шотландці не дозволять псувати свою екологію, отже, толька кацапстан:)
Так Вы в Мацкве уже давно угробили всю экологию – несравненными схроновскими миазмами...:)
Бандерівські міазми,
Вони такі заразні,
Що падають імперії,
І нє памогут бєрії!
LYCIV_OLGA _ 05.09.2017 10:35
IP: 35.195.195.---
Искреннее СПАСИБО (!!!) ЗА ПРЕДОСТАВЛЕНИЕ ВЕЛИКОЛЕПНЕЙШЕГО (!!!) ОБРАЗЦА РОССИЙСКОЙ (рашистской) КУЛЬТУРЫ (остроумия и стихоплётства)!!!
Лучшей антироссийской (антирашистской) пропаганды и не придумать! Так держать!

Олег Чирва:
LYCIV_OLGA:

Олег Чирва:
...С тем же рвением, какое Олечка Луцивосидоровочка демонстрирует на Окружной...
****

Сосала Луцив, как два насоса,
Да так, что сперма текла из носа...
На восьми ''флейтах'' за ночь ''играла'':
Она – с дипломом, ей было мало!
Но раз попался ей хлопец битый -
Не совладала с его ''трембитой''...
Обидно ей терпеть фиаско,
Такой пикантной – с кастрюлей-каской...
LYCIV_OLGA _ 05.09.2017 10:28
IP: 35.195.204.---
(закінчення)
Як бачимо – ОЛЕГ ЧИРВА (ИВАН КРУЧА) – ДІЙСНО – "НЕ ПОСЛЕДНИЙ В ГОРОДЕ ЧЕЛОВЕК" З АНАЛЬНИХ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИК.
LYCIV_OLGA _ 05.09.2017 10:26
IP: 35.195.195.---
(продовження)
3) 04.09.2017 15:05 -
Иван Круча:
kren:
... з натруженим до нестями анусом...
(див.закінчення)
LYCIV_OLGA _ 05.09.2017 10:25
IP: 35.189.249.---
(продовження)
2) 03.09.2017 13:16 -
Олег Чирва:
kren:
...Послужи, наконец науке, а не собственному анусу...
(див.продовження)
Україна та Європа907 Уряд реформ302 тітушки10 Корупція1083 Aтака Путіна1109
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter