2 жовтня 2014, 14:38

Як дерибанники Ляшка з кандидатом Місяцем напали на прокуратуру

У Ірпінській міській раді є такий депутат Ярослав Місяць. Разом із своєю дружиною-депутаткою Місяць уславився тим, що входить у топ-10 депутатів прогульників.



Не так давно їх виключили з УДАР-у. Ось, що написали в протоколі.



Тепер своє політичне майбутнє Місяць+Власюк бачать з "головним" вилолюс (т) ратором країни та "радикалом" Олегом Ляшком.

Ярослав Місяць іде в нардепи від "радикалів", а його дружина-прогульниця хоче в мери Ірпеня. Це все відбувається під популістиним політичним брендом "радикалів".

Ляшко, до слова, разом з членами своєї партії дерибанив ліси в Бучі.



Ось ділянка, яку він отримав на кадастровій карті.



Далі ділянки "радикалів" об'єднали в Бучанське межигір'я, власником якого став нардеп-комуніст Ігор Калєтнік.



Прокуратура подала позов до суду, аби скасувати акти права власності на ділянки в Бучанському межигір'ї.

Саме тому природа голови "радикалів" Ляшка збігається з природою кандидата в нардепи й дерибанника Місяця.

Нардепство для Ярослава Місяця – це недоторканість. Тобто, як і для одіозного Віктора Пилипишина, нардепство має неабияке значення.

Кілька місяців тому правоохоронці знайшли в його будинку сотні заяв на землю від підставних.



Це типова схема для Київщини, коли землю віддають на підставних, а потім одна особа за довіреністю здійснює перепродаж й кінцевим набувачем стає замовник дерибану, який буде доводити в суді свою "добросовісність".

Не дивно, що під час обшуку на захист Місяця кинувся депутат Ірпінської ради Валерій Пєший.

Його читачі "Української правди" більше знають як дерибанника Біличанського лісу, який має вкрай поганий естетичний смак.



Сподвижник Місяця депутат Пєший – один з ідених натхненників семи підставних.

Кандидата-"радикала" Місяця не так давно зловили під час організації однієї з таких оборудок, коли землю в Ірпені записували на підставних харків'ян.



І от тепер, коли з УДАР-у вигнали та відкрита кримінальна справа, політики пішли популістичним шляхом.



Вони здійснили груповий напад на прокуратуру Ірпеня, де розслідують кримінальну справу.



Застосували зброю. Правоохоронці вилучили гільзи з місця події. І на відео чітко чутно, що йдеться про пістолет.



Свідки кажуть – це в Місяця здали нерви. Ось фото очевидців.



Що це з боку депутата, якщо не спроба вплинути на слідство у кримінальних справах?

Колись до мене особисто приїздила депутатка Марина Власюк і просила на "Українській правді" написати колонку про її чоловіка. Звісно, вона мала бути позитивна.

Це був 2010 рік. Я відповіла, що не пишу про те, в чому не розбираюсь. На той час ми лише вивчали політичну ситуацію в селищі та деталі дерибану Біличанського лісу.

Пройшло 4 роки. Ми таки розібрались не лише в політиці селища, а й володіємо матеріалами про дерибани в Ірпені. Тому я з радістю викную те, про що просили в 2010-му. Але з "позитивною джинсою" про Ярослава Місяця не склалося.

Згодом мені мій колега сказав, що на нього теж виходили люди Місяця і пропонували гроші за хороші сюжети про політика-дерибанника і депутата-прогульника.

Ляшко в Приірпінні – це популістична і дерибанна ширма для дерибанників.

У ці хвилини (четвер) прокуратура готується до чергового штурму.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Інтерв'ю Шуляк для ''Поваги''. Що з цим не так і чому з Шуляк ліплять лідеркиню?

Для України зараз критично важливо розвивати жіноче лідерство. Значна кількість чоловіків пішла на фронт, є, безумовно, й жінки і вони воюють на рівних...

Що активісти захищали у Києві та областях України і що захищатимуть 2025 року?

У війну культурну спадщину, археологію та зелені зони треба боронити не лише від окупантів, а часом і від місцевої влади та забудовників...

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...