10 липня 2015, 14:52

Священик УПЦ КП – блудить, має квартиру на Печерську і приватизує дитсадок

Про те, що у громади селища Коцюбинське депутат у рясі Микола Ільницький забирає дитсадок – ми не просто писали на "УП". Ми це довели до Епіфанія на особистому прийомі. Про цю справу знає навіть Філарет, з яким на наше прохання спілкувалися наближені до нього люди.

Знають представники УПЦ КП також і про те, що депутат в рясі торгує секонд-хендом, і про те, що бере участь у сектанських семінарах з холотропного дихання і т.п. Але чомусь за стільки часу не прислали в громаду нового отця.

У четвер на сесії ради депутат Микола Ільницький в черговий раз спробував приватизувати ще одну частину дитсадка (1250 м2 вже приватизовано). Громада прийшла та й частина депутатів уже блокує подібні рішення для святоші, що прикривається переселенцями з АТО й багатіє на очах.

І від екс-міністра втікача Олександра Клименка мільйон отримав, що підтвердили нам навіть у СБУ.



Напередодні сесії адвокат Миколи Ільницького – Микола Аршинов – розшукав мене і повідомив, що, оскільки Ільницький йому винен гроші за роки роботи і так і не заплатив, то він розкаже правду, чим той займається насправді. Вся історія з документами – на "Громаді Приірпіння".



Ну про торгівлю секонд-хендом – ми знали. А ось про те, що в селищного отця квартира на Печерську з вікнами на бульвар Лесі Українки, довідалися від адвоката. Аршинов каже – це була квартирна афера, яку провів Ільницький разом із екс-депутаткою Голосіївської ради – Ларисою Чижик (вона ж фігурує в оголошеннях про продаж секонд-хендом як Леся Ярова).

Більше того, в отець, як свідчить адвокат, порушує не лише мирські закони, а й Божі. За інформацією, яку засвідчив Аршинов, Ільницький проживає із Лесею Яровою на Борщагівці у 4-кімнатній квартирі.

Я підозрюю, що це та сама Леся (Лариса Чижик), яка погрожувала мені вбивством, коли виплила історія з секонд-хендом і готелем, який функціонував до того, як отець в нашому дитсадку прикрився переселенцями і захотів доприватизувати все, що зможе.



І ці погрози писались з ІР-адреси, яку обслуговує провайдер з дуже лімітованим колом обслуговування, в який, за зібгом обставин, входить і Борщагівка. Деякі коментарі, а їх були десятки зі зміною ніків, між іншим, писалися вночі.

Але це не єдина амурна пригода в житті отця-депутата. За свідченнями адвоката Аршинова, ще у семінарії у нього була історія з старшою за нього жінкою. І вона має від нього сина, якого отець-депутат лише пост-фактум думав всиновити, аби той мав можливість оформити картку поляка.

Коцюбинське у 2010 році отець Ільницький, який став депутатом, вважав бідним і неприбутковим приходом. Тоді ще не було приватизації дитсадка. І тому він звернувся до Аршинова, щоб той підшукав нове місце в столиці.

І Аршинов знайшов йому землю у Дарницькому районі для побудови храму. З-поміж висоток. Прибуткове місце. Як кажуть, хлібне.

Документи, на щастя, він не передав Ільницькому і збирається з ними йти до Філарета. Подивимось, що з того вийде.

У мене троє похресників. Двоє з них хрещені в Київському патріархаті.

Третю похресницю хрестила десь місяць тому в греко-католиків. Її батько поранений в зоні АТО і він категорично з усією родиною проти московського патріархату. Я поважаю їхній вибір і розумію їх. Бо керманичі цього патріархату навіть не встали, аби вшанувати пам'ять загиблих.



Потім сказали, що виступають проти війни. Так вшановували ж не війну, а загиблих...

У нас з батьками похресниці була велика проблема. Ми не знали, що робити, бо дитині вже півтора роки і вона не хрещена. Батьки виступили категорично проти Київського патріархату саме через те, що у нас під вікнами піп робить бізнес на гуманітарці, проводить сектантські семінари, приватизує дитсадок, коли ми своїх дітей возимо до Києва й їх нудить, бо вестибулярка ще не зміцніла.

