1 липня 2019, 13:56

Як піарні парки від кандидата Карплюка змив перший же дощ

Кандидат в нардепи по 95 округу Володимир Карплюк піариться у звичний для себе спосіб – гречкосійством. У Вишневому вирішив зробити фотозону для своєї кампанії – черговий парк.

Пощастило мешканцям міста, за чиї голоси бореться Карплюк, що дощ пройшов парком ДО виборів, а не після. Мешканці Вишневого в шоці від того, що дощ змив все, на фоні чого фотографувався фігурант антикорупційних розслідувань Карплюк.



У самому Ірпені ситуація не краща. Там залило лавки у парку так, що їх ледь видно.



Це все тому, що парки робляться нашвидкоруч для піару. Проектів ніхто в очі не бачив, як і прізвищ цих геніальних проектантів.

Ірпінський парк гатили швидкими темпами до дня міста. Стандартно без зливостоків. Вкатали все в плитку, на якій можна відмити гроші. Воді нема куди йти і вона шукає собі шлях. Може затопити лавки, а може затопити і переходи.

На відео бідака не розрахував і пішов підземним переходом. Впав так, що закрило з головою.



Напис на вході в перехід яскраво підкреслює, де все відбувається. Це славетне місто Ірпінь.

Карплюк, який господарював в місті 5 років, не журиться ніколи. Каже, що після кожного дощу виходить сонце. І постить людям фоточки з фігурами в парку.



Тільки він Вам ніколи не скаже, що з височезних колон у стилі жлоб-арту, не так давно гепнувся піаніст. І він запросто міг впасти чиїйсь дитині на голову.



Дощ до падіння піаніста – ні до чого. Це просто яскравий приклад "господарських" якостей Карплюка і його команди, які тільки й те всіють робити, що освоювати наші ліси під забудови і бюждетні гроші під проекти, які дозволяють намивати гроші.

Тільки раніше, Карплюку і його команді дуже щастило. Все руйнувалося не ДО, а вже ПІСЛЯ виборів. Ось так перед місцевими виборами в Коцюбинському прискореними темпами робили вул. Залізничну. Всі розуміли, що партія, яка має 0 грн на рахунку не може фінансувати роботи. Але робітники носили футболки "Нових облич".

Після першого ж дощу, який пройшов ПІСЛЯ виборів, місцеві охрестили вул. Залізничну бульваром ГО_НдОльєрів (ГО НО = громадська організація "Нові обличчя"). Вода, коли дощ, лиється на Залізничній так, що можна плавати на гондолах.



Аби пройти свіжовимощену плитку – треба було мостити піддони.



Лише у 2019 році громада з'ясувала, що те, що піарилося під лого "Нових облич", насправді було зроблено за кошти бюджету. Мільйони пішли на такий низькопробний піар, який не витримує дощу ні в 2016, ні в 2017, ні в 2018, ні в 2019.

Ось ще один сквер в Коцюбинському – пару метрів плитки і одна ялинка за 900 000. Зливостоків нема.



Зараз ремонт дороги у селищі, де владу захопили "Нові обличчя", теж без зливостоків. Люди шоковані. Бракує гондол.



Безрукість у господарстві Приірпіння всі 5 років, які Карплюк був при владі. Гроші з бюджету виводилися навіть на ФОП-а-мерця. Зелені зони забудовувалися, а бутафорні парки робили нашвидкоруч виключно для того, щоб продати квартири в місті, де нема достатньої кількості садків, шкіл, а в заторах до Києва на роботу терба стояти і стояти.

Зате реклама агітаційна, що Карплюк – господарник.



Ну, який господарник, ті, хто мешкають в регіоні, знають не на словах. На фото ж чітко видно всі результати.

А тих активістів, які виступають проти дерибану зелених зон б'ють і їм палять машини.



Чи хочете Ви, щоб ми ще 5 років так жили і дали політику, який не перший рік прогулює тюрму – недоторканість? Вирішувати Вам дуже скоро. 21 липня.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Інтерв'ю Шуляк для ''Поваги''. Що з цим не так і чому з Шуляк ліплять лідеркиню?

Для України зараз критично важливо розвивати жіноче лідерство. Значна кількість чоловіків пішла на фронт, є, безумовно, й жінки і вони воюють на рівних...

Що активісти захищали у Києві та областях України і що захищатимуть 2025 року?

У війну культурну спадщину, археологію та зелені зони треба боронити не лише від окупантів, а часом і від місцевої влади та забудовників...

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...