30 вересня 2020, 17:00

Від ЄС в мери Бучі йде адвокатеса Карплюка, яка обстоює дерибан Біличанського лісу

У Ірпені від "Слуг народу" йде "чорний нотаріус Карплюка" – Нельзін. Щодо Бучі, то тут "Слуги народу" вирішили висунути дерибанника Анатолія Федорука і це вже давно не секрет. Але вирішила відзначитися і "Європейська солідраність". У Бучі ця партія висуває Катерину Українцеву.



Приірпіння – це той регіон, де Слуги народу в тендемі з Європейською солідарністю, бо вмасили місцеві забудовники. Баталії, які ви бачите в парламенті, на місцевому рівні ціннісно не працюють. Є інша цінність – гроші.

Українцева – адвокатеса. У списку її клієнтів переважно забудовники, що можна побачити на сайті "Судова влада". Зокрема, це Ігор Оверко, ТОВ "Сарафан", який був донором парламентської кампанії ексмера Ірпеня та власне екс-мер Ірпеня і голова партії "Нові обличчя" Володимир Карплюк.

З-поміж усіх справ Карплюка, які представляє в судах Українцева, варто виділити одну – захист ділянок Карплюка в Біличанському лісі. Прокуратура намагається витребувати з власності Карплюка незаконно отримані ним земельні ділянки в біличанському лісі, які зараз входять до НПП "Голосіївський". Засідання призначене до розгляду в Ірпінському суді на 28 жовтня 2020-го року.



Тобто ми тут цей ліс бережемо 11 років, прокуратура ходить в суди, а ЄС веде в кандидати на мера Бучі ту, що обстоює дерибан. Неймовірно круто.

Але це не все, що вдалося знайти про Українцеву.

Політикиня проживала в місті Куп'янськ Харківської області. Була активним членом "Партії регіонів", з якої її виключили в 2010 році, і вона це оскаржувала і зверталася з вимогою поновитися до тогочасного президента Віктора Януковича.



У 2010-му році Українцева стала депутатом Куп'янської міської ради від партії "Рідна Вітчизна". Окрім цього Українцева вже мала досвід балотування на посаду міського голови міста Куп'янськ, але програла.

З 2018-го по 2020-й Українцева була директоркою будівельної фірми "Промоальт", яка будує багатоповерхові житлові комплекси в Ірпені.

Більше того, саме представнику "Європейської солідарності" Бучнаська рада, яку контролює кандидат від "Слуги народу" Федорук, нещодавно виділила землю.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Інтерв'ю Шуляк для ''Поваги''. Що з цим не так і чому з Шуляк ліплять лідеркиню?

Для України зараз критично важливо розвивати жіноче лідерство. Значна кількість чоловіків пішла на фронт, є, безумовно, й жінки і вони воюють на рівних...

Що активісти захищали у Києві та областях України і що захищатимуть 2025 року?

У війну культурну спадщину, археологію та зелені зони треба боронити не лише від окупантів, а часом і від місцевої влади та забудовників...

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...