Отець-депутат в тяжкий час будує недешевий паркан, а переселенці шукають кошти, хто б їм міг допомогти. Тобто він просто все кидає на перспективу розвитку готельного бізнесу.

Якби Філарет чи Епіфаній відреагували належним чином на зустрічі і звернення громади, то ми би просто пішли до іншого храму. Взагалі церква існує на пожертви громадян. Таким чином не гріх віддати поремонтовану будівлю громаді, або ж влаштувати там самим дитсадок.

Я розумію, що доходи у церкви не малі. Є машини дорогі, є хрести золоті, годинники недешеві... Але майте совість, отці. Реагуйте на те, що говорить Вам громада.

Для мене показник один. Ось так виглядає церква у Коцюбинському вже з 10 років.



В Московського патріархату вже дві церкви і паства розростається. Це при тому, що у московського патріархату з політичної точки зору шанси на розростання під столицею мали б бути гірші.

А ось так виглядає недешевий паркан довгола садка, який приватизує Ільницький, і який здавали в оренду як готель, уникаючи з високою вірогідністю сплати податків.



Проти членів територіальної громади, які виступали проти свавільного загарбання землі дитсадка виводили псевдомайданівців в камуфляжі.

Який то священик, що церкву не добудовує, а мурує паркан для бізнесу й спричиняє бійку в громаді?

Який же той патріархат, що не реагує на скарги прихожан про торгівлю секонд-хендом, про семінари холотропного дихання?

І я хочу запитати ще одне... Ви нормально ставитесь до того, що в державі, де церква, згідно з Конституцією, відокремлена від держави, в сесійну залу заходить депутат в рясі і відпускає гріхи як депутат?



Номрально ставитесь до того, що він у порушення закону, маючи свій інтерес, а відтак і конфлікт інтересів, голосує сам за приватизацію, у той час, як інші депутати за свої питання не голосують?



Тоді чесно скажіть, що ви до віри не маєте відношення. Ви – бізнесмени в рясах і це дає змогу уникати оподаткування і робити те, що хочете. І що ви вірите в те, що суспільство ніколи не захоче викривати тих, хто чинить протиправні дії і порушує Закон Божий.

Або змініть зрештою нашій громаді священика, щоб ми могли хрестити дітей, а не ходити в інші церкви і просити, щоб допомогли нам, бо наш патріархат нас не почув, і поверніть територіальній громаді дитсадок. Займайтесь церквою, яка не добудована і тим, що належить Вам за покликанням. І перестаньте балотуватись в депутати. Це просто неприпустимо для отців.

А вимушені переселенці хай живуть собі скільки треба. Проти них ніхто нічого не має.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...

Забудовники тиснуть. Але мовчати ніхто не буде. Що ж вивідує ексмер Ірпеня Карплюк у ''Главкома''?

Редакція "Главкома" отримала від ексмера Ірпеня і забудовника Володимира Карплюка листа. Фігурант антикорупційних журналістських розслідувань цікавиться, чи платить мені "Главком" кошти за публікації і чи видання мені будь-коли платило кошти як фізособі чи підприємцю, чи є у мене журналістське посвідчення і т...

''Вікна можливостей'' для забудовників. Хто пропонує ринкову компенсацію за повернення роздерибанених ділянок?

Якщо місцева рада протиправно роздала ділянки лісу під забудову і прокуратура їх повертає громаді, то тим, хто отримав землю, мають сплатити з бюджету ринкову вартість такого майна...

Деколонізація: як слуги-адепти ''московського патріархату'' намагаються зірвати голосування за важливу постанову

18 вересня парламент має розглянути постанову (11188), яка має фіналізувати етап дерусифікації. Мова йде про перейменування 333 географічних імперських та радянських назв-покручів...

Фейки з боку Кремля та забудовників. Чим це загрожує громадському сектору та політичній системі

Під час війни масована атака фейків відбувається на громадський сектор як із боку Кремля, так і з боку недоброчесних забудовників, які лобіюють вигідні для себе правила відбудови...

Хто в Київській обласній адміністрації лобіює інтереси дерибанників Біличанського лісу?

У столиці маленьке селище Коцюбинське намагається забрати половину Святошинського району. Тут розташований Біличанський ліс, боротьба за який триває з 2008 року...