Ірина Федорів Журналіст та викладач

Вулиці у роздерибаненому лісі депутати назвали своїми прізвищами

01 липня 2011, 16:04

Креатив селищних депутатів Коцюбинскього, що розподіляють між собою, кооперативами та підставними особами сотні гектарів лісу на околицях столиці, може перевершити лише їхня скромність селищного масштабу.

В матеріалах справи в суді знайшлися факти, які шокували навіть представників прокуратури.

На першій хвилі роздачі лісу в приватну власність у 2008 році в лісі з'явилися вулиці Мальовнича, Травнева, Райдужна, Квіткова, Садова і т п.

У порівнянні із назвами вулиць селища (Паризької комуни, Меблева, Доківська і т. п.), на яких проживають мешканці селища, ці прекрасні назви вулиць – для майбутніх власників котеджів й латифундистів.

Але на другій хвилі дерибану перед місцевими виборами у 2010 році і досі не покарані селищні стратеги вирішили бути менш поетичними і більш сміливими.

За словами правників, що вивчали матеріали справи, у лісі з'явився бульвар Садовського та вулиця Казимирова.

Принцип підбору прізвищ доволі своєрідний. Їх не знайдуть учні в хрестоматіях з української чи зарубіжної літератури, це не уславлені композитори чи архітектори. Але ці прізвища доволі відомі в селищі.

Садовський – чинний селищний голова смт. Коцюбинське. Казимиров – чинний депутат селищної ради. Щоправда, варто відзначити, що назвали вони ці вулиці не на честь себе, а на честь своїх батьків.

"Батько Казимирова був у нас у свій час селищним головою. Той би фору Черновецькому дав. Як тільки щось було не так, то носив людям і крупи, і пайки," – розповідає коцюбинчанка Олена.

Ну, на честь такої людини не гріх назвати вулицю.

Sadovskyi avenue – у цій справі вершина виклику правоохоронній системі держави. Але принаймні в селищі про покійного батька селищного голови люди відгукуються позитивно.

Пройшов місяць після звернення до Президента й Генпрокурора.

У Генеральній прокуратурі України сьогодні повідомили, що перевірку у порядку ст. 97 КПК щодо фактів зловживань з боку службових осіб контролюючих органів у сфері земельних відносин міста Ірпеня Київської області при складанні та видачі у січні-березні 2009 року державних актів на право власності на земельні ділянки 501 громадянину завершили.

"29 червня 2011 року заступником Генерального прокурора України Гаврилюком М.І. за даними фактами порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України. Проведення досудового слідства по справі доручено прокуратурі міста Києва," – йдеться у довідці Генпрокуратури.

(Частина 2 статті 364 КК – це за зловживання владою та службовим становищем. За це від 3 до 6 років без права займати відповідні посади).

У Генпрокуратурі також відзначили, що перевіряються рішення, якими були змінені межі селища. Перевірку повинні завершити наступного тижня.

Новопризначений голова Держкомзему Сергій Тимченко на нараді з головою Київської облдержадміністрації Присяжнюком відзначив, що найближчим часом буде проведена інвентаризація земель.

"Особливо в Київській області була прийнята велика кількість незаконних рішень. Зараз органами прокуратури проводиться перевірка даних рішень.

Наприклад, можу привести ситуацію з київським лісом поблизу селища Коцюбинське. Де 30 місцевих депутатів разом з селищним головою, не зважаючи на площу селища в 87 гектарів, роздають сотні гектарів рекреаційного ресурсу держави. Після чого земельна комісія винесла рішення про незаконність виділення земель і передала всі документи в прокуратуру," – відзначив Тимченко в інтерв'ю.

Прокуратура та Київрада подали позови до суду, щоб у судовому порядку скасувати незаконні рішення селищної ради.

