30 вересня 2020, 17:00

Від ЄС в мери Бучі йде адвокатеса Карплюка, яка обстоює дерибан Біличанського лісу

У Ірпені від "Слуг народу" йде "чорний нотаріус Карплюка" – Нельзін. Щодо Бучі, то тут "Слуги народу" вирішили висунути дерибанника Анатолія Федорука і це вже давно не секрет. Але вирішила відзначитися і "Європейська солідраність". У Бучі ця партія висуває Катерину Українцеву.



Приірпіння – це той регіон, де Слуги народу в тендемі з Європейською солідарністю, бо вмасили місцеві забудовники. Баталії, які ви бачите в парламенті, на місцевому рівні ціннісно не працюють. Є інша цінність – гроші.

Українцева – адвокатеса. У списку її клієнтів переважно забудовники, що можна побачити на сайті "Судова влада". Зокрема, це Ігор Оверко, ТОВ "Сарафан", який був донором парламентської кампанії ексмера Ірпеня та власне екс-мер Ірпеня і голова партії "Нові обличчя" Володимир Карплюк.

З-поміж усіх справ Карплюка, які представляє в судах Українцева, варто виділити одну – захист ділянок Карплюка в Біличанському лісі. Прокуратура намагається витребувати з власності Карплюка незаконно отримані ним земельні ділянки в біличанському лісі, які зараз входять до НПП "Голосіївський". Засідання призначене до розгляду в Ірпінському суді на 28 жовтня 2020-го року.



Тобто ми тут цей ліс бережемо 11 років, прокуратура ходить в суди, а ЄС веде в кандидати на мера Бучі ту, що обстоює дерибан. Неймовірно круто.

Але це не все, що вдалося знайти про Українцеву.

Політикиня проживала в місті Куп'янськ Харківської області. Була активним членом "Партії регіонів", з якої її виключили в 2010 році, і вона це оскаржувала і зверталася з вимогою поновитися до тогочасного президента Віктора Януковича.



У 2010-му році Українцева стала депутатом Куп'янської міської ради від партії "Рідна Вітчизна". Окрім цього Українцева вже мала досвід балотування на посаду міського голови міста Куп'янськ, але програла.

З 2018-го по 2020-й Українцева була директоркою будівельної фірми "Промоальт", яка будує багатоповерхові житлові комплекси в Ірпені.

Більше того, саме представнику "Європейської солідарності" Бучнаська рада, яку контролює кандидат від "Слуги народу" Федорук, нещодавно виділила землю.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Парламент може на біс дозволити віджимати землю у Карпатах

Сьогодні Верховна Рада розгляне черговий законопроєкт в інтересах забудовників (9549). Його тягнуть не перший рік і це вже ціла епопея, яку палко підтримувала голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк...

Завод ''Буревісник''. Як в столиці розпилюють землі оборони під висотки?

Державний завод "Буревісник" в Києві раніше спеціалізувався на виробництві складних морських приладобудувань. Прикордонники закуповували тут радіолокаційні системи для берегових постів спостереження...

Загроза лісам та узбережжям. Суддя Верховного Суду Крат допомагає протягувати шкідливий законопроєкт 12089

Цього тижня у парламенті вдалося відтермінувати розгляд законопроєкту 12089, який має високі корупційні ризики, про що писали зокрема і на сайті European Democracy Hub...

Санкції РНБО. Коли адвокат не України Кравець стане підсанкційним і підсудним?

Ворожа агентура працює постійно в інформаційному полі. Рівно рік тому "Голка" виявила кремлівську мережу в Telegram, яка дискредитує судову гілку влади, доброчесних суддів, а такі дійсно є, і тих представників громадського сектору, хто вболіває за судову реформу...

Відсутність комунікаційної стратегії у Верховному Суді та ''зачистка'' коментарів. Що ж шкодить довірі до правосуддя?

Наприкінці минулого тижня відбувся Пленум Верховного Суду. Для третьої гілки влади це масштабна подія, до якої мають ретельно готуватися...

''МазепаГейт'': як відбілювали Мазепу і до чого тут Татаров та лобісти забудовників у парламенті?

Рівно рік тому Державне бюро розслідувань затримало Ігоря Мазепу. Справа стосувалася будівництва котеджів на землі Київської гідроелектростанції, а це – критична інфраструктура...