20 грудня 2023, 10:11

Подруга держзрадника Табачника очолює юрдепартамент Міністерства Кубракова

На сайті Мінвідновлення є інформація про голову юридичного департаменту. Це дехто Ольга Кравченко.



Журналісти Телебачення Торонто отримали від джерел в правоохоронних органах України архів листування Дмитра Табачника в Telegram у період із 2019 до кінця 2022 року з різними діячами на окупованих територіях України, а також зі співрозмовниками, які живуть і працюють на вільних територіях України. OSINT-розслідування Телебачення Торонто показало, що Табачник зберігає дружні і робочі зв'язки з людьми, з якими він активно взаємодіяв на посаді міністра освіти, а також впливає на кадрові призначення.

Якщо новини про можливі контакти Табачника з колаборантами Царьовим, Балицьким, Сальдо а також ватажком кадирівців на окупованих територіях Мурадом Саідовим отримали багато уваги від медіа, то один із впливових контактів Табачника в уряді не отримав належної уваги. Тому давайте це виправляти.

Мова йде про чинну керівницю юридичного департаменту Міністерства відновлення Ольгу Кравченко. Це укрупнене міністерство утворено шляхом приєднання до Міністерства інфраструктури Міністерства розвитку громад та територій України.

Наскільки впливова і важлива ця посада – важко переоцінити. Без уваги і візи керівника юридичного департаменту не пройде жоден критично важливий документ цього міністерства.

Ольга Кравченко за часів Табачника керувала юридичним департаментом Міністерства освіти. У 2023 очолила юридичний департамент в Міністерстві відновлення, де і працює зараз.

Також вона керувала департаментом з питань судоустрою та статусу суддів в Адміністрації президента Порошенка. Після цього працювала заступницею голови Державної судової адміністрації. Згодом перейшла в Офіс Генпрокурора, де працювала з Рябошапкою та Венедіктовою.

Екс-заступник Табачника Євген Суліма на прохання Табачника зв'язувався з Ольгою Кравченко, коли вона проходила конкурс на посаду в Мінекономіки. Табачник просив Суліму обговорити з нею майбутню співпрацю.

Крім того, Кравченко та Табачник бачилися особисто на відпочинку в Об'єднаних Еміратах в 2021 році. Фото зі спільного відпочинку Табачник пересилав Кравченко в особистих повідомленнях.



Цього ж року Табачник просив дати їй роботу.



Ну і у переписці були меми з президентом Зеленським.



І Кравченко не написала, що для неї це неприйнятно.

Варто додати, що Шмигаль видавав розпорядження і Кравченко виконувала обов'язки дрежсекретаря Мінрегіону. Це було в травні 2023 року.



Цікаво, до яких документів в уряді має доступ фсб через друзів Кравченко.

Інформація щодо зв'язків Кравченко і Табачника вже в публічному доступі кілька днів. Цікаво, яка ж реакція пана Кубракова?

Ну, і тут треба додати дещо про проєкт скандальної урядової постанови, який є клоном містобудівної "реформи" 5655, яку лобіює Кубраков і голова назви партії "Слуга народу" Олена Шуляк. Навряд чи цей документ міг з'явитися без візи голови юрдепартаменту профільного міністерства.



Як я з'ясувала, авторкою цього документу є особа, яка близька до нардепа з ексОПЗЖ Дмитра Ісаєнка. Того самого, який досі є секретарем у комітеті, який очолює Олена Шуляк. Вона ж головна авторка законопроєкту 5655, який розкритикували наші міжнародні партнери і який Шуляк лобіює разом з Олександром Кубраковим та Миколою Федоровим.

Треба бачити список всіх віз на проєкті постанови 5655 і розуміти, хто її ініціював. Це постанова мала бути прийнята 13 грудня - напередодні знакової євроінтеграційної події у Брюсселі. Тобто хтось ну дуже хотів нас зіпсувати інформаційно картинку і дати шанс опонентам кивати на корупційну складову в діях центральної влади.

То якщо у нас в уряді люди, пов'язані з ексОПЗЖ готують постанови від Мінрегіону, а юридичний департамент Мінрегіону очолює подружка Табачника, то де зрада я розумію. А от:

хто там зрадник, що дозволяє цьому всьому відбуватися?

Треба, щоб дуже серйозну молебень провели на Службі Божій.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...

Забудовники тиснуть. Але мовчати ніхто не буде. Що ж вивідує ексмер Ірпеня Карплюк у ''Главкома''?

Редакція "Главкома" отримала від ексмера Ірпеня і забудовника Володимира Карплюка листа. Фігурант антикорупційних журналістських розслідувань цікавиться, чи платить мені "Главком" кошти за публікації і чи видання мені будь-коли платило кошти як фізособі чи підприємцю, чи є у мене журналістське посвідчення і т...

''Вікна можливостей'' для забудовників. Хто пропонує ринкову компенсацію за повернення роздерибанених ділянок?

Якщо місцева рада протиправно роздала ділянки лісу під забудову і прокуратура їх повертає громаді, то тим, хто отримав землю, мають сплатити з бюджету ринкову вартість такого майна...