7 листопада 2022, 13:46

Як маріонетка Банкової допомагає депутатам проросійських партій. Казка про ''Попелюшку''

Уже кілька місяців у парламентському Комітеті з питань держбудівництва відбуваються дивні, навіть магічні речі. Людині не посвяченій у ці перипетії розібратися в них було б непросто, тому давайте спробуємо розповісти про це у вигляді своєрідної казки.

Загалом це виявиться нова і дуже коротка версія казки про Попелюшку. Звісно, персонажі цієї історії вигадані, будь-який збіг із людиною чи особами, що живуть нині, – суто випадковість.

Отже, жила-була на вулиці Грушки бідна дівчина – Андріяна Клочківна. Як це ведеться у класичній казці, була в неї багата мачуха. І яка злюща!!!! Рідна дочка її купалася в багатстві, сама мачуха їздила на Теслі, а бідненька "попелюшка" Андріяна Клочківна жила за те, що люди подадуть з бюджету, і так винаймала житло. Ця "Попелюшка" була настільки бідною, їй не було навіть чим платити гроші комунальному підприємству.

Але насправді головна героїня – ніяка не Попелюшка, а банальний упир, який її викрав і десь заховав, посівши чуже місце. У давнину таких упирів називали "кровосісі бюджетних коштів".

Щоправда, сам по собі упир не зміг би втриматися на плаву, тож йому допомагає в цьому фея Дава. Вона свою похресницю бачила лише маленькою, і тому ніяк не може розпізнати, що Андріяна Клочківна – це ще та "кровосіся".



Принаймні люди з вулиці Банки, яких влаштовував цей упир, так наганяють туману в голову феї Дави, що вона знатно перешкоджає команді борців з упирями знешкодити цю нечисть.

Про співпрацю двоголового привида з вулиці Банки і Андріяни Клочківни, до речі, вже розповідали у попередньому літературному творі. Андріяна Клочківна там на побігеньках, як справна виконавиця потрібних команд.



І тут варто сказати, що феї Даві час згадати, що вона з іншої казки. Де, якщо і є вулиця Банки, то вона точно не є головною в цьому королівстві. А здавати позиції і забувати, що головна – саме вулиця Грушки, аж ніяк не варто, це бо ж це може мати критично погані наслідки для всього королівства. І якщо зважити, які там мешкають другорядні герої, – то й поготів.

Якщо ж серйозно, то поки нашій країні йде війна, робота Комітету з питань держбудівництва заблокована ще з літа. І причина – у його голові Андрієві Клочку ("Слуга народу").

Це дуже важливий комітет, бо саме він мав би напрацювати зокрема єдину державну політику щодо депутатів проросійських партій. Зараз у парламенті є щонайменше 5 законопроєктів щодо долі депутатів проросійських партій. Один з них стосується навіть народних депутатів з ОПЗЖ. Проте до них ніяк не можуть дійти руки.

Річ у тім, що у комітеті більшість не підтримує голову Андрія Клочка і публічно висловила йому недовіру. Відставки Клочка з посади голови комітету вимагав і громадський сектор. Це сталося після того, як він протягнув через свій комітет не профільну для нього антикорупційну законодавчу ініціативу, яка шокувала навіть G-7. Клочко захотів, негативно вплинути на систему антикорупційних і правоохоронних органів.

Відтоді третій місяць питання зняття Клочка з посади не виноситься в порядок денний парламенту. І чому так відбувається, можна здогадатися із нашої казки.

Поки ж ця історія, де в головній ролі майже вигаданий упир Андріяна Клочківна, не має свого щасливого фіналу. І через це на вулиці Грушки досі є всілякі там Шуфричі, Бойки та інші представники проросійських партій. Причому Шуфрич ще й лишається головою комітету з питань свободи слова.

Тут можна згадати хіба класичні слова Діда Панаса: "Отака х-ня, малята!"

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Санкції РНБО. Коли адвокат не України Кравець стане підсанкційним і підсудним?

Ворожа агентура працює постійно в інформаційному полі. Рівно рік тому "Голка" виявила кремлівську мережу в Telegram, яка дискредитує судову гілку влади, доброчесних суддів, а такі дійсно є, і тих представників громадського сектору, хто вболіває за судову реформу...

Відсутність комунікаційної стратегії у Верховному Суді та ''зачистка'' коментарів. Що ж шкодить довірі до правосуддя?

Наприкінці минулого тижня відбувся Пленум Верховного Суду. Для третьої гілки влади це масштабна подія, до якої мають ретельно готуватися...

''МазепаГейт'': як відбілювали Мазепу і до чого тут Татаров та лобісти забудовників у парламенті?

Рівно рік тому Державне бюро розслідувань затримало Ігоря Мазепу. Справа стосувалася будівництва котеджів на землі Київської гідроелектростанції, а це – критична інфраструктура...

У Комітеті зі свободи слова вбачають проблеми у комунікаціях Верховного Суду і готові допомогти

Фундація DEJURE наприкінці року заявила, що на сторінці у Facebook Верховного Суду витирають критичні коментарі. Тут треба зауважити, що над комунікаційною стратегією Верховного Суду майже півтора роки безуспішно працює ціла робоча група суддів...

Інтерв'ю Шуляк для ''Поваги''. Що з цим не так і чому з Шуляк ліплять лідеркиню?

Для України зараз критично важливо розвивати жіноче лідерство. Значна кількість чоловіків пішла на фронт, є, безумовно, й жінки і вони воюють на рівних...

Що активісти захищали у Києві та областях України і що захищатимуть 2025 року?

У війну культурну спадщину, археологію та зелені зони треба боронити не лише від окупантів, а часом і від місцевої влади та забудовників...