2 жовтня 2014, 13:38

Як дерибанники Ляшка з кандидатом Місяцем напали на прокуратуру

У Ірпінській міській раді є такий депутат Ярослав Місяць. Разом із своєю дружиною-депутаткою Місяць уславився тим, що входить у топ-10 депутатів прогульників.Не так давно їх виключили з УДАР-у. Ось, що написали в протоколі.Тепер своє політичне майбутнє Місяць+Власюк бачать з "головним" вилолюс (т) ратором країни та "радикалом" Олегом Ляшком.

Ярослав Місяць іде в нардепи від "радикалів", а його дружина-прогульниця хоче в мери Ірпеня. Це все відбувається під популістиним політичним брендом "радикалів".

Ляшко, до слова, разом з членами своєї партії дерибанив ліси в Бучі.Ось ділянка, яку він отримав на кадастровій карті.Далі ділянки "радикалів" об'єднали в Бучанське межигір'я, власником якого став нардеп-комуніст Ігор Калєтнік.Прокуратура подала позов до суду, аби скасувати акти права власності на ділянки в Бучанському межигір'ї.

Саме тому природа голови "радикалів" Ляшка збігається з природою кандидата в нардепи й дерибанника Місяця.

Нардепство для Ярослава Місяця – це недоторканість. Тобто, як і для одіозного Віктора Пилипишина, нардепство має неабияке значення.

Кілька місяців тому правоохоронці знайшли в його будинку сотні заяв на землю від підставних.Це типова схема для Київщини, коли землю віддають на підставних, а потім одна особа за довіреністю здійснює перепродаж й кінцевим набувачем стає замовник дерибану, який буде доводити в суді свою "добросовісність".

Не дивно, що під час обшуку на захист Місяця кинувся депутат Ірпінської ради Валерій Пєший.

Його читачі "Української правди" більше знають як дерибанника Біличанського лісу, який має вкрай поганий естетичний смак.Сподвижник Місяця депутат Пєший – один з ідених натхненників семи підставних.

Кандидата-"радикала" Місяця не так давно зловили під час організації однієї з таких оборудок, коли землю в Ірпені записували на підставних харків'ян.І от тепер, коли з УДАР-у вигнали та відкрита кримінальна справа, політики пішли популістичним шляхом.Вони здійснили груповий напад на прокуратуру Ірпеня, де розслідують кримінальну справу.Застосували зброю. Правоохоронці вилучили гільзи з місця події. І на відео чітко чутно, що йдеться про пістолет.Свідки кажуть – це в Місяця здали нерви. Ось фото очевидців.Що це з боку депутата, якщо не спроба вплинути на слідство у кримінальних справах?

Колись до мене особисто приїздила депутатка Марина Власюк і просила на "Українській правді" написати колонку про її чоловіка. Звісно, вона мала бути позитивна.

Це був 2010 рік. Я відповіла, що не пишу про те, в чому не розбираюсь. На той час ми лише вивчали політичну ситуацію в селищі та деталі дерибану Біличанського лісу.

Пройшло 4 роки. Ми таки розібрались не лише в політиці селища, а й володіємо матеріалами про дерибани в Ірпені. Тому я з радістю викную те, про що просили в 2010-му. Але з "позитивною джинсою" про Ярослава Місяця не склалося.

Згодом мені мій колега сказав, що на нього теж виходили люди Місяця і пропонували гроші за хороші сюжети про політика-дерибанника і депутата-прогульника.

Ляшко в Приірпінні – це популістична і дерибанна ширма для дерибанників.

У ці хвилини (четвер) прокуратура готується до чергового штурму.

powered by lun.ua

Як директором ліцею протягують людину з вертикалі Президента – Львівщина

Директором Миколаївського професійного ліцею (Львівська область) можуть з порушеннями низки вимог призначити Тараса Олійничка. Трудовий колектив підтримав його аж 2 голосами...

Слуга народу VS УДАР: хто дозволяє гопніку захоплювати нацпарк столиці?

12 років ми боролися за Біличанський ліс. Це тепер нацпарк в межах Києва, межа винесена в натуру і це видно на кадастровій карті. Але кожна центральна влада в країні дає свою франшизу дерибанникам з Приірпіння...

З'явилося відео нападу депутата Коцюбинської селищної ради на представницю УДАРу

Сьогодні депутатка Коцюбинської ради Олена Сокотюк йде в поліцію. Саме на неї напав під час сесії депутат від "Нових облич" (партія ексмера Ірпеня Володимира Карплюка) Олександр Хвостенко...

Є питання до "Голосу": як представниця партії стала радником ексрегіонала Федорука?

До "Голосу" у мене виникли серйозні питання без відповідей, коли на голову ОВК на Франківщині поставили від партії чорного реєстратора з Ірпеня...

Депутат Карплюка вдарив депутатку від УДАРу. Голова від ''Слуги народу'' втік (Відео)

Буремні сесії в селищі Коцюбинське під Києвом. Очільник селища Сергій Даніш – член команди ексмера Ірпеня Карплюка, якому Олександр Дубінський "просто так" дав франшизу "Слуги народу" перед виборами...

Дерибанники Біличанського лісу тягнуть до озера електроопори

Сьогодні близько 9 ранку на території НПП "Голосіївський" Коцюбинська селищна рада проводить незаконні дії – тягне до озера Любка електроопори...