1 липня 2011, 16:04

Вулиці у роздерибаненому лісі депутати назвали своїми прізвищами

Креатив селищних депутатів Коцюбинскього, що розподіляють між собою, кооперативами та підставними особами сотні гектарів лісу на околицях столиці, може перевершити лише їхня скромність селищного масштабу.

В матеріалах справи в суді знайшлися факти, які шокували навіть представників прокуратури.

На першій хвилі роздачі лісу в приватну власність у 2008 році в лісі з'явилися вулиці Мальовнича, Травнева, Райдужна, Квіткова, Садова і т п.

У порівнянні із назвами вулиць селища (Паризької комуни, Меблева, Доківська і т. п.), на яких проживають мешканці селища, ці прекрасні назви вулиць – для майбутніх власників котеджів й латифундистів.

Але на другій хвилі дерибану перед місцевими виборами у 2010 році і досі не покарані селищні стратеги вирішили бути менш поетичними і більш сміливими.

За словами правників, що вивчали матеріали справи, у лісі з'явився бульвар Садовського та вулиця Казимирова.

Принцип підбору прізвищ доволі своєрідний. Їх не знайдуть учні в хрестоматіях з української чи зарубіжної літератури, це не уславлені композитори чи архітектори. Але ці прізвища доволі відомі в селищі.

Садовський – чинний селищний голова смт. Коцюбинське. Казимиров – чинний депутат селищної ради. Щоправда, варто відзначити, що назвали вони ці вулиці не на честь себе, а на честь своїх батьків.

"Батько Казимирова був у нас у свій час селищним головою. Той би фору Черновецькому дав. Як тільки щось було не так, то носив людям і крупи, і пайки," – розповідає коцюбинчанка Олена.

Ну, на честь такої людини не гріх назвати вулицю.

Sadovskyi avenue – у цій справі вершина виклику правоохоронній системі держави. Але принаймні в селищі про покійного батька селищного голови люди відгукуються позитивно.

Пройшов місяць після звернення до Президента й Генпрокурора.

У Генеральній прокуратурі України сьогодні повідомили, що перевірку у порядку ст. 97 КПК щодо фактів зловживань з боку службових осіб контролюючих органів у сфері земельних відносин міста Ірпеня Київської області при складанні та видачі у січні-березні 2009 року державних актів на право власності на земельні ділянки 501 громадянину завершили.

"29 червня 2011 року заступником Генерального прокурора України Гаврилюком М.І. за даними фактами порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України. Проведення досудового слідства по справі доручено прокуратурі міста Києва," – йдеться у довідці Генпрокуратури.

(Частина 2 статті 364 КК – це за зловживання владою та службовим становищем. За це від 3 до 6 років без права займати відповідні посади).

У Генпрокуратурі також відзначили, що перевіряються рішення, якими були змінені межі селища. Перевірку повинні завершити наступного тижня.

Новопризначений голова Держкомзему Сергій Тимченко на нараді з головою Київської облдержадміністрації Присяжнюком відзначив, що найближчим часом буде проведена інвентаризація земель.

"Особливо в Київській області була прийнята велика кількість незаконних рішень. Зараз органами прокуратури проводиться перевірка даних рішень.

Наприклад, можу привести ситуацію з київським лісом поблизу селища Коцюбинське. Де 30 місцевих депутатів разом з селищним головою, не зважаючи на площу селища в 87 гектарів, роздають сотні гектарів рекреаційного ресурсу держави. Після чого земельна комісія винесла рішення про незаконність виділення земель і передала всі документи в прокуратуру," – відзначив Тимченко в інтерв'ю.

Прокуратура та Київрада подали позови до суду, щоб у судовому порядку скасувати незаконні рішення селищної ради.

Тепер Феміда вирішуватиме, чи є в лісі вулиця Казимирова та бульвар Садовського й кому належить рекреаційний ресурс держави.

Іспанський сором. Як у справі Шарія ми не встигли подати документи?

Зранку всі прокинулися і побажали один одному доброго ранку. Звісно, всі щиро радіють тому, що наші спецслужби разом з спецслужбами дружньої нам Іспанії затримали держZрадника Анатолія Шарія...

''Кульок на голову і задавлю! Зустріну в лісі і ви@бу'' Що робить сєпар в ЖЕКу під Києвом?

Знайомтеся, це Олексій Путненко. Його найняли на роботу у комунальне підприємство селища Коцюбинське, де влада в руках "Слуги народу" Сергія Даніша (читай команда забудовника і ексмера Ірпеня Володимира Карплюка)...

Нардеп-мародер Горобець вирішив судитися з Офісом президента?

Коли є зовнішній ворог, патріотичні люди думають про захист суверенітету країни і обороноздатність держави. Загроза має згуртувати тих, хто ще вчора не сів би разом за стіл переговорів...

Що людина забудовника Карплюка робить в нацпарку "Голосіївський"?

Торік інспектором з охорони природно-заповідного фонду у НПП "Голосіївський" призначили Сергія Іванишина. Він балотувався від партії "Нові обличчя" до Гостомельської селищної ради...

Дистанційка: які обирати підручники та застосунки з німецької мови?

Раніше ми обирали підручники і зважали на те, яка лексика і граматика дається для дітей, як ці підручники оформлені. Теми і лексика у підручниках одного й того ж рівня можуть бути більш-менш однаковими навіть у різних видавництвах...

Біличанський ліс. Підкомітет Верховної Ради послав УХУ ЇВШИХ дерибанників куди подалі;)

За Біличанський ліс війна триває вже 12-й рік. Це майже 4 тис га столичної землі – Святошинський район. Щоразу забудовники з Ірпеня намагаються пробитися до центральної влади, щоб завершити те, що почали в далекому 2008 році – незаконно розширити межі селища Коцюбинське...