2 жовтня 2014, 13:38

Як дерибанники Ляшка з кандидатом Місяцем напали на прокуратуру

У Ірпінській міській раді є такий депутат Ярослав Місяць. Разом із своєю дружиною-депутаткою Місяць уславився тим, що входить у топ-10 депутатів прогульників.Не так давно їх виключили з УДАР-у. Ось, що написали в протоколі.Тепер своє політичне майбутнє Місяць+Власюк бачать з "головним" вилолюс (т) ратором країни та "радикалом" Олегом Ляшком.

Ярослав Місяць іде в нардепи від "радикалів", а його дружина-прогульниця хоче в мери Ірпеня. Це все відбувається під популістиним політичним брендом "радикалів".

Ляшко, до слова, разом з членами своєї партії дерибанив ліси в Бучі.Ось ділянка, яку він отримав на кадастровій карті.Далі ділянки "радикалів" об'єднали в Бучанське межигір'я, власником якого став нардеп-комуніст Ігор Калєтнік.Прокуратура подала позов до суду, аби скасувати акти права власності на ділянки в Бучанському межигір'ї.

Саме тому природа голови "радикалів" Ляшка збігається з природою кандидата в нардепи й дерибанника Місяця.

Нардепство для Ярослава Місяця – це недоторканість. Тобто, як і для одіозного Віктора Пилипишина, нардепство має неабияке значення.

Кілька місяців тому правоохоронці знайшли в його будинку сотні заяв на землю від підставних.Це типова схема для Київщини, коли землю віддають на підставних, а потім одна особа за довіреністю здійснює перепродаж й кінцевим набувачем стає замовник дерибану, який буде доводити в суді свою "добросовісність".

Не дивно, що під час обшуку на захист Місяця кинувся депутат Ірпінської ради Валерій Пєший.

Його читачі "Української правди" більше знають як дерибанника Біличанського лісу, який має вкрай поганий естетичний смак.Сподвижник Місяця депутат Пєший – один з ідених натхненників семи підставних.

Кандидата-"радикала" Місяця не так давно зловили під час організації однієї з таких оборудок, коли землю в Ірпені записували на підставних харків'ян.І от тепер, коли з УДАР-у вигнали та відкрита кримінальна справа, політики пішли популістичним шляхом.Вони здійснили груповий напад на прокуратуру Ірпеня, де розслідують кримінальну справу.Застосували зброю. Правоохоронці вилучили гільзи з місця події. І на відео чітко чутно, що йдеться про пістолет.Свідки кажуть – це в Місяця здали нерви. Ось фото очевидців.Що це з боку депутата, якщо не спроба вплинути на слідство у кримінальних справах?

Колись до мене особисто приїздила депутатка Марина Власюк і просила на "Українській правді" написати колонку про її чоловіка. Звісно, вона мала бути позитивна.

Це був 2010 рік. Я відповіла, що не пишу про те, в чому не розбираюсь. На той час ми лише вивчали політичну ситуацію в селищі та деталі дерибану Біличанського лісу.

Пройшло 4 роки. Ми таки розібрались не лише в політиці селища, а й володіємо матеріалами про дерибани в Ірпені. Тому я з радістю викную те, про що просили в 2010-му. Але з "позитивною джинсою" про Ярослава Місяця не склалося.

Згодом мені мій колега сказав, що на нього теж виходили люди Місяця і пропонували гроші за хороші сюжети про політика-дерибанника і депутата-прогульника.

Ляшко в Приірпінні – це популістична і дерибанна ширма для дерибанників.

У ці хвилини (четвер) прокуратура готується до чергового штурму.

powered by lun.ua

Дистанційка: які обирати підручники та застосунки з німецької мови?

Раніше ми обирали підручники і зважали на те, яка лексика і граматика дається для дітей, як ці підручники оформлені. Теми і лексика у підручниках одного й того ж рівня можуть бути більш-менш однаковими навіть у різних видавництвах...

Біличанський ліс. Підкомітет Верховної Ради послав УХУ ЇВШИХ дерибанників куди подалі;)

За Біличанський ліс війна триває вже 12-й рік. Це майже 4 тис га столичної землі – Святошинський район. Щоразу забудовники з Ірпеня намагаються пробитися до центральної влади, щоб завершити те, що почали в далекому 2008 році – незаконно розширити межі селища Коцюбинське...

Коцюбинське досі без опалення + 3 тижні канікул без дистанційки

Третє листопада. Далеко не у всіх оселях селища Коцюбинське (анклав у столиці) є опалення. Люди пишуть, що мерзнуть. Але найбільше шкода дітей, які наразі залишаються вдома у цих будинках в холоді через карантин...

Бюлетені на Черкаській ОВК закрили на ніч... шматком паперу А4 і пішли

На ОВК Черкащини відбувається дічяйша дічь. Перше спостерігачка Руху ЧЕСНО Ірина Латиш зганяла кворум, шукала членів ОВК, які не хотіли приймати протоколи з ДВК...

Як ЄС і "Слуги народу" віддали дерибанникам табір в Ірпені

На сесії Ірпінської міськради наприкінці жовтня депутати віддали табір під забудову. Було використано хитрі схеми забудовників – в детальному плані території зазаначається, що це будуть будинки рекреаційного призначення, а потім змінюється цільове призначення на житлову забудову...

Чому Рух ЧЕСНО має відловлювати членів Черкаської ОВК і шукати кворум?

До уваги міжнародних спостерігачів, ЦВК та ЗМІ. Те, що зараз відбувається на ОВК Черкащини не можна класифікувати як нормальний виборчий процес...