Ірина Федорів Журналіст та викладач

Без опалення залишаться школа і 10 тисяч мешканців під столицею

28 січня 2017, 10:08

У селищі Коцюбинське відключать опалення в понеділок. 30 січня о 12:00 мають перекривати газ. Про це йдеться в офіційному листі, який направили до теплопосатчальника з ПАТ "УКРТРАНСГАЗ".ТОВ "Мастер-Енерго" замість того, щоб заплатити за транспортування з тих грошей, які їм платять мешканці селища за послуги, пише листа до селищної ради і вимагає 4,6 млн з бюджету (!!!).Тобто в них просять 136 тисяч гривень, а вони й далі вимагають 4,6 млн з бюджету. Ця організація, як виявилося взагалі не сплачувала за газ НАК "НАфтогазу" в 2016 році. Жодної проплати не було. А мешканці проплати цьому товариству платять.

Депутати намагалися змусити голову провести це питання на сесії. Але це злочин, передбачений ст.191 КК України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, бо кошти громади – це майно громади. Саме до порушення закону селищну голову штовхає депуататська більшість. Це прямий шлях до кримінальної відповідальності.

Не можна з бюджету виділяти гроші приватній фірмі. На мою думку, повідомлення про відключення 30 січня прийшло не випадково. 31 січня апеляційний суд буде розглядати справу перевороту влади в Коцюбинському. Я не виключаю, що лідери політичної партії Нові обличчя, зокрема мер Ірпеня Володимир Карплюк, роблять все можливе для того, щоб 31 січня всій громаді в селищі сказати про те, що треба йти й тиснути на суд, щоб селищну голову Ольгу Матюшину (яка не допустила корупційного виведення грошей і не дає дерибанити Біличанський ліс, де в Карплюка ділянка, про що йдеться в його декларації) змістили з посади.

Громада вдруге готується сторожити ГРП.Ми звертаємося до нардепів, зокрема до Ярослава Москаленка, який протягом 2 тижнів допомагав втримати ситуацію з опаленням. Про ситуацію знають не лише нардепи, а голова КОДА Олександр Горган.

"Вже відкрите кримінальне провадження. Не зрозуміло чому за 2016 рік ТОВ "Мастер-Енерго" не підготувало жодної проплати. На жаль, наприкінці минулого опалювального сезону мене незаконно усунули з посади і ціле літо питанням зміни теплопостачальника не було кому займатися. Я прошу владу всіх рівнів не допустити відключення й дякую громаді, яка не перший раз на морозу зголошується захищати своє право на теплі оселі. Чому через те, що товариство привласнило їхні гроші мають страждати люди? Платити вдруге за цю послугу з бюджету ніхто не може, бо це – корупція", – говорить селищна голова Матюшина.

Я звертаюся до всіх політиків, кого я знаю особисто. Якщо відключити опалення – то можуть порватися труби. В тому числі й в школі. Тому в жодному разі не можна допускати відключення селища від опалення.

А спроба зробити це через нереалізовані дерибанні плани на ліс і на бюджет виглядає просто цинічно.

Загрузка...
Коментарі — 9
Yury Ohmakevich _ 07.02.2017 16:38
IP: 93.74.166.---
Когда наконец будут давать полную инфу? Почему за ГОД Нефтегаз не подал на суд за неоплату? Я так понял, постановление КМУ 1687 не распространяется на населения (из названия "крім населення") – как могут отключить газ "мешканцям"?

Все шифруются и требуют "підтримку", но кто же ее даст, если сами авторы блогов не хотят раскрывать всю картину, а действуют пропагандистскими штампами, которые легко опровергнуть, прочитав лишь сам блог.
Logic2009 _ 29.01.2017 15:00
IP: 91.196.178.---
Виктор Тарасов:
Тільки запровадження смертної кари для чиновників... Люди, головний "шатун" сидить на Банковій
У 90% випадків таке пишуть саме ті, хто голосував за Порошенка.
Смертна кара ніколи нічого не вирішувала.
Теж мені Берія.
Виктор Тарасов _ 29.01.2017 09:15
IP: 46.175.85.---
mustec:
Виктор Тарасов:
Тільки запровадження смертної кари для чиновників з конфіскацією всього нажитого "непосильною" працею, може допомогти вирішити проблему. Ця курва, Сахній, він що не розуміє, які будуть наслідки для людей? А друга курва, Мілюков, чому ще не сидить у буцегарні?!
Ти диви які розумні боти стали – розпізнають скановані документи і вставляють прізвища у текст))
Це ти, – гнида та порошенковський бот, перднувший з "Річмонда". Що я сказав не так? Йовбак недобитий!
mustec _ 29.01.2017 04:23
IP: 146.148.21.---
Виктор Тарасов:
Тільки запровадження смертної кари для чиновників з конфіскацією всього нажитого "непосильною" працею, може допомогти вирішити проблему. Ця курва, Сахній, він що не розуміє, які будуть наслідки для людей? А друга курва, Мілюков, чому ще не сидить у буцегарні?!
Ти диви які розумні боти стали – розпізнають скановані документи і вставляють прізвища у текст))
Виктор Тарасов _ 28.01.2017 17:42
IP: 46.175.85.---
Тільки запровадження смертної кари для чиновників з конфіскацією всього нажитого "непосильною" працею, може допомогти вирішити проблему. Ця курва, Сахній, він що не розуміє, які будуть наслідки для людей? А друга курва, Мілюков, чому ще не сидить у буцегарні? Чи не тому, що "заніс" куди треба? І такий бардак в усій країні. До влади прийшли абсолютні невігласи, які твердо знають одне – як збагачуватися в будь який час. Люди, головний "шатун" сидить на Банковій, а всі негаразди – це наша фатальна помилка у виборі вже 5 президента. П'ять президентів, і ні одного порядного!
Ірина Федорів _ 28.01.2017 14:01
IP: 46.185.11.---
руслан49:

Люди платять ТОВ "Мастер-енерго" гроші, а ТОВ, проти якої відкрите кримінальне провадження попри те, що отримує гроші від населення, за опалення бюджетних установ та субсидійні гроші, не перерахувало Нафтогазу жоднї гривні. Є виграні суди Ірпінська виконавча служба бездіє
руслан49 _ 28.01.2017 12:25
IP: 95.135.241.---
Хто вам безкоштовно повинен постачати газ? Так як ви наплутали з цими платежами, то розібратися неможливо.
Igor Maksimenko _ 28.01.2017 11:39
IP: 37.73.236.---
це реультат того, що судова система в Украіі перетворилась у банду. судді не вирішють нагальних питань громади а займаються хабарями та кришуванням нелегальних бізнесів. шлях один, захищати справедливіст вилами, вірніше косами.
sidor _ 28.01.2017 10:20
IP: 77.52.88.---
пусть канфетами "рошен" топят
тітушки10 Корупція1083 Україна та Європа902 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте