Ігор Єремеєв Народний депутат України, Голова Депутатської групи "ВОЛЯ НАРОДУ"

Вирок діючій системі

02 липня 2013, 18:11

Події, що відбулися за участю правоохоронців в смт. Врадіївка Миколаївської області – це ознаки загальної хвороби, яка пустила метастази по всій державі Україна.

Спочатку, щоб вислужитись чи довести свою відданість, одні "ділки" залучають бойовиків для незаконного захвату підприємств. І "кришує" такі дії дуже часто саме міліція. Як наслідок, правоохоронці вважають, що можновладці і "ділки", яких вони прикривають, у відповідь допоможуть і їм, прикриючи їх протиправні, а інколи і звірячі дії. У цьому немає сумніву у жодної людини в Україні. Звідси і тваринна поведінка і постійні повідомлення про участь правоохоронців в жахливих ДТП чи злочинах по всій Україні.

Згідно різних соціологічних досліджень рівень довіри українців до правоохоронців не перевищує навіть 1%! Чому? Тому що дуже часто винні у злочинах правоохоронці чи можновладці залишаються непокараними в рамках закону.

А за таких умов у пересічних громадян немає інших варіантів, як самостійно захищати свої права! Напад на районне відділення міліції у Врадіївці – це лише "квіточки". Народ наділяє владою правоохоронні органи для підтримки закону і правопорядку. Але вони ці функції не виконують. Тож, якщо безаконня не зупинити, якщо не карати злочинців, люди самі будуть судити і матимуть на це право! По суті, це і є вироком діючій системі.

powered by lun.ua
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter