8 липня 2020, 16:36

Як нардеп Клочко пов'язаний із забудовниками і до чого тут Біличанський ліс?

Головою комітету з питань місцевого самоврядування є народний депутат від "Слуги народу" Андрій Клочко. Саме від політичної волі цього політика залежить зараз ефективність адміністративної реформи країни.

Вирішується все в ручному режимі, як за старих добрих часів. Якщо навесні комітет говорив про те, що буде Переяслав-Хмельницький район, то вже його немає. І там громада шокована.

Такі ж танці під прикриттям слова "парламентаризм" у нас відбуваються з селищем Коцюбинське, де місцева влада, яка пов'язана з фігурантом антикорупціних розслідувань Володимиром Карплюком дерибанить Біличанський ліс. І в минулому складі парламенту, і в цьому ми постійно зверталися до комітету і передали не одну тисячу підписів з вимогою приєднати анклав Києва – селище Коцюбинське до столиці. У нас нема медицини, освіта не може забезпечити потреби громади, територія обмежена з усіх боків і по суті забудована, а бюджет злиденний. Ніяких показників для розвитку нема.

Представники "Слуги народу" переконували мене, що от-от прийде Новий рік і Кабмін, який проводить адмінреформу, яка передбачає нерозривність територій, нас приєднає до Києва. Бо хто був би дурний лишати в Києві дірку від бублика, без освіти, медицини і без грошей. Але ми не перші 10 років воюємо в цій політичній системі і знаємо, що групи впливу і інтереси забудовників вони стоять вище суспільного блага.

І щоб ніхто не сумнівався, що в лютому з нас роблять не частину Києва, а... самостійне ОТГ. Підробляються дані в паспорті, малюється "спроможність", ми шоковані піднімаємо питання в ЗМІ і в громаді, дякувати Дмитру Гуріну "Слуга народу" (нардеп округу, в який вкраплене Коцюбинське) створюється робоча група, яку поквапився очолити "для об'єктивності"... Андрій Клочко. Віднедавна мій улюблений парламентар.

І ця робоча група не засідає вже скоро 4 тиждень як. При цьому Клочко ширить кулуарами історію про те, що за нами, активістами, стоять забудовники. Ну, якщо це так, то Клочко – екоактивіст. Я до речі про те, що йому небайдуже доля нашого лісу давно знала. Він сам казав про це на засіданні підкомітету. Як виявилося, це дійсно його профіль.



І у нього чудова компанія захисників Біличанського лісу і зелених зон. Отець і кваліфікований магістр будівництва.



У нас до речі в селищі є теж отець від УПЦ КП, який забрав в громади садок, промишляє секондом і помічений у веденні сектантських семінарів і був місцевим депутатом. Коли ходили в Михайлівський, то нам пояснили, що все ок. Нема чого хвилюватися. Божий промисел, так сказать:) Так і тут... Кваліфікований магістр будівництва в палаті, прости Господи.

Просто чудова гільдія МАГів. І в ній є знані чародії! Осьо, головний екозахисник! Всі його знають і зараз всі "проплачені активісти" відхаркують дозволи, які надані в часи цього мага-чародія.



У цій команді бракує хіба Леоніда Черновецького. Тоді гільдія була б повна. Можна було б прирівняти до Міністерства магії і забудови.

Статутна діяльність передбачає "захист зелених зон" і "протидію" забудовникам. Це видно у кожному пункті. Переконайтеся самі.



Громада більше тижня тому відправила Клочку звернення. Його підписали понад 1000 мешканців селища з вимогою невідкладно скликати робочу групу, інакше Клочку люди всиловили недовіру і просять залишити співголовування в групі. За день – 1 000. Виборців в селищі десь 10 500.

Сьогодні 8 липня. Клочко, який пов'язаний із забудовниками, не квапиться працювати в робочій групі... Нахіба вона кому треба та робоча група і понад 1000 громадян та й всі мешканці, які лишаються без медицини і освіти... У них же свої плани... а про активістів завжди можна розповісти, що вони проплачені. І знаєте, які ми почвари? Ми ще й додумалися, щоб тиснуть на пана Клочка... А він ж не здається... Просто влаштував екофорпост і тримає захисну оборону Біличанського лісу. Кремінь!

Ну, словом, вирішили тупо кинути кілька десятків тисяч людей без швидкої, без доступу до медицини, без доступу до освіти, без грошей... Ну ясно що це все Клочко робить в інтересах збереження Біличанського лісу. Мене політик в фб давно забанив. Видно, передбачив, що може відчути тиск з боку таких страшних забудовників як я. Пане Клочко, тримайтеся! Ми не здамося!

Залишається надія, що в політичній системі є ядро, яке зможе вплинути на прийняття рішення в інтересах людей, бо те, що відбувається в комітеті – це лютий треш в ручному режимі.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Інтерв'ю Шуляк для ''Поваги''. Що з цим не так і чому з Шуляк ліплять лідеркиню?

Для України зараз критично важливо розвивати жіноче лідерство. Значна кількість чоловіків пішла на фронт, є, безумовно, й жінки і вони воюють на рівних...

Що активісти захищали у Києві та областях України і що захищатимуть 2025 року?

У війну культурну спадщину, археологію та зелені зони треба боронити не лише від окупантів, а часом і від місцевої влади та забудовників...

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...