15 грудня 2023, 12:21

Шуляк – голова назви партії СН. Що сталося і чим це нам загрожує?

Олена Шуляк мала йти з посади голови партії. Вона навіть сама про це оголошувала перед своїми. Тому у ЗМІ були новини з посиланням на джерела про те, що вона таки піде, з'явилися не безпідставно.

Постало питання: хто очолить партію? У ЗМІ було кілька версій. Кандидатури дійсно шукали. Процес тривав десь кілька тижнів.

Але зрештою після вивчення ситуації всі розуміли одне: Шуляк не займалася партією, все розвалене та й на нові вибори у президента буде інша політична сила, бо "Слуга народу" – проєкт, який не реанімується від слова взагалі.

Тому ніхто не захотів на цьому політичному "Титаніку" ховати себе заживо. От і вирішили, що раз судно тоне – то хай тоне і той "капітан", який його до такого стану дотягнув.



Цілком справедливе рішення. Я підтримую.

Є лише серйозний ризик, що наші західні партнери сприймають голову партії влади, як серйозну фігуру на політичній мапі і це дозволяло Шуляк чимало часу маніпулювати партнерами. Сподіваюся, пелена з очей донорів має спасти.

Бо Європа намалювала нам двічі червоні лінії через містобудівну "реформу", яку Шуляк штовхає досі разом з Олександром Кубраковим,

Нагадаю, як Шуляк зробили головою партії, щоб сподобатися партнерам і вирівняти ситуацію. Коли виник скандал з "корабельною сисною", тоді вирішили рівняти питання "гендером". Поставили на чолі партії жінку. Але партії треба не жінка чи чоловік, а лідер, який зможе вести партію до захисту цінностей і виконання програми. Лідер, який може згуртувати довкола себе команду, яка буде стояти за ідею.

Шуляк – ані менеджерка, ані лідеркиня. Партійне будівництво розвалене. Трагедію, яка сталася із партбудівництвом і фарс із призначенням, розуміють і самі народні депутати. Шуляк ніхто не привітав у чатику після обрання. Це ще раз до теми лідерства.

Ну, а про що говорять ці три фото з одним букетом, думаю, всі розуміють. Видно, лідерку партії всі вітали від душі.



В Офісі президента її компетенції усвідомлюють, тонути разом з нею ніхто не збираєтся і тому готують шлюпки. Коли буде перефарбування команди, вже мають бути готові рукави. Але цю структуру будуватимуть без Шуляк, бо якість її "партбудівництва" побачили всі.

Якби вона будувала партію так затято, як лобіює свої шкідливі для євроінтеграції законодавчі ініціативи (містобудівна "реформа" 5655 чи можливість будувати на воді 9664), то вже б партійні осередки були не те що в кожній громаді, а на кожній вулиці.

Ціннісним, точніше безціннісним маркером, є її візит до бійця Симороза, який відбувся рік тому у Шпиталь. Шуляк із Симорозом вирішила "поговорити" після того, як він розкритикував 5655... Уявіть собі, дозволив критично висловитися. Ну, Симороз – не "Урядовий кур'єр", з якого можна знімати статті.

Такий випадок із головуванням, яке нам продемонструвала Шуляк, веде до повного знецінення і ролі політичної партії, і ролі політичного лідера в очах суспільства.

Насправді якісне партійне будівництво – це те що вкрай необхідно для сильної держави. Нам треба лідери в політиці і менеджери партійного будівництва, які здатні створювати не політичні проєкти на один цикл, а політичні партії, які гуртують громадян задля якісного державотворення.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Що активісти захищали у Києві та областях України і що захищатимуть 2025 року?

У війну культурну спадщину, археологію та зелені зони треба боронити не лише від окупантів, а часом і від місцевої влади та забудовників...

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...

Забудовники тиснуть. Але мовчати ніхто не буде. Що ж вивідує ексмер Ірпеня Карплюк у ''Главкома''?

Редакція "Главкома" отримала від ексмера Ірпеня і забудовника Володимира Карплюка листа. Фігурант антикорупційних журналістських розслідувань цікавиться, чи платить мені "Главком" кошти за публікації і чи видання мені будь-коли платило кошти як фізособі чи підприємцю, чи є у мене журналістське посвідчення і т...