13 серпня 2012, 14:22

Хто викидає сміття на узбіччя? Фото й імена правопорушників

До редакції звернулася група активістів з Броварів, які із засідки сфотографували тих, хто викидає на узбіччя сміття.

Завдяки інформації, отриманій під час розслідування цього конкретного випадку, стали відомі прізвища тих, хто їздить на дорогих авто і вважає зупинку громадського транспорту сміттєбаком.

Одним з них виявився Олександр Михайлович Бельцер 1967 року народження. Завдяки Інтернету, який вивів на слід Бельцера (керівник представництва ТОВ "Єврохіт" з ним вдалося зв'язатись і переговорити.

"Я вважав, що це організоване місце для збору сміття. Там не видно зупинки. Стоїть сміття, обережно запаковане в поліетиленові пакети, які вивозять дачники. В дачному кооперативі проблема – немає вивозу сміття," – розповідає власник сфотографованої іномарки Олександр Бельцер.



Оголошення про штраф, яке значно менше за зупинку, водій, звісно, теж не помітив. Обережно загорнутим в поліетилен сміттям пан Бельцер вважає, очевидно, старий диван.

(А ми ще не перестаємо дивуватись, коли політики говорять неправду).

За словами Бельцера, офіційно він не звертався як громадянин, щоб вирішити цю проблему свого дачного кооперативу – сам тут, каже, буває вкрай рідко.

Він стверджує, що ніколи не смітить на чистих узбіччях і вчить не смітити своїх дітей.

"Тепер знатиму, що там не можна викидати, й буду возити сміття в Київ," – говорить він.

Інших, на жаль, так швидко розшукати не вдалось. Якщо хтось впізнає водія й знає, чим він займається – пишіть в коментарі. Ми перевіримо і додамо інформацію.

Власник іншого авто, за інформацією джерел, Вячеслав Арнольдович Люстерник 1962 року народження.



Власник цього авто – Олексій Володимиролвич Давиденко 1978 року народження.



Наступним зафільмували машину Олександра Івановича Ткаліча 1960 року народження.



Темно-синьою SUZUKI володіє Євген Іванович Романов 1959 року народження.



Замикає фотосесію людей сьогодні Дмитро Вікторович Кочет.



Свого часу редакція "Української правди" опублікувала фотографію коцюбинчанина Віталія Вінниченка з його іномаркою, з якої він вийшов і викинув сміття на узбіччя.

Результат не змусив себе чекати. На виїзді з селища по вулиці Робітничій у нас тепер чисто-чисто.

Хочеться вірити, що біля зупинки Велика Димерка теж буде чисто. І не лише там. Мешканцям Броварського району пощастило. Вони мають небайдужих і свідомих громадян.

Шановні читачі, я пропоную всім фотографувати подібні інциденти й обов'язково публікувати, де тільки можна й писати прізвища, щоб горе-герої гуглились довіку й дійсно навчили своїх дітей і внуків так не робити.

В смітті на дорогах винна не держава, не політики, а конкретні люди. Це ганебне явище, з яким теж треба боротися.

Дякуємо за чисті узбіччя.:)

P.S. Прохання всім поширити цю інформацію максимально в соцмережах. Країна повинна знати своїх "героїв".

Інші їм подібні, яким пощастило сьогодні більше й вони не зазнали публічності, хай подумають перед тим, як викидати пакети зі сміттям у непризначених для того місцях. В країні майже у кожного є телефон з відеокамерою.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...

Забудовники тиснуть. Але мовчати ніхто не буде. Що ж вивідує ексмер Ірпеня Карплюк у ''Главкома''?

Редакція "Главкома" отримала від ексмера Ірпеня і забудовника Володимира Карплюка листа. Фігурант антикорупційних журналістських розслідувань цікавиться, чи платить мені "Главком" кошти за публікації і чи видання мені будь-коли платило кошти як фізособі чи підприємцю, чи є у мене журналістське посвідчення і т...

''Вікна можливостей'' для забудовників. Хто пропонує ринкову компенсацію за повернення роздерибанених ділянок?

Якщо місцева рада протиправно роздала ділянки лісу під забудову і прокуратура їх повертає громаді, то тим, хто отримав землю, мають сплатити з бюджету ринкову вартість такого майна...