22 липня 2016, 18:37

На захист мерів Бучі й Ірпеня у суботу зганяють адмінресурс під ГПУ

Після скандальних обшуків в Бучі команда мерів-дерибанників з Ірпеня та Бучі заходилася організовувати пікетування ГПУ.

Повідомлення про це з'явилися у соцмережі. Організовують групи з Ірпеня, Бучі, Гостомеля, Ворзеля, Коцюбинського на підтримку екс-регіонала Анатолія Федорука та Володимира Карплюка.



У Гостомелі, як мені повідомили, вже скликають бюджетників. Гостомель знаний в Історії України тим, що тут відправлялися автобуси на антимайдан. Більше того, тут селищним головою є Юрій Пилипко – саме він ховав автопарк Януковича, коли той тікав з країни.

Адмінресурс був задіяний одразу у день обшуку. Так журналістка Олена Жежера зазначала, що керівник управління освіти Бучі у робочий час вивів освітян. Жежера пише, що якщо не ділянкою, то квартирами завзятість можуть преміювати.



Депутати Бучанської ради переконують, що громада має чинити опір силовикам, які нібито нищать демократію і місцеве самоврядування.



Подібний тиск на правоохоронні органи вже відбувався тоді, коли поліція почала проводити у Коцюбинській селищній раді обшуки. За цим же сценарієм до МВС прийшли представники Нових облич у суботу. І з понеділка поліція згорнула свою діяльність.

Так само пікетували свого часу Нові обличчя і парламент.

"Те, що відбувається під стінами Нацполіції і під стінами ВРУ – це трошки смішно. Нам видають, що це громадські активісти,а насправді це прихильники партії, прихильники конкретної людини... Зараз відбувається фактично тиск на Нацполіцію. Якщо комусь це не подобається, якісь є претензії, вони можуть звернутися до суді..." – зазначав тоді заступник голови фракції БПП Мустафа Наєм.

"На даному етапі проводиться лише слідство і це вже викликає обурення цих людей. Я сподіваюся, що найближчим часом нацполіція дасть результат у цьому розслідуванні і, що це розслідування дійсно буде незалежним," – додає Наєм.

Але Нацполіція після акції-протесту Нових облич не дала результату, зате Приірпіння опинилося нарешті в полі зору прокурорів. Розпочалися резонансні обшуки.

Подивимося завтра на реакцію ГПУ і на те, чи будуть правоохоронця послідовними у своїх діях, чи піддадуться на чергове шоу політиків, які попри все намагаються зберегти доступ до найціннішого ресурсу народу – землі.



А поки міський голова Ірпеня, в декларації якого свого часу нарахували 67 квартир, переховується.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Інтерв'ю Шуляк для ''Поваги''. Що з цим не так і чому з Шуляк ліплять лідеркиню?

Для України зараз критично важливо розвивати жіноче лідерство. Значна кількість чоловіків пішла на фронт, є, безумовно, й жінки і вони воюють на рівних...

Що активісти захищали у Києві та областях України і що захищатимуть 2025 року?

У війну культурну спадщину, археологію та зелені зони треба боронити не лише від окупантів, а часом і від місцевої влади та забудовників...

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...