20 квітня 2017, 10:17

Як судді забрали з бюджету 4 мільйони: каналізація, якої нема

Схема виведення мільйонів бюджетних грошей відкатана на Київщині чітко.

За часів екс-регоіналів в смт Коцюбинське робили "реконструкцію" каналізації. Це при тому, що каналізації там не було і нема на балансі селища. Питання: що ж тоді реконструювали? І за що просять понад 4 мільйони?

Робили без тендерів: побили відрізок між двома фірмами – Крайбуд" і "Глосар", щоб уникнути тендерної процедури. За договором роботи велися 4 дні і працювало кілька сотень людей. Місцеві кажуть, що такої кількості на тій вулиці ніколи не бачили.

Фірми почекали, доки екс-регіонали підуть з влади і після виборів 2015 року (прочекавши майже 3 роки) пішли до суду вимагати половину річного бюджету селища вже у нової влади.

Судді у нас – це окрема історія. ЖОДЕН на вимогу громади, ради і навіть прокуратури Київської області не задовольнив клопотання щодо проведення експертизи. Лише одна суддя погодилася, але документи з суду так і не дійшли до установи, яка мала проводити експертизу (Київський науково-дослідний інститут судової експетизи).



І от днями касаційна інстанція прийняла рішення про те, що маємо ми ці гроші віддати. Але за іронією долі практично в цей же час у нас переповнився колодязь, де нібито мала бути "реконструйована" каналізація.

Довелося розривати грунт і всі побачили – що це просто колодязь, який нікуди не веде.



І в мене питання до суддів всіх інстанцій і зокрема до суддів останньої касаційної інстанції:

поясність мені, як так виходить, що Ви (судді Стартієнко Л.В., Вовк І.В., Кондратова І.Д.) якимсь конторам "Рога і Копита" віддаєте розчерком свого пера мільйони наших бюджетних коштів навіть без експертизи?



Ми не плануємо зупинятися у захисті бюджетних коштів і будемо подавати в суд за нововиявленими обставинами.

А ті чиновники, які підписали акти прийому-передачі каналізації мають сісти. Це кримінальна справа сприяти виведенню грошей з бюджету. Наголошую, що навіть у рамках кримінальної справи за 2 роки нам теж не спромоглися провести експертизу – отже покривають.

Тим більше, що у нас є відео, де заступник колишнього селищного голови на камеру розповідає, як проводили цю схему.



Боротьба буде нелегкою хоча б з огляду на те, що касаційну інстанцію, де нам доведеться повторно боротися, очолив знову скандальний Артур Ємільянов, який тут головував тоді, коли рішення приймалося щодо "Глосару" – першої спарви по каналізації.

Схожу схему з бюджетними грошима провернули і в сусідньому Ворзелі. Скільки загалом населених пунктів на Київщині отримали каналізації на папері в втратили мільйони – нам не відомо.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...

Забудовники тиснуть. Але мовчати ніхто не буде. Що ж вивідує ексмер Ірпеня Карплюк у ''Главкома''?

Редакція "Главкома" отримала від ексмера Ірпеня і забудовника Володимира Карплюка листа. Фігурант антикорупційних журналістських розслідувань цікавиться, чи платить мені "Главком" кошти за публікації і чи видання мені будь-коли платило кошти як фізособі чи підприємцю, чи є у мене журналістське посвідчення і т...

''Вікна можливостей'' для забудовників. Хто пропонує ринкову компенсацію за повернення роздерибанених ділянок?

Якщо місцева рада протиправно роздала ділянки лісу під забудову і прокуратура їх повертає громаді, то тим, хто отримав землю, мають сплатити з бюджету ринкову вартість такого майна...

Деколонізація: як слуги-адепти ''московського патріархату'' намагаються зірвати голосування за важливу постанову

18 вересня парламент має розглянути постанову (11188), яка має фіналізувати етап дерусифікації. Мова йде про перейменування 333 географічних імперських та радянських назв-покручів...

Фейки з боку Кремля та забудовників. Чим це загрожує громадському сектору та політичній системі

Під час війни масована атака фейків відбувається на громадський сектор як із боку Кремля, так і з боку недоброчесних забудовників, які лобіюють вигідні для себе правила відбудови...

Хто в Київській обласній адміністрації лобіює інтереси дерибанників Біличанського лісу?

У столиці маленьке селище Коцюбинське намагається забрати половину Святошинського району. Тут розташований Біличанський ліс, боротьба за який триває з 2008 року...