14 лютого 2019, 10:10

Love is: ЧЕСНО про любов в політиці

14 лютого ми традиційно багато говоримо про любов. Команда Громадського руху ЧЕСНО вирішила подарувати депутатам парламенту і місцевих рад, діяльність яких ми моніторимо останні 7 років, "валентинки" із поясненнями, що таке любов до виборців, інтереси яких вони представляють.

ЧЕСНО першим в Україні розпочав всеукраїнський моніторинг відвідуваності рад і виявив, що багато депутатів прогулюють засідання або регулярно запізнюються. Часто навіть секретарі рад і голови комісій бідкаються, що не можуть зібрати кворум. На цей самий недуг давно хворіє і парламент.

Спікер Верховної Ради і секретарі місцевих рад часто думають, що робити, коли нема депутатів у залі. Нагадуємо політикам, що любов до виборців – це коли депутати сумлінно ходять на сесії.



Виборці, які обирають депутатів, мають право ходити і дивитися, як їхні депутати працюють. І ми раді, коли місцеві ради демонструють відкритість, а Київрада дає дозвіл на встановлення газетного стенду Руху ЧЕСНО, навіть якщо в газеті розміщені критичні матеріали. Це зрілість у взаєминах.



Українці стають невимовно щасливими, коли немає незаконних забудов і не треба валити паркани і протистояти тітушкам.



Кияни були би дуже вдячні, якби їм не доводилося б голодувати задля того, аби змусити депутатів проголосувати за збереження Музею на Поштовій, де знайшли вулиці часів Київської Русі. Такі історичні питання, на які звертає увагу навіть парламент, мають набирати 120 голосів "за". Депутат місцевої ради, який не з'являється на такі доленосні голосування чи голосує проти волі виборців – не любить місто і не любить його мешканців. А нам хочеться відчувати, що нас люблять.



Мери повинні звітувати перед громадами. І рух ЧЕСНО просто щасливий, коли мери звітують на Суспільному на живо і їм мешканці можуть поставити питання.



Виборці теж можуть проявити свою любов, а значить відповідальність перед формуванням наших представників – влади. Тому кожному з нас слід іти на вибори.



Явка на виборах – це одна з найважливіших ознак любові. Вона показує, чи любимо ми себе, своїх дітей, і чи готові ми відповідально планувати наше спільне майбутнє. Запрошуйте голосувати сусідів.



Перед тим, як вирушити на дільницю – слід перевірити списки виборців на дільниці.



І найголовніше в любові до держави і виборах. Це той випадок, коли обирати слід не серцем. Ви не голосуєте за красивих, молодих чи старих, обираєте не жінку чи чоловіка. LVL – 100, це коли ви робите усвідомлений вибір і проаналізували програми.



Для того, щоб українці зробили свідомий вибір на президентських і парламентських виборах, Рух ЧЕСНО створив унікальну базу всіх політиків, де є інформація про кожного, у тому числі й про кандидатів у президенти.

Polithub – проект ЧЕСНО. Подивіться його ввечері вдвох з коханим чи коханою, аби зробити відповідальний вибір.



Голосуйте свідомо. Робіть відповідальний вибір для того, щоб обрана вами влада любила вас в подальші 5 років.

Любіть свою країну.

P.S. Рух ЧЕСНО дякує за "валентинки" В'ячеславу Березюку.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...

Забудовники тиснуть. Але мовчати ніхто не буде. Що ж вивідує ексмер Ірпеня Карплюк у ''Главкома''?

Редакція "Главкома" отримала від ексмера Ірпеня і забудовника Володимира Карплюка листа. Фігурант антикорупційних журналістських розслідувань цікавиться, чи платить мені "Главком" кошти за публікації і чи видання мені будь-коли платило кошти як фізособі чи підприємцю, чи є у мене журналістське посвідчення і т...

''Вікна можливостей'' для забудовників. Хто пропонує ринкову компенсацію за повернення роздерибанених ділянок?

Якщо місцева рада протиправно роздала ділянки лісу під забудову і прокуратура їх повертає громаді, то тим, хто отримав землю, мають сплатити з бюджету ринкову вартість такого майна...