14 квітня 2016, 07:30

Нардепи, голосуйте за розпуск Коцюбинської ради (проект постанови N4383, доповідач Червакова)

Вчора я зустрічалася з дипломатами ЄС. Вони твердять, що те, що відбувається в селищі Коцюбинське – це наруга над ідеєю місцевого самоврядування. Про моє селище тепер знає вся країна, бо депутати влаштували переворот і в незаконний спосіб усунули від влади обрану громадою селищну голову Ольгу Матюшину.

Це все сталося в ніч з п'ятниці на суботу.

Замок в раді вибили, сиділи там всі вихідні і штампували рішення невідомо якою печаткою. Справжньої печатки у них і бути не могло, бо під час силового повалення голови ради її ніхто нікому не передавав.

Після того, як у раді пройшли слідчі дії й правоохоронці та слідчі пішли, ми знайшли в смітниках ради понищені розпорядження самопроголошеної голови Юлії Главацької з невідомо якою печаткою.



По даті видно – на розпорядженні 8 число. Як могла 8 числа одразу після перевороту в 22:00 з'явитися нова печатка ради? До путчу ГКЧП-істи готувалися старанно. Вони навіть в суботу внесли вже в реєстр іншого селищного голову – секретаря ради Юлію Главацьку, так квапилися захопити владу у свої руки.

У громади нема довіри до місцевої поліції та її керівника, оскільки під час перевороту громаду просили залишити сцену у той час, як там були тітушки. Також правоохоронці на вихідних бачили, що депутати орудують печаткою і навіть її не вилучили на вимогу депутата облради – члена регламентної комісії Ігоря Домбровського.

Ми провели віче. За день нам вдалося зібрати майже півтисячі людей. За два дні у нас на руках майже 1000 підписів коцюбинчан, які вимагають негайного розпуску ради й повернення на посаду голови Ольги Матюшиної. Копії цих підписів передані ВРУ, КОДА, КОР.



Для розуміння це 10 % від всіх виборців, які є в селищі і понад 20 % від тої кількості, яка восени взяла участь у виборах. Ці підписи за 2 дні назбирали волонтери по дворах.

Також громада вимагає притягнути до відповідальності винних у перевороті депутатів, які захопили раду й не порадилися з виборцями перед тим, як усувати людину, яку обрала громада, від влади.

Я прошу кожного нардепа підтримати проект постанови 4383, який на розгляд ради внесла моя колега-журналістка, яка стала нардепом Ольга Червакова. Вона була присутня, коли це все відбувалося у нашому селищі й відвідує постійно сесійні засідання ради, де депутати саботували з січня місяця роботу і досі не створили навіть профільні комісії належним чином.

Партія Нові обличчя, депутати якої організували ГКЧП – партія міського голови Ірпеня Володимира Карплюка. Він тісно пов'язаний із будівельним бізнесом. На кону – Біличанський ліс, який ми захищаємо з 2008 року. Його мета – приєднати селище до Ірпеня, щоб все, що між селищем та Ірпенем – 4 тис га Біличанського лісу – можна було забудовувати.

Як журналіст я завжди знала, що депутати можуть дерибанити землю чи бюджетні кошти. Але цього разу після виборів вони вкрали в нас тисячі голосів. В тому числі і мій голос. А за своє право голосу я буду боротися.

#КСРПНХ

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Інтерв'ю Шуляк для ''Поваги''. Що з цим не так і чому з Шуляк ліплять лідеркиню?

Для України зараз критично важливо розвивати жіноче лідерство. Значна кількість чоловіків пішла на фронт, є, безумовно, й жінки і вони воюють на рівних...

Що активісти захищали у Києві та областях України і що захищатимуть 2025 року?

У війну культурну спадщину, археологію та зелені зони треба боронити не лише від окупантів, а часом і від місцевої влади та забудовників...

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...