Тепер Феміда вирішуватиме, чи є в лісі вулиця Казимирова та бульвар Садовського й кому належить рекреаційний ресурс держави.

powered by lun.ua
Коментарі — 16
Мартин Барило _ 02.07.2011 17:41
IP: 173.67.152.---
Да это же великолепно. Невозможно будет ошибиться с тем, кого тянуть на фонарь.
Milky_Man _ 02.07.2011 11:14
IP: 173.206.226.---
Теперь Янукович в Межигорье все улицы назовёт: улица Януковича Первая, улица Януковича Вторая, улица Януковича Третья и так далее. В Конче Заспе тоже грядут переименования. Тупик Тимошенко и переулок Ющенко. Ирина, молодец! Не останавливайтесь! Всё будет хорошо, в политике очень не хватает честных людей. На таких, как Вы вся надежда на светлое будущее. Должна быть альтернатива при голосовании, а то выбирать из Януковичей, Тимошенко, Ющенко, Яценюка, Тигипко и Гриценко бесполезная трата времени и сил.
qwrtz _ 01.07.2011 22:29
IP: 178.10.106.---
grafo:
Nick_M:
===

Не міг втямити, чого це в бютів параноя на дачки
Нарешті збагнув
:)
Посилання на Ганьбу Германівну, як на істину глаголящу, стало модним у противвсіхів.

Противвсіхи не тільки дві дулі в кишені тримають – одну за Вітю, другу за Вітька, але й регулярно іх демонструють Тимошенко:)))
Nick_M _ 01.07.2011 20:46
IP: 80.239.242.---
grafo:
Nick_M:
===

Не міг втямити, чого це в бютів параноя на дачки
Нарешті збагнув
:)
Та я не бютовець. Просто я за справедлівость. І за державу обідно.
Nick_M _ 01.07.2011 20:44
IP: 80.239.242.---
grafo:
Nick_M:
Ірина Федорів:
Дякую за відповідь. Я старався для Графо Графовича (це в нього нік із фейсбук-а – уже просто графом не задовольняється – посоліднішав).
===

Та поглянув, що Нік не такий собі простак, а із титулом "М"
І самого потягло
Мене під моїм ніком Nick не реєстрували в УП, то я і добавив найближчу до Н букву. А Nick -ом був в Обосреватєле, де мене Моні хлопці навіки забанили у різних проявах. І просто за ніщо – помилявся в наборі прізвища журналіста Подоляка, називаючи його Подляком. Та і ще там були дрібнички звязані з нібито образою честі і гідності Ю. Глухова, що топтався по костях померлих під час Голодомору. От Сашко Чалєнко на ніяку дружню критику в УП не реагує. Навіть навпаки, ми з ним дружимо в якійсь мірі.
grafo _ 01.07.2011 20:34
IP: 178.95.194.---
Nick_M:
===

Не міг втямити, чого це в бютів параноя на дачки
Нарешті збагнув
:)
grafo _ 01.07.2011 20:22
IP: 178.95.194.---
Nick_M:
Ірина Федорів:
Дякую за відповідь. Я старався для Графо Графовича (це в нього нік із фейсбук-а – уже просто графом не задовольняється – посоліднішав).
===

Та поглянув, що Нік не такий собі простак, а із титулом "М"
І самого потягло
grafo _ 01.07.2011 20:20
IP: 178.95.194.---
Nick_M:
Шановна панi Iро! Ви робите потрiбну людям справу. А як же слово дане президентом? А ще, пан Графо запрошуэ Вас не замикатись лише да дерибанi землi i лiсу, про якs Ви пишете. Вiн хотiв би, шоб Ви долучились до розкриття прихватизацii земельки та дачки...
===

Обманюєш дівчат, Ніку
Соромся
Не земельки та дачки, а сьомої та восьмої земельок і дачок Юлії-злидарки
Nick_M _ 01.07.2011 20:16
IP: 80.239.242.---
Ірина Федорів:
Дякую за відповідь. Я старався для Графо Графовича (це в нього нік із фейсбук-а – уже просто графом не задовольняється – посоліднішав).
Ірина Федорів _ 01.07.2011 19:55
IP: 91.209.55.---
Nick_M:

Ну, власне слово було дане. І я маю відзначити оперативність роботи Генпрокуратури. Після зустрічей (з Президентом та Генпрокурором), вже не ми обриваємо телефони годинами, а нам одразу відзвонюються й оперативно надають всю необхідну інформацію.

