4 вересня 2017, 11:02

Чому Нарфронт покриває дерибанників – мера Ірпеня і його зама?

Прокуратура висунула обвинувачення міському голові Ірпеня Володимирові Карплюку та його заступнику-екс-регіоналу Дмитрові Христюку. Христюк виводив бюджетні гроші, підписуючи догвори з мерцем. Також екс-альфівцю закидають незаконне зберігання зброї.

В суд брати на поруки екс-регіонала прибув власною персоною народний депутат від Народного фронту Андрій Тетерук.

При цьому те, що масовка ірпінських чиновників не пропускала жураналістів СТБ до зали судових засідань, нардепа Тетерука не хвилювало. Він порадив пресі звертатися до правоохоронних органів.

На суд приїхала підтримати чиновника депутати з партії мера Ірпеня "Нові обличчя". З-поміж них була депутатка Анастасія Попсуй, яка, згідно з інформацією в декларації є злиднем. Її дохід менший за прожитковий мінімум. При цьому вона їздить на авто й може дозволити собі відпочинок за кордоном.

Як з'ясувалося, депутатка "Нових облич" є помічницею на громадських засадах народної депутатки з "Народного фронту" Олени Масоріної. Масоріна до мера Ірпеня приїздила особисто.



Хвалила владу Ірпеня за те, що роздає АТОвцям ділянки.



Насправді ж схема дуже проста – ділянки офомрлюють на АТОвців, потім вони опиняються в руках забудовників і для картинки далі вручають ключі кільком АТОвцям, а забудовники заробляють мільйони.

"Я чула тільки хороше про неї (Попсуй – пирм. авт.) від військових. Сама була на заході, де військовим вручили 25 квартир. Все про що Ви пишете,питання до правоохоронних органів. Якщо у них будуть питання до мене, я з радістю відповім", пояснює свої дії Масоріна.

Мені, як учаснику руху ЧЕСНО, стало цікаво, як же помічниця нардепа Попсуй допомагає законотворцю Масоріній у її законотворчій діяльності. Виявилося – аж ніяк.

"Разом ми тільки плануємо допомагати жінкам. Можливо, в подальшому це втілиться і в законотворчій діяльність. Я Вас поінформую про це," – пише мені нардеп.

Постає цілком логічне питання, навіщо дали Попсуй статус помічника нардепа, якщо є тільки плани допомоги на рівні громадської організації, які МОЖЛИВО в подальшому можуть вилитися в законопроект. Це безвідповідально з боку нардепа давати статус помічника просто знайомим.

Раніше ми досліджували, як помічники нардепів користуються своїм статусом у Приірпінні зокрема і за часів екс-регіоналів. Як виявилося, нічого з того часу майже не змінилося. Дають цей статус нардепи просто по знайомству і допомогу в законотворчій діяльності ці люди не здійснюють, а в суспільстві просто користуються своїм статусом.

Народний депутат від народного фронту Михайло Гаврилюк, який був на виборах конкурентом кума Карплюка у Приірпінні, зараз теж співпрацює з Новими обличчями. Ось він на фото з депутатом Ірпінської ради від Нових облич Максимом Плешко, який, як і Попсуй, теж є депутатом-злиднем. Тут майданівцю Гаврилюку, представнику "Народного фронту", "злиденні" представники влади вручають папаху.



Мажоритарник, якого обрала громада після Майдану щодо питань, які хвилюють активістів регіону, взагалі залишається байдужий.

Знаково, що в перший же день, коли нардепи після виборів приймали присягу, Гаврилюк сидів поруч з сином екс-регіонала і голови ОДА Анатолієм Присяжнюком, за часів якого на Київщині й відбувалися у Приірпінні наймасштабніші дерибани.



Олександр Присяжнюк – теж представник Народного фронту.

Народний фронт у ТВК під час місцевих виборів у 2015 році змінював людей у найбільш критичні моменти і ці заміни тоді були вигідні Новим обличчям. Про це мені розказали власні джерела.

У спікера парламенту Андрія Парубія є прес-секретар Андрій Ковальов. Це депутат від партії мера Ірпеня – "Нові обличчя" Боярської ради. Парубій балотувався під 4 номером Нарфронту.

Таким чином укорінюється співпраця Нарофронту в парламенті і дерибанників з Нових облич. Але ця співпраця і зв'язки простежується не лише на рівні законотворчого органу, а й на рівні виконавчої влади – Кабміну.

У приірпінні регулярно б'ють активістів. Громада неодноразово звертала увагу і міністра внутрішніх справ, і Кабміну на те, що справи не розслідуються місцевою поліцією. Громадян безкарно б'ють.



Арсен Аваков, який 2 роки поспіль не звертає на кричущі проблеми регіону, – представник Народного фронту в Кабміні.



Після обшуків в мера Ірпеня та Бучі у 2016 році, Бучанська міська рада, яку очолює кум Карплюка екс-регіонал Анатолій Федорук, з блискавичною швидкістю виділяє 1 га землі громадській організації Ківи – радиника Авакова.

Після того, як Карплюк разом з масовкою прийшов пікетувати МВС, коли поліція проводила обшуки в Коцюбинській селищній раді й шукала докази неправомірного перевороту, розслідування загальмувалося. Голову обласної поліції Дмитра Головіна в терміновому порядку "підвищили" в карний розшук.

Таким чином стає зрозумілим, як так виходить, що активісти 8 років ведуть боротьбу за зелені зони, викривають дерибанні схеми, а поліція просто топить справи навіть, коли активістів б'ють. Залишається сподіватися, що прокуратура, яка має давати процесуальні вказівки поліції візьметься за справу. Бо навіть Генпрокурор наголосив на тому, що в поліції Ірпеня закриті без належного розгляду сотні справ, а сам регіон вже давно має славу гангстерського Чикаго.

І роль Нарфронту тут далеко не остання. Викликає також низку питань і той факт, що джинсує Нарфронт, як встановив рух ЧЕСНО, за незадекларовані гроші.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...

Забудовники тиснуть. Але мовчати ніхто не буде. Що ж вивідує ексмер Ірпеня Карплюк у ''Главкома''?

Редакція "Главкома" отримала від ексмера Ірпеня і забудовника Володимира Карплюка листа. Фігурант антикорупційних журналістських розслідувань цікавиться, чи платить мені "Главком" кошти за публікації і чи видання мені будь-коли платило кошти як фізособі чи підприємцю, чи є у мене журналістське посвідчення і т...

''Вікна можливостей'' для забудовників. Хто пропонує ринкову компенсацію за повернення роздерибанених ділянок?

Якщо місцева рада протиправно роздала ділянки лісу під забудову і прокуратура їх повертає громаді, то тим, хто отримав землю, мають сплатити з бюджету ринкову вартість такого майна...