20 грудня 2018, 10:41

БПП Київщини змінило "Армія. Мова. Віра" на "Сука. БлRдь. Черті"

8 ранку. Ірпінці намагаються потрапити на сесію в Ірпінську раду. Тут мають відголосувати без розгляду питання генплану (= дерибан зелених зон колись рекреаційного регіону – Приірпіння). Тітушки разом з муніципальаною вартою блокують вхід. На місцях для громади в сесійній залі вже сидять тітушки і завезені бабусі з сусідніх населених пунктів.

Жителів, яким пощастило бодай зайти в сесійну залу, тітушня виштовхувала з криками: "Назад. СУКА. БлRть. Черті"...



Чому це відбувається через 5 років після революції гідності поблизу столиці за тим самим сценарієм, що і в часи Януковича? Влада Ірпеня вирішила поставити йолку – забарикадувати підходи до мерії, бо знала, що будуть протести.

Сесію призначили в День святого Миколая і врубали "Джінгл белз". Так робив Янукович – стиль один в один. Замість Маріїнського парку – в Ірпені є свій славетний парк, на якому намили гроші. Звідти сунуть тітушки в раду...

Все просто, фігуранту антикорупціних розслідувань екс-меру Ірпеня Володимиру Карплюку, якого БПП запросило на свій захід обласного осередку, пообіцяли, що йому за корупціні історії нічого не буде, якщо він дасть голоси бюджетників, тітушні і заляканих за гаранта в березні. Якщо результат буде норм – Карплюку злиють 95 округ. Такий собі бартер від президентського осередку на Київщині.



Після того, як на рівні обласного штабу БПП це благословили, Карплюк вирішив випробувати: "Тварі лі я дрожащая ілі право імєю"... І імєє він наше право і вздовж і впоперек.

Перший раз він публічно вмив Генпрокурора Луценка, коли цієї осені організував святкування Дня Ірпеня у стилі Чикаго. Цим самим він показав Генпрокурору: "Бачиш? Я домовився. Ти казав, що Приірпіння це Чикаго і поліція має працювати – а я болт на тебе забив. Я право ІМЄЮ!!! У мене домовленості з обласним осередком".

Тепер керує балом тітушні, як в старі недобрі ригівські часи – медіаконсультант сектанта Сандея Аделаджі – Петро Щербина.



Ось така вона трансформація на Київщині... Армію трансформували в "Суку". Мову трансформували в "БлRдь". А "Віру" – в "Черті".

Це історичний день для Ірпеня. На відміну від Коцюбинського, де люди реально можуть вийти на віче, обстоювати свої права в судах, в Ірпені громада так високо голову не піднімала.

Коцюбинське теж в 2015 році, коли нагинали приєднатися до Ірпеня – ламали через тітушок і блокаду входу для мешканців громади.



Ми перемогли і відстояли свої права в суді. І ірпінці переможуть, бо довели, що терпіти більше не будуть.

А тим, хто думає перемагати в березні на виборах президента – треба добре подумати.

Юлія Тимошенко може вже в сесійній залі вручити букет розкішних троянд своєму кращому технологу президентської кампанії. Ім'я його – Ігор Кононенко. Це безцінний нардеп в команді Юлії Тимошенко, який вніс неоціненний вклад саме в її рейтинги на Київщині.

Мені дуже цікаво, як відреагує центральний штаб гаранта, що його іменем дали зелену картку і індульгенцію тому, хто тепер називає народ бидлом і застосовує проти народу силу. Невже хтось вірить, що після цього і за відсутності будь-якої реакції буде рости рейтинг Петра Порошенка?

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Інтерв'ю Шуляк для ''Поваги''. Що з цим не так і чому з Шуляк ліплять лідеркиню?

Для України зараз критично важливо розвивати жіноче лідерство. Значна кількість чоловіків пішла на фронт, є, безумовно, й жінки і вони воюють на рівних...

Що активісти захищали у Києві та областях України і що захищатимуть 2025 року?

У війну культурну спадщину, археологію та зелені зони треба боронити не лише від окупантів, а часом і від місцевої влади та забудовників...

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...