24 червня 2021, 11:35

Як директором ліцею протягують людину з вертикалі Президента – Львівщина

Директором Миколаївського професійного ліцею (Львівська область) можуть з порушеннями низки вимог призначити Тараса Олійничка. Трудовий колектив підтримав його аж 2 голосами.

За іншу кандидатуру віддали 87% голосів, але реальний переможець голосувань Ігор Сарамага не влаштував відділ освіти ЛОДА.



На посаду лобіюють неабикого, 34-річний Олійничок працює заступником голови РДА сусіднього Пустомитівського району. Нагадую, що РДА- це президентська вертикаль.

Трудовий колектив майже місяць не може отримати відповідь на звернення, як так сталося, що Сарамага з 87% підтримки програв, а Олійничка з 2 голосами виграв. Протоколи Конкурсна комісія департаменту освіти і науки ЛОДА надала лише після запиту Руху ЧЕСНО. І це при тому, що збори були ще в травні.

Після того, як до Руху ЧЕСНО звернулися представники трудового колективу, ми направили до департаменту запит і вже є відповідь. Що дивує, що протокол не дали підписати двом представникам ліцею, а це вимога Міністерства освіти. Цитую наказ: "Рішення конкурсної комісії оформлюються протоколом, який підписують усі присутні члени конкурсної комісії".

Однією з вимог, на які мала зважити конкурсна комісія, був стаж на керівних посадах системи професійно-технічної освіти або у тій галузі, для якої професійний заклад готує кадри. Ті, хто подавалися на посаду директора, мали мати не менше 3 років роботи. Це вимога МОН. У біографічній довідці, яку подав Олійничок, такого досвіду не значиться.



Кандидат, який переміг у рейтинговому голосуванні має 30 років досвіду педагогічної роботи. Сарамага працював в ліцеї викладачем, методистом, заступником директора з навчально-виховної роботи, і тривалий час виконував обов'язки директора.

З огляду на те, що є низка порушень, то призначення на посаду викликає чимало запитань. І тепер питання до керівника профільного департаменту, чи підуть на відверте порушення процедури конкурсу і таки призначать на посаду людину з вертикалі президента.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...

Забудовники тиснуть. Але мовчати ніхто не буде. Що ж вивідує ексмер Ірпеня Карплюк у ''Главкома''?

Редакція "Главкома" отримала від ексмера Ірпеня і забудовника Володимира Карплюка листа. Фігурант антикорупційних журналістських розслідувань цікавиться, чи платить мені "Главком" кошти за публікації і чи видання мені будь-коли платило кошти як фізособі чи підприємцю, чи є у мене журналістське посвідчення і т...

''Вікна можливостей'' для забудовників. Хто пропонує ринкову компенсацію за повернення роздерибанених ділянок?

Якщо місцева рада протиправно роздала ділянки лісу під забудову і прокуратура їх повертає громаді, то тим, хто отримав землю, мають сплатити з бюджету ринкову вартість такого майна...