Дмитро Добродомов Народний депутат, Секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції

''Народний контроль'' вийшов на акцію протесту

16 березня 2017, 18:14

Вчора, 15 березня, під стінами парламенту "Народний контроль" зібрав близько 3000 чоловік. Разом із незалежними профспілками, ветеранами АТО, студентами та представниками малого бізнесу ми вимагали винесення наших законопроектів на голосування.Можна довго писати про складну ситуацію в країні, про економічні проблеми та політичну кризу. Проте кожен українець це знає сам, і людям не потрібен телевізор та палкі виступи політиків, аби в цьому переконатися. Щомісяця, коли приходять платіжки за комунальні послуги, прості українці не знають, де взяти гроші на оплату цих "космічних" тарифів. Водночас ми бачимо задзеркалля: як вище керівництво держави розповідає, що жити стає краще, як зростають доходи українців, і, знаєте, вони майже не брешуть, авжеж, зростають... у представників влади та їхнього найближчого оточення. Люди стомилися від брехні та цинічності влади, яка забула, що обрав її український народ, а не декілька олігархів, на яких вони працюють.

Я розумію, що Банкова та Кабмін працює лиш на догоду олігархічних кланів, тому вчора ми зібралися під стінами парламенту, аби нагадати депутатам, що ми живемо в парламентсько-президентській республіці, де вищою владою мають бути депутати, і служити вони мають українцям, а не президенту та олігархам.

Насправді, лишився той шанс, аби змінити ситуацію на користь українців, але це можливо лише тоді, коли парламент схаменеться і візьме все у свої руки. Така можливість є, та для цього потрібне вольове рішення депутатів, які мають згадати, що потрапили на свої місця завдяки тим же людям, які зараз вимагають справедливості. Три роки тому українці вийшли на Майдан і змінили владу, і вони можуть зробити це знову. Зараз Верховна Рада має почути народ.

Саме тому "Народний контроль" організував попереджувальну акцію протесту під стінами парламенту, аби донести голос народу до депутатів. Разом з громадськістю ми розробили та зареєстрували низку законопроектів, які зможуть подолати бідність в країні, але більшість з них вже більше ніж півроку блокуються в стінах парламенту та не виносяться на голосування. Ціль нашої акції – це підтримка наших ініціатив. Відповідне звернення подали учасники нашої акції до депутатів.Коротко про законопроекти, які ми вимагаємо ухвалити.

Щодо встановлення галузевої мінімальної заробітної плати працівникам експортоутворюючих підприємств (N5158, N6190).

Законопроект пропонує встановити подвійну мінімальну галузеву зарплату у сферах промисловості, частка експорту яких становить більше 30% на ринку експорту України. А також "прив'язка" зарплат працівників до курсу валюти, за яку продають продукцію підприємства.

Щодо посилення відповідальності за корупційні злочини (N5159).


Справа Насірова привернула увагу всіх українців, які чекають конкретних результатів розслідування корупційних скандалів. Щодо корупційних злодіянь позиція "Народного контролю" чітка – топ-хабарники мають сидіти довічно. Також наш законопроект забороняє відпускати під заставу підозрюваних у масштабних корупційних злочинах.

Про професійну освіту в Україні (N5160).

Законопроект пропонує запровадити механізм приватного замовлення і дозволити ПТУ залучати цільові кредити (щоб дати змогу ПТУ самим залучати гроші). Для покращення якості навчання пропонується конкурси для викладачів. Таким чином ми зможемо зберегти професійну освіту в Україні.

Проект закону про внесення змін до статті 62 Закону України "Про вищу освіту" (N6092).

Прийняття закону забезпечить виплату справедливих стипендій не менш як двом третинам студентів денної форми навчання, які навчаються за кошти державного бюджету, без урахування осіб, які отримують соціальні стипендії. Як це і було до прийняття антиконституційного бюджету на 2017 рік.

Про націоналізацію майна у разі агресії іноземної держави проти України.

Законопроект визначає низку економічних санкцій проти країни-агресора. В разі агресії проти України Верховна Рада:

- визнає ворога державою-агресором і одночасно націоналізує все майно, що належить їй та її резидентам;

- націоналізує всі доходи стратегічних підприємств.

Це дозволить наповнити держбюджет і спрямувати кошти на оборону, а також нанесе удар по економіці та внутрішній стабільності ворожої держави. Власники націоналізованого нами майна змушені будуть апелювати до влади ворожої держави та вимагати у них припинення агресії проти України. Це створить позитивні для нас соціальні заворушення всередині країни-агресора.

Окрім того, ми вимагаємо ухвалити низку важливих законів, серед яких закон про тимчасово окуповані території ОРДЛО, який чітко врегулює питання економічної блокади терористів, та ті, які прописані в коаліційній угоді, зокрема щодо:

- скасування депутатської недоторканності;

- нового виборчого законодавства;

- всеукраїнського референдуму;

- врегулювання процесу імпічменту президента.Ми закликаємо депутатів почути український народ. І не забувати, що саме завдяки простим українцям ми маємо цей парламент!

Вимагаємо невідкладно перейти до розгляду цих законопроектів, якщо ця Верховна Рада не спроможна це зробити – вона не має права на існування!

Наголошую, це була попереджувальна акція, але якщо нас не почують – наступного разу нас буде в десятки разів більше!

Народний депутат України,

Секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції,

лідер партії "Народний контроль"

Дмитро Добродомов
Коментарі — 29
taksist _ 16.03.2017 18:57
IP: 130.180.220.---
зараз багато гівна повилазить на демонстрації і буде волати що воно теж за бльокаду. ну звісно, після відмашки головного сцикла тепер не страшно.
Игорь Матвеев _ 16.03.2017 18:35
IP: 217.77.215.---
Т1льки пост1йний тиск громади примусить владу хоч щось робити.Без грошей в св1т1 н1чого не робиться 1 робитись не буде.! пол1тичн1 1нтереси н1куди не зникнуть.П1дтримують людей в благ1й справ1 1 добре.
Головне щоб сп1впадали 1нтереси громади 1 спонсор1в.Це складн1 взаємов1дносини,але спекулювати на цьому не л1чить розумним 1 серйозним людям.
scs111 _ 16.03.2017 18:27
IP: 212.80.32.---
А где 3000 брехун, или Коломойский дал на сколько дал
руслан49 _ 16.03.2017 18:23
IP: 37.52.18.---
На плакатах Волинь – далі по ланцюжку Палиця – далі Укроп – далі Коломойський. Беня умикнув 6 млрд доларів зі свого банку. Тепер є гроші на мітинги.
Корупція1097 Уряд реформ307 Україна та Європа917 Aтака Путіна1112 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте