30 вересня 2020, 17:00

Від ЄС в мери Бучі йде адвокатеса Карплюка, яка обстоює дерибан Біличанського лісу

У Ірпені від "Слуг народу" йде "чорний нотаріус Карплюка" – Нельзін. Щодо Бучі, то тут "Слуги народу" вирішили висунути дерибанника Анатолія Федорука і це вже давно не секрет. Але вирішила відзначитися і "Європейська солідраність". У Бучі ця партія висуває Катерину Українцеву.



Приірпіння – це той регіон, де Слуги народу в тендемі з Європейською солідарністю, бо вмасили місцеві забудовники. Баталії, які ви бачите в парламенті, на місцевому рівні ціннісно не працюють. Є інша цінність – гроші.

Українцева – адвокатеса. У списку її клієнтів переважно забудовники, що можна побачити на сайті "Судова влада". Зокрема, це Ігор Оверко, ТОВ "Сарафан", який був донором парламентської кампанії ексмера Ірпеня та власне екс-мер Ірпеня і голова партії "Нові обличчя" Володимир Карплюк.

З-поміж усіх справ Карплюка, які представляє в судах Українцева, варто виділити одну – захист ділянок Карплюка в Біличанському лісі. Прокуратура намагається витребувати з власності Карплюка незаконно отримані ним земельні ділянки в біличанському лісі, які зараз входять до НПП "Голосіївський". Засідання призначене до розгляду в Ірпінському суді на 28 жовтня 2020-го року.



Тобто ми тут цей ліс бережемо 11 років, прокуратура ходить в суди, а ЄС веде в кандидати на мера Бучі ту, що обстоює дерибан. Неймовірно круто.

Але це не все, що вдалося знайти про Українцеву.

Політикиня проживала в місті Куп'янськ Харківської області. Була активним членом "Партії регіонів", з якої її виключили в 2010 році, і вона це оскаржувала і зверталася з вимогою поновитися до тогочасного президента Віктора Януковича.



У 2010-му році Українцева стала депутатом Куп'янської міської ради від партії "Рідна Вітчизна". Окрім цього Українцева вже мала досвід балотування на посаду міського голови міста Куп'янськ, але програла.

З 2018-го по 2020-й Українцева була директоркою будівельної фірми "Промоальт", яка будує багатоповерхові житлові комплекси в Ірпені.

Більше того, саме представнику "Європейської солідарності" Бучнаська рада, яку контролює кандидат від "Слуги народу" Федорук, нещодавно виділила землю.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Санкції РНБО. Коли адвокат не України Кравець стане підсанкційним і підсудним?

Ворожа агентура працює постійно в інформаційному полі. Рівно рік тому "Голка" виявила кремлівську мережу в Telegram, яка дискредитує судову гілку влади, доброчесних суддів, а такі дійсно є, і тих представників громадського сектору, хто вболіває за судову реформу...

Відсутність комунікаційної стратегії у Верховному Суді та ''зачистка'' коментарів. Що ж шкодить довірі до правосуддя?

Наприкінці минулого тижня відбувся Пленум Верховного Суду. Для третьої гілки влади це масштабна подія, до якої мають ретельно готуватися...

''МазепаГейт'': як відбілювали Мазепу і до чого тут Татаров та лобісти забудовників у парламенті?

Рівно рік тому Державне бюро розслідувань затримало Ігоря Мазепу. Справа стосувалася будівництва котеджів на землі Київської гідроелектростанції, а це – критична інфраструктура...

У Комітеті зі свободи слова вбачають проблеми у комунікаціях Верховного Суду і готові допомогти

Фундація DEJURE наприкінці року заявила, що на сторінці у Facebook Верховного Суду витирають критичні коментарі. Тут треба зауважити, що над комунікаційною стратегією Верховного Суду майже півтора роки безуспішно працює ціла робоча група суддів...

Інтерв'ю Шуляк для ''Поваги''. Що з цим не так і чому з Шуляк ліплять лідеркиню?

Для України зараз критично важливо розвивати жіноче лідерство. Значна кількість чоловіків пішла на фронт, є, безумовно, й жінки і вони воюють на рівних...

Що активісти захищали у Києві та областях України і що захищатимуть 2025 року?

У війну культурну спадщину, археологію та зелені зони треба боронити не лише від окупантів, а часом і від місцевої влади та забудовників...