18 жовтня 2023, 17:37

Московські попи пішли до Верховного Суду. Доколє "фсб в рясах" буде працювати?

18 жовтня у Верховному Суді у розкладі значиться одна дуже цікава справа. І слухає її не просто касаційний суд, а Велика Палата. Вище вже нема куди.

Позивається московський піп Олександр Хрустюк, якого не влаштовує той факт, що на Житомирщині релігійна громада вирішила перейти під крило української церкви. Тобто якийсь московський піп йде проти рішення релігійної громади. І ці настирні попи – судяться з цією громадою по другому колу і мають претензії до Житомирської облдержадміністрації, що вони зареєстрували змінений cтатут.



І от постає цілком закономірне питання: чому ще існує ця структура фсб в рясах і ще й завантажує позовами наші суди? Ну не нонсенс?

І от сьогодні з'явилася інформація від Олени Терещенко, що на тій же Житомирщині стався підпал палацу Терещенків. За її версією московські попи так протидіють, аби цей палац не повернули у власність держави. Олена Терещенко закликає нардепів голосувати за урядовий проєкт.



Раніше відповідну заяву зробила навіть Всеукраїнська рада церков. І голова Державної служби з етнополітики та свободи совісті Віктор Єленський наголосив, що ця заява матиме серйозний вплив на розвиток державно-церковних відносин.



"Урядовий законопроєкт, яким не допускається діяльність релігійних організацій з центрами в Росії, сприятиме безпеці України. Він унеможливить вплив московського патріархату, який, своєю чергою, перебуває не просто під впливом, а під повним контролем Кремля, на релігійні організації в Україні," – пояснив Єленський.

19 жовтня день відповідальності людини. Цю дату призначила сама ж Верховна Рада. Я б тут сказала, що це день не просто відповіальності людини, а день відповідальності громадянина України.

Парламент має розглянути урядовий проєкт, який дозволить заборонити діяльність оплоту фсб – московської церкви. Президент неодноразово наголошував на тому, що це один з пріоритетних законопроєктів. Уряд свою роботу зробив і тепер слово за Верховною Радою. 240 підписів уже зібрано, хоча далися вони непросто, а значить голоси за таке рішення є. Збирали підписи головно Юлія Клименко ("Голос") та Олександр Аліксійчук ("Слуга народу"). До збору також долучилися депутати Олег Дунда ("Слуга наролу"), Олекандра Устінова ("Голос"), Віктор Балога ("За майбутнє") та Олег Кулініч ("Довіра").

Залишилося поставити питання на голосування і всім голосувати "за".

Поіменку зможуть побачити всі. Список "ухилянтів" (вийняв картку або був і не голосував) теж буде публічним.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...

Забудовники тиснуть. Але мовчати ніхто не буде. Що ж вивідує ексмер Ірпеня Карплюк у ''Главкома''?

Редакція "Главкома" отримала від ексмера Ірпеня і забудовника Володимира Карплюка листа. Фігурант антикорупційних журналістських розслідувань цікавиться, чи платить мені "Главком" кошти за публікації і чи видання мені будь-коли платило кошти як фізособі чи підприємцю, чи є у мене журналістське посвідчення і т...

''Вікна можливостей'' для забудовників. Хто пропонує ринкову компенсацію за повернення роздерибанених ділянок?

Якщо місцева рада протиправно роздала ділянки лісу під забудову і прокуратура їх повертає громаді, то тим, хто отримав землю, мають сплатити з бюджету ринкову вартість такого майна...