30 листопада 2016, 13:03

Чому населені пункти з 1 грудня можуть бути без опалення

Ліміти на газ у грудні дадуть не всім. Температура надворі сьогодні – 8. Тобто вже завтра люди можуть мерзнути в квартирах, включати додаткові прилади для обігріву, що не завжди витримає проводка.

До селищної ради Коцюбинського (Київська область), яке має 2 дитсадки, школа і ліцей, прийшов лист, де йдеться про те, що лімітів не буде. Борг понад 800 тисяч.



Це пов'язане з тим, що компанія, яка постачає опалення населенню не має коштів, аби розрахуватися за газ – основну складову тарифу. Не секрет, що газ для всіх подорожчав. У сусідньому Ірпені тарифи вже понад 30 гривень.

У нас тариф залишається близько 10 гривень і з такими надходженнями за газ не в змозі буде розрахуватися жодна компанія.

"Я вкотре з питання погодження тарифу скликаю виконком. Засідання відбудеться сьогодні, 30 листопада. О 16:00 терміново чекаю всіх членів виконкому. Склад виконкому не оновлюється вже третю каденцію через небажання депутатської більшості голосувати. Кворум у виконкому завжди на межі. Один голос проти – і тарифи не прийняті вже 2 місяць, хоча я абсолютно всіх просила з вересня ознайомитися і внести пропозиції.



Сьогодні виконком може не відбутися взагалі, бо керуюча справами звільнилася, а депутатський корпус більшістю голосів не побажав на минулій сесії голосувати і зняв з порядку денного питання про затвердження нової кандидатури. Відповідно кворум і сьогодні під питанням," – говорить селищна голова Ольга Матюшина.

Навіть якщо засідання і відбудеться і станеться чудо – тариф затвердять, це не значить, що у теплопостачальника з'являться гроші. Тариф вступить в дію лише через місяць. А гроші за новим тарифом теплопостачальник отримає наприкінці січня. А це означає, що нам доведеться в під новий рік чекати того, що лімітів на газ у нас знов не буде.

У ситуації, яка склалася, винні члени виконкому, які не ходять на засідання, депутат Ірпінської ради від Нових облич і член виконкому Богдан Слюсаренко, який просто голосував проти не бачивши, як він потім зізнався сам тариф (а запрошували всіх знайомитися з вересня місяця = було 2 місяці), депутати Нових облич, які зняли питання щодо затвердження на посаді керуючої справами й залишили виконком у кризовому стані. Досі не бажають замінювати склад виконкому екс-регіонала Вадиса Садовського.

Різниця на тарифі буде коштувати громаді мільйони гривень з бюджету. Бо через непогоджені тарифи "Мастер-Енерго" подасть до суду. І якщо навесні селищна голова виграла суд в "Мастер-Енерго" і захмстила 1,5 мільйони бюджетних коштів, то цього разу коли вся країна отримала вищі тарифи через подорожчання газу, у суді за мільйони бюджетних коштів боротьба може бути заздалегідь провальною.

"Я письмово місяць тому зверталася і до голови Ірпінської ради Володимира Карплюка і до очілників ОДА з проханням виділити нам кошти, аби ми могли належним чином функціонувати в таких умовах. Але відповідей не надійшло," – каже селищна голова.

Про ситуацію, яка виникла повідомлене керівництво області.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...

Забудовники тиснуть. Але мовчати ніхто не буде. Що ж вивідує ексмер Ірпеня Карплюк у ''Главкома''?

Редакція "Главкома" отримала від ексмера Ірпеня і забудовника Володимира Карплюка листа. Фігурант антикорупційних журналістських розслідувань цікавиться, чи платить мені "Главком" кошти за публікації і чи видання мені будь-коли платило кошти як фізособі чи підприємцю, чи є у мене журналістське посвідчення і т...

''Вікна можливостей'' для забудовників. Хто пропонує ринкову компенсацію за повернення роздерибанених ділянок?

Якщо місцева рада протиправно роздала ділянки лісу під забудову і прокуратура їх повертає громаді, то тим, хто отримав землю, мають сплатити з бюджету ринкову вартість такого майна...