2 жовтня 2014, 13:38

Як дерибанники Ляшка з кандидатом Місяцем напали на прокуратуру

У Ірпінській міській раді є такий депутат Ярослав Місяць. Разом із своєю дружиною-депутаткою Місяць уславився тим, що входить у топ-10 депутатів прогульників.Не так давно їх виключили з УДАР-у. Ось, що написали в протоколі.Тепер своє політичне майбутнє Місяць+Власюк бачать з "головним" вилолюс (т) ратором країни та "радикалом" Олегом Ляшком.

Ярослав Місяць іде в нардепи від "радикалів", а його дружина-прогульниця хоче в мери Ірпеня. Це все відбувається під популістиним політичним брендом "радикалів".

Ляшко, до слова, разом з членами своєї партії дерибанив ліси в Бучі.Ось ділянка, яку він отримав на кадастровій карті.Далі ділянки "радикалів" об'єднали в Бучанське межигір'я, власником якого став нардеп-комуніст Ігор Калєтнік.Прокуратура подала позов до суду, аби скасувати акти права власності на ділянки в Бучанському межигір'ї.

Саме тому природа голови "радикалів" Ляшка збігається з природою кандидата в нардепи й дерибанника Місяця.

Нардепство для Ярослава Місяця – це недоторканість. Тобто, як і для одіозного Віктора Пилипишина, нардепство має неабияке значення.

Кілька місяців тому правоохоронці знайшли в його будинку сотні заяв на землю від підставних.Це типова схема для Київщини, коли землю віддають на підставних, а потім одна особа за довіреністю здійснює перепродаж й кінцевим набувачем стає замовник дерибану, який буде доводити в суді свою "добросовісність".

Не дивно, що під час обшуку на захист Місяця кинувся депутат Ірпінської ради Валерій Пєший.

Його читачі "Української правди" більше знають як дерибанника Біличанського лісу, який має вкрай поганий естетичний смак.Сподвижник Місяця депутат Пєший – один з ідених натхненників семи підставних.

Кандидата-"радикала" Місяця не так давно зловили під час організації однієї з таких оборудок, коли землю в Ірпені записували на підставних харків'ян.І от тепер, коли з УДАР-у вигнали та відкрита кримінальна справа, політики пішли популістичним шляхом.Вони здійснили груповий напад на прокуратуру Ірпеня, де розслідують кримінальну справу.Застосували зброю. Правоохоронці вилучили гільзи з місця події. І на відео чітко чутно, що йдеться про пістолет.Свідки кажуть – це в Місяця здали нерви. Ось фото очевидців.Що це з боку депутата, якщо не спроба вплинути на слідство у кримінальних справах?

Колись до мене особисто приїздила депутатка Марина Власюк і просила на "Українській правді" написати колонку про її чоловіка. Звісно, вона мала бути позитивна.

Це був 2010 рік. Я відповіла, що не пишу про те, в чому не розбираюсь. На той час ми лише вивчали політичну ситуацію в селищі та деталі дерибану Біличанського лісу.

Пройшло 4 роки. Ми таки розібрались не лише в політиці селища, а й володіємо матеріалами про дерибани в Ірпені. Тому я з радістю викную те, про що просили в 2010-му. Але з "позитивною джинсою" про Ярослава Місяця не склалося.

Згодом мені мій колега сказав, що на нього теж виходили люди Місяця і пропонували гроші за хороші сюжети про політика-дерибанника і депутата-прогульника.

Ляшко в Приірпінні – це популістична і дерибанна ширма для дерибанників.

У ці хвилини (четвер) прокуратура готується до чергового штурму.

Чи треба відновлювати Мінрегіон і що ''здобуло'' Мінінфраструктури?

В уряді у нас так буває, що ми якісь міністерства бездумно об'єднуємо, далі усвідомлюємо, що щось пішло не так і їх... героїчно роз'єднуємо. У ЗМІ вже написали про те, що Олександра Кубракова можуть зняти з посади віцепрем'єра і розділити Мінінфраструктури знову на два міністерства...

Інститут громадянського суспільства заявив про тиску з боку Мінвідновлення. Що відбувається?

Є в нас досить дивне міністерство. На його сайті стоїть логотип – Мінвідновлення, насправді його офіційна скорочена назва – Мінінфраструктури...

Що знову задумали нардеп Горобець і дерибанники Біличанського лісу?

Верховний Суд вже виніс рішення у справі щодо Біличанського лісу. І там прописано чорним по білому, що Коцюбинське – це анклав. Біличанський ліс – територія міста Києва...

''Ліси України''. Що планують робити з оцінкою впливу на довкілля? UPD

Комітет відголосував за варіант законопроєкту, який запропонував голова комітету Олег Бондаренко за основу. 14 березня засідає комітет з питань екології Верховної Ради...

Лобізм без правил. Хто і як лобіює ініціативи голови "Слуг" Олени Шуляк?

Під гаслом "Все для відбудови" забудовники через своїх лобістів намагаються протягнути низку законопроєктів, які треба їм, але точно не суспільству...

Як спрут Медведчука в адвокатурі замовив ''чорнуху'' проти адвоката Донця з ЗСУ

Я писала про кремлівський спрут а адвокатурі України. Там соратниця Медведчука – Лідія Ізовітова – тримає у кріпацтві всіх адвокатів України...