1 серпня 2019, 15:16

У керівництво молодіжної громадської ради при КОДА увішла людина Карплюка

На Facebook-сторінці новопризначеного голови Київської облдержадмінстарції з'явилося відео про зустріч чиновника з молодіжною громадською радою при Київський ОДА. І як же я здивувалася, коли побачила біля Михайла Бно-Аріяна – Альону Рожанську. Це донька депутата екс-регіонала Коцюбинської селищної ради, який сприяв дерибану Біличанського лісу та неодноразово брав участь у незаконних переворотах влади в селищі.



Її батько з Партії регоінів перейшов після Революції гідності до партії фігуранта антикорупціних розслідувань екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка і, звісно, що його донька – Альона Рожанська – в їхній команді.



Коли Альона Рожанська потрапила в молодіжну громадську раду при КОДА? Все дуже просто. Попередній голвоа ОДА Терещук, якого призначив Порошенко, дуже плідно співпрацював з Карплюком, команда якого у знак подяки в адмінбудівлях Ірпеня і Коцюбинського, агітувала за Порошенка, а на парламентських виборах і за ЄС.

У березні місяці, за кілька тижнів до президентських виборів, соціологія вже давала зрозуміти, хто буде переможцем на виборах. І тому поспіхом в ОДА почали створювати молодіжну громадську раду і наповнювати її, як бачимо, потрібними і нечужими молодими людьми. Ось повідомлення на сайті. Стартували з цим проектом по суті за два тижні до І туру.



Донька депутата-екс-регіонала Рожанського одразу ж опинилася у керівному складі.

До цього, вона працювала у ЗМІ, лояльних і підконтрольних фігуранту антиукорупціних розслідувань Володимиру Карплюку. Ось на фото Рожанська стоїть і радіє посвідченню "Ірпінського вісника".



Коли "Ірпінський вісник" перебував під контролем Карплюка – він вірно служив чиновнику і керівнику партії "Нові обличчя".

Рожанська входить у список обслуговуючого персоналу Карплюка. Ви уявляєте собі журналістку, яка працює журналістом і агітує за кандидата в нардепи і фігуранта антикорупціних розслідувань? Так ось вона.



На фото один з телеканалів, які також оспівують Карплюка і його велич в регіоні.

Звісно, що така віддана праця для команди фігуранта антикорупціних розслідувань всіляко винагороджувалася. Ось в.о. голови Ірпеня Анастасія Попсуй ("Нові обличчя"), яка ще кілька років тому декларувала нульові заробітки і при цьому майже задурно купувала дорогу іномарку, нагороджує Рожанську за заслуги.



На сесії Коцюбинської селищної ради Рожанська приходила справно з фотоапаратом. Коли депутатська більшість, в яку входить її тато-екс-регоінал, не приходила на сесії ради, вона робила кілька фото для звітності шефу і відмовлялася підписувати акт, який складали мешканці, і засвідчити простий факт – неявку депутатської більшості на сесії. От такі цінності.

А те, що її тато не ходив і не голосував, не розподіляв належним чином кошти з бюджету, виливалося в те, що діти на свята мали висупати в селищі на асфальті. Після цього жалюгідного явища ми збирали гроші на сцену, щоб діти мали гідне місце для виступу.

Зате, після перевороту влади в селищі Коцюбинське, який благословив колишній голова ОДА Терещук, тато-депутат Рожанської разом з своїми колегами-депутатами прекрасно розпилив бюджет. 55 000 грн пішло на сцену для "Лісапетного батальйону", який завзято гоцав у день пам'яті в травні місяці...



Хай би Рожанська розповіла Бно-Аріяну про інші проблеми громади. Наприклад про те, як її тато-депутат разом з колегами з "Нових облич", яких вона підтримує, та з легкої руки Терещука закрили стаціонар в селищі Коцюбинське. І як в одну амбулаторію мають ходити і ті, хто приходять з Ірпінського випарвного центру, і хворі, які лікувалися в стаціонарі, і діти... Це ж молодіжна рада при КОДА? Так чого ж Рожанська не постає за права молоді, які "Нові обличчя" погіршили доступ до медицини?

Так говоріть про те, як депутати кидають дітей на асфальт, а для відмиву грошей і лісапетного батальйону – можливо все і знаходиться сцена. Говоріть про те, що недолуга самопроголошена влада "Нових облич" не має відчуття такту і кличе тоді, коли сумують за загиблими, "Лісапетний батальйони"... Говоріть про те, що вбиваєтсья медицина. Говоріть про те, що музична школа в селищі – позашкілля – вбиваєтсья Ірпенем і нема достатньої кількості музичних інструментів. Що посилюється пошук закоадок з наркотою. А позашкілля – це один з інструментів, який це допомагає долати... Але в Ірпеня є гроші на парки для фотозон, але не на освіту, медицину чи спорт.

Тому, дивлячись на пост новопризначеного голови ОДА і те, що він з такими людьми планує культурні заходи, приходить одна єдина думка... А що у нас з політичною гігієною і цінностями? Біда... І крісла-мішки тут не допоможуть. Питання не на чому сидіти і стратегувати, а з ким. І які цінності сповідують люди, з якими ведеться стартегування.

Фестивальте й далі. Пріоритети, як і цінності, биті.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Що активісти захищали у Києві та областях України і що захищатимуть 2025 року?

У війну культурну спадщину, археологію та зелені зони треба боронити не лише від окупантів, а часом і від місцевої влади та забудовників...

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...

Забудовники тиснуть. Але мовчати ніхто не буде. Що ж вивідує ексмер Ірпеня Карплюк у ''Главкома''?

Редакція "Главкома" отримала від ексмера Ірпеня і забудовника Володимира Карплюка листа. Фігурант антикорупційних журналістських розслідувань цікавиться, чи платить мені "Главком" кошти за публікації і чи видання мені будь-коли платило кошти як фізособі чи підприємцю, чи є у мене журналістське посвідчення і т...