11 червня 2020, 12:45

Коцюбинське просить парламент підтримати проєкт постанови про приєднання селища до Києва

Народні депутати знають, що мешканці анклаву столиці – селища Коцюбинського – не перший рік просять про одне: приєднати селище до Києва.

Ця воля громади засвідчена у поіменному голосуванні на громадських слуханнях. 61% учасників висловилися "за". Київрада і облрада відголосували звернення до парламенту. Вони на розгляді в профільному комітеті.

Люди хочуть:

- доступ до якісної медицини (зараз швидка через Київ і Ірпінь везе з анклаву пацієнтів в Бучу)

- рівний доступ з киянами до шкіл і садків (іногородні в черзі посуваються вниз)

- комунальний транспорт не заходить в анклав. Коцюбинці ходили пішки лісом під час карантину групами

- Дві дороги, які ведуть в селище на балансі Києва і області. Відповідно їх ремонтують, чистять і прибирають за залишковим принципом.

І головне. Коцюбинська ОТГ неспроможна існувати! Нема жодних економічних показників, які б засвідчили, що ми спроможні. У нас нема медицини, а населення виросте до 30 000 після заселення ЖК "Атлант".

Що просить громада:

Голову комітету Андрія Клочка якомога швидше винести на засідання комітету проєкт постанови щодо приєднання Коцюбинського до Києва. Від Вашої політичної волі залежить, чи будуть далі 30 000 людей у заручниках неякісної інфраструктури і головне, що зараз болить людям в анклаві – без медицини. У Вас є історичний шанс до виборів завершити децентралізаційний процес так, щоб в тілі Києва не залишався уламок області – уламок Ірпінської матрьошки.

Просять люди максимальної підтримки і адвокації проєкту постанови у двох нардепів-мажоритарників – Гуріна та Горобця. Ми віримо, що Ваші колеги по фракції "Слуга народу" допоможуть людям і почують Вас – представників цих двох громад. Громада дякує Гуріну за те, що він активно підключився до процесу. Ви голос громади в комітеті. Я щиро вірю, що Вас почують.

Громада вірить і розраховує під час голосування і на "Голос". Роману Лозинському за збір підписів під проєктом постанови ми вдячні. Зараз парламент на карантині і тим ціннішим є те, що Ви збирали підписи. Ви були в прямому смислі законотворчими ногами і руками нашої громади. Дякую всім підписантам від Голосу.

За всі роки підтримки громада дякує Альоні Шкрум з "Батьківщини" і сподівається, що її довід та голос на комітеті почують. Ми завжди будемо пам'ятати про те, що Ви під куполом розносили самвидав громади з Ігорем Луценком. Останній ривок і нам вдасться пройти цей історичний шлях.

Розраховуємо на підтримку ЄС. На жаль, у фракції немає Ольги Червакової, яка була в попередньому скликанні і знає ситуацію якнайглибше. Але я точно знаю, що нардепи Іонова, Ар'єв, Геращенко, Фріз – зможуть пояснити колегам, чому громада воює за доступ до якісної медицини і транспорт.

Я дякую за те, що Білоцерковець, який з Черваковою був на віче в Коцюбинському у 2016 році, теж підставив громаді плече і допомагає на рівні Києва. Це добре, коли колишні законотворці залишаються робочими інструментами людей.

Я знаю, що ситуацію знають і інші нардепи – члени комітету та парламенту. Нардепи – це дійсно наші інструменти, інструменти народу. Ми просимо Вас спрацювати в наших інтересах. Наша громада пройшла дуже нелегкий шлях.

Прошу підтримати! Моя громада кидає сигнал SOS.

#LetMyPeopleGO

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Що активісти захищали у Києві та областях України і що захищатимуть 2025 року?

У війну культурну спадщину, археологію та зелені зони треба боронити не лише від окупантів, а часом і від місцевої влади та забудовників...

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...

Забудовники тиснуть. Але мовчати ніхто не буде. Що ж вивідує ексмер Ірпеня Карплюк у ''Главкома''?

Редакція "Главкома" отримала від ексмера Ірпеня і забудовника Володимира Карплюка листа. Фігурант антикорупційних журналістських розслідувань цікавиться, чи платить мені "Главком" кошти за публікації і чи видання мені будь-коли платило кошти як фізособі чи підприємцю, чи є у мене журналістське посвідчення і т...