12 жовтня 2011, 11:03

Януковича й Пшонку у селищній раді не сприймають серйозно

Президент свого часу сказав, що у київському лісі, який хоче віддати у приватну власність під забудову влада селища Коцюбинське, не зрубають жодного дерева.

Наступного дня Генпрокурор пообіцяв, що цю справу вивчать й будуть вживати відповідних заходів.

Справу дійсно у прокуратурі вивчили, визнали, що це дерибан й до суду подали численні позови.

Юристи, які працювали в Київраді за дерибанних часів Черновецького, розповідають, що коли треба, прокуратура вирішувала всі питання щодо приватизації земель громади у двох-трьох кількагодинних судових засіданнях.

З моменту зустрічі з Президентом та Генпрокурором і з моменту подання всіх відповідних документів, які зібрали журналісти у справі лісу, пройшло майже півроку.

Селищна рада, де селищний голова Садовський Вадим є членом Партії регіонів, не вірить словам Януковича і Пшонки.

На останній сесії селищної ради більшість депутатів проголосувала за рішення, згідно з яким у лісі будуть зведені багатоповерхові будинки.



Низкою інших рішень затверджували прокладання у лісі доріг і т. п.

Проектів таких рішень ніхто на руки депутатам не роздає, вони вносяться у порядок денний у день проведення сесії, їх не обговорюють до на засіданні відповідної комісії, що йде у розріз регламенту.

Але такі рішення обговорюються депутатською групою селищної ради "Спільна мета", до якої входять переважно ті, хто отримав земельні ділянки в лісі.

"Я їм вже на сесії піднявся і сказав, що це ненормально. Я входжу в комісію, де мали б розглядатись ці питання. Для мене на сесії це теж новина, бо вони все розглядають у групі. Яким регламентом таке передбачено – я не знаю," – говорить депутат селищної ради Ярослав Салівонов.

Очільник депутатської групи "Спільна мета" Владислав Євстифєєв оголосив на засіданні селищної ради, що кримінальні справи скоро закриють і все буде так, як давно запланували члени "Спільної мети".

Перед президентськими виборами в прямому ефірі до тодішнього Президента Ющенка звернулася щодо цього питання журналістка СТБ Наталія Соколенко.

Ющенко тоді відповів, що з дерибаном справитись нереально, бо за ним стоять високопосадовці.

За рік до виборів в парламент ситуація виглядає так, що навіть зараз найвищі представники влади, як і Ющенко у свій час, не в змозі (або не хочуть) впоратись із своїми ж людьми на місцях.

Результати на президентських виборах для такої політики "не словом а ділом" були невтішні, що ж може чекати політичну силу, де слова гаранта ставлять під сумнів навіть члени його ж партії у маленькому селищі?

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...

Забудовники тиснуть. Але мовчати ніхто не буде. Що ж вивідує ексмер Ірпеня Карплюк у ''Главкома''?

Редакція "Главкома" отримала від ексмера Ірпеня і забудовника Володимира Карплюка листа. Фігурант антикорупційних журналістських розслідувань цікавиться, чи платить мені "Главком" кошти за публікації і чи видання мені будь-коли платило кошти як фізособі чи підприємцю, чи є у мене журналістське посвідчення і т...

''Вікна можливостей'' для забудовників. Хто пропонує ринкову компенсацію за повернення роздерибанених ділянок?

Якщо місцева рада протиправно роздала ділянки лісу під забудову і прокуратура їх повертає громаді, то тим, хто отримав землю, мають сплатити з бюджету ринкову вартість такого майна...