18 грудня 2023, 10:03

Хто така Марушева і чому вона створила проєкт урядової постанови – клон 5655?

На урядовому сайті оприлюднили нарешті проєкт постанови, який клонує скандальну містобудівну реформу Олени Шуляк ("Слуга народу").

Хто ж автор скандального проєкту постанови? Якщо завантажити файл у Word з офіцйного сайту і подивитися авторство, то стане зрозуміло, що це – Олександра Марушева.



Цікаво, чи є Марушева, яка є авторкою документу працівницею уряду?

Гугл видає інформацію, що повна тезка авторки постанови Олександра Марушева працює в Університеті новітніх технологій. Повна тезка значиться керівником адвокатського бюро.



І Марушева у 2019 році друкується в "Уральском научном вестнике". Ця постанова, до речі, мала б бути відголосована нахрапом 13 грудня – напередодні перемовин у Брюсселі щодо євроінтеграційного шляху країни.



Але і це ще ж не всі "вишеньки на торті".

Тут важливо трошки глибше подивитися на наукову діяльність і співавтосрвто Олекснадри Марушевої. Дуже часто зустрічаються два співавтори – Олександр Непомнящий і Оксана Медведчук.

І Непомнящий – юрист, якого "Наші гроші" пов'язують із секретарем голови комітету з питань держуправління та місцевого самоврядування Олени Шуляк ("Слуга народу") -- Дмитром Ісаєнком (ексОПЗЖ). У цьому ж матеріалі "Наших грошей" фігурує Оксана Медведчук. Та ж таки співавторка Марушевої. І Медведчук теж пов'язана із лобістом інтересів забудовників Ісаєнком.

І всі ці прізвища у "Наших грошах" виплили саме під час аналізу скандального законопроєкту 5655. І тепере пов'язана з ними Марушева стає автором урядової постанови.

Ще одна деталь.

Марушева ширить пости Мінрегіону і TAPAS, який, між іншим, підтримує "діджиталізацію" 5655, про що я обов'язково напишу окремий матеріал.



І тепер є серйозне питання до Кабінету Міністрів України: у які ролі Марушева створює проєкти постанови для уряду нашої держави? Яку посаду вона займає?

На питання, кому це вигідно, відповідь я знаю.:)

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...

Забудовники тиснуть. Але мовчати ніхто не буде. Що ж вивідує ексмер Ірпеня Карплюк у ''Главкома''?

Редакція "Главкома" отримала від ексмера Ірпеня і забудовника Володимира Карплюка листа. Фігурант антикорупційних журналістських розслідувань цікавиться, чи платить мені "Главком" кошти за публікації і чи видання мені будь-коли платило кошти як фізособі чи підприємцю, чи є у мене журналістське посвідчення і т...

''Вікна можливостей'' для забудовників. Хто пропонує ринкову компенсацію за повернення роздерибанених ділянок?

Якщо місцева рада протиправно роздала ділянки лісу під забудову і прокуратура їх повертає громаді, то тим, хто отримав землю, мають сплатити з бюджету ринкову вартість такого майна...