11 червня 2020, 12:45

Коцюбинське просить парламент підтримати проєкт постанови про приєднання селища до Києва

Народні депутати знають, що мешканці анклаву столиці – селища Коцюбинського – не перший рік просять про одне: приєднати селище до Києва.

Ця воля громади засвідчена у поіменному голосуванні на громадських слуханнях. 61% учасників висловилися "за". Київрада і облрада відголосували звернення до парламенту. Вони на розгляді в профільному комітеті.

Люди хочуть:

- доступ до якісної медицини (зараз швидка через Київ і Ірпінь везе з анклаву пацієнтів в Бучу)

- рівний доступ з киянами до шкіл і садків (іногородні в черзі посуваються вниз)

- комунальний транспорт не заходить в анклав. Коцюбинці ходили пішки лісом під час карантину групами

- Дві дороги, які ведуть в селище на балансі Києва і області. Відповідно їх ремонтують, чистять і прибирають за залишковим принципом.

І головне. Коцюбинська ОТГ неспроможна існувати! Нема жодних економічних показників, які б засвідчили, що ми спроможні. У нас нема медицини, а населення виросте до 30 000 після заселення ЖК "Атлант".

Що просить громада:

Голову комітету Андрія Клочка якомога швидше винести на засідання комітету проєкт постанови щодо приєднання Коцюбинського до Києва. Від Вашої політичної волі залежить, чи будуть далі 30 000 людей у заручниках неякісної інфраструктури і головне, що зараз болить людям в анклаві – без медицини. У Вас є історичний шанс до виборів завершити децентралізаційний процес так, щоб в тілі Києва не залишався уламок області – уламок Ірпінської матрьошки.

Просять люди максимальної підтримки і адвокації проєкту постанови у двох нардепів-мажоритарників – Гуріна та Горобця. Ми віримо, що Ваші колеги по фракції "Слуга народу" допоможуть людям і почують Вас – представників цих двох громад. Громада дякує Гуріну за те, що він активно підключився до процесу. Ви голос громади в комітеті. Я щиро вірю, що Вас почують.

Громада вірить і розраховує під час голосування і на "Голос". Роману Лозинському за збір підписів під проєктом постанови ми вдячні. Зараз парламент на карантині і тим ціннішим є те, що Ви збирали підписи. Ви були в прямому смислі законотворчими ногами і руками нашої громади. Дякую всім підписантам від Голосу.

За всі роки підтримки громада дякує Альоні Шкрум з "Батьківщини" і сподівається, що її довід та голос на комітеті почують. Ми завжди будемо пам'ятати про те, що Ви під куполом розносили самвидав громади з Ігорем Луценком. Останній ривок і нам вдасться пройти цей історичний шлях.

Розраховуємо на підтримку ЄС. На жаль, у фракції немає Ольги Червакової, яка була в попередньому скликанні і знає ситуацію якнайглибше. Але я точно знаю, що нардепи Іонова, Ар'єв, Геращенко, Фріз – зможуть пояснити колегам, чому громада воює за доступ до якісної медицини і транспорт.

Я дякую за те, що Білоцерковець, який з Черваковою був на віче в Коцюбинському у 2016 році, теж підставив громаді плече і допомагає на рівні Києва. Це добре, коли колишні законотворці залишаються робочими інструментами людей.

Я знаю, що ситуацію знають і інші нардепи – члени комітету та парламенту. Нардепи – це дійсно наші інструменти, інструменти народу. Ми просимо Вас спрацювати в наших інтересах. Наша громада пройшла дуже нелегкий шлях.

Прошу підтримати! Моя громада кидає сигнал SOS.

#LetMyPeopleGO

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Комісія з журналістської етики не друкує мою позицію і пропонує... свою! Де ж передбачена Кодексом ПОВНОТА інформації?

Це серйозна публічна доросла розмова в журналістському секторі про кризу такої інституції, як Комісія журналістської етики. Народний депутат Олександр Горобець вирішив піти проти мене, виборця його округу, до суду і використав для цього "дружнє попередження" Комісії журналістської етики...

Комісія журналістської етики. Що не так з її роботою і які це несе ризики для свободи слова?

Висновки Комісії журналістської етики стають інструментом SLAPP-атак з боку політиків на активізм. Це – стратегічні судові позови проти участі громадян...

Хто з нардепів вирішив стати на захист адвокатів, які захищають зрадників у медіа?

Народні депутати планують найближчим часом розглянути у другому читанні законопроєкт народних депутатів Григорія Мамки (обраний від ексОПЗЖ) та адепта фсб_в_рясах Максима Бужанського (12320) ...

Академічний провал Стефанчука. Як спікер показав свою некомпетентність і підставив Зеленського

На сайті Верховної Ради у картці скандального проєкту 9549, який передбачає нечувані корупційні схеми із землею на Закарпатті, зазначено, що його підписав Руслан Стефанчук і направив на підпис Президенту України Володимиру Зеленському...

6 років без виборів і чому ще не час? Як росія впливала на виборчі процеси в Україні?

В Україні 6 років не було виборів і причина цьому – російсько-українська війна. Кілька місяців тому заяви президента США Трампа, зокрема й про те, що Україна має провести вибори, шокували всіх...

Парламент може на біс дозволити віджимати землю у Карпатах

Сьогодні Верховна Рада розгляне черговий законопроєкт в інтересах забудовників (9549). Його тягнуть не перший рік і це вже ціла епопея, яку палко підтримувала голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк...