18 грудня 2023, 10:03

Хто така Марушева і чому вона створила проєкт урядової постанови – клон 5655?

На урядовому сайті оприлюднили нарешті проєкт постанови, який клонує скандальну містобудівну реформу Олени Шуляк ("Слуга народу").

Хто ж автор скандального проєкту постанови? Якщо завантажити файл у Word з офіцйного сайту і подивитися авторство, то стане зрозуміло, що це – Олександра Марушева.



Цікаво, чи є Марушева, яка є авторкою документу працівницею уряду?

Гугл видає інформацію, що повна тезка авторки постанови Олександра Марушева працює в Університеті новітніх технологій. Повна тезка значиться керівником адвокатського бюро.



І Марушева у 2019 році друкується в "Уральском научном вестнике". Ця постанова, до речі, мала б бути відголосована нахрапом 13 грудня – напередодні перемовин у Брюсселі щодо євроінтеграційного шляху країни.



Але і це ще ж не всі "вишеньки на торті".

Тут важливо трошки глибше подивитися на наукову діяльність і співавтосрвто Олекснадри Марушевої. Дуже часто зустрічаються два співавтори – Олександр Непомнящий і Оксана Медведчук.

І Непомнящий – юрист, якого "Наші гроші" пов'язують із секретарем голови комітету з питань держуправління та місцевого самоврядування Олени Шуляк ("Слуга народу") -- Дмитром Ісаєнком (ексОПЗЖ). У цьому ж матеріалі "Наших грошей" фігурує Оксана Медведчук. Та ж таки співавторка Марушевої. І Медведчук теж пов'язана із лобістом інтересів забудовників Ісаєнком.

І всі ці прізвища у "Наших грошах" виплили саме під час аналізу скандального законопроєкту 5655. І тепере пов'язана з ними Марушева стає автором урядової постанови.

Ще одна деталь.

Марушева ширить пости Мінрегіону і TAPAS, який, між іншим, підтримує "діджиталізацію" 5655, про що я обов'язково напишу окремий матеріал.



І тепер є серйозне питання до Кабінету Міністрів України: у які ролі Марушева створює проєкти постанови для уряду нашої держави? Яку посаду вона займає?

На питання, кому це вигідно, відповідь я знаю.:)

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Санкції РНБО. Коли адвокат не України Кравець стане підсанцкійним і підсудним?

Ворожа агентура працює постійно в інформаційному полі. Рівно рік тому "Голка" виявила кремлівську мережу в Telegram, яка дискредитує судову гілку влади, доброчесних суддів, а такі дійсно є, і тих представників громадського сектору, хто вболіває за судову реформу...

Відсутність комунікаційної стратегії у Верховному Суді та ''зачистка'' коментарів. Що ж шкодить довірі до правосуддя?

Наприкінці минулого тижня відбувся Пленум Верховного Суду. Для третьої гілки влади це масштабна подія, до якої мають ретельно готуватися...

''МазепаГейт'': як відбілювали Мазепу і до чого тут Татаров та лобісти забудовників у парламенті?

Рівно рік тому Державне бюро розслідувань затримало Ігоря Мазепу. Справа стосувалася будівництва котеджів на землі Київської гідроелектростанції, а це – критична інфраструктура...

У Комітеті зі свободи слова вбачають проблеми у комунікаціях Верховного Суду і готові допомогти

Фундація DEJURE наприкінці року заявила, що на сторінці у Facebook Верховного Суду витирають критичні коментарі. Тут треба зауважити, що над комунікаційною стратегією Верховного Суду майже півтора роки безуспішно працює ціла робоча група суддів...

Інтерв'ю Шуляк для ''Поваги''. Що з цим не так і чому з Шуляк ліплять лідеркиню?

Для України зараз критично важливо розвивати жіноче лідерство. Значна кількість чоловіків пішла на фронт, є, безумовно, й жінки і вони воюють на рівних...

Що активісти захищали у Києві та областях України і що захищатимуть 2025 року?

У війну культурну спадщину, археологію та зелені зони треба боронити не лише від окупантів, а часом і від місцевої влади та забудовників...