2 жовтня 2014, 13:38

Як дерибанники Ляшка з кандидатом Місяцем напали на прокуратуру

У Ірпінській міській раді є такий депутат Ярослав Місяць. Разом із своєю дружиною-депутаткою Місяць уславився тим, що входить у топ-10 депутатів прогульників.Не так давно їх виключили з УДАР-у. Ось, що написали в протоколі.Тепер своє політичне майбутнє Місяць+Власюк бачать з "головним" вилолюс (т) ратором країни та "радикалом" Олегом Ляшком.

Ярослав Місяць іде в нардепи від "радикалів", а його дружина-прогульниця хоче в мери Ірпеня. Це все відбувається під популістиним політичним брендом "радикалів".

Ляшко, до слова, разом з членами своєї партії дерибанив ліси в Бучі.Ось ділянка, яку він отримав на кадастровій карті.Далі ділянки "радикалів" об'єднали в Бучанське межигір'я, власником якого став нардеп-комуніст Ігор Калєтнік.Прокуратура подала позов до суду, аби скасувати акти права власності на ділянки в Бучанському межигір'ї.

Саме тому природа голови "радикалів" Ляшка збігається з природою кандидата в нардепи й дерибанника Місяця.

Нардепство для Ярослава Місяця – це недоторканість. Тобто, як і для одіозного Віктора Пилипишина, нардепство має неабияке значення.

Кілька місяців тому правоохоронці знайшли в його будинку сотні заяв на землю від підставних.Це типова схема для Київщини, коли землю віддають на підставних, а потім одна особа за довіреністю здійснює перепродаж й кінцевим набувачем стає замовник дерибану, який буде доводити в суді свою "добросовісність".

Не дивно, що під час обшуку на захист Місяця кинувся депутат Ірпінської ради Валерій Пєший.

Його читачі "Української правди" більше знають як дерибанника Біличанського лісу, який має вкрай поганий естетичний смак.Сподвижник Місяця депутат Пєший – один з ідених натхненників семи підставних.

Кандидата-"радикала" Місяця не так давно зловили під час організації однієї з таких оборудок, коли землю в Ірпені записували на підставних харків'ян.І от тепер, коли з УДАР-у вигнали та відкрита кримінальна справа, політики пішли популістичним шляхом.Вони здійснили груповий напад на прокуратуру Ірпеня, де розслідують кримінальну справу.Застосували зброю. Правоохоронці вилучили гільзи з місця події. І на відео чітко чутно, що йдеться про пістолет.Свідки кажуть – це в Місяця здали нерви. Ось фото очевидців.Що це з боку депутата, якщо не спроба вплинути на слідство у кримінальних справах?

Колись до мене особисто приїздила депутатка Марина Власюк і просила на "Українській правді" написати колонку про її чоловіка. Звісно, вона мала бути позитивна.

Це був 2010 рік. Я відповіла, що не пишу про те, в чому не розбираюсь. На той час ми лише вивчали політичну ситуацію в селищі та деталі дерибану Біличанського лісу.

Пройшло 4 роки. Ми таки розібрались не лише в політиці селища, а й володіємо матеріалами про дерибани в Ірпені. Тому я з радістю викную те, про що просили в 2010-му. Але з "позитивною джинсою" про Ярослава Місяця не склалося.

Згодом мені мій колега сказав, що на нього теж виходили люди Місяця і пропонували гроші за хороші сюжети про політика-дерибанника і депутата-прогульника.

Ляшко в Приірпінні – це популістична і дерибанна ширма для дерибанників.

У ці хвилини (четвер) прокуратура готується до чергового штурму.

powered by lun.ua

Пташник VS Рух ЧЕСНО: коли засліплена собою екснардепка свідомо шкодить громсектору

Екснардепка Вікторія Пташник програла суд Руху ЧЕСНО. Вона намагалася довести, що Рух ЧЕСНО у своїй публікації під час аналізу звітів кандидатів по 179 округу, де балотувалася політикиня, надав недостовірну інформацію, коли написав про те, що у її звіті не відображені витрати на Facebook-рекламу...

Клочка в клочки! Нардеп стає в.о. Дубінського на потоках забудовників в Приірпінні

Ледве позбулася Київщина від жаби-гадюки нардепа Олександра Дубінського, як до нас прийшов інший "Слуга народу" – нардеп Андрій Клочко. Це сумнозвісний голова комітету з питань місцевого самоврядування...

Кіро Рудик, є питання. Ви підписали заміни на голову ОВК Франківщини. Що відбувається?

Партія "Голос" у окружній виборчій комісії Франківщини (округ 87) має джекпот – квоту голови. Голова важлива фігура, веде засідання. З огляду на те, що з дня виборів у нас вже змінилися три голови комісії і підрахунок постійно затягується, то виникає низка питань, які потребують відповіді...

Друга заміна за добу голови ОВК "Голосу": хто ж грає квотою партії на 87 окрузі?

ЦВК знову змінило голову ОВК на Франківщині. Другу добу члени ДВК не можуть здати бюлетені. Другу добу заблокований підрахунок голосів. Двоє людей, яких затвердили по квоті "Голосу" замість "чорного" нотаріуса з Ірпеня та його партнера, знову мешканці Київщини...

Підрахунок голосів Франківнища VS Донеччина – це подарунок для агресора РФ

Цієї неділі відбулися вибори народних депутатів у двох областях. На Донеччині безапеляційно переміг сєпар Андрій Аксьонов. Як повідомляють ЗМІ, він має подвійне громадянство...

Вакцинований Жадан. Реальність і міфи про те, хто і коли вакцинується

Письменник Сергій Жадан вакцинувався. Про це він повідомив на своїй сторінці Facebook. Скажу одразу, ми з Жаданом не знайомі і я не є його фанаткою...