Протягом кількох днів прокуратура підготувала і подала позови. Аналогічна ситуація з Київрадою. Ми зустрічалися з юристами прокуратури та Київради. Обговорювали це питання в КМДА з Поповим і журналістами.

Щодо інших тем. Я чудово розумію, що однією темою не обмежуються проблеми країни.

Є просто об'єктивний критерій – час. Якщо просто писати про все – то можна писати кілька статей/блогів/колонок щодня. Але оскільки завдання ставилось не висвітлювати, а вирішити, то за написанням одного блогу стоїть з десяток зустрічей, години телефонних розмов і т д

Якщо вдається вирішити це конкретне питання, то можна буде братися за наступну тему. Але для розуміння. Питанням лісу фактично в щоденному режимі доводиться займатися третій рік.:)
Bogdan Korchinsky _ 01.07.2011 19:41
IP: 195.211.63.---
Ви знаєте, Вашому селищу ще повезло. Справа знаходиться в суді за ініціативи генпрокуратури. Але я не про це. В місті Василькові 5 років мер розривав місто: торгував землею, комунальним майном, парками, скверами, стадіоном, басейном, навіть приміщення виконкому і те замутив. Зустрічались особисто з Ющенком – обіцяв допомогти. Результат – видоїли мера, і далі послали пастись на Васильківське поле, щоб пасся добре і завтра знову молоко давав. Помаранчеві пішли, він блакитним заніс – сфальшував вибори, і він знову пасеться на своєму полі, тільки доярка змінюється. От напевно і у Вас так. Поки корова дає молоко, її на ковбасу не відправляють. Інше доля, звісно, коли перестане доїтись...

Бажаю удачі!

п.с.
+1 селищному голові за креатив.
Nick_M _ 01.07.2011 19:14
IP: 217.212.230.---
Шановна панi Iро! Ви робите потрiбну людям справу. А як же слово дане президентом? А ще, пан Графо запрошуэ Вас не замикатись лише да дерибанi землi i лiсу, про якs Ви пишете. Вiн хотiв би, шоб Ви долучились до розкриття прихватизацii земельки та дачки паном Ющенком. Якщо в змозi, то вiдгукнiться на його просьбу.
Nick_M _ 01.07.2011 18:59
IP: 217.212.230.---
Vjacheslav:
grafo:
.
Мдя, коцюбинський ліс юзерам не цікавий
Sadovskyi avenue – вершина виклику правоохоронній системі держави.
Ну що за дурниці такі, Ірчику?
Вершини знаходяться в Конча-Заспі, Межигір'ї
-------
Треба взяти і назвати котрусь із вулиць Fedorіv street
В піку голові і для вящої журналістської слави
Не щоразу ж масляна баригам
Лучше уж ГРАФОманская улица!

Будьте внимательны. Графо достоин уважения не только названием улицы в его честь, но и в аккуратном оформлении постов ему посвященных.
Vjacheslav _ 01.07.2011 18:45
IP: 178.94.20.---
grafo:
.
Мдя, коцюбинський ліс юзерам не цікавий
Sadovskyi avenue – вершина виклику правоохоронній системі держави.
Ну що за дурниці такі, Ірчику?
Вершини знаходяться в Конча-Заспі, Межигір'ї
---------
Лучше уж ГРАФОманская улица

Треба взяти і назвати котрусь із вулиць Fedorіv street
В піку голові і для вящої журналістської слави
Не щоразу ж масляна баригам
grafo _ 01.07.2011 17:13
IP: 178.95.194.---
.
Мдя, коцюбинський ліс юзерам не цікавий
Sadovskyi avenue – вершина виклику правоохоронній системі держави.
Ну що за дурниці такі, Ірчику?
Вершини знаходяться в Конча-Заспі, Межигір'ї

Треба взяти і назвати котрусь із вулиць Fedorіv street
В піку голові і для вящої журналістської слави
Не щоразу ж масляна баригам
steve_jobs _ 01.07.2011 16:22
IP: 94.244.172.---
Почуття власної важливості місцевих чиновників вражааааааає!
За людей думають, ага
Зеленський63 Aтака Путіна1280 Корупція1418 Україна та Європа1122 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter