21 червня 2016, 18:20

Закликаємо демоктатичні політсили не "збивати" кандидатів від громади в Коцюбинському

Звертаємось до лідерів партій, які сповідують демократичні принципи. 17 липня відбудуться вибори до Коцюбинської селищної ради. Цих перевиборів вимагала громада, оскільки селищна рада, замість відстоювання інтересів людей, відстоювала інтереси корупції.

Це були інтереси забудовників, яких уособлює мер Ірпеня Володимир Карплюк. Очолювана ним партія "Нові обличчя" і її депутати в селраді саботували роботу, вчинили силовий переворот, по їхніх діях порушена низка крисінальних справ. Ціна питання – 4 тисячі гектарів Біличанського лісу, легені Києва, які хочуть розшматувати під забудову.

Карплюк в суді намагався довести, що його партія і він сам не становлять загрози для Києва та Київщини, але у нього це не вийшло.

Ми, громадські активісти, воюємо за збереження лісу з 2008 року. Тільки зараз ми отримали шанс перемогти у цій боротьбі. Ми затвердила своїх кандидатів-самовисуванців і поведемо їх по всіх округах. Це чесні, порядні, компетентні люди.

Перемога нашої команди витіснить з Коцюбинської ради депутатів-корупціонерів, лобістів забудовників, людей, які розхитували регіон, намагаються здійснити непрямий підкуп виборців для того, щоб утриматися при владі.



"Нові обличчя" – це перефарбовані регіонали. В них є свої виборці, яких вони купують роками. Ми ведемо боротьбу за освічених і свідомих виборців. Тобто, ми з демократичними партіями йдемо в одному напрямі. Висування кандидатів ваших політсил не послабить "Нові обличчя", але значно послабить нас, збільшивши шанси партійців з "Нових облич".

Закликаємо вас не "збивати" в такий спосіб команду громаду від громади, яку підтримало віче і яка підписує з виборцями договори доброчесності. Для багатьох з вас це передвиборчі тренування, а для нас – шанс отримати гідне життя у своєму селищі.

Ми розуміємо, що вам треба розбудовувати місцеві осередки і працювати на репутацію в регіоні. Але ви навіть не уявляєте собі, що робиться під вашими партійними брендами на Київщині.

В Бучі на початку року через міськраду "протягнули" рішення про повторне розпаювання 890 га лісу І категорії, по якому вже було рішення Верховного суду, що цей ліс треба повернути державі. За дерибан голосували депутати БПП, УКРОПу та Батьківщини. А одна з цих ділянок, яку виділили АТОвцю, була подарована ним дружині голови земельної комісії Бучанської міськради, члену БПП, Миколі Григорусь.

У Коцюбинській раді є депутат Владислав Євстєфєєв, прокуратура знайшла в його власності 100 незаконно розпайованих земельних ділянок в лісі. Він голосував за ці та інші корупційні рішення селрали, будучи членом "Батьківщини". Після заяв активістів його вигнали з партії.

Але дерибанники продовжують користуватися партійними брендами і іменами лідерів для фактичного прикриття корупційної діяльності. Фотографіями Юлії Тимошенко на відкритті парку в Ірпені помічники і заступники мера Ірпеня Володиимра Карплюка тиснуть на чиновників, мовляв, "дивіться, чиї інтереси ми захищаємо".



Нагадаю, це той самий забудовник Карплюк, лідер партії "Нові обличчя", в якого наступного дня після урочистого відкриття парку прокуратура провела обшук по справі про крадіжку 15-ти гектарів лісу під забудову, а поліція того ж дня повідомила про відкриття нової кримінальної справи за зловживання владою.



Ми, громадські активісти, не сумніваємося, що ані Юлія Тимошенко, ані інші лідери політсил навіть не здогадуються, які колосальні корупційні оборудки протягують мафіозні клани Приірпіння, прикриваючись їхніми іменами. Які колосальні репутаційні втрати вони наносять брендам політсил, діючи в такий спосіб. 23 червня у селищі Коцюбинське відбудеться виїзне засідання парламентського антикорупційного комітету.

Ми закликаємо лідерів демократичних політсил ще раз вивчити ситуацію на місцях, в чому ми готові надати допомогу.

Ми закликаємо не висувати партійних кандидатів в Коцюбинському: немісцеві "парашутисти" лише розмиють шанси висуванців громади, але в силу місцевої специфіки не матимуть шансів на перемогу в селищі.

Ми закликаємо підтримати команду громади з 26-ти кандидатів. Це ті люди, завдяки яким про Коцюбинське дізналася вся Україна. І з яких може початися перемога над корупцією в Україні. Ми знаємо, що буде протидія ворогів, але просимо не протидіяти ті політсили, які вважають себе другом для нашої громади.

З повагою, організатори віче та члени територіальної громади.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...

Забудовники тиснуть. Але мовчати ніхто не буде. Що ж вивідує ексмер Ірпеня Карплюк у ''Главкома''?

Редакція "Главкома" отримала від ексмера Ірпеня і забудовника Володимира Карплюка листа. Фігурант антикорупційних журналістських розслідувань цікавиться, чи платить мені "Главком" кошти за публікації і чи видання мені будь-коли платило кошти як фізособі чи підприємцю, чи є у мене журналістське посвідчення і т...

''Вікна можливостей'' для забудовників. Хто пропонує ринкову компенсацію за повернення роздерибанених ділянок?

Якщо місцева рада протиправно роздала ділянки лісу під забудову і прокуратура їх повертає громаді, то тим, хто отримав землю, мають сплатити з бюджету ринкову вартість такого майна...