7 листопада 2022, 13:46

Як маріонетка Банкової допомагає депутатам проросійських партій. Казка про ''Попелюшку''

Уже кілька місяців у парламентському Комітеті з питань держбудівництва відбуваються дивні, навіть магічні речі. Людині не посвяченій у ці перипетії розібратися в них було б непросто, тому давайте спробуємо розповісти про це у вигляді своєрідної казки.

Загалом це виявиться нова і дуже коротка версія казки про Попелюшку. Звісно, персонажі цієї історії вигадані, будь-який збіг із людиною чи особами, що живуть нині, – суто випадковість.

Отже, жила-була на вулиці Грушки бідна дівчина – Андріяна Клочківна. Як це ведеться у класичній казці, була в неї багата мачуха. І яка злюща!!!! Рідна дочка її купалася в багатстві, сама мачуха їздила на Теслі, а бідненька "попелюшка" Андріяна Клочківна жила за те, що люди подадуть з бюджету, і так винаймала житло. Ця "Попелюшка" була настільки бідною, їй не було навіть чим платити гроші комунальному підприємству.

Але насправді головна героїня – ніяка не Попелюшка, а банальний упир, який її викрав і десь заховав, посівши чуже місце. У давнину таких упирів називали "кровосісі бюджетних коштів".

Щоправда, сам по собі упир не зміг би втриматися на плаву, тож йому допомагає в цьому фея Дава. Вона свою похресницю бачила лише маленькою, і тому ніяк не може розпізнати, що Андріяна Клочківна – це ще та "кровосіся".



Принаймні люди з вулиці Банки, яких влаштовував цей упир, так наганяють туману в голову феї Дави, що вона знатно перешкоджає команді борців з упирями знешкодити цю нечисть.

Про співпрацю двоголового привида з вулиці Банки і Андріяни Клочківни, до речі, вже розповідали у попередньому літературному творі. Андріяна Клочківна там на побігеньках, як справна виконавиця потрібних команд.



І тут варто сказати, що феї Даві час згадати, що вона з іншої казки. Де, якщо і є вулиця Банки, то вона точно не є головною в цьому королівстві. А здавати позиції і забувати, що головна – саме вулиця Грушки, аж ніяк не варто, це бо ж це може мати критично погані наслідки для всього королівства. І якщо зважити, які там мешкають другорядні герої, – то й поготів.

Якщо ж серйозно, то поки нашій країні йде війна, робота Комітету з питань держбудівництва заблокована ще з літа. І причина – у його голові Андрієві Клочку ("Слуга народу").

Це дуже важливий комітет, бо саме він мав би напрацювати зокрема єдину державну політику щодо депутатів проросійських партій. Зараз у парламенті є щонайменше 5 законопроєктів щодо долі депутатів проросійських партій. Один з них стосується навіть народних депутатів з ОПЗЖ. Проте до них ніяк не можуть дійти руки.

Річ у тім, що у комітеті більшість не підтримує голову Андрія Клочка і публічно висловила йому недовіру. Відставки Клочка з посади голови комітету вимагав і громадський сектор. Це сталося після того, як він протягнув через свій комітет не профільну для нього антикорупційну законодавчу ініціативу, яка шокувала навіть G-7. Клочко захотів, негативно вплинути на систему антикорупційних і правоохоронних органів.

Відтоді третій місяць питання зняття Клочка з посади не виноситься в порядок денний парламенту. І чому так відбувається, можна здогадатися із нашої казки.

Поки ж ця історія, де в головній ролі майже вигаданий упир Андріяна Клочківна, не має свого щасливого фіналу. І через це на вулиці Грушки досі є всілякі там Шуфричі, Бойки та інші представники проросійських партій. Причому Шуфрич ще й лишається головою комітету з питань свободи слова.

Тут можна згадати хіба класичні слова Діда Панаса: "Отака х-ня, малята!"

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...

Забудовники тиснуть. Але мовчати ніхто не буде. Що ж вивідує ексмер Ірпеня Карплюк у ''Главкома''?

Редакція "Главкома" отримала від ексмера Ірпеня і забудовника Володимира Карплюка листа. Фігурант антикорупційних журналістських розслідувань цікавиться, чи платить мені "Главком" кошти за публікації і чи видання мені будь-коли платило кошти як фізособі чи підприємцю, чи є у мене журналістське посвідчення і т...

''Вікна можливостей'' для забудовників. Хто пропонує ринкову компенсацію за повернення роздерибанених ділянок?

Якщо місцева рада протиправно роздала ділянки лісу під забудову і прокуратура їх повертає громаді, то тим, хто отримав землю, мають сплатити з бюджету ринкову вартість такого майна...

Деколонізація: як слуги-адепти ''московського патріархату'' намагаються зірвати голосування за важливу постанову

18 вересня парламент має розглянути постанову (11188), яка має фіналізувати етап дерусифікації. Мова йде про перейменування 333 географічних імперських та радянських назв-покручів...

Фейки з боку Кремля та забудовників. Чим це загрожує громадському сектору та політичній системі

Під час війни масована атака фейків відбувається на громадський сектор як із боку Кремля, так і з боку недоброчесних забудовників, які лобіюють вигідні для себе правила відбудови...

Хто в Київській обласній адміністрації лобіює інтереси дерибанників Біличанського лісу?

У столиці маленьке селище Коцюбинське намагається забрати половину Святошинського району. Тут розташований Біличанський ліс, боротьба за який триває з 2008